Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zatím nevím, odvolání mi píše odbornice na korespondenci, takže to určitě bude vyšperkovaný :-D čekám na něj během dneška a pak ho hned posílám. ale nepočítám s tím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
čauky děvčata :-) Tak Sid jaká byla dovča? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Radus! Ještě žiješ? Sid - tak třeba to vyjde, to víš, potřebuju kdyžtak pak Tvá skripta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, jezdili jsme na kolech a hodně zařizovali, takže užívačka nic moc :-D ale od pondělí mám 14dní, tak si to snad vynahradíme. do ciziny nejedem, jeden pán nám dohazuje byty a budem teď potřebovat každou kačku.
Odpovědět
Profilova fotka
sil:ty potvoro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil, no jo, světe div se - žiju :-D sid a co někam pod stan, třeba pod Trosky 8-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sid - já a potvora :-N Jak bych mohla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, hledám penzionek v ráji a nejspíš vyrazíme na kola. nějak nás to teď čaplo. nejsem parťák pod stan, mám ráda pohodlí a svoje sociální zařízení, jsem hrozná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - ale termín je do dneška, ne? Pak už nohy na stůůůůůl :-D Sid - plně Tě chááápu, jsem stejná .... miláček říká - dááámička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil jasně, dneska jen ze starýho bytu odvezeme jen nějaký věci z kuchyně, vytřu tam všude a je to. A až seženeme dodávečku, tak vezmeme všechny krámy z půdy a půjdou na skládku (teda kromě kol, stanu a spacáků... :-N 8-) ). Teda ale je pravda, že stěhování je nejlepší na úklid, takových ptákovin co máme na půdě, člověk se toho nechce zbavovat, ale teď...proč ne, prostě se to odveze na skládku a je to :-D Doma mě čekají jen okna a vyleštit zrcadla u vestavěných skříní, ale to už tak nehoří... ;-) 8-) :-) Sid tak to my jsme docela turisti, a spaní pod širákem - úžasná romantika. Je fakt, že penzion je penzion. Pohodlí, čisťounko :-) 8-) Každý má svoje, taky záleží na jak dlouho to je. Pod šikák jezdíme většinou o víkendech, pod stan na prodloužený víkendy, vetšinou když k tomu vyjde nějakej svátek, max. na týden, ale to už musí mít kemp fakt dobrý zázemí... hele moje kamarádka/svědkyně - určitě si jí budeš pamatovat ze srazu (Martina/mikyma) dělá v turistik.cz, je to internetová fyrma a mají pod palcem spoustu chat, penzinů...atd. po Čechách
Odpovědět
Profilova fotka
je to vůbec možný? No to snad ne.:-x Já opravdu napsala fyrma. :-N :-N Asi jsem přepracovaná :-p Tak sorry 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - já se loni stěhovala 2x! Už nikdy vííííc! Teda jednou ještě jo... do baráčku :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak já prohlásila, že už barák nechci. To víš dělali jsme si všechno sami, nebo aspoň co se dalo, a to od podlahy. Takže fakt docela náročný. Do toho svatba...tlačil nás čas... :-p :-S Teď si to chvilku budu užívat a pak uvidíme, třeba změním názor a po domečku opět zatoužím 8-) ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - no úprava starého je podle mě ještě horší než stavba nového, takže chápu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: díky za típek, juknu na jejich stránky
Odpovědět
Profilova fotka
sil:naštěstí ten můj je stejnej, takže v tomhle se shodnem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil a to jsme rekonstruovali jen byt. Nedovedu si představit, že bychom koupili nějakej starší barák a dávali ho dokupy podle našich představ, to už se opravdu vyplatí postavit novej, protože to já jsem zase náročná a když už by to stálo takový prašule, tak ať je to podle mých představ, že :-p 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sid - no ten můj stejnej není :-N ale už si zvykl a hezky se o mě stará :-D Radus - jj, za ty prachy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, tak už se nám to taky blíží, ale už jsem v klidu, vše zařízeno, ještě musim potvrdit kytky a sláva, snad se budu ještě za čtrnáct dní vejít do šatů, včera jsem se vešla, teď už je opravdu vše zařízeno nebo ve fázi potvrzování
Odpovědět
Profilova fotka
měli jste vůbec v pátek sraz? mish: jak to máte nakonec s tou hudbou? Budu držet palečky, ať vám vyjde počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstičky a mladé paní! No kdepak se touláte???? Já mám novinku :-) Ženich si vybral barvu obleku x-) Černý :-) Já vím, blbinka, ale podstatná, no ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veru: s hudbou jsme to vyřešili tak, že nám to bude zařizovat cateringovka, která bude zařizovat i židličky, chceme aby sedělo více lidí. Sil: já to chápu, taky jsme s tím měli problém
Odpovědět
Profilova fotka
Mishulle - :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všem, tak já hlásím, že svatba je definitivně zrušena, náš vztah asi taky, takže si hledám byteček. Kdyby jste náhodou někdo o něčem krásném a hlavně levném věděli, tak se prosím ozvěte. Nechci se stěhovat zpátky k rodičům, takže mám měsíc na to, abych něco našla
Odpovědět
Profilova fotka
to veren: co se stalo? Já zrovna řeším jeslti on je ten pravý a nevím,víc na "jste si opravdu jisté?" ale co se stalo u Tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
Veren - takže definitivně?????? Písneš, co se stalo? O bydlení bohužel nevím :-( Scai - já měla před první svatbou děsné dilema, ale říkala jsem si, že určitě přeháním, že se to srovná a co by tomu řekli lidi, že nevím, co vlastně chci ... a hle, neměla jsem na tu radnici jezdit .... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: jasně, ono zpětně si to člověk říká, ale dala bys na lidi, dkyž by ti to říkali těsně před svatbou a zrušila ji? Ráda ho fakt mám, když nemá ty svoje nálady, je fakt hodny,pomůže mi, i když nemáme moc peněz a já si chci něco kouit na sebe, vždycky souhlasí, umí mi pomoct když potřebuji... jedidné co mi vadí je, že občas kvůli hrozné kravině vyjede!Blbé jen je,že já pak taky a je z toho velká hádka,třískání dveřma a pak jsem na nervy, ale to je třeba ted hodně před svatbou, předtím jsme byli třeba tři měsíce úplně v pohodě, ono je to vždycky nějaké období, kdy je napružený a hnusný,jiank je pak zas fajn :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Scai - je možné, že to je jen předsvatební nervozita, to víš, že jo. Vnitřně určitě cítíš, jestli dobrý nebo ne. Já když jsem k sobě byla v té chvíli 100% upřímná, tak jsem si říkala NE :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, co se to děje??? o bytě bohužel nevim, mrzí mě to.
Odpovědět
Profilova fotka
a já bohužel nevím, nemůžu říct nadšeně ani ano,ale nedokážu se rozhodnout že ne... :-x Asi do toho půjdu a uvidíme.... já jsem z Moravy,ted už mi ale Liberec přirostl k srdci a asi bych tu zůstala i bez něho,ale rodinu tu nemám, půjdu dělat k jeho máme,která kvůli mě koupila výdejnu léčiv ať tam můžu být, chápeš že teď to vzdát,tak nevím.... Už máme stejně spolu byt, auto, kdyby jsme se náhodou rozváděli, řekla bych, že o nic víc než bychom se handrkovali teď kdybychom si dělili věci už to ani nejde Ale dík za podporu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?