Nevěsty z Kladna léto 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky kladeňačky, pročítávala jsem to tady snad dokola, ale nevěsty z Kladna jsem nenašla. Je tu nějaká nevěsta, která plánuje svatbu na léto 2010 z Kladna nebo okolí? Písněte, budu se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ještě k tomu fotografovi budeme mít známýho Honzy,jestli se s ním domluví,snad bude mít čas.a budete mít i kameramana?
Odpovědět
Profilova fotka
Prtinka: ahojky, jj, kameramana jsme taky řešili a včera jsem surfovala a surfovala a mam 2 vyhlídlé. Rozdíl 5.000 Kč... :(. Jeden se mi už ozval, teď čekám co a jak druhý, pak k nim naběhneme a uvidíme, koho si vybereme.
Odpovědět
Profilova fotka
helik:no já jsem zvědavá co najdeme,není to lehký a ani nevíš jak to bude kvalitní.nejradši by jsme si to natočili sami tam máš jistotu a můžeš pak nadávat sama na sebe..hele a co ta kamarádka dobrý je spokojená s přípravou?
Odpovědět
Profilova fotka
prtinka: ahojky, mám toho nějak moc, tak jsem teď nechodím. Kamrádka je zatím spokojená. Kohák ji na vše říká '"není problém", tak je na to zvědavá :). Každopádně už se jí to blíží 4.12., tak jsem zvědavá. V pátek měli schůzku cca 3h řešili jídlo...Na svatbu jdu, tak proeferuju jak to probíhalo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj já toho taky mám nějak moc.pořád máme nějaký návštěvy.tak to musíš poreferovat.hele a myslíš že je na dovolený?on si pořád nepřečetl tu moji zprávu a volat mu nechci,přece jenom říkal že koncem listopadu to domluvíme.tak kdyby se neozval tak mu zavolám na konci listopadu.
Odpovědět
Profilova fotka
No a jak pokračujou ostatní přípravy??? máte vybranou restaurci?? v jakych barvách chcete svatbu??? a co šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
berennika:ahoj,restauraci máme vybránou Areál botanika a tam máme i obřad.barvy prozatím nevím a ani jsem o tom ještě nepřemýšlela.budu potřebovat něco vidět abych se rozhodla.a šaty mám vyhlídnuté ve 3 salonech tak se tam chystám po novém roce.ještě chci schodit nějaký to kilo do té doby. :-) a kde to máš ty?
Odpovědět
Profilova fotka
No obřad bude na Okoři a hostina ve Švermově u Bejčku má to kamarád , takže nám to tam udělá kráné :-) já jsem se zamilovala do 2 šatu, ale každe jsou tolik jiné že se musim jít podívat ještě na některe a pak se ujistit :-)
Odpovědět
Já se tenhle víkend chystám zamluvit restauraci (jestli nám bude vyhovovat), mám vybraného fotografa (ale ještě jsem ho nekontaktovala), šaty budu řešit až po novém roce (taky chci něco shodit :-) ) a nad barvou už jsem taky přemýšlela, ale to má ještě dost času.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já jsem dnes dostala potvrzenou mailem matriku, řeším fotografa...docela mě to pobavilo Zuzka Scharfová na celé léto plná, Wagenknecht na náš termín také, Vokruka nechci...takže paráda :). Co Vaše přípravy? Já začnu pořádně až po novém roce. Teď jen zarezervuji na tvrdo restauraci, kameramana, fotografa a DJ. A pak lehárko :).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj my se pustíme pořádně do plánování a objednávání v lednu.Akorát co si myslím že asi bude problém hudba živá kapela.Já už to s hledáním vzdala takže to nechám na příteli a uvidí se co teda najde když se mu nic nelíbí ]-( .A jakou plánujete barvu svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já to vidím na bordó. Kohák nám ukazoval barva jaké mají mašle na židle a skert na stoly) a jediné ucházejícíc byly zlatá a bordó. Já mám bordó ráda, tak ji beru všemi deseti :). Mám bordó mobil, kabelku, peněženku a i auto :))).
Odpovědět
Článek se načítá
Tak pension je zamluvený (Lika v Malých Kyšicích) a barva budou odstíny oranžové, jako kytku bych chtěla mango kaly.
Odpovědět
Profilova fotka
Já přemýšlela nad žlutozelenou kombinaci ale nevím.a bordó je moc pěkná barva taky se mi líbí.Ale uvidím co nám teda Kohák ukáže a třeba se rozhodnu.Hele a když se rozhodnu pro nějakou barvu tak mi s tím musí ladit i barva kytky?Nebo je to jedno? =-)
Odpovědět
Proč by se proboha na svatbě něco muselo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Barvy jsou na Tobě, jiná výzdoba stolů, jiná kytka. Je to úplně jedno. Jde o to jak se Ti to líbí. POkud třeba budeš chtít plně jinou barvu než Kohák nabízí, tak to také není problém, jen si to budeš muset zaplatit :(. Já uvažuji kala - také bordó, teď si nepamatuju jak přesně je ten název :(. kaly bohužel nejdiu usušit, tak mi nebude líto, když ji hodím mezi svobodné dámy :).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Heliku hele už se ti ozval Kohák?Mě pořád ne.Už mě to přijde podezřelý.Jsem z toho nervozní nějak..Nevíš něco?
Odpovědět
Profilova fotka
Prtinka: ahojky, já mám od něj tu nabídku a teď je řada na mně :). Zkus mu zavolat a poprudit ho.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už mam fotografa domluveného, akorád se pak ještě sejdem kvuli domluvě co a jak nafotit a jinak je to vyřešené :-) ted ještě nějakého kmeramana . Nemáte někdo nějaké doporučení koho??
Odpovědět
Profilova fotka
Bohůžel my budeme mít známýho.......
Odpovědět
Profilova fotka
Teda děvčátka máme tu nějak mrtvo :-( to tu nesou žádny Kladenačky???
Odpovědět
Jsem tady, ale nic moc zajímavého se neděje... Pořádný zařizování začne tak v březnu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,no my teprve zařizujeme obřad a hostinu a ještě není všechno jistý zítra snad už dohodneme pevné datumy a zamluvíme to.Jinak vše ostatní nechávám až po novém roce.Ono se to snad nezblázní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě mám dotaz .Nevíte jestli je přístupná normálně zámecká zarada na kladně?Jestli třeba teĎ nemají zavřeno nebo tak něco.Jěště jsem tam nebyla tak emám zdání.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak jdou přípravy? My máme natvrdo fotografa a kameramana. V pátek jedeme na svatbu na Botaniku, tak jsem zvědavá :).
Odpovědět
Profilova fotka
helik:my tam nakonec tu svatbu mít nebudem kvůli fiinancím pro 20 lidí moc draho.ale jsem zvědavá jak ta svatba proběhne v ten pátek tvý karádky tak pak napiš jak to proběhlo.....
Odpovědět
Profilova fotka
prtinka: ahojda zamecka zahrada je otevřena celoročně, normalně si tam mužeš jít posedět akorád medvídkove už asi spinkaj tak je neuvidíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: děkuju děkuju.medvídci mě až tolik nezajímají ale doufám že mi tam nebudou bručet u obřadu :-D :-D
Odpovědět
tak jsem sem nakoukla a vidím, že občas některá řeší fotografa.. zkuste mrknou i na Zdeňka Kvíze http://kvizz.cz/galerie.php?galerie=s..., kámošce fotil svatbu a s fotkama i cenou byla spokojená. Bydlí někde u Hostivic, tak by možná ani dopravu neřešil.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky co nového ,jak připravujete?A nikdo nový nepřibyl :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?