Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vůbec když je pravej domácí z cukrárny, to jinde neseženu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo originál je originál :-D :-D
Odpovědět
radusaondra:No já dneska dělám do šesti a tetinka se pakuje na dovolenou... :-( Takže to budu muset odsunout. Snad mi nedaj nějakou mastnou pokutu když to nestihnu to 15 dnů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to určitě nedaj 8-) Ještě poslední řešení je, že by teta napsala souhlas k přihlášení k trvalýmu pobytu Marušce Novákový trv. bydliště, r.č.123456/7890 do domu Na náměstí 1, Prčice patřícímu Tereze Nováčkový, trv., r.č. Kupní smlouva/výpis z katastru nemovitostí bude předložen. Samozřejmě dopíšete správný údaje :-D :-D Podepíše to a nechá ověřit podpis třeba ještě ráno před odjezdem. Někde ti to nechá i s tou kupní smlouvou nebo výpisem a ty sem zaběhneš sama.
Odpovědět
radusaondra:No pěknou adresu jsi mi vymyslela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdary holky radus- my budeme mít koláčků 5000, takže to taky asi bude pěknejch pár krabic ;-) Ty jo, vy už máte rozulučky za sebou, to vám závidím, taky bych se šla někam společensky unavit. :-D To já jsem si od středy ležela v Liberecké nemocnici (máte to tam docela hezký) a ve středu jdu do Turnovský a rovnou na operaci... takže svatební přípravy jdou teď na chvíli stranou. Nevíte, kdy se vrací Nejbe? Už se těším na fotečky
Odpovědět
Profilova fotka
klucka, vidíš ani mi to nedošlo :-D :-D veren my máme koláčky na 3x, ale 5000 to zdaleka nebude. Celkem myslím 1500 :-p 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec, tak já ani nevím, kolik budeme mít koláčků, ale v pondělí budeme jenom péct a péct a péct, .... tady v práci toho budu potřebovat moc. včera jsme měli takový menší posezení, spojily se 2 narozky a moje svatba, pak už nebude možnost, vždycky bude někdo pryč. dostala jsem krásný nerezový příbory a velkou titanovou pánev. prej na manžela :-D a takovejch kytek, jako kdybych se vdávala už dneska :-D ver: nej se vrací dneska, takže zítra už bude určitě na příjmu, i když jak jí znám, tak možná už dneska, až se vrátí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Noo Sid, dobrej odhad :-D Stahuju fotky z dovči a tak jsem rychle založila album a dala vám tam pár fotek. Zatím máme pouze fotky z našeho foťáku co fotil povětšinou svědek... Zítra naběhnu k Pikousovi pro ofiko fotky. Takže... bylo to naprosto úžasný, všichni byli skvělí... Jen to hrozně rychle uteklo. Šaty jsem měla korzetové a vůbec jsem je nechtěla sundat. Ani jsem nevěděla, že je mám :-). Tak snad se to líbilo i našim hostům. Všem hrozně moc děkuju za přáníčka :-). Manžel povídal, že by si to hned zopakoval, když už ví do čeho jde - a já taky :-D - ale jedině s ním. Svatení cesta byla krásná... Tak se tu všichni mějte, já budu vyspávat a pak obíhat potřebné formality (občanku, řidičák, oddací list - jsem zvědavá na co zapomenu), a pak si musíme vyzvednout všechny naše zvířátka, ať jsme zase všichni pohromadě. Ještě jednou díky. Pá
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - ahoj! Krásné fotečky ;-) Hezky dospinkej, však jste toho určitě moc nenaspali 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nejbe, tak jak bylo na svatební cestě? Určitě nádhera, klídek, odpočinek, válení u vodičky... 8-) My jsme se nakonec s Pikousem dohodli, že místo původní sady Silver nás bude fotit i na hostině, domluvili jsme se na takovým individuálním balíčku, protože to co on má ve výběru nám nevyhovovali. Takže spokojenost a jsem ráda, že po nás neměl další svatbu a může nás fotit dýl. Tak jsem zvědavá na další fotečky. Jsem ráda, že se svatba vyvedla a vše dopadlo na 1* :-) Ještě jednou hodně štěstí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nóóó Sil vždyť ani nemohli, jen jestli pak už se nevrátili tři ;-) :-D x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Radus - hmmm, třeba jo x-) Radu, Ty jsi taková šikulka - kdo se nám vdává teď 15. a 16.? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec kočky :-D
Odpovědět
Názdárek holčiny :-) Sil - 16.se vdávám já a strašně se na to už těšim.Včera jsem byla v Angelice na zkoušce šatů..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já už se taky moc těším :-D v sobotu nám přivezli z prahy prstýnky a včera mi dorazil cylindr na auto ženicha 8-)
Odpovědět
sid - ty už to máš taky za pár,co??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no právě. tenhle víkend strávím na jarmarku, takže to rychle uteče, pak další víkend jedeme ke tchýni a vezem jí matroš na dort a budeme ještě dopékat nějaké koláčky no a pak už je to tady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo sil, teď je na řadě kroketka, další týden já a týden po mě Sid :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: už vrcholí přípravy? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nóó sid asi jo, spíš se teď věnujeme ze všech sil tomu bytu, ale už dostává nějakou podobu :-p Ale včera jsem nesla koláčky do práce, roznášení mi trvalo od sedmi do půl 11. Hold jsme velkej úřad :-D Sid taky tě to čeká viď? Byla jsem ráda, že už je rozdáno. Ale bylo to milý, ty co o TÉ události ještě neslyšeli jen vyhrkli jééé ty se vdáváš, no nekecej. Bylo to super. No a odpoledne jsme objížděli příbuzný a ostatní co budou na svatbě. Domů jsme se dostali až v deset. Jo a v pátek jdu na tu zkoušku účesu a líčení, přijede moje svědkyně a zkusíme k tomu i šaty, tak jsem zvědavá jak budu vypadat. Doufám, že nebudu muset ještě kupovat nový šaty :-N a budu spokojená. Ale jestli začnou pracovat nervy (zatím jsem v pohodě ;-) ) tak to potěš koště :-N :-D No a v pondělí večer přijedou naši (bydlí 350km od nás), tak objedem nějaký nákupy, koupíme pití na hostinu, jsem ráda, že tu budou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/koktejl/v-13-45... ale takhle dokonale promyšlený to asi mít nebudu :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já budu roznášet koláčky příští úterý. to bude síla, neumím si to tady dost dobře představit. přece jenom tu dělám už 6 let, tak to bude rachot. taky jsem slíbila koláčky do knihovny a do dopravního podniku, jsou tam bývalý náměstci. minulý týden jsme s nima byli v aréně střílet z pistolí, tak si je rezervovali :-D no a pak budeme jezdit po známých, ještěže má ráďa ranní.
Odpovědět
Tak to my ani náhodou :-) To už je spíš jako úchylka,nepříjde vám? ;-) Mít vše tip - ťop.Taky to chci mít hezký,ale vocuť - pocuť,né??? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jo kroket vocamcať pocamcať :-D :-D Jo sid s těma koláčkama je to vyčerpávající, ale strašně milý :-)
Odpovědět
Dávám Vám za pravdu,roznášení koláčků je opravdu vyčerpávající :-( .Jelikož jsme oba z vesnice,museli jsme dávám koláčky skoro do každého baráku.Takže jsme koláčky roznášeli celý víkend. :-D Jsem strašně ráda,že už to máme za sebou. :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, to bude teď spouuuusta krááásných foteček z těch Vašich svateb x-)
Odpovědět
Haaaaaalóóóóóóó,je tu někdo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já :-D Ale courám netem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem tu taky - měla jsem jednání :-p 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?