Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Nejbe! Příští týden ve čtvrtek budeš mít volno, viď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny nejbe- pošli mi prosím taky šatičky, já ti za to pak něco krásného řeknu ju? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil - noo volno :-D teda půjdu na nehtíky... možná na masáž a pokecat s kámoškama a zastavím se za váma ver - já nemám tvůj mail, tak mi ho pošli jo a nic jiného než lichotky slyšet nechci. Jasný? Všem?
Odpovědět
Profilova fotka
verisd@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - jsi prostě nejkrásnější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil noo a dál??? :-D :-D :-D Né klíd já jsem se krásně vyspinkala, mám dneska mooc dobrou náladu. ver - máš to tam - ten mail
Odpovědět
Profilova fotka
tak teda nejbe, princezna, co princezna, carevna ;-) Ne fakt ti to moc moc sluší, a šatičky jsou nádherný, taky jsem si je zkoušela ;-) , ale neboj, budu mít jiný, teda doufám, snad..... ještě žádný nemám :-( V Boleslavi v Olympii mají ty tvoje medvědy..................
Odpovědět
Profilova fotka
Jako fakt oba a úplně ty samý??? Řekneš jo a já tam jedu. Kde? Za kolik a do kolika tam maj? Ver, i kdyby si měla ty samé šatičky, tak je mi to jedno :-) Vždyť je to půjčovna a na každé vypadají trošku jinak :-) A navíc to budeme vědět jenom mi dvě :-D
Odpovědět
Zdravím holky, už Vás tady nějaký pátek pozoruju, ale až teď jsem se odvážila napsat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mám to odpoledne omrknout - ty medvědy? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem z5, ale nachvilku teda doufám, že nedopadu takhle, ještě bych si rozmazala to drahý líčení :-N http://www.beremese.cz/album/view.php... ahoj klucko, seš přímo z Jablonce? Známe se? Kde se budeš vdávat? Koukám že už jste s nejbe dvě na příští pátek. 8-)
Odpovědět
No teď už jsem přímo z Jablonce :-D Vdávat se budu na Doubravici - Malá skála A začínám mít z toho docela hrůzu protože to je za týden a polovina věcí je ještě nejasných :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
klucka - tak to tě vítáme :-) Jéé ty seš na tom jako já :-D Sil prosím prosím - budu tvým věčným dlužníkem
Odpovědět
Nejbe: no to jsem, ale jak to tady čtu tak ty máš na rozdíl ode mě přípravy zmáknuté. :-) Ještě že má přítel tak skvělou tetu a ta mi se vším pomáhá.
Odpovědět
Profilova fotka
klucko tak konečně je tu i někdo přímo z Jablonce, v který části bydlíš? Já jsem totiž jediná, kdo bydlí v Jbc z týhle diskuze. Neboj všechno se vyjasní a pak budeš šťastná vdaná paní. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
klucka - ják zmáknuté??? Já jsem nic vyjmečného nedělala :-) obřad a večeře - žádná výzdoba - nic. Můžu s něčím poradit?
Odpovědět
nejbe: Sháním vizelín? Nevíte kde ho v LBC maj? :-) radusaondra: Bydlím skoro na dolním náměstí a ty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus - já jsem taky z Jablonce - jen tam nebydlím
Odpovědět
Profilova fotka
klucka vidíš a já ani pořádně nevím co to je ;-) Takže to moc zmáknuté nemám... Kde budete mít hostinu? A v kolik to máte?
Odpovědět
Profilova fotka
nejbe tak je to nejlepší, žádný prkotiny, jen to nejdůležitější. O to krásnější tvůj den bude, nebudeš si dělat starosti, že ty růžový ubrousky se nějak trhaj a konfetky nepřišli v barvě kterou si chtěla... :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klucka- zdravím a vítám. Ha Malá Skála, tam bydlím ;-) nejbe - promiň, jen jsem to rychle prolítla, přítel byl nervní :-p Ale mají je, různé velikosti a hlavně sedící, takže na auto ideální, cenu ale fakt bohužel nevím. Ale tak zkus mrknout do hračkářství v Liberci, třeba dole v Deltě by je mohli mít. Jestli pojedeš do Bolky, tak bych se třeba přidala, musím tam jet reklamovat botky. A jsem pěkně nas.... protože jsem si včera koupila v Bolce boty, značkový za 700 od S´Olivera. A dneska jsem se tak courala po městě a viděla jsem naprosto ty samý u Větnamců za 210 Kč Fakt pech
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si myslela, jak budu originální a teď v nich bude chodit půlka Turniše
Odpovědět
nejbe: Hostinu budeme mít v Hnanicích. Mají tam takovou větší hasičárnu (já vím strašně romantické :-D ) Ale nahoře maj větší salonek tak tam. Snad se vlezem. Je to kousek od obřadu (Doubravice) No pokud jsem ze zdejších informací načerpala správně :-D Tak by to měl být takový široký pruh něčeho jako stuhy na stůl. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
klucka- nemyslíš Hrubou skálu? ;-)
Odpovědět
veren: Je to možný :-D Já tady bydlím teprve rok takže se omlouvám, plete se mi to. :-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A to budete mít v doubravici venku nebo na tom obecním úřadu?
Odpovědět
Profilova fotka
klucka: ahoj Báro, co ty tady? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Paní v restauraci se mě zeptala na kytku a podle toho udělá výzdobu zadarmo sama. Jen ubrousky do barvy a tak. Nic velkýho. Jo mimochodem kytku chci změnit - mám mít vínově (tmavě červené) růže a bílé frezie, jenže se mi strašně začali líbit kaly a vínové taky jsou... Tak nevím... ver v poho, sil se třeba podívá a v Liberci sem byla skoro všude...
Odpovědět
Profilova fotka
nejbe - pojedu tam znovu v neděli kvůli těm botám, tak jestli ti to bude stačit, tak se mrknu pořádně, chtěla by jsi je třeba rovnou koupit, aby jsi nemusela jezdit do Bolky, pak by ti to stačillo jenom do Turnova nebo na Skalu ;-)
Odpovědět
sid: jo jinak gratuluju k maturitě :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?