Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Přeji krásný, slunečný pondělní den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všechny! Klucko - tento týden si nechám ověřit vysvědčení a posílám přihlášku 8-)
Odpovědět
Nazdárek :-) Jaký jste měly víkend? :-D
Odpovědět
Sil: no taky už bych na tom měla začít pracovat. :-) Musím se mrknout po tom vysvědčení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kroketko007 my z větší části pracovní. Furt děláme na bytě. No ale v sobotu jsme měli rozlučku, takže super 8-) :-D
Odpovědět
My měli v sobotu rozlučku a bylo to dost náročný.Šli jsme spinkat až ve 4ráno. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Týýýjo, samé rozlučky :-D
Odpovědět
kroketka007: Tak to my byli v neděli na výletě, na nějaké rozhledně. A v sobotu jsme se váleli u tety na chatě. :-)
Odpovědět
Jé,válení se mě taky moc baví. :-D O víkendu bylo nádherně.Byli jste pořádně namazaní?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kroketko tak my jsme "namazaní" opravdu byli. Dokonce jsme zpívali i koledy, ženich začal békat něco od Rédla a taky všem vysvětloval jak špička smrku směřuje k polárce a to že je prdelka malýho vozu. Akorát vůbec netuším v kolik jsme šli spinkat. klucko na nějaké rozhledně :-D :-D :-D Název nevíš?
Odpovědět
Profilova fotka
My byli na závodech autocrossu, bohužel nám kleklo auto hned v tréninku ]-( . Tak jsme jeli do Mordové rokle, kde byl sraz válečných veteránů - aut + simulace bitvy. Byla to bomba. A v neděli jsme se jeli na ten autocross aspoň koukat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že víkend jsme měli všichni vydařený :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Vydařený to teda opravdu byl :-) Ještě ho budu muset asi v týdnu dospávat. :-p Jsem totálně nevyspalá. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau kočky, jsem tu jen na skok. v pátek jsem dělala přijímačky, písemný jsem kupodivu udělala, bylo to maso. ústní jsem asi neudělala. ale aspoň jsem si to zkusila. ale měli teda strašnou organizaci. jinak já měla v pátek loučení se svobodou, jely jsme s kámoškama do Chotyně na diskotéku. fakt super, měla jsem jí jak z praku :-D ráďa jde tuhle sobotu, já sloužím na jarmarku od pátka až do neděle a to doslova (pá 14-22, so 5.30-23.00, ne 6.30-22.00). v pondělí budu mít volno, budeme péct koláčky. 8-)
Odpovědět
radusaondra: Že by Černá studnice? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sid - já budu možná v LBC, chci se mrknout na jarmark, tak se kdyžtak přihlásím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo taky bych se mrkla na jarmark, ale v pátek jdu na zkoušku líčení a účesu (leda že bych do Lbc přijela svatebně upravená :-D ) a o víkendu budeme dřít na bytě :-p :-| Teda já nejsem vyspalá už asi týden, s Ondrou rejem bradou o zem, furt makáme do noci na bytě a brzo ráno zas do práce, pak zase na byt :-p Furt se uklidňuju, že to děláme pro sebe, ale už to nějak nepomáhá.
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - chudinko malinká :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
klucka jo jo, Černá Studnice je pěkná, chodíme tam na novoročný vejšlap 1.ledna 8-)
Odpovědět
radusaondra:Novoroční výšlap?!!! :-o Tak to si nedovedu představit. To se tam brodíte po uši ve sněhu ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no skoro jo, ale nejsme jako ty blázni co vyráží ráno v osm, my chodíme v klídku po obídku :-D Báro kolegyně se ptala, jestli dneska s tetou dorazíte??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jóóó holky, dneska jdu vyzvednout koláčky, zneužiju kolegu z práce, aby mě odvezl domů. Když jsme je vezli na Šumavu, tak jich bylo 200ks a byli ve třech krabicích. No a teď budeme mít 900ks. :-N Zítra je rozdám v práci s oznámkem, beztak už se každej ptá kdy bude svatba, jako kdyby to tušili. Na mě to přece nemůže být vidět. ;-) No tak dneska jsem ještě odpovídala, že jednou určitě. :-D A zítra už v tom bude mít každej jasno. No a odpoledne je rozvezem po hostech. To zabere času :-N No ale těším se. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Si tu zase pokecám. Sama. :-| Všichni příjdou když budu pracovat. Teda děvčata. ]-( Snad nedospáváte tu mojí rozlučku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci taky koláčky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sil si přijeď, jeden ti schovám :-D S jakou chceš náplní??
Odpovědět
Profilova fotka
Makovou :-) Kuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo, máš ho u mě. To se ti vyplatí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jistě, přijedu pro něj (a jen pro něj) z MB, to je 1 koláček za cca 200 kč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vždyť říkám, že se ti to vyplatí - PRAVEJ DOMÁCÍ SVATEBNÍ KOLÁČEK Z CUKRÁRNY 8-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?