Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to jo
Odpovědět
Profilova fotka
mish: Taky jsem měla obavy jak to bude s dalším kameramanem a fotografy na Sychrově, jestli budeme platit příplatek nebo ne. Měla jsem svou fotografku - za ni jsem platila (ostatních hafo lidí si fotilo jak chtělo a kdy chtělo zadarmo), pak jsem měla objednaného sychrovského kameramana na obřad (950,-Kč) a další 2 kamery svatebčanů natáčely zadarmo a taky od začátku až do konce, příplatek za ně nikdo nechtěl a to jsme se i ptali. Měla jsem obřad v parku a nemělo to chybu - fakt bych neměnila (a to jsem zažila několik svateb v sychrovské kapli i obřadce), takže pokud ti vyjde počasí tak park je ta nejlepší volba jakou jsi mohla udělat. Snad dám do konce týdne nějaké fotky na net, tak budeš moct kouknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verulenko, moc moc děkuji a pokud dáš fotky ráda kouknu, neboť jsem bohužel nikde pořádně nenašla jak to vypadá, já budu mít kameramana i fotografa svého, jen mám trochu obavy, jak moc společenské musí být dle paní matrikářky jejich oblečení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
halooo??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo! :-D Jak je, těhulko? Co nevolnosti? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska je dobře, tak uvidim, co mi odpo řekne DR.
Odpovědět
Profilova fotka
je tu někdo???
Odpovědět
Profilova fotka
mish: nám teda o oblečení nikdo nic neříkal a jestli to máte v parku tak už by tuplem do toho nikomu nemělo nic být. Docela ti závidím, že to máš ještě před sebou, já bych si to klidně znovu zopakovala. Svatbičku, pak svatební cestu, skoro tři týdny nicnedělání....hm a je to pryč :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to já naopak už ty přípravy a nervy aby všechno klaplo bych měla nejradši za sebou. ale těšim se, naši teď byli na Sychrově, taťka si prej musel obhlídnout místo činu ;-) kde ste byli na svatební cestě, můžu-li se ptát?
Odpovědět
Profilova fotka
Mishulle - a rodiče vědí, že jsi těhu, nebo to máte jako překvapení?
Odpovědět
Profilova fotka
rodiče to ví, no myslim, že by to poznali, kdyby to nevěděli, začínám mírně balonatět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky mám dovču ale i tak jsem mezi vás zabloudila. a jak to tady čtu, tak vás trochu uklidním. pas platí ještě 3 měsíce po sňatku, takže na něj klidně vyražte. informovala jsem se na to na matrice u vedoucí, takže je to zaručený.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Sid! Tak to je taky super zpráva. Jo a hezká fotka v pase ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo, já si na něj vyrazim zuby :-) Ba ne, chtěli bysme na Slovensko
Odpovědět
Profilova fotka
Tead holky, musim vám vyhubovat, co jste se vdaly tak na nás pěkně dlabete ]-( a kde je ten svobodnej zbytek???
Odpovědět
Profilova fotka
misch nedlabem, ale málokdy se tu slezem najednou, abysme mohly pokecat... :-| Kam chcete na Slovensko? =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to právě ještěpořádně nevíme, tápeme, jezdit do slov.ráje, když tam hoří, no nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
tak zkuste nějaký termály... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm, to taky nezní blbě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A co Český Krumlov? Ahojte všeci! Mish - jj, mě buzerujou, ale samy nechodí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
český krumlov je hezkej, ale tam to známe, mám tam příbuzný, láká nás to Sk, já tam ještě nebyla, a chceme cizinu, byť tu nejbližší
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fakt Piešťany nebo Zlaté písky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé taky bych se jela termálkovat... 8-) Hele ono to s tou účastí bude po prázdninách zase lepší, teď jsou dovolený, takže jsou holky buď pryč nebo mají moc práce za dovolenkující kolegy/ně. :-S :-p
Odpovědět
Profilova fotka
mě by se líbilo tady, koupáníčko blízko, příjemnej hotýlek a určitě bych si dopřála i nějakou masážičku x-) x-) http://www.ludor.cz/dovolena-slovensk...
Odpovědět
Profilova fotka
čau, jen prolítávám okolo. Prcek spí a mě čeká kupa prádla na vyžehlení. Letos dovolená u nás nehrozí. Zítra jedem k mým rodičům, zase makat na kuchyni. Už toho mám plný zuby. Doděláme to, a už tam nikdy nehnu ani prstíkem.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pavlýsku, no pane jo, samý lepší program :-S
Odpovědět
Profilova fotka
pavlysku tak když už budeš u toho žehlení zaběhni k nám, taky mám plnej koš, ale žádnej čas :-N :-p
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych chtěla společný čas trávit úplně někde jinde, a jiným způsobem ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
já mám vyžehleno x-)
Odpovědět
Profilova fotka
prádlo nebo u partnera? :-D A sil už se to nějak vyřešilo u přítele v práci? Víš co... =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?