Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rast, já si myslím, že tě spíš uklidníme :-D
Odpovědět
Rats: Tě kontroluju, jsi totiž nezřízená blodnýna :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
NEJBE: Tak to jsem na Vás zvědavá :-D Se mnou to není vůbec jednoduchý ;-(
Odpovědět
A já jsem koukám dislektik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
KLUCKA: Jo jo dyslektická blodnýna :-D :-D
Odpovědět
Rats: 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo nejbe, tak to já bych mohla stáhnout všechny fotky z CD na flešku, ať nemusím tahat albumy 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
RADUŠAONDRA: A Raduš sem ty fotečky nehodíš??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nej: chcííí taky uklidnit :-D začínám být nervní.
Odpovědět
Profilova fotka
SID: jé ty jsi ještě slečna??? Těší mě! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec, ještě do pátka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé tak já budu snad nejopožděnější!!! :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nene, mishule 17.8.
Odpovědět
Profilova fotka
Jů tak nebudu poslední!!! :-D
Odpovědět
Ahoj holky, ja jsem taky pro srazik, minule to byla psina, v iberci budu az od 23.7. do te doby budu svatebcocestovacit :) co by jste rekly na stredu 25.7. na mensi kafco? Nebo jeste jinak, nechce jit nekdo na kafe v patek? Sid asi ne co? :-D Ahoj Misa
Odpovědět
Profilova fotka
čus viznerka - já bych šla hned, ale na sedmou máme sraz s pár lidma ze střední a nevím, jak to dopadne. Na dlouho to nevidím :-). Tak bych se ti mohla ozvat, kdybys chtěla :-). Konečně sis taky na nás udělala čas.
Odpovědět
ahoj Nejbe, no jak to tak vidim, tak budu stajnak tak do 21h v praci, jedu si tu ted pekne nejmin 12h a uz piju druhe kafe, to asi neni uplne good, ale uz jen 6 dni v praci a dovolenááááááááááááááááááááááááá tak kdyby jsi mela chut zajit v ten patek potom na kratke kafco, tak dej vedet, jo? Jinak mam svedka v hohrozeni, nevim, jestli nebude zrovna v nemocnici a to by mi bylo opravdu dost lito. No snad to dobre dopadne. I s pocasim, jsou tu prvni predpovedi na 7.7. a ma prset....
Odpovědět
Profilova fotka
čauky viz, v pátek to asi fakt neklapne :-D jinak jsem včera po poradě s nej změnila fotografa, jsem z toho nějaká hotová. Pikous má fakt hezký fotky. je to hlavně proto, že můj foťák chtěl 3 litry jen za CD a za to, že se nám bude věnovat. a každá fotka za 20, takže by mě to vyšlo na 4,5 tisíce. nemám ráda změny, ale tohle bude snad k lepšímu.
Odpovědět
Profilova fotka
sid pikous je fakt super, takže změnu schvaluju. x-) Bude tě fotit celý den? Nebo jaký máš balíček? A bude fotit on nebo kolega? Štěstí, že měl ještě volno. :-p :-D Rats fotky sem taky dám, ale nejdřív v pátek. ;-) Co se svatbiček týče, tak je tu ještě veren v září. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sid, jak snad - to je změna k lepšímu :-D. Jakej je to pro tebe dneska rozdíl, kdybys ho měla zamluvenýho půl roku a od včera??? Má volno, tak je to fuk. - Výsledek je stejnej :-) Prostě tě vyfotí :-D Viz - tam mi na tebe pošli tč, já bych se ti v pátek ozvala. Stačí do IP :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co se svatbiček týče, tak příští rok je jich tu taky pár .... :-D Pavlýsek, Silente ..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil - příští rok se nepočítá :-D vy si na nás taky příští rok ani nevzpomenete ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jak nepočítá???? To jsem jako neviditelná ???? :-N :-D :-D Ale vzpomeneme .... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sid to mi teda vysvětli, když nemáš ráda změny, jak se vypořádáš s tou největší, změna stavu a JMÉNA :-N :-D Sil počítá neboj, ale ten pravej šrumec pro 2008 teprve nastane 8-) ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil no prostě nepočítá, vždyť ty na nás poslední dobou pěkně prdíš :-D No tak uvidíme - budeme o tom na schůzi hlasovat... Ta bude v červenci - ještě upřesním kdy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě by se hodil konec června. Jakým způsobem budeme hlasovat? Abych si případně stihla připravit nějaký mávátko. No aby nám tam Sil neudělala demonstraci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda konec července, vždyť říkám, že jsem dneska nějak mimo, jakoby vdaná nebo co :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda Raduš, tobě to jde :-D Viznerka navrhuje až po 23.7 hodilo by se jí to 25. - což je středa - s tím moc nesouhlasím - blbej den navrhuji pátek 27.7.2007. Kdo je pro???? JÁ
Odpovědět
Profilova fotka
i JÁ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, šla jsem včera do angeliky a změnila si šaty, co říkáte? Pořád mi ty původní ležely v hlavě,byla jsem si to zkoušet a nějak mi furt něco vadilo a tak jsem šla ještě úplně jinam a dobrý! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?