Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil, co jste dělali o víkendu? My ho prožili vyloženě motorkářsky. V sobotu jsme byli na Motománii a v neděli na GP superbiků v Brně. Všichni jsme si to moc užili, hlavně prcek- kde je hodně lidí a motorky, tam je jak doma 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak ten tu bohužel nevedu :-( Tak já to udělám starou známou složitou cestou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si založila adresář se souborama fotek které chci zmenšit, ty si tam zkopíruju. Pak je otevřu v tom Malování- dám Obrázek - roztáhnout či zkosit, tam to zmenším a uložím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rats - a prohlídla sis počítač dobře, je to běžná součást Office sady. Kdyžtak mrkni přes: Start - Všechny programy - Microsoft Office - Microsoft Office Tools. Je tam? Pavlysku - my byli na závodech v Sosnové a miláčkovi se tam opět pos...l motor, takže už toho maníka, co mu ho stavěl asi pojede zabít :-N Kdyby nebyli závody, tak jsme byli na Motománii a daly bychom panáka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už na těch fotečkách pracuju kočky tak vydržte! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Držííííím 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
a když už jsem v tom zmenšování, přidala jsem něco do alba
Odpovědět
Profilova fotka
sil- mají tam výborné Mochito 8-) Pro nás je motománie taková kultovní záležitost. Před 2 lety jsem díky Motománii jela večer do porodnice a kuk- Richard se druhý den narodil :-D Takže to je taková oslava. Na chvilku zmizím, půjdu uspávat a pak jdu dělat prckovi dort ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlysku - já Mochito moc nemusím, ale např. tequila mňam mňam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé dort, ten mám v lednici a nemám na něj pomyšlení a taky je tam zbytek výslužky, na mě až moc sladkýho
Odpovědět
Profilova fotka
Já Mochito teda můžu holky!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rats - tak co fotečky? Uuuuuuž? =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vypadá to, že ještě ne
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsou první jedinci na svém místě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ha, jdu na ně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám přidávám.... Další hodím asi až po dovolený, neb je nejspíš nestihnu upravit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné fotečky a super kytka! Něco takového z orchidejí by se mi taky líbilo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo kytka byla naprosto bombová - nevím jestli to je jen názor každý nevěsty, ale mě ta moje přišla nejkrásnější, jakou jsem kdy viděla! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rats - a kam vlastně jedete přesně? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ta kytka- opravdu nádherná. a výzdoba v restauraci taky- to ty sama? Dortový korpus už mi voní z trouby ven, jé to je vůně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak poslední nejžhavější zprávy jsou 12 dní all inclusive na Rhodosu :-D Týjo holky tam se vejde jen 50 fotek :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Rats - jj, jen 50 :-( Pavlýsku - to je vůně až sem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé mňam dortík bych si dala!!! :-D Kočky běžím zaplatit tu svatební cestu... Pápá
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Rats pěkný fotky, slušlo vám to. x-) Tak na svatební cestě si toho mochita užiješ dosytosti. Já ho teď doma v těch vedrech dělám často 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
halo halo, vstávat!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem vstatá, ale nechtělo se mi tu být samotné :-D Za kolik to dnes máš?
Odpovědět
Profilova fotka
za 24 a začala jsem přemýšlet, zda po líčení zůstat s btrejlema, jak to mám v albu, nebo bez brejlí, vidim i bez nich
Odpovědět
Profilova fotka
ahój, jsem tu taky, ale trpím, trpím Sil myslíš svatbu nebo baby? =-) 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pročpak naše Raduš trpí???
Odpovědět
Profilova fotka
stará dobrá migréna, bohužel od včerejška ještě nepřešla :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?