Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
radusaondra:Fotil nás kamarád z Prahy. A to za nocleh a stravu. Kdyby jsme ho měli zaplatit tak to vyjde tak na deset tisíc. Jen převedení těch fotek do jpg formátu trvalo dva dny :-D Měla jsem samodržící silonky. A v Jablonci můžu doporučit obchod kde maj obrovský výběr a příjemný personál a hlavně super ceny. Kupovala jsem si tam i podprsenku pod korzet a taky za skvělou cenu. Kytky mám z Maďarska. Moje šikovná švagrová se o všechno postarala. Její přítel má velkoobchod s kytkyma. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
klucka: ;-) dělám a kterej je to obchod, že bych se tam skákla mrknout? =-) No my máme objednaný kytky v květinářství Floriánka, strašně milá a šikovná paní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné PÁTEČNÍ ráno!
Odpovědět
ahoj, vím že na tuhle diskuzi nechodím, ale přesto bych vás ráda poprosila: přihlásila jsem se do proměny a vybrali mě mezi 4 finalistky, kdo nakonec tu proměnu vyhraje, rozhodne hlasování na netu. Kdyby jste mi k té proměně chtěly trochu pomoci, budu ráda za každý hlas. hlasování je až do 15.6. takže když si průběžně vzpomenete. Posílám odkaz na hlasování, ale během dne by to mělo být na hlavní stránce centrumu. Díky moc. Jana http://zena.centrum.cz/promeny/clanek...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sil, jak se máš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil pošli mi do ip svůj mail, pošlu ti nějaký pps šatů
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - no tak nějak pod psa, ale bude líp... jednou :-( Mrkni kdyžtak na včerejší 2008, psala jsem to tam, nechci to psát všude ;-) Jennyi - sice Tě neznám, ale hlas jsem Ti dala. Za takové super zhubnutí si to určitě zasloužíš! Tak držím palečky! :-)
Odpovědět
silente: díky moc. Snad to vyjde, to budou nervíky než to hlasování ukončí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A to bys byla proměněna ještě před svatbou?
Odpovědět
Profilova fotka
sil držím palečky, ať vše dobře dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi máš i můj hlas. Koukám, že dóóóst vedeš, tak držím pěsti, ať ti to dopadne a s proměnou seš spokojená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - kuju ;-) Jsou to děsné nervy |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sil taky jsme zažili pár situací, kdy jsme měli fakt nervy a někdy se to táhlo strašně dlouho, ale máme fakt šikovnýho právníka, tak to dopadlo dobře. V druhým případě nám strašně moc pomohl kolega v práci, taky právník, takže jsme ušetřili asi 40 hadrů a stálo nás to jen lahvinku vína (a i tu odmítal, že to prý dělal pro kamarádku, ale to bylo to nejmenší co jsem mu mohla dát). Takže i když to bude třeba trvat, tak věřím, že vše dopadne dobře. I když by to znamelalo změnu zaměstnání. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Změnu zaměstnání by zkousl, ale chovají se k němu teď fakt děsně. ]-( Ach jo, měl se na ty mladé kluky vys.. a nechat je na ulici třeba fetovat a měl by klid ]-( :-( |-|
Odpovědět
Profilova fotka
to je těžký :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - jj, ale teď už stejně můžeme akorát počkat, popř. se bránit s pomocí právníka. No nic. :-) Však bude líp :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to si připravte pěknej balík :-| 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
My máme rodinného právníka, takže cena je taky 1-2 lahvinky dobrého vína ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to je vždycky výhoda 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau, posílám ftip po ránu :-D Desatero pre štíhlú líniu od tetky Peléščeny: Tož si dajte kafíčko, pořádný kus dortu, hoďte nohy na stůl a poslůchajte. Naučím vás Desatero pro štíhlů líniu. 1. Dyž neco jíte a nikdo vás nevidí, tož to nemá žádné kalorie. 2. Dyž do seba cpeš čokoládu a chlastáš k temu slivovicu, tož tá ti ty kalorie zruší. 3. Dyž sa postaráš, aby všecí okolo přibrali víc kilo než ty, tož budeš najštíhlejší. 4. Dyž sa vás bude cpat víc, tož sa počítajů kalorie enom temu,kerý sní najvíc. 5. Jídlo, co sníš v kině a nebo u televize popřípadě u počítača,polárka, oplatky, sušenky, to sa nepočítá,protože to patří do zábavy a né do jídla. 6. Kakao, brendy, topinky, dorty, chleba se sádlem, špek a klobásky neobsahujů kalorie, dyž sa jijů ze zdravotních důvodů. 7. Jídlo, keré sníte, dyž vaříte, taky nemá kalorie, protože to nejíte,ale koštujete. 8. Jídlo, keré má stejnů barvu, taky neobsahuje kalorie. Třeba dyžsníte špenát a pistáciovů zmrzlinu, tož to je jak dybyste nesnědli nic. 9. Obezita je nemoc a tož je potřeba pořádně sa nadlábnůt, aby s ňů tělo mohlo pořádně bojovat. 10.Ženská bez břucha je jak hrnek bez ucha. A ženská bez řiti je jak váza bez kvítí. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobrý ! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
super, takový diety se mi líbí :-D ;-) :-D
Odpovědět
radusaondra: Je to takový krámek pod tou pizerií Franko. Vedle jsou kabelky...
Odpovědět
Nazdárek holčiny :-) Tak už máme zase pátek a čeká nás určitě krásný slunečný víkend :-D :-D
Odpovědět
Ahoj Jani jsem tvůj 332tý hlas.... :-D :-N
Odpovědět
Díky moc za hlasy. Jinak nevím kdy by ta proměna měla proběhnout. Napadlo mě to až dneska ráno, tak jsem zvědavá. Před svatbou by to nebylo zrovna dobře načasované, protože bych se bála jít do velké změny, no uvidíme. Ještě jsem to nevyhrála
Odpovědět
Profilova fotka
klucko dík, půjdu se tam mrknout :-)
Odpovědět
radusaondra:Neděkuj já si to vyberu na úřadě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D to uvidíme, ale stavit by ses mohla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
se mnou nikdo nemluví, nebo co? ]-( Nebo jste všichni mimo z těch veder? Já teda jsem na padnutí, mám v kanclu jak ve skleníku. :-p Zítra máme rozlučku x-) , společnou a na zahrádce a i když nám spooousta lidí odřekla (ať už z jakýchkoli důvodů) i v malým počtu si ji užijeme a na zahrádce se opálíme. 8-) :-D Doufám. :-p Za chvíli jdu domů, tak přeju všem (jestli sem ještě někdo vleze) krááááááááásnýýýýýýýýýýý vííííííííkeeend!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?