Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jéjé, souboj blondýn, kdo z vás vyhraje? :-D holky, co blbnete, do nuláku berou každýho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Klucko - já mám zase ověřené vysvědčení, ale zaplaceno ještě ne :-D Asi dnes zaplatím, zítra okopčím stvrzenku a pošlu a bude. Příští týden jsem totiž 3 dny v Deutschlandu, takže bych to zase odsouvala :-N Rats - no já budu taky studovat (vezmou-li mě) na MD :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky no tak to vám držím palečky! Tak určitě to jde sudovat s mímem - moje mamka s miminem v 18ti odmaturovala :-D
Odpovědět
sid: I blondýny? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sid - mají omezený počet míst, ale je fakt, že nevím, kolik lidí se hlásí :-N A co, vzali Tě na vejšku????
Odpovědět
Profilova fotka
Kucká - blondýny jo - ale ne ty odbarvený! :-D
Odpovědět
rats: Tobě to dneska kecá! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem spíš plavovláska, ale kysličník vypomáhá, abych neměla tu blbou myší barvu :-D Jo a Klucko - budeš mi v lavici držet místo? :-D
Odpovědět
Sil: No jasně soudružko! To už abych začala číst nějakou odbornou literaturu ať nejsem hned první hodninu za troubu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Klucká - já myslím, že ti nepomůže ani celej Ferda Mravenec Brambůrko! :-D
Odpovědět
rats: Hele ty malá blonďatá kryso, jestli mě budeš zlobit, tak ti ty botičky nedám! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil: to jsou jen kecy, berou všechny, potřebujou peníze. naopak těm, co nemaj nulák, takticky vysvětlej, že bez něj to moc nejde. jsou to kurvy. sorry. jedna paní dělala nulák v praze a přijímačky tady, samozřejmě ji nevzali pro velkej počet. snad prej, kdyby si ten nulák udělala tady. je to normální? tak je jasný, o co jim jde. mě pro velkej počet nevzali, trochu mě to mrzí, když už jsem ty písemný i ústní zvládla i bez přípravy. kolegyně mě tlačí, abych dala odvolání, tak to zkusím. ale víš jak, kdyby měla ten nulák, bylo by to jistý ... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Klucko - jsme blond, stačí se první hodinu usmívat, no ne? ;-) :-D :-D :-D Sid - jsi studentka VŠ ????? Haloooooo! :-)
Odpovědět
sid: Oni tě fakt nevzali?!!! Hajzlové!! To se tam pak dostanou jen geniální lidé a ti co mají nějaké ty chechtáky navíc!! ]-( ]-( ]-( To odvolání určitě dej! ;-) sil: už cvičím "inteligentní" usměvy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sid - jéé, minuly jsme se s příspěvky. Tak to mě mrzí :-( Určo dej odvolání! ;-) A díky za uklidnění s nulákem :-) Klucko - :-) a mrk mrk řasama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil: nic s tím nenadělám, svět se nezboří. v hlavě nasráno nemám, tak se snad neztratím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sid - neztratíš! Jo a moc krásné fotečky máte! Teď mi došlo, že jsem Ti je ještě ani nepochválila, jsem hanba! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil: asi to tak mělo být, druhá varianta byla udělat zkoušky DELF a DALF z frániny, jsou uznávaný celosvětově. takže na tom začnu makat a naběhnu znova na anglinu. jazyky jsou taky důležitý
Odpovědět
Profilova fotka
Klucká - no a kdy mi je chceš asi dát? :-o Dyť na mě nemáš pořád čas :-(
Odpovědět
Sid: no nad angličtinou taky uvažuju, ale ty kurzy jsou většinou v takovou dobu kdy jsem v práci. Leda že bych končila dřive :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Klucko - kam se vlastně posílá to pětikilo? Složenkou na adresu školy????? Nemůžu to tam teď nikde najít ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Klucko - zabudni na to, blbec mě nenapadlo se podívat na přihlášku, tam to je :-D Poplatek za přijímací řízení u kurzu sociální práce činí 500,- Kč. Poplatek zašlete na účet Technické univerzity v Liberci u ČSOB, a.s. Liberec, č. ú. 305806603, kód banky 0300, variabilní symbol 6491395913. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, jste se dneska nějak rozjeli :-D když sem napíšu svůj účet, myslíte, že mi taky něco příjde? :-N =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klucko tak už sis u nás byla nechat dělat pas? Ale že ses zase stavila... ]-( Já si dávala žádost před 13 dny a dnes mi přišel. x-) Na občanku ještě čekám, tu by za 13 dní z Prahy neposlali :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - zkus to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jóóó Sil, budeš první? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nemůžu, musím šetřit na školné a svatbu :-D :-D :-D Řekni si manželovi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau zlobí mě monitor a dítě, takže přeskakuju řádky a domýšlím si slova
Odpovědět
Profilova fotka
pavlysku to musí být zajímavý počteníčko ;-) Sil manželovi jsem řekla, že nechce dítě dokud nebude auto a on koupil auto :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - takže plánujete mimi? Kdy? Pavlysku - dobrá bojovka :-D Až mu bude 15, tak mu to na chatu můžeš vrátit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?