Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak hlavně že ti sedí :-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
radusoondro,já se pořád těším na tvoje fotky a ještě nic? :-N Četla jsem,že pikous byl super! My ho máme taky,takže to je fajn!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojkýýý, jak se máme po ránu? Scai a který šaty teda budeš mít? V Angelice máš vyfocený dvoje. Ty první z Angeliky jsem měla já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
HOj! Koukala jsem, že datum srazu nakonec padlo na pátek, tudíž se předem omlouvám, to mi akorát přijede miláček z Deutschlandu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
scai fotky si jdeme dneska vyzvednout, tak nejdýl příští týden sem něco šoupnu 8-) :-D S Pikousem budeš určitě spokojená. Kde že to máte? Na Lbc radnici? nejbe super, od šesti jsem v práci, je mi zima a šla bych domů :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Silente však nejbe měla pravdu, že na nás poslední dobou prdíš :-|
Odpovědět
Profilova fotka
radus - no koukala jsem, že v 6:20 si psala :-) To já jsem se vyspinkala do růžova. Tak se chcete sejít ve středu - aby to Sil nebylo líto - navíc když o ní budeme hlasovat? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nejbe asi ty první,byly pohodlnější! U tech druhých mě trochu omezovala ty ramínka,a pak já chtěla asi bílé! tys je měla,fakt? A jak ses v nich cítila? Mě hned když je paní oblíkla,tak jsem věděla,že kašlu na ten druhý salón a na tu zálohu! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem na nemocenské a konečně si sVáma můži pokecat,v práci net nemám a večer už tu nejste a ono se pak těžko zapojuje... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
scai, tyhle šaty jsem měla na sobě jako první - samozřejmě obešla všechno co šlo a vrátila se pro ně. Max. spokojenost.
Odpovědět
Profilova fotka
radusaondro budeme to mít na hrubým Rohozci. hostinu pak v Raspenavě v hotelu zámeček a pak večer chlastačku v Jierkách na hubertce! a dvoudenní :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jak se máte? teď se sem dostanu málo, tak přeji sid, ať jim vše vyjde, jak si přejí a hodně štěstíčka a lásky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky, já se asi nepřipojím, v té době mám dovču a nevím, jestli budu v liberci nebo někde mimo :-D jinak mám strašnej blázinec, ale na zítra už se moc těším. jo a píšu z práce :-D pááá v pondělí PS: teda snad se někdo přijdete podívat :-N
Odpovědět
ahojky jsem z Liberce a svatbu budu mít v Liebigově vile, tak jsem zvědavá... silete: Belu sice zavřeli, ale salón tam zůstal, paní je tam opravdu moc ochotná a šatky šije, takže by asi nebyl problém se na něčem dohodnout....
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - no téééééda! Prdím???? Tak to tedy není pravda, každý den jsem tu minimálně jednou, a to tady není právě živo :-( Sid - hezky se zítra drž! Všechno dobře dopadne a budeš určo krááásná nevěsta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda to ani není možný, že jsem se před týdnem vdávala, teď to tak letí. Už máme fotky, tak sem dneska něco hodím. SID PŘEJU AŤ VÁM TO DNES VŠECHNO DOBŘE DOPADNE A HODNĚ ŠTĚSTÍ, LÁSKY A TOLERANCE V MANŽELSTVÍ x-) Chtěla jsem se přijet podívat, ale dělám do dvou, takže bych dorazila tak ve tři a to už bude po všem :-( Snad přístě :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky,mám problém. ;-( Teď jsem se pokoušela dát sem nějaké fotečky a jsou strašně velké,nevíte,jak je mám zmenšit? :-N Sid - vše nej,ať vám dnes vše vyjde.Vypadá to,že budete mít nádherný počásko. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kroketka - zkus kliknout na tu fotku jako bys ji chtěla otevřít, ale pravým tlačítkem myši, dej otevřít v programu Microsoft Office Picture Manager a tam se dají fotečky zmenšit. No a nebo mi je (když jsou velké, tak jednu po druhé) pošli na mail (silente@seznam.cz) a já Ti je zmenším :-D Ahoj všecky! Sid - pravou!
Odpovědět
Profilova fotka
radus - jo jo, letíto. A já doufám, že u nikoho žádný příště nebude. Já jsem připravená se tam jít podívat. Kroketko, záleží na tom, jaký máš program na úpravu fotek. Pravé tlačítko myši, otevřít v programu a tam máš nabídku na nějaký fotoshop. Máš?
Odpovědět
sil - posílám :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Nejbe! :-D Nějaké novinky s bytem? Kroketko - jdu na ně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kroketko - kolik těch fotek celkem bude? Abych je pak poslala zpět najednou ... :-)
Odpovědět
asi zatím jen 6,neva? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No nééé, Sil k nám zavítaka :-D Byt dobrý - na můj byt jsou 3 zájemci a já už mám složenou zálohu... Takže snad to vyjde...
Odpovědět
Sil - už je posláno :-D Ahoj Nejbe. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - týýýjo, to není fér :-( Já sem píšu fakt vlastně každý den a jako bych byla neviditelná ;-( Ale co, aspoň je vidět, že na mě myslíte :-D Týjo a kde je ten Tvůj nový byt? Kroketko - vůbec neva, já jen abych věděla, kolik jich mám čekat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil - no ze začátku byla tvá účast vyšší. Pošlu ti odkaz na ten byt.
Odpovědět
Profilova fotka
Kroketko - už letí zpět.... nelekni se, posílám z pracovního mailu ;-) Nejbe - dříve se tu víc kecalo, to je fakt, to uznávám :-) Pošli, jsem zvědavec zvědavá x-)
Odpovědět
....uf,tak konečně se povedlo. :-D Fotečky jsou vloženy,další dodám.
Odpovědět
Profilova fotka
je fakt, že už je to tady zamrzlé Kam se přesuneme, až nebudeme nevěsty? Že by na koníka? Tam Liberec vůbec nejede.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?