Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je blbý, tak ti přeju, aby tě brzy opustikla, potvora
Odpovědět
Profilova fotka
díky Misch ty brejle ti sluší, tak si je klidně nech. Ať víš koho máš líbat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já zase dnes bojuju s krční páteří a s ní související bolestí hlavy |-| auauau Mishulle - bez brýlí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
záda jsou svinstvo, mě poslední dobou zase berou v kříži. Docela sranda mě pozorovat, jak se soukám do postele :-N :-D takže kauza brýle 1:1 asi je nejdůležitější jak se v nic/bez nich cítíš 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky! Moc děkuju za gratulace - je to od Vás moc milé :-) Včera jsem koukali na video ze svatby - no byla to sranda :-D Hlavně jak jsem manžílkovi před polibkem utřela rukou pusu, protože měl úplně zpocenej obličej a teklo mu to úplně všude-to se lidi řáchali :-D Jinak hlásím zaplacení svatební cesty - odlétáme v pátek (přesně týden po svatbě :-) ), ale zítra už mám volníčko hurááá!!! :-D Nakonec nám vyšlo Řecko - konkrétně Rhodos. Budeme v malém hotýlku asi 25 km od Rhodosu a asi 10 km od nějakého starobylého městečka, tak už se nemůžeme dočkat. Hlavně máme All inclusive, takže budeme baštit a bumbat celý dny :-D No to dopadnu :-( Taky nám zbylo spoustu penízků, abychom si tu dovču mohli užít fakt naplno - asi to čekání nevydržíííím!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Rats - tak to gratuluju, že Vám to s tou cestou a korunkama vyšlo tak super ! Radus - záda a hlava jsou svině ]-( Mishulle - to jsme Ti zas poradily, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rats vydržíš, už jen zabalit a letíte. Já si musím ještě chvilku počkat, do 17.8. :-| Ale taky se moc těším. Hlavně na Španělsko 8-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my koukali na video ze svatby švagra a nemohli jsme se udržet, když po jeho ano se švagrová začla nevědomky škodolibě smát... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo já na tom videu mám nahráno i to, jak jsem manželovi po jeho ANO špitla do ouška "Máš štěstí!" :-D Taky tam je od babičky dobrá hláška, když slejzala ty obrovský dlouhý a prudký schody dolů na nádvoří - "To je hrozný - to je snad pomsta za Sudety tohle" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo video je dobrá věc, konečně jsem viděla jak si Ondra odemyká hrad, nejdřív mu to moc nešlo, jeho svědek měl super hlášky, a pak Ondra nechtěl vrátit klíč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a tak zas si říkám, že co se týká brýlí, dá se to vyřešit až toho 17,. podle celkovýho zjevu, Raduš, doufám, že si na mě při odletu na svatebku vzpomeneš???
Odpovědět
Profilova fotka
Mishulle - bingo :-D Rats - dobrá hláška :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo a co teprve, když chce na svatbě děda líbat i ženicha, kterej mu na to řekne, dědo, mi se líbat nebudem, to jsem šla do kolen
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo video je super - chceme i tu nesestříhanou verzi, abychom slyšeli opravdu všechno co kdo povídal :-D To bude prča :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale takový fotky momentky taky stojí za to
Odpovědět
Profilova fotka
Misha: Jo ty jsou taky super! Třeba ta moje jak sedím u stolu jak kdybych měla s prominutím koule jak fotbalovej balón :-D
Odpovědět
Profilova fotka
du si udělat něco k jídlu... zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
misch určitě si na tebe vzpomenu ale v autě. Jedeme totiž nejdřív courat po Šumavě a pak válečka na pláži, celkem 3 týdny klidu od práce. To bude pohoda 8-) x-) já měla fotografa jako paparazzi, fotil jak se škrábu na nose, upravuju šaty na kozách... :-D :-D :-D A stejně to byl super den, ráda si ho fotkama a videem připomínám. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to věřim, já jen čekám, co mi odepíšou za Sychrova, protože v jejich prospektech píšou, že obřad smí točit a fotit pouze jeden fotograf a jeden kameraman, tak doufám, že venku to neplatí, protože jsem teď zjistila, že jeden fotograf to nemá šanci stihnout, ještě, že nás tam s foťákem bylo víc, snad jim nebude vadit, když to bude fotit a točit víc svatebčanů, nechápu totiž, proč by mělo
Odpovědět
Profilova fotka
jo takhle, jeden fotograf a kameraman mohou být u obřadního stolu, jinak je to asi jedno, ale věta, že během proslovu oddávajícího se nesmí fotografovat mě mírně zaráží
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pls jak je to s občankama? Do kdy si musíte nechat udělat novou??? A fakt jde jet do zahraničí na starej pas? Začínám mít schízu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jde jet do zahraničí na starej pas, hodně novomanželek to tak dělá, zadat žádost o pas a nahlásit změny bys měla do osmi dnů, ale dle mýho, na tom nikdo zas tak moc nebazíruje
Odpovědět
Profilova fotka
a občanku taky, myslim,, že se jedná o osm prac. dní, ale mladé paní ti asi poradí líp než já
Odpovědět
Profilova fotka
s tím nahlášením do 8 dnů je to blbost. Starý doklady ti totiž platí ještě 2 nebo tři měsíce po svatbě. Tzn. že teď budeš v klidu, do Řecka poletíš na starej pas a občanku si vyměníš až se vrátíš ;-) 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, já jen říkám,co jsem se dočetla tady na brms
Odpovědět
Profilova fotka
Jupííí děkuju holky už jsem klidná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeď v poho na starý pas ;-) Dovolenou sis hlásila na staré jméno doufám? .... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
misch já vím, taky jsem to tady četla. Ale představ si, že dostaneš oddací list za 2 týdny a už to nestihneš. Už logicky je to blbost. A hlavně pas si pak vyměníš až když budeš chtít. Když víš, že dva roky nikam nepojedeš, tak je zbytečný vyhazovat 6 stovek 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jde o to mít v pase i na letence stejné jméno :-) Občanka by se měla měnit do 8 dnů a pas tak nějak taky, ale nikdo to nikde moc neřeší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo super holky tak moc díky! :-D Já už se nemůžu dočkta. Já to v tý práci snad nevydržím - až do půl 5 :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?