Nevěsty z Kladna léto 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky kladeňačky, pročítávala jsem to tady snad dokola, ale nevěsty z Kladna jsem nenašla. Je tu nějaká nevěsta, která plánuje svatbu na léto 2010 z Kladna nebo okolí? Písněte, budu se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo to já si říkam taky, ale ono to uteče že ani nebudeme vědět jak:-) měsíc sem měsíc tam a je to tady:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem si myslela, že tuhle diskuzi smazali a ono ne... Já ji založila, ale pak jsem ji nemohla najít a dneska náhodou jsem ji objevila.. Hurá.. My budeme mít svatbu 10. července 2010 na zámku Libochovice. Hostinu mám zamluvenou u Červeného buku, na šatičky jdu příští týden k Pavoučkovi, botky už mám doma, bižuterii objednanou. Dorty se mi líbí z cukrárny Panenka v Tuchlovicích, moc pěkné, dobré chutově a za polovinu než v café Kubr. Tak a teď se těším na vás všechny tady :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda:neboj nesmázli jen jsme byli hodně dole :-) ale ted to tu mužem konečně taky rozjet a vše prodiskutovat :-) A ty jsi se k pavoučkovi objednávala??? tam jsem jedině ještě nebyla taky se tam ale chystam, ale když jsem se tam byla tenkrát podívat tak tam měli hrozně malej výběr tak nevim.
Odpovědět
Profilova fotka
To ja jsem nijak nepokrocila:"(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jem byla včera v romanci v rozdělově a byla jsem docela v šoku . Moc hezké prostředí a ceny taky super maj všechny šaty za 3500 a k tomu šperky zdarma, takže super, ale pani mě docela vylekala tim že řikala že má jen zimní kolekci že tam k ní choděj nevěsty třeba tejden před svatbou si pro šaty, tak jsem docela koukala v albíčku mam jednu fotku šatu co jsem tam zkoušela jsou krásné, ale je nepraktický ten materiál je tak jemný že bych se bála že je rostrhnu nebo propálím.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a už jste přemejšleli nad písničkama??? JÁ Mám vybráno takto muj nástup U2-With or Without You( http://www.youtube.com/watch?v=Kw88cX...) a na prstýnky Sarah Brightman - Deliver Me (http://www.youtube.com/watch?v=JoOTl-...) a na gratulace Somewhwew Over The Rainbow( http://www.youtube.com/watch?v=moqxdi...)
Odpovědět
My jsme už nad písníčkama dumali. Na nástupní se nemůžeme vůbec shodnout, přítel by rád klasický svatební pochod, to když slyším, tak mi to připadá, jak z amerického filmu a přijde mi to spíš směšný. Co se týče obřadu a gratulací, tak budeme vybírat z tohoto seznamu (připadně ještě rozšíříme nebo vypustíme). Ennio Morricone Gabriel's Oboe Clint Mansell Together we will live forever Gheorghe Zamfir Einsamer Hirte David Nevue Greensleeves Hans Zimmer Chevaliers de Sangreal Hans Zimmer Gladiator Theme Předevčírem jsem si pobrečela u Snídaně u Tiffanyho, tak uvažuju, že i taková instrumentální verze Moon River by nemusela být špatná. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem se ted zamilovala do písníčky od Vangelise - chariots of fire a přemejšli jestli spíš nepujdu na ní .-) Přijde mi že se to na ten Okoř hodí víc než U2
Odpovědět
Stejně to nejspíš dopadne tak, že tu hudbu nebudeme ani vnímat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, to já jsem dnes šla do galanterie pro materiál na vývazky, ale nevím, nevím :(. Jinak akorát řeším, že by to chtělo začít pomalu něco řešit, abychom pak neměli fofr...
Odpovědět
Profilova fotka
helik81: A už jsi ty vývazky zkoušela??? já jsem si na to koupila taky hafo věcí, ale vubec mi to nejde a jelikož jich potřebuju 65 tak jsem se rozhodla že je objednam asi z netu. Je to nad moji trpělivost
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si je koupila v Claudii... a jsou moc hezky.. :-) mam jich asi 150 a stalo to cca 1000
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tolik???vidíš ja na ně takhle v salonu nikde nekoukala chci je objednat na netu tak uvidím protože dělat se snima nemam nějak trpělivost :-) Už jsi byla na nějakejh těch šatech???
Odpovědět
Profilova fotka
Do Pavoučka se objednávat nemusíš, ale mají otevřeno od 10. hodiny, ale to já nemám hlídání pro Gábinku, tak jsem se s paní domluvila, že příjdu v osm a ona, že to není problém, že tam na mě počká ;-) Do Rozdělova také chci jít, mám to kousek, ale první mi byl doporučený Pavouček a salon v Buštěhradě, je prý také super. Jen jsem zvědavá na ceny, aby mi to neporazilo. Já hudbu nijak neřeším, v Libochovicích pouší klasický svatební pochod a při gratulacích nějaké jejích pomalé písně, tohle je mi celkem jedno, jelikož si myslím, že to nebudu vůbec vnímat.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mno oni se ty vývazky daváji i prý na ty košíčky jak dáváš koláčky, tak jsem si jich koupila radši víc :-) Mně by se s tim taky nechtělo dělat':-) No a ty šaty jdu se juknout v sobotu.. v tom týdnu to fakt nestíham když mají všude do 5 a já do pul 6 dělam :"( Chtěla bych se jít kouknout do toho Rozdělova, tak uvidíme... Měli tam něco hezkýho, když si tam byla ty??? Pak bych chrěla i do toho Buětěheadu a pak asi procouram ty po Kladně... ale to až v dalších sobotách :"(
Odpovědět
Profilova fotka
Do rozdělova ani nechod, nebo jak budes chtit, ale pani tam mela jen jedny šaty jako letní jinak měla samé ted na zimu s dlouhým rukávem . Má tam sice super cenu 3500,- a k tomu zdarma šperky, ale jinak jsem byla dost zklamaná prej je hodně brzo a že kni choděj nevěsty tak 14 dnu pred svatbou, tak nevim no
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak to je docela pozde:-) 14dni pred svatbou pro saty.. asi bych zesilela:-D
Odpovědět
Profilova fotka
A ty uz mas neco vybraneho????
Odpovědět
Profilova fotka
neee :-/ furt se nemužu rozhodnout a zaroven jsem uz pro jedny rozhodnuta jen se ujištuju :-) ještě jsem nebyla u Pavoučka tam se chystam ted někdy a ještě jsem dostala nabidku si je jet koupit na ukrajinu tak uvidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tAK TO JO :-) je to s tema satama slozity:-)) to ja se bojim ze se do niceho neobliknu :'(
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: jj, zkoušela jsem udělat jeden a není to tak hrozné :). Akorát musím někde sehnat bordó stuhu, mám jen bílé a pak červeno-hnědé a ty nechci :(. Tak o víkendu se pojedu mrknout do další galanterky, začínám mít pocit, že tyto krámy snad ani neexistují....Vývazky na výslužku? To slyším poprvé...Já počítám s tím, že krabičky s výslužkou převážu obyčejnou stuhou a košíčky pro svatebčany také, koupila jsem takovou suprovou v Ikee :).
Odpovědět
Profilova fotka
helik81:A proc si tu ztužku neobjednáš na internetu??? já si je tam objednala všechny. kamisek2000: Budeš ve jít uvidíš :-) JÁ když byla na Buštěhradě tak tam pani vyprávěla že tam přišla slečna s velikostí 46 a nakonec odcházela s šatama 38, takže je to o střihu a o tom jak a kde jsi široká :-) uvidíš určo budeš mít nějaké krásné
Odpovědět
Profilova fotka
Já se chystám k Pavoučkovi v pátek, pokud mi do toho něco nevleze, jelikož kamarádka neví jak to má s šichtama a chtěla bych, aby mi někdo vyfotil... Holky, uvažujete o závoji? Já jsem si již objednala bižuterii a chtěla bych závoj a korunku a vlasy dát nějak nahoru.. ale mám je dost jemné.. tak nevím nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jaké si dáte motto na svatební oznámení? já mám oznámko vybrané, ale dumám nad tím mottem... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda: tak já zívoj nechci protože mi absolutně nesluší a vlasi budu mít natočené a seplé jen na stranách jinak rozpuštěné a motto vubec nevím Ted jsme byli v restauraci kde bude hostina probrat jídlo a výzdobu a muj skoromanžel se rozhodl , že chce aby bylo vše oranžovo bílé . Takže vše ružové co mam je mi na prd :-( ale je fakt že ta oranžová je fakt pěkná a výrazná a bude ladit i s vymalovánim v hospodě :-)
Odpovědět
Tak my asi motto nebudeme mít vůbec. Přečetli jsme jich asi 80 a skoromanžel se o všech vyjádřil, že jsou trapná... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
My uz mame oznameni udelany:-) Zavoj bycvh chtela.. ale nevim jak v tiom budu vypadat a jak to bude vypadat v tech vlasech, taky to chci mit rozpustey:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nemate někdo svatbu ružovou??? tim že mam změnu barvičky, tak tu mam ružove věcičky na dekoraci co nepoužiju :-( nemate někdo zajem???
Odpovědět
Profilova fotka
To ja ani nevim jakou barvu budeme mit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kdyby náhodou ružovou, tak dej vedet, mam perličky, vlizelin, organzu, peříčka, ružičky a stuhy :-( Ted jsem pravě na netu objednala vše ORANGE :-) tak už se na to těším :-) Dnes mi psala konečně pani z Okoře a napsala mi velice smutnou zprávu a to , že o náš termín se svatby nekonají :-( takže se snažím celej den dovolat do Lidic to je totiž naše varianta č.B :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?