Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil- tak to vem přes Raduš ke mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
souhlas 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tssssss :-p :-p :-p Já totiž žehlím minimum věcí, zbytek je po vytažení ze sušičky suprově rovný x-) Jinak bych byla zavalená jak horník :-D Radus - chtěli ho vyhodit, ale to neprošlo, tak teď hledají cokoliv, na co by ho dostali. A on hledá práci :-D V úterý jde na první pohovor, tak uvidíme. Hlavně, aby se to už dalo k ledu a nic neřešilo a já věděla datum svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jóóó sil, to je nejdůležitější :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - prdelky, prdelky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil nevím co kecám, reju bradou o zem. 8-( :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - jak to????? Něco Ti spadlo????? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo spadlo... :-D :-D Už dva měsíce rekonstruujem, teda teď už stěhujem věci ze starýho bytu do novýho. Tzn. do noci balit (např včera jsme ještě o půlnoci stahovali koberce), ráno naložit do auta a vyložit v bytě, pak hurááá do práce a odpoledne znovu...Nějak už mi dochází síly...teda už asi došli :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - tak to se nedivím =-) A hlava dobrý, migréna pryč?
Odpovědět
Profilova fotka
no naštěstí jo, to bych už asi chcípla, ale čekám návštěvu, takže o mi taky nebude zrovna nejlíp :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - a kdy to tak budete mít hotový?
Odpovědět
Profilova fotka
no zítra stěhujeme poslední věci, pak už to jen počudlat, konečně umejt futra a tak. Takže nejdýl do konce měsíce. :-p 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Radus - takže do úterý, to už zvládneš a pak budeš jak Šípková Růženka, co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to mi povídej, aspoň teda doufám, že do úterý :-N Ale to už jsou pak drobnosti, který tolik nespěchají :-x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - a pak pohoda jazz a miminko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) nějak nám to asi nestačí, tak pro jistotu chceme ještě před zimou měnit okna 8-) Jóóó a pak to miminko, no x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím vás všechny, nestíhám vás vůbec dočítat, natož psát, ale snad se to zlepší ;-) Takže všem čerstvě vdaným gratuluji. My už jsme definitivně přesunutý na příští rok a zjistila jsem, že mám příští rok narozeniny v sobotu, tak to tak pořád nadhazuji miláčkovi a zatím nic ]-( Tak to se snad zlepší taky :-) Jinak nechystáte se někdo na Benátskou? Už to tam pěkně žije, socky tam jsou nastěhovaný už snad tejden a válej se všude, kde to jde. Včera jsem tam ale potkala i pár krásnejch chlapíků ;-) :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verulenka: mohu ještě poprosit, jak jste to měli řešené s hudbou, moc děkuji a omlouvám se, ale seš jediná, o kom vím, že měl svatbu v zámeckym parku, tak vyzvídám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, poradíte mi nějaké jiné fotografy z Liberce a okolí kromě Pikouse? Jen kdyby náhodou neměl čas, ať mam někoho v záloze. Dneska jsem šla kolem Angeliky a ve výloze měli jen jedny šaty a ceduli výloha k pronájmu, tak doufám, že se to taky neruší !? A kam pro kytku? Dík
Odpovědět
Profilova fotka
ještě je fotograf Kubát, v sokolský - kodak naproti jablonexu, ale z vlastní zkušenosti bych ho nedoporučovala. Kyti vážou pěkné v decomě v moskevský nahoře nebo na 5.květnu v květinářství naproti DM. snad jsem ti aspoň trochu poradila
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc. A si teda zajdu do 5.května, už to tu bylo několikrát kladně hodnocené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mish: ahojky v práci moc nestíhám odepisovat, tak musíš mít se mnou trpělivost :-) , na svatebce jsme byli na Lefkadě - naprosto úžasný, krásná příroda a romantický pláže - na svatebku jak dělaný. S tou hudbou na Sychrově - vše si musíš zařídit sama, oni ti dají jen prodlužovák. Takže jsem si vypálila CD - vše jak má jít za sebou - svatební pochod, 1 písnička u které se stojí než přijde oddávající, skladba pod jeho řeč, skladba k výměně prstýnů, skladba ke gratulacím (ty jsem měla raději 2, protože gratulantů bylo hodně a stejně hudba skončila dřív než gratulace, tak nám to "DJ" pustil znovu. Musíš mít nějakého dobrovolníka, který ti tam ten přehrávač krátce před svatbou nainstaluje a bude ti to pouštět - pokyny nebo signál kdy kterou píseň pustit dostane od sychrovského personálu, o to se neboj, že by třeba něco prošvihl. My jsme to nakonec zařídili tak, že náš známý, vjel přímo do parku autem, kde měl připravenou aparaturu a pouštěl to přímo z auta, to bylo schováno ve stromech, takže nijak svatbu nenarušovalo a po svatbě jen zaklapl dveře a odjel - takže rychlé, bezproblémové. (Nevím, ale jestli by normálně pustili auto do parku, on to měl zařízené přes nějakého známého). Docela ti závidím, že to máš ještě před sebou, hned bych si to s tebou vyměnila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verulenka: to vcěřim, jen mi právě nevíme jak s tou aparaturou, mysleli jsme, že tam vezmam takovou tu klasicou minivěž s reprákama, ale začínám mít obavy, jestli to utáhne a čas utíkáá, fakt nevim, jak to řešit
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky a mladé paní! Mishulle - co zkusit napojit víc repráků - aspoň 4 - a udělat to jakoby prostorově?
Odpovědět
Profilova fotka
já si mylím, že je minivěž v pohodě, kdybysme neměli toho známého s aparaturou, tak bysme to řešili taky tak, zkuste si tu věž pustit na zahradě, jestli máte možnost a posoudíte jak nahlas to může hrát, hlavně na té svatbě kromě pochodu je to spíš jen takový podkreslení a nemusí to vůbec řvát.
Odpovědět
Profilova fotka
verulenko, díky za tip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavlysku, ty to chceš mít taky venku?
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, venku by se mi to moc líbilo.
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec kočky, zdravím vás a přeju krásný den. i když počasí je na ho.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Sid!!!! Tady taky počasí na ho..... :-D Jinak u mě žádná novinka. A co, vzali Tě na odvolání?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?