Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
rats: Klape to výborně. Lukáš je pořád v kadeřnictví v Praze a já jako hodná ženuška vařím večeře :-D
Odpovědět
radusaondra: Však já jsem si to nakonec taky udělala podle svého. On rozmístil cedulky podle svého a já je v nestřeženém okamžiku přesunula jinam. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Klucka: Tak to je super! To se chlapec má :-D To ten můj asi takový štěstí mít nebude, protože pořád pracujeme :-(
Odpovědět
rats: Jo to teda má! Já mu pořád říkám že si uměl vybrat manželku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
On bude pod tvým dohledem tak trochu podpantoflák viď? :-D No on to potřeboval - zkrotit ;-)
Odpovědět
rats: No koukám, že asi znáš jeho minulost. :-D Podpantoflák není vůbec. Já ho poznala až jako milého a rodinně založeného chlapce :-D :-D :-D Teď má místo návštěv diskoték nejradějij, když má na stole večeři od manželky a na klíně mu sedí obě kočky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Klucka: No trochu ho znám no... :-D Ale oni všichni ti kluci nakonec zfotrovatěj a mají přesně jak ty říkáš raději večeři na stole a fotbal v televizi místo těch diskoték. Ale zaplať pánbůh za to - kdyby lítali každý víkend s klukama po dýzách, tak bychom je asi zabii :-)
Odpovědět
rats: Tak na diskotéky chodíme spolu a pracovně. Takže tam si užije ty davy a doma je jako beránek. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to my taky chodíme jedině spolu - jinak bychom se jeden na druhého užárlili :-D
Odpovědět
rats: Tak to Lukáš vyrazí občas i sám. Já tady bohužel moc lidí neznám, takže nemám s kým vyrážet. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to martin by sám taky vyrazil občas, ale já ho nepustím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY POVÍDEJTE NĚCO, NEBO TADY USNU :-N :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Loučím se kočky - valím domů... Možná už dnes budu mít vytištěná oznámka, tak se těším! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak pááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :-)
Odpovědět
radusaondra: Ty jsi tady? No že se neozveš. :-D
Odpovědět
rats: papa
Odpovědět
Profilova fotka
sem :-D A ty seš kde? V práci nebo v našem krásným Jablonci? 8-) :-D
Odpovědět
V práci. Náš úřád nemá tak pohodovou pracovní dobu jako ten Váš. Smrdím tady až do šesti. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
pohodovou pracovní dobu? A od kolika tam smrdíš??
Odpovědět
no do šesti! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsem si přečetla, ale od kolika?? :-N
Odpovědět
radusaondra:No to víš, blodnýna neumí číst. :-D Od půl osmé každý den.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já tu bývám před sedmou, takže jsme na tom tak nějak podobně. Ale tak za 5 minut půjdu domů. Tak se tu měja zítra čau 8-)
Odpovědět
radusaondra: To se někdo má, papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj pracantky! Já už si válím šunky doma :-D
Odpovědět
Sil: Provokatérko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem musela za miláčkem.... A Vy už jste asi doma. Tak užívejte pohody :-D
Odpovědět
Dobré ránko všem :-D Já už mám dnes malý pátek.Zítra mám volno :-) Musím ráno na manikůru a budu se užívat poslední den svobody. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
naposledy v práci jako svobodná, ty se máš ;-) :-) Já budu dřít na staré jméno ještě v úterý. Dnes jdeme do restaurace napevno vše odsouhlasit 8-)
Odpovědět
Vždyť tobě se to taky blíží a v úterý už budu makat já jako vdaná panička. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?