Nevěsty z Kladna léto 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky kladeňačky, pročítávala jsem to tady snad dokola, ale nevěsty z Kladna jsem nenašla. Je tu nějaká nevěsta, která plánuje svatbu na léto 2010 z Kladna nebo okolí? Písněte, budu se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem Kellerová, jsem Hodanová. Je to nezvyk, dneska jsem jedné paní do telefonu tvrdila, že jsem Kellerová :-) Prostě tak půl roku než si člověk zvykne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Měli jsme tombolu, byla to sranda, moc moc doporučuju. Jen tchýně si dodnes myslí, že to byla sabotáž, když vyhrála Romadur a Šaratici :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hehe, tchyni se nezavdecis;) ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Mojí tchýni se opravdu nidko se nic nezavděčí, ale my se tomu smějeme ještě dneska :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je hlavni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda: Krásné fotečky moc vám to slušelo :-) Já dnes byla s manželem na uřadech oběhnout všechny doklady a Hruza!!! skoro celej den jen tam :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To nas to teprve ceka... Vetsinou to chtej vse az s obcankou a pro ty jsme si byly dneska... tak se na to taky desne tesim:-D
Odpovědět
Profilova fotka
nne ne v tomhle je to dobre , že občanku mít nemusíš a udělaj ti vše, ale to cekaní tam. Já měla změnu příjmení a i trvaleho pobytu, takže jsem to udělala vše najednou
Odpovědět
Profilova fotka
Jj to ja mam taky:) A kde vsude si litala? Ja musim ridicak, karticku poj., banku, pak ruzny ty pojisteni atd.. Jen doufam ze na nic nezapomenu:-D Ja prave myslela ze musis az s op... tak kdybych to vedela, uz by jsme to mohli mit za sebou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem OSVČ, tak musím na občanku, na řidičák, na živnošťák, na finančák, na sociálku, na OSSZ, na zdravotní pojišťovnu :-( Holky, kolik vás vyšla svatba? Nás vyšla 72,000,- a dostali jsme 95,560,- ale jenom z toho nám naši a brácha dali 60,500,-
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vlastně mladé paní :). Je to super, že už to máte za sebou :). vikulda: to je paráda, že se Vám to finančně vrátilo, to potěší. kamisek2000: neco noveho s mimi? berennika: taky se chstám na změnu trvalého bydliště, kde se prosím vyřizuje OP? Na Měú původního bydliště nebo nového?
Odpovědět
Profilova fotka
helik: myslim ze je jedno kde si to zaridis... :) tam kde delaji op, tam nahlasis ze chces i zmenu trv. bydliste.. ale musis mit souhlas s majitelem nemovitosti... nejlepsi je aby tam sel s tebou a mel nejake potvrzeni ze to patri jemu.. Alepon po mne to pani chtela... jinak oni sami vse uz zaridi, stoji to 50kc ta zmena... Jinak s mimi noveho nic:-) roste roste, 2.8 by jsme meli jit na ultrazvuk do nemocnice, tak jsem na to zvedava, pak podle vysledku ult.a krve by meli rict jestli je zdravy.. a snad uz by jsme mohli vedet do co bude:-))) Tak se tesim... :-) Vikulda: nas svatba vysla cca 78tis.. platili jsme si vse sami, jen rodicove na pul platili hostinu... Neco malo se nam vratilo, za to jsme udelali loznici... ale to nebylo tak zdaleka jako u vas:-D :-D To pak mate stesti... :-)))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kamisek2000: tak to je dobré vědět. A propo, jak dlouho Vám to trvalo než jsi otěhotněla? Akorát to začínám řešit, kdy a jak vysadit HA...Přeci jen 30 na krku :(.
Odpovědět
Profilova fotka
Mno hele ze me si priklad asi neber:-D prasky jsem brala asi 6-7let tak jsem si rekla ze to vysadim, ze vetsinou to dlouho trva ( tete to trvalo 2roky) Mno tak jsem je vysadila a cekala na MS.. a ono nic... :-) Takze se nam to povedlo po mesici.. ani ne.. :)) ani jsem tomu neverila.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to o náhodě, já jsem vždycky otěhotněla hned, jak s Viktorkou tak s Gábinkou, prostě se řeklo a bylo to ;-) Nesmíš to brát tak vážně a půjde to ;-) Kamčo, držíme palečky, aby bylo miminko v pořádku, kam chodíš na gyndu? Už se ti líbí nějaká jména? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mno chodim do pp kliniky k p. jandourkovi, jestli ti to neco rika:-) A jmena se mi libi na holčičku Valerie nebo terezka. A na kluka mam rozkaz po tatovi, takze Mira :'( Ale snad to bude ta holka.... :-)) Jinak mooc dekuji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že v této diskuzi už všechny vdané...tak snad se také dočkám :). Valerie je super, znám jednu a říká se jí Valčo :)). Takže to bude holka, to je jasné :). Dnes mám rozlučku, tak už se na to těším, bude sranda :)).
Odpovědět
Profilova fotka
kde mate rozlucku?:)) Ani nevis jak ti to zavidim...ja bych si celou svatbicku klidne zopakovala:-)) At se vam to dneska vyvede:)
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda: Tak nás celá svatba vyšla na 82000,- z toho jsme 40000 dostali od rodiču a pak jsme dostali 45000,- takže si myslím že super :-) helik81: No stou změnou jsme sli na magistrát a nejdřív musíš udělat tu změnu bydliště a pak jdeš na občanku a na ostatní . Už to máš taky za pár :-) hlavně si to pořádně užij :-) já bych se hned vdávala znovu klidně bylo to krásné, ale krátké :-) kamisek2000: Valerie je krásné jméno taky se mi moc líbí :-) známá má Valerii a Viktorku a je to roztomilé :-) Zítra jsme měli jet fotit ještě nějaké fotečky, ale bohužel kvuli počasí se to odkládá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak za chvíli padla v práci a pádíme dom. Máme to v restauraci a pak se přesouváme do menšího klubu na drink :). No a o víkendu příprava...to bude :)). Pěkně se to zkazilo, jen co je pravda, ale focení s eurčitě nějak vyvrbí. Tak to je fajn, že se Vám to vrátilo :).
Odpovědět
Ach jo, tak jsem fakt zvědavá, jaká ta naše svatba bude. Celé ženichovo příbuzenstvo nám odřeklo (dálka, finance, věk, zdraví), další lidi odřekli ze zdravotních důvodů, teď to vypadá, že tam budou z příbuzných pouze naši rodiče, sourozenci s protějšky a za mě babička s dědou. Zbytek jsou kamarádi a s těma to je taky zajímavý. Má nás být asi 28, všechny lidi jsem zvala i s protějškama. Ty jsem se snažila poznat předem, ale holka jednoho kamaráda ani nemá zájem. Už nás připravil na to, že se asi dlouho nezdrží, prý tam nikoho neznají. Co má říkat moje kamarádka, která zná pouze nás a ještě tam jede single? Některé lidi moc nechápu, není svatba taky jedna z příležitostí, jak se s někým seznámit? A to mám strach, aby nám neodřekli další lidi, sice žádné náznaky zatím nemám, ale u těch kamarádů člověk nikdy neví. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Arrowka: neves hlavu, jeste mate casu, tak si to treba ty lidi uvedomi, ze delaji chybu... drzim palce....
Odpovědět
Nakonec aspoň ušetříme a bavit se dá i v méně lidech, říkám si. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jj to se da:))) alespon za usetreny penizky si mzete neco koupit bo nekam jet:-)) Holky, byli jste nebo jdete nekam na svatebku????
Odpovědět
Profilova fotka
arrowka: Neboj určo to dopadne dobře a přijdou a zábava bude určo také :-) U nás byl taky problém, že se plno lidí neznalo a během chvilky to bylo super a dokonce tam byli i dva kamarádi co se nesnášej a taky pohoda, každej si sednul jinam a bylo. U nás bylo 38 lidí a pak jich asi 20 přišlo a všichni chválej že super a to se tam znalo tak 15 lidí jinak se všichni viděli i já je viděla poprvé v životě. kamisek2000: No chtěli jsme, ale nějak nám to nevychází s dovolenou a tak jsme penízky investovali do bytečku a do našich koníčků a budem jen cestovat po ČR snad příští rok pojedem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jste na tom jak my:-)) my jeste davame penizky do mimi, taky pekne drahy.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kamisek2000: moje mimi je muj manžel :-) všichni vždycky řikaj , proč chceš dítě když máš jedno doma??? on je totiž blázen do ruznejch blbinek a ted momentálně má vrtulník takže furt jen lítá a schání díly na vrtulnik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky byl Mira takovej:-)) ted ma pocitac, tak furt jen strili a strili:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám doma Viktorku a Gábinku, když jsem čekala Gábi, tak mi známá také radila Valerii, že bysme měli holky Viktorii a Valerii, ale já jsem byla unešená z Gabriely. No a za pár let bych chtěla toho chlapečka nebo i holčičku, ale chci tři děti ;-) Kamčo, kdy máš TP? Chceš rodit na Kladně? Odkud z Kladna jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
Moni termin mam zatim na 17.12, takze hezkej darek k vanocum.. snad ale budu uz doma, ze bude vse ok... :-)) Mno a asi budu na Kladne:-) je to nejbliz:-))) sice se povidaj reci jak je to tam desny, pristup doktoru atd.. ale na "blba" muzes narazit vsude to nejak neovlivni misto.... :-))) A kdyz to nevyzkousim tak nemuzu kritizovat:-)) A bydlime ve Vrapicich, procpak??:))) Gabriela je take krasne jmeno, taky jsem nad nim uvazovala. ale k nasemu prijimeni se mi to moc nelibi:-))))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?