Nevěsty z Kladna léto 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky kladeňačky, pročítávala jsem to tady snad dokola, ale nevěsty z Kladna jsem nenašla. Je tu nějaká nevěsta, která plánuje svatbu na léto 2010 z Kladna nebo okolí? Písněte, budu se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to me mrzi... V lididcich je to taky desne hezky :-) taky by se mi to libilo, ale nakonec to vyhrala zamecka zahrada:-) uz mam saty, mam je i zamluveny... :-) dam je do alba... sice na fotkach v tom vypadam jak debil ale jinak se mi v realu moc libili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je od pavoučka co?? a to jsi byla jen tam??? já tam ještě nebyla slušej :-) a že jsi nejela na buštěhrad se podivat?
Odpovědět
Profilova fotka
No ty jedny na fotce jsou z pavoučka... ale ty co jsem si vybrala jsou z Vlasty... Mno oni se mi tak libili ze jsem si je hnedka zamluvila... do bustiku bych se dostla v sobotu a v pondeli by pak tamty saty mohli bejt zamluveny nekym jinym... a mela bych smulu.. prei jen v tech vetsich vel. se jich moc nedela a ty co se delaj se mi moc nelibej:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, sice nemám svatbu v Kladně a ani v létě,ale v dubnu,ale koukám,že teď řešíte šatičky a já byla teda pouze v jednom salonu a to ve Vlastě. Paní super, šaty krásný, na mě velký výběr a hned jsem vybrala. Tak doporučuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz mame prstýnky?.:-) a koupila jsem si dneska dneska i bizu .. mno super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Berennika: nechce se mi platit za dopravu, nicméně už ji mám :), Obchod se svatebními doplňky vedle Adiny na Praze 4 a mám i perličky :).
Odpovědět
Profilova fotka
kamisek2000: hodně dobrý :). Na to se chystám také, do konce února sehnat prstýnky :).
Odpovědět
Profilova fotka
kamisek2000: No ty jsi se rozjela najednou :-) No mi se u prstýnku nemužem rozhodnout které v albumu mam fotky mezi kterejma se rozhodujem. Máme na to ještě 5 dní pak už musime říct které.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo, my si je delali nekdy zacatkem ledna a vcera uz byly hotovy :-) dneska jsem si jeste koupila ubrousky, a ted uz mi tak nejak zbyva zaridit jen to na ty objednavky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže holky: včera jsem byla v Pavoučkovi. S paní jsem se domluvila na osmou hodinu, otevírají až na desátou, ale nestihla bych to kvůli hlídání. Paní je ochotná (to jsou všechny kvůli provizi) ale příjde mi, že tam mají nemoderní šaty, mě se prostě nelíbily a to nejsem náročná (v albu je mám, ty poslední dvě fotky nejsou z Pavoučka) řekla jsem ji, že se ještě rozmyslím, jelikož jsem chtěla se dneska jet podívat do Buštěhradu a ona už se tak nesmála jako předtím, už mi přišla dost naštvaná, že si hned nevyberu u ní, ale to je jedno. Dneska jsme byli v Buštěhradu a tam jsem si vybrala (v albu to jsou poslední dvě fotky) šaty, které jsem si zkusila jako druhé. Vlečku jsem chtěla, dá se hezky připnout k šatům a na focení jako odepnutá je moc hezká. Zkoušela jsem to se závojem a líbí se mi to, vlasy budu mít načesaná nahoru, tak pod ně drdol a pak závoj, namalovaná a učesaná budu snad i hezká... Nejsem zvyklá na šaty, na podpatky, ani se vůbec nelíčím, tak jsem na sebe zvědavá. Holky, jdete některá k vizážistce?
Odpovědět
Profilova fotka
mne se taky nic moc u toho pavoucka nelibilo, ale zamluvila jsem si tam prstynky na auto.. :-) Mne bude licit kadernice o k nic hodim, tam uvidime':-)
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda: Tak teda ani nevim jestli do toho pavoučka vubec pujdu , když je tam ta pani taková :-( vzdyt malokdo si zamluvi saty hned apoprvé a ona by stim mela počítat, každopádně ty první co jsi tam zkoušela, tak vich vypadáš jak panenka v dortu jsou na tebe moc obří, ale ty co jsi vybrala jsou nádherné :-) No já jdu ke kadeřnici a namaluje me kamarádka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Určitě, vizážista a kadeřník v jednom, včetně zkoušky vyjde na 2.000 Kč, paráda :).
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je v poho.. :-) ja jsem zvedava na kolik to vyjde me :-) to bude palkaa :-S 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
heliku, ty máš jakou vizážistku? Já chci zkusit Romanu Beitlovou, ale možná to dopadne, tak že mi nalíčí moje kosmetička a učeše její kamarádka, obě dvě jezdí až domů, což je výhoda. My budeme mít svatbu do fialkova, miluju levanduli, tak to hodně rozhodlo ;-) Opravdu paní z Pavoučka mi moc zklamala, takhle se chovat mi příjde na odborníka trochu trapný.. :-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Vy tady resite tu barvu.. ja poradne nevim na k cemu... to se jedna o tu hostinu? to neudela ta restaurace kde to clovek ma?
Odpovědět
Profilova fotka
Kontakt mám od kamarádky, česal a líčil ji na svatbu - viz album Lucka a Ondra, 4.12.2009, Klementinum, je to Aleš Romanovský, super klučina, sympaťák a kamarádce to ohromně slušelo. Chodí česat domů, takže žádné trmácení. Levanduly miluju :). Mám i koncentrát ve spreji, stříkám si ho před spaním na polštář :). Já jsem šla do Adiny a jsem spokojená :). Kamisek2000: obecně barva svatby - doplňků, ubrousků atd. U nás jsme si ji určili a restaurace dle toho udělá výzdobu.
Odpovědět
Profilova fotka
kamisek2000: No v jaké barvě budeš mít vyzdobu na autech, hostiny a všeho k tomu. Nám budou dělat na hostině výzdobu oni, ale potřebuju si já udělat výzdobu na auta a aby to ladilo :-) kytku musím sladit a vývazky.
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak :-) to ja mam vsechno bily :D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já furt čekala kdy se ozvou z Okoře , že tam budeme mít ten obřad a nakonec když už tak maj všude plno :-( se zbláznim :-( dnes jsem se konečně dovolala do Lidic a tam jsem se dozvěděla, že maj plno :-( a termín šoupat nebudu a tak už je na pevno domluvené datum v Kladenské zámecké zahradě na 13h
Odpovědět
Profilova fotka
V ty zahrade je to ale taky hezky ¨:-) a budes to mit kousek :-D kdo te nastve, tak ho hodis k medvedum a mas pokoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já neřikam že je to tam ošklivé, ale mělo to tam hodně známejch , tak jsem to chtěla jinde , ale ted jsem ráda že to mam hlavně venku stim jaka je poptavka , bych byla nerada kdyby na mě zustala radnice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj to verim :-) ja jen doufam ze nebude prset... ptz kdyz prsi tak ti to do ty radnice soupnou... prej driv slo jit do galerie ale to se zrusilo :-) tak snad bude svitit slunickoooo :-) kolikatyho ze to mas?:)
Odpovědět
Profilova fotka
3.7 a prset snad nebude, nestraš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nestrasim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, v červenci pršet nesmí... my se chceme fotit v Libochovicích venku v zahradě, takže ani kapka ;-) Viděla jsem fotky ze svateb od různých fotografů na Kladenské radnici a všude jsou stíny za osobama, prostě tam není světlo a jde to špatně fotit. My máme zamluveného již fotografa, na 6 hodin za 6.500,- ale my jedeme hodinku do Libochovic a hodinu nazpátek, tak se tím načte, ale fotí moc hezky, viděla jsem u nich fotky z Libochovic tří svateb a moc pěkné a cenově je to spíš nižší. Také kamarádka měla fotografa za 15.000,- a fotky nic extra, tak jsem ráda. Hostinu už máme zamluvenou delší dobu U červeného dubu, je to tam menší, ale my se vejdeme, hlavně že dobře vaří. helik81: můžeš sem dát prosím odkaz na album kamarádky Lucky? Ráda bych se podívala, nemůžu to najít. děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda: A kolik budete mít lidiček??? jinak mi budeme mít fotografa kamaráda tak jsem zvědavá jaká bude cena
Odpovědět
Ahojky slečny a mladé paní 8-) ráda bych znala váš názor na šaty v barvě šampaň a pokud máte nějaké rady a tipy,jak ušetřit,popř.co si udělat sama,tak sem s ním,moc času mi nezbývá :-( Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám tě mezi náma :-) No šampan je dobrá já osobně budu mít bílé, ale kamoška měla šampan a na ftkách vypadaj jako bílé a na slunci také takže je v tom rozdíl jen takovej malej :-) A kde to budete mít??? A sama si mužeš udělat vývazky a třeba i ozámení
Odpovědět
berennika : Budeme to mít na Radnici,protože se nikomu z oddávajících nechce stát v té zimě v zámecké zahradě :-( ,přitom nemají omezenou dobu psanou :-( a hostina bude na Velké Dobré,mají to tam za super cenu,dá se dobře domluvit s majitelkoua hlavně tak bude dost místa na paření a psí kusy :-D. Oznámení si děláme,vývazky netušim,to snad svědkyně ,ale asi bych potřebovala jít někam naškubat myrtu,teď je dost drahá :-( Jinak netušim,co je vše třeba a hlavně mě to stráááášně nebaví :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?