Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Klucka - to vypadá fakt dobře ..... a odkaz na ten bakalářský obor máš???? Jsem líná ho tam hledat, nooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem to našla :-D http://www.kss.vslib.cz/cgi-bin/main.... A kde zjistím, z čeho se tam dělají přijímačky?
Odpovědět
Profilova fotka
sil - no matiku jsme měli první semestr - vůbec jsem nevěděla o co jde, ale udělala a teď budeme mít finanční matematiku, ale tím, že se z toho nedělá absolutorium, tak se toho nebojím. sid - zítra budu asi psát opravnou z Nj a vůbec nevím, jestli jsemnapsala z Aj a příští pátek už to do školy asi nestihnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klucka: si piš, přijímačky jsou na úrovni 1. a 2. ročníku. však už mám pročtěný všechny skripta, ale na všechno se nepřipravíš. dobrý je, že martin i johča dělaj nulák, tak mi něco poskytli, tak se učím i z toho. ale stejně si myslím, že to neklapne, je toho strašně moc.
Odpovědět
Profilova fotka
sil: spec. pedagogika, sociologie, psychologie, filozofie, zdravověda, právo
Odpovědět
Profilova fotka
nej: to je jasný, máš důležitější věci na práci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sid - hmm, to je vlastně všechno z toho nuláku, co? To by šlo... Teda Vy jste mi daly! Jsem normálně nahlodaná! Jo a ten nulák jsem našla, že stojí 6900/semestr. Kolik pak stojí vejška?
Odpovědět
Profilova fotka
ta je zadarmo, nulák je těžká buzerace kvůli učení, tak za to musíš platit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau, hm vejška, vy mi dáváte. Ale při mém stylu života se toho dočkám až dýl. A to půjdu na vejšku třetího věku ;-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Sid - týýýjo. Že bych zkusila příští rok nulák a pak se vidělo. Přijímají do 10.9..... Tak teď mám dilema! Nechceš jít se mnou do nuláku? :-D By ale znělo Bc.Michaela Hudcová jednou, co :-D Jdu baštit, zatím pa!
Odpovědět
Sil: Tak co, jdeš se mnou od září do nultého ročníku? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Klucko - jsem tak děsně nahlodaná, že na 99% fakt JO ! Musím spočítat kačky, ale co, investice do vzdělání je to nejlepší, no ne? :-D A teď jdu baštit! A přemýšlet .... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Sil: tak dobrou chuť a přemýšlej ;-)
Odpovědět
Sid: škoda že nám ten nultý ročník nezaplatí magistrát co?! :-D Jako v rámci vzdělávání zaměstnanců by mohl... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si teda občas nadávám, že sem tam lezla - musím se uvolňovat z práce a mám s tím docela problémy - nestíhám práci a ono donutit se po práci učit... Mě to nejde.
Odpovědět
Profilova fotka
nej: buď ráda, já bych šla na daně a účetnictví hned. ekonomka mě bavila. jen ty blbý finance :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sid: to jo, v rámci šetření, nezaplatí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil: do nuláku bych s tebou šla, ale jak říkám, šetříme :-D
Odpovědět
Sid: no nic, co se dá dělat, ale bylo by to krásný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, skáknu si pro něco zdravýho k obídku. zatím pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem z5. Vše jsem si vytiskla a doma přednesu. Ale myslím, že ....... tedy ..... jo :-D Klucka a kolik Ti vlastně je let?
Odpovědět
Sil: Myslíš, že bude schváleno? :-D V létě mi bude 24. fuj to je číslo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Klucka - věřím, že jo :-N Nenapadá mě, proč by ne. Uznávám, že to stojí kačky, ale zase tolik to není. Noo 24 není až tak strašné číslo, věř mi :-D
Odpovědět
Sil: Nedávno jsme byli na večeři s kamarádem a on vzal sebou jednu ze svých "přítelkyň" Tý je 18 a řekla že už s náma nikam nepůjde protože jsme staří :-D
Odpovědět
Profilova fotka
silete, to má ale někdo starosti s věkem, co? ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - pomooooc! 24 je prý už stáří! Co budeme dělat :-N Klucka - tak snad půjdeš se mnou do nultého ročníku, když ta holčinka tvrdila, že 6 let je moooc velký rozdíl a už stáří :-N :-D
Odpovědět
Silente: No to tvrdila ona. Já tohle netvrdím. :-D Do nultého ročníku se stopro chystám. :-) I když nejsme už na studia moc staré? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlýsku - no povídej mi o tom! :-D 24! To je přece kráááásný věk! Klucka - Tvůj poslední dotaz ignoruji ]-( Zmlaťte ji někdo za mě ! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil- já bych jí hnala, jen teď nejsem v Liberci, nýbrž u tchánovců. Klucko- huš!!
Odpovědět
Ale já si taky myslím že 24 je super věk, stejně jako 25 nebo 26 nebo 27 až 49 pak už to jde z kopce.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?