Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, snad budete mít v pátek hezky. To mě o víkendu začíná zkouškový, budu v LB. Když budu stíhat, přišla bych se na vás podívat, můžu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne kolegyně je ... škoda slov. Sedíme v jedné kanceláři a ví to od února.
Odpovědět
Profilova fotka
sil, já nevím, jestli na pátek budu spát :-D V každý práci se najde alespoň jeden blbej a neschopnej, no a u nás ve firmě sem to já, jak mi každou chvilku dokazuje. mishulle, jasný, přijít můžeš, jen nevím jestli tam budu někoho registrovat ;-) Vůbec nevím, jak to tam bude vypadat. Já to ještě nikdy nedělala :-o ale nebojte, příště už budu mít praxi 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nej tak já se na tebe příjdu podívat příště 8-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aspoň nám, co sme v pořadí za Tebou poradíš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nevim, je to určité know-how...
Odpovědět
Profilova fotka
Já klííííďo poradím, když je Nejbe lakomá :-D :-D Nejbe - :-p :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My teď řešíme hudbu, ještě sehnat boty, zařídit dort a domluvit výzdobu hospody a máme vše...
Odpovědět
Profilova fotka
hm tak my máme vše...rady nepotřebuju. Dokonce jsem se už i pro tu kytku rozhodla. Mishulle co řešíte s hudbou?
Odpovědět
Profilova fotka
joo lakomá- Sil to si budu pamatovat ]-( Mishu - mi už nic neřešíme :-D
Odpovědět
Hele k té organizaci obřadu. Já totiž nikdy na žádné svatbě nebyla. To mi někdo z úřadu řekne co mám dělat? Já tak maximálně poznám kdy mám říct ANO :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - ooooo velkomožná, prosím poníženě o odpuštění ..... :-N :-D :-D :-D Klucko - neboj, budou Ti stále vše říkat, Ty se musíš jen usmívat a být nejkrásnější ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
klucko všechno ti vysvětlí. Teď jde jen o to, jestli budeš ve stavu to vnímat, chápat a pamatovat :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus a pro jakou si se rozhodla? Já jsem jí včera změnila na kaly :-p
Odpovědět
Vnímat možná jo, chápat trošku ale pamatovat ani omylem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nejbe pro převyslou. :-) Kaly a růže a nějaký přízdoba... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky nejdete dneska někdo na Kabáty? A nebyla jste některá v pátek v Jbc na Tata Bojs?
Odpovědět
Profilova fotka
sil :-D Odpuštěno chtěli jsme jít na Kabáty, ale miláček má noční, tak zas bude někde lítat a zachraňovat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nej kdyby ses chtěla přidat, tak máme lístek navíc
Odpovědět
Profilova fotka
Dík radus, jsi mooc hodná, ale dneska budu doma. Uklízet na pátek a prát před dovčou. Nějak sem pořád někde a nestíhám.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - kuju :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil - sem velkorysá - umím odpouštět (jak kdy a jak komu)
Odpovědět
Profilova fotka
Sem nešťastná.... Oni mi zamkli téma u kterého jsem se už několik večerů náramě bavila, a včera se málem počůrala smíchy. Teď nebudu vědět, jak to dopadlo... Ach jo. To je nespravedlivé.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - jaké? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
volná diskuze - svatba po krátké době, Romeo a Julie
Odpovědět
Profilova fotka
Už koukám. Já četla jen ze začátku, pak už jsem nestíhala, ale teď s chutí dočtu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To nechápu. Co teď budu po večerech dělat?
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - miminko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No asi ne, když je drahoušek na noční :-D To by se mu asi nelíbilo :-D , ale zkusím se zeptat.
Odpovědět
Profilova fotka
řešíme jestli živou nebo přehrávanou, já jsem pro přehrávanou, v případě špatného počasí se prostě jen přesune dovnitř, miláček by radši živou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?