Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nic nebude, nejdřív musíme rodit! A kde v tom Mšeně?
Odpovědět
Profilova fotka
nej vždyť jsem psala, božky němky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - ok, jedno v chládku pod lípou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, jen nevím, jestli se mi bude chtít až do Lbc, asi se koukni po place u nás ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda já se kouknu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
sem se přehlídla - chjo no to vim kde je - hurá na přehradu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak v létě někdy přijedeš a vyrazíme, vždyť jí máme před barákem (teda přes silnici) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mažu, máme spoustu práce na bytě. Ale zítra by nám měli dělat elektriku a snad i namontovat bezpečnostní dveře, pak už to půjde rychle a snad budeme vrzo bydlet :-) 8-) :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no když já na to koupání na přehradě moc nejsem, ale do Jablonecký sem už vlezla - do liberecký nikdy - moře je moře... Ale určo se můžem někdy domluvit. Kdo jede se mnou ať nemám prázdné auto?
Odpovědět
Profilova fotka
nejbe, jela bych okamžitě, ale ještě není půl šestý ;-( takže jdu zase pilně pracovat ]-( sakryš, šla bych se někam flákat a pod lípou ve stínku bych si dala pivko, teď hned okamžitě, žádný hroby nebudou, jelikož já tu budu strašit hodně, hodně dlouho a budu mít moc dětí, aby mě pak mohli vyvážet ven ;-)
Odpovědět
Holky ahojky, kdo budete mít svatební koláčky od pí. Jahodové? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manicka - sid je má od paní Jahodový a moooc si je chválila.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj, Klucka: ahoj, soc. pracovníka nedoporučuji, mám střední soc.pr. a je to děs, něco se naučíš, zas měsídc je to jinak a za dva ještě jinak a v praxi seš stejně nepoužitelná, protože teorie a praxe se trochu liší, ale nechám to na Tobě
Odpovědět
Profilova fotka
jinak mám koláčky taky od pí Jahodové, souhlasim s nejbe, učit se po práci je děs, ale prvák skoro za náma, tak už s tim neseknu, sil: myslíš, že Bc. Michaela samoláková je lepší???
Odpovědět
Díky za odpověď. já vím, že si je od ní každý chválí. Za kolik má jeden koláček pí. Jahodová, holky?
Odpovědět
Profilova fotka
mishulle, taky si říkám, že když už mám prvák skoro za sebou, tak s tím neseknu :-) Zítra mě čekají snad všechny zkoušky, tak se učím. Účetnictví je taky každou chvíli jinak.... Tak sna budu použitelná :-D manicko, já mám koláčky z cukrárny u nemocnice a jsou vynikající - doporučuji - za 1,70
Odpovědět
nejbe: Tak to Ti zítra držím moc moc pěstí, hlavně pevné nervy. Kup si Rajec s meduňkou ta uklidní ;-) . 1,70 je pěkná cena a jak jsou velké?
Odpovědět
Profilova fotka
dík :-) jsou velké asi jako pětikoruna - max. málo těsta - nekynutého a hodně náplně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krááásné ráno! Koláčky od paní Jahodové bych chtěla taky :-D Mishulle - to zní taky hezky :-D Jo a tu školu bych dělala jen kvůli titulu, určitě bych pak jako sociální pracovník za sociální peníze pracovat nešla. Drsné, ale pravdivé .... :-N Jo a holky, prohlížela jsem rozvrhy pak toho tříletého oboru a nenašla žádný cizí jazyk (odkaz na předměty nefunguje), je to vůbec možné????? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, sil: jazyk tam není, ale dělá se jedna zkouška, musíš se doučovat sama za své peníze :-D manicka: p. jahodová dělá 2 druhy, malé kulaté za 1,70 nebo 1,80 a pak větší vázané za 2,70. já budu péct sama, ale měli jsme tady akci a objednávali je, byli mňam nejúžasnější :-p
Odpovědět
Ahoj, holky ja uz magorim, ted vim, jak hloupy to byl napad vedet o svatbe vic jak rok pred svatbou, to co se mi ted zda jsou hotove nocni mury a budim se s brekem, vsechno o svatbe...... fuj, uz aby bylo 6.7.vecer. No a moc Vas nestiham cist, tak snad se mate vsichni dobre, ja mam dneska zacit v praci v 9:30, takze uz jsem vesele tady......
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky viz, buď v klidu, já vím o svatbě od prosince a už se mi zdálo, že nám buď nikdo nepřišel, nebo jsme přijeli do hospůdky a tam nebylo nic připravenýho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Viz - neboj, to se srovná :-D Sid - nevíš seznam předmětů, co tam jsou? Ty jejich odkazy na předměty jsou zacyklované, vrací mě na předešlou stránku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
co vím, tak je tam hodně práva, speciální pedagogika, mám skripta na oční vady, etopedie, zdravověda, filozofie, sociologie, sociální práce, .... je toho strašně moc. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
v nuláku je navíc hodně PC a češtiny
Odpovědět
Profilova fotka
Sid - no já koukala aspoň na ten rozvrh, když už ty předměty nefungujou :-( Budeš se smát, víš, proč se ptám? Ne kvůli sobě ... já se jazyků apod. nebojím...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak proč? :-o
Odpovědět
Dobré ráno děvčata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Páč miláček by do toho chtěl jít se mnou, ale bojí se jazyků :-D :-D Tak musím zjistit co nejvíc o předmětech apod. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jste dobrý oba dva :-D toho mýho bych tam nedotáhla. dneska máme slavnostní předání mat. vysvědčení u nás v obřadce, tak se na něj půjdu hrdě podívat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?