Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Já se dnes v práci tak strašně nudim :-( Už se vidim doma.Ale dnes tu trčim až do 4.
Odpovědět
Profilova fotka
kroketko tak jak se těšíš? x-) Sil kde lítáš? Co kde sháníš? =-) Jo už si sehnala ty tílka pro toho svýho? Taky bych nějaký potřebovala, nikde nejsou k sehnání... :-p
Odpovědět
Těšim se strašně,hlavně až se navleču do těch krásných bílých šatů :-D Budu skoro jako princezna. :-p
Odpovědět
A co ty,Radu.Přípravy se už blíží do finále,né? :-) Už jsi nervózní?Já jsem zatím v klidu,až je to docela divný,protože jsem jinak strašný nervák. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - měla jsem teď poradu. Jo tílka budu objednávat odsud: http://shop.obleceni.cz/detail/pansky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo sil, na to jsem taky koukala. Černý nebo jinak barevný si nikde neviděla? Kroketko no přípravy tak nějak probíhají. Kupodivu v klidu. Pořád nějak nechápu když některý holky píšou že nestíhají, nebo že je blázinec okolo a hlavně den před svatbou...a tak dále. Já jsem furt tak nějak v klidu, ani nervózní nejsem. Tak si říkám, jestli nedělám něco špatně nebo na něco nezapomínám, když jde všechno tak hladce a já nejsem ve stresu jako ostatní. :-N Nebo se tak nestresuju a vše si raději užívám. A tak je to asi nejlepší. 8-) :-) A to do všeho ještě děláme na bytě, takže jsme svatební přípravy tak nějak nechávali plynout sami. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak jak pokročili přípravy??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už začínám pomalu ale jistě stresovat :-) Ale jinak si myslím, že většinu věciček - těch důležitých už máme zařízených...
Odpovědět
radusaondra: No já taky vůbec nebyla nervozní nevěsta. Ale u přípravy svatební tabule jsme málem svatbu zrušili :-D Manžel mi neustále kecal do zasedacího pořádku.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Klucko, jak Vám s Lukášem klapou první dny manželství? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata poraďte - chtěli bychom po svatbě tak za týden jet na dovču, ale obáváme se že do té doby nám nestihnou udělat nové pasy a expres je platit nechceme. Jde to jet např. na starý pasy a oddací list? Netušíte? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
radus: buď v klidu i nadále, já jsem taky a naprosto. každý se diví, jestli to prožívám. no já to prožívám, ale tak, že se těším. myslím, že jsme postupně všechno zařídili, jediný co zbývá, že pojedu za kámoškou příští týden a domluvím s ní svatební kytici a ostatní kytí. jinak bych řekla, že vše běží. jediný trauma mám z toho, kolik se na mě a radka chce přijít podívat lidí. počítali jsme to a bez našich svatebčanů to bude dalších 40. no, snad si to někdo rozmyslí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
rats do týdne vám určitě pas neudělají. Jeďte normálně na starý jméno a starý pas. 8-) To můžeš ještě tuším dokonce 3 měsíce po svatbě. Běžně to tak každý dělá. :-) A kdy to vlastně máte? V PASu to nemáš napsaný...=-) No jinak o kousek výš se dočteš že přípravy tak nějak plynule postupují a termíny se nám kvapem blíží x-) klucko tak to u nás asi nehrozí, protože já Ondrovi vždy politicky vysvětlím jak to má být a on souhlasí skoro se vším
Odpovědět
Profilova fotka
sid no musíš uznat že je lepší se v klidu těšit, než se stresovat, že nemám udělaný mašličky na zrcádka ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasný, všechno v klídku. už se moc těším, až si vlezu do těch svejch krásnejch šatů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a nejbe porád nikde ;-( beruško, kdy už mezi náš zavítáš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Raduš děkuju moc za radu :-) Bála jsem se že by nás na starej třeba nemuseli pustit, ale když říkáš, že se to tak běžně dělá, tak to je v pohodě :-) Máme to 20.07. 2007 - už se bojím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rats: neboj se a těš se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem si to v PASU opravila - přidala jsem i aktualní fotku :-) Sid: a vy jste s přítelem neměli vůbec nervíky? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sid to má ještě před sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ještě uvidím, teprve nás to čeká :-D ale zatím jsme v klidu, uvidíme tak 1-2 dny před
Odpovědět
Profilova fotka
To my trošku stresujeme - máme tedy skoro všechno zařízený, takže kůli tomu ani nervy nejsou. Spíš z toho kroku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to já se nechci radši ani vidět tak dva dny předem :-) To se se mnou manžel rozvede ještě, než si mě stihne vzít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no na krok jsem se připravovala 5 let :-D je fakt, že když se to blíží, člověk má různý myšlenky. my je probírali včera. mám nervy, jestli vydržím bejt x let jen s jedním chlapem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nejbe má asi spooooustu zarizovani. Na to se vudec netesim. :-p Ale jsem zvědavá na Pavly vyprávění x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sid: Jů tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama v těch myšlenkách :-) Je fakt, že my jsme to vzali takovým hupem, že na nějaký přemýšlení nebyl ani moc čas, takže se to na nás valí teď - ale my to ustojíme (jestli ho teda nezabiju, protože občas bývá pěkně protivnej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - jiné barvy jsem nenašla, ale bílá a šedá mi stačí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leda za víc: http://shop.obleceni.cz/detail/tilko-...
Odpovědět
Profilova fotka
rats: nejde o teď. ale o budoucnost. vím, moc dopředu se přemýšlet nemá, ale mám ze sebe strach :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sid: jo tak to jsme na tom stejně, ale máš pravdu - dopředu se přemýšlet nemá! :-) Ale manželství je jen papír - na vztahu to nic nezmění a když se něco holt změní a nepůjde to vyřešit, tak je vždycky ještě možnost rozvodu. Ale s tím do toho přeci nejdeme - tím se můžeme tak akorát uklidňovat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?