Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda ty ses rozkecala. :-D K příjmačkám GRATULUJU!!!!!!!!!!! A teď už nezbývá nic než doufat. 8-) Taky bych šla domů. Poslední měsíc se domů chodím jen vyspat a ještě k tomu pozdě. Včera jsem musela ještě v deset vyprat. Jsem hotová. Dneska jdeme do restaurace vše napevno potvrdit. Neříkala jsem to už náhodou? :-N Tak že bychom si tam dali nějakou dobrou véču? =-) No uvidíme... 8-) :-) Jo jo jsou to kebule, ale co naděláš... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
my byli vyzkoušet tu naší restauračku v sobotu. ráďa si dal kuřecí plátek s ovocem (ananas, broskev, hrozno, papája) vše na šunce a zalitý sýrem. bylo to vynikající, takže jsme to objednali. a ráďa byl strašně nadšenej z toho prostředí, musím říct, že to bude hodně decentní, jsou tam fakt úžasní. hned kolem nás běhali, dovolili nám zákusky, který stejně musej objednat jinde, a taky tvrdý pití. myslím si, že se toho moc nevypije, ale vezmu tak 2-4 lahve berentzena, kdyby někdo. mažu pro ty bagety, za půl hoďky budu na příjmu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo mít vlastní chlast je výhoda. My budeme kupovat asi 15 lahví tvrdýho, cca 70 litrů nealka (myslím že když budou pokračovat ty pařáky, tak se bude hodit :-p ), máme už 30 l bílýho a 24 litrů červenýho vína, nějakej sekt na přípitek a něco málo Garrone. :-N :-N :-N my do Heidiny (penzion kde bude hostina) chodíme často, hlavně tam končíme naše túry po Jizerkách. Takže vyzkoušeno máme dosytosti. Schůzku ohledně svatby jsme tam už taky měli, teď už si to všechno jen projedem a napevno stanovíme jak to asi proběhne. Vlastně jsme ani nedoufali, že bude hostina tam. Je to super a oblíbená restaurace, tak jsme si říkali, to bychom se nedoplatili. Ale líná huba...tak jsme se šli zeptat, s tím že už ale máme doma koupený víno (přímo ze stáčírny takže za výhodný ceny) a že není problém, pak jsme se teda sešli s majitelem a suprovej chlap a hlavně pohodář. Tak jsme rádi, že se to povedlo a hostina bude tam. No a pro jistotu jsme to zamlouvali už někdy v zimě. Jdu teď připravit nějaký fasování (ty lidi se nějak rozjeli před létem, každej chce obálky a různý nesmysli).
Odpovědět
Profilova fotka
Čus všichni, tak snad už mám zařízeno všechno. Zvířata doma a manžel mi pláchnul s kámošema na pivo. Pořád přemýšlím, co je ještě potřeba, ale už mě nic nenapadá. To se ukáže časem :-). Dneska jsem odpočívala na chatě a zítra vůbec nevím co budu dělat :-) - nejspíš se válet v postýlce. Tak se tu mějte krásně a já se zase někdy ukážu. Pááá
Odpovědět
Profilova fotka
no né, kdo se to na nás přišel podívat? Mladá paní :-) Je to fuška změnit všechny doklady a kdo ví co všechno. Některý věci tě vůbec nenapadnou. Já doufám, že na nic nezapomenu. A jak bylo na svatební cestě? Podle fotečky super. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooojky! Kroketko - hezky to zítra zvládni ;-) Sid - gratuluji! Držím palečky! To abych měla třeba od koho jednou kupovat skripta :-D :-D Včera jsem si byla nechat ověřit to maturitní vysvědčení a příští týden se dokopu k tomu to zařídit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kroketka se dneska už asi nestaví, ale i tak PRAVOU ŠTĚPÁNKU (KROKETKO), PRAVOU x-) Tak jsme si včera dali v Hedi baštu pro dva, Královský mix a móóóc jsme si pochutnali. :-) Jen jsem se ujistila v tom, že na hostině stlačím předkrm, polívku do sebe taky snad nějak naleju, ale z hlavního mám obavy. Přemýším, že si dám poloviční porci. Nejde o prachy, ale škoda to pak vyhazovat. :-p :-| Hoj Sil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - však on to kdyžtak někdo dojede :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Sil dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - příští pátek asi do práce nejdeš, co... když máš tu kosmetiku a tak .... :-D
Odpovědět
Zdravím všechny, je tu někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj, já se flákám na 2008 a na Koníkovi :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Já Tě tam najdu... :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
Sil budeš se divit, ale jdu. :-N Ale jen na skok, donesu tam našich miminko, kolegyně nám Barušku pohlídá do soboty, když my budeme chlastat. Teda to jsme rodinka. 8-) Koukni na ní do alba, je k sežrání x-) Zmalovat se totiž nechám v salonu hned naproti práci, takže já budu pěkně relaxovat a pozorovat, jak ostatní otráveně chodí do práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Manicko - Plánujeme bábo, ale až o ročik, dva, tri ... ;-) Radus - kráááásné miminko, mám doma taky tak krásnou pětiměsíční kuličku x-) Tedy jorka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil plánovat bejby můžeš jak dlouho chceš, rok, dva, tři...vlastně pořád :-D No tak tohle je dvouměsíční shi-tzu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - nááádherná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kočky, zdravím Vás z práce. jsem vyřízená, od pátka jsem spala pouhých 8 hodin 8-) |-| zítra tu nebudu, budu péct koláčky. tak se mějte fajn, pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Sid! Tak ať se povedou! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu někdo?????
Odpovědět
Profilova fotka
nejbe já, právě jsem dorazila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hurááá někdo :-) Co nového? Jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
nějak moc práce, vždyť to znáš, když chce člověk na chvíli vypadnout z práce, tak musí trošku máknout. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem tu dneska po těch 14.dnech poprvé - mám tady toho mraky - ani nevidím stůl a do 25.6. to musím mít hotové - termín dph. chjo
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ti taky nezávidím. A co doklady a tak, už máš všechno vyběhané? A jak se ti chtělo do práce? Poprvé jako mladá paní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak musím se přiznat, že trošku se mi chtělo, ale netušila jsem, co tu na mě čeká (od kolegyně), ale až na tu hromadu práce je to tu v pohodě :-). Tak zatím si myslím, že mám vyběhané všechno. Občanka, řidičák, pojišťovna (zdravotní, pojistka na byt a auto), dopravní inspektorát. No a nic jiného mě nenapadá. Jestli jsem na něco zapomněla, tak mi to prosím napiš(te).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Nejbe - tak ať Tě to moc nezavalí! :-) Radus - už se to krátí, což? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Sil, no zavalili mě dost. Nevím, co by dělali, kdybych se nevrátila :-D jojo Radus se to krátí - hned bych si to zopakovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no né už to zase fachčí 8-) :-D Jo jo Sil už se nám to krátí a tak nějak nám dochází, že toho opravdu potřebujeme ještě dost připravit. Ale v pohodě to stihnem. Paradox je že ty co to teprve čeká už chtějí být mladé paní a ty vdané by si to rády zopakovali. :-N :-D nejbe ale to bys jim přece neudělala, že by ses nevrátila. Nebo bylo na Djerbě jako v ráji a nejradši bys tam zůstala? 8-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to mi připomíná - než zmizím - vážně jsem manželovi navrhla, aby jsme si tam koupili baráček a začali podnikat - koupili si čtyřkolky a prostě si užívali. No koukal na mě jak na blázna, ale co si vzal to má :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?