Nevěsty z Kladna léto 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky kladeňačky, pročítávala jsem to tady snad dokola, ale nevěsty z Kladna jsem nenašla. Je tu nějaká nevěsta, která plánuje svatbu na léto 2010 z Kladna nebo okolí? Písněte, budu se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a můžeš mi napsat kontakt?ijestli to teda nevadí ;-) no my jsme to taky řešili.budeme mít kameramana (ještě nevím jakýho)na příjezd,obřad a hotovo a fotografa by jsme měli mít známýho ten nám to bude fotit od začátku do konce.Stejně kolikrát si to video pustíš jednou dvakrát?a aby mě točil u jídla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a jak koukám tak si tady dopisujem jen my dvě co???? :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo :). Asi jsou vsechny ostatni mimo... ;-) Jiak ten DJ je starý známý DJbory - www.djbory.cz David Borovka. Botaniku zná, takže by to měla být pohoda. Já se s ním potkám 18.11. na našem firemním večírku, tak ho vyzpovídám :). Na makeru jsem koukala na www.topvideo.cz.
Odpovědět
Profilova fotka
no koukám docela dobrej a má i hezký ceny si myslím.kouknu ještě na to topvideo,ale psal tam že má docela narváno na svatby a že musel i odmítnout? jo a kdy půjdete na matriku?
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, psal, ze ma narvano, ale treba zrovna na Váš termin ne :). Na matriku jsem volala minulý týden, paní si nás zapsala do kalendáře a prý stačí přijít měsíc před obřadem zaplatit správní poplatek a vyplnit všechny ty věci okolo.
Odpovědět
Profilova fotka
fakt ?ty jo já zjištuju věcí.já se tam taky chystala zavolat.ale nejdřív se dohodnem s Kohákem a pak s matrikou.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, uvidíš, myslim si, ze bude volno, to asi problem nebude, zas takovy naval v Unhosti nemaji a podle vseho oddavaji hlavne a mozna i jenom na Botanice.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak děkuju za skvělé informace.půjdu spinkat a všechno si to sesumírovat v hlavince.tak se tady zase potkáme a napíšem co nového? :-) dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
Jasná věc :). Dobrou noc, já se tu lopotím s diplomkou, tak snad se té postýlky také dočkám :(. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a prosímtě když si volala na tu matriku co si jim řekla?jako jestli vás oddají nebo jestli máte volný termín?.
Odpovědět
Profilova fotka
arrowka byli jsme se tam v létě namátkou podívat jak tam ta svatba vypadá a vyfotila jsem si to na mobil, tak když mi do IP pošleš tvůj mail, pošlu ti obrázek jak to vypadá před obřadem.. Je to tak , je tam cca 12 židlí a ostatní stojí a oddávající mluví do mikrofonu, tak slyšet je to myslím v pohodě. Mi jsme skončili na Kladenské radnici protože v náš den opravdu hodně pršelo, tak jsme neměli na výběr ale i tak jsme byly spokojeni a v zahradě jsme se pak nafotili i za deště ;-) ...,
Odpovědět
topice: Díky. :-) Jinak nám řekli přímo na zámku, že kdyby ten den hodně pršelo, tak nás přesunou do zámecké galerie.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo tak to nám taky řekly, a cca hodinu před obřadem vola pán, že jdeme na radnici... :-( takže obvolat vsechny znamé co čekali u galerie..můžou to udělat bez udání důvodu a když budeš chtít vrátit poplatek za zahradu, tak ti vráti jen část :-( večer ti pošlu ty obrázky...
Odpovědět
Tak to ať si zkusí, radnice se mi podle fotek vůbec nelíbí... :-S Jo a kde vlastně u zámku všichni svatebčané parkují? Možná se ptám blbě, ale já tam vlastně byla jenom jednou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) jenže co pak naděláš? Večer ti pošlu i nějaké fotky té radnice zevnitř... U zámku je tam velké parkoviště s tím problém mít nebudete :-) Také jsme si zjistili kdo nás bude oddávat a sešli jsme se s ním kvůli řeči atd.. právě jsme v zahradě viděli jednoho oddávajícího, kterého jsme prostě nechtěli, protože se nám nelíbil jeho projev.
Odpovědět
arrowka, parkují buď dole u radnice nebo nahoře nad zámkem je parkoviště, nebo přímo u zámečku(tam je to myslím vyhrazeno pro rodinu).S těmi židlemi jsem ti poslala IP.
Odpovědět
Teď jsem si vzpomněla, jak nám to říkali s tou galerii - oni jsou schopni ji uvolnit a nazdobit jen v případě, že tam zrovna není žádná výstava. Pokud tam něco je, tak je pro ně jednodušší to přesunout na radnici.
Odpovědět
Mě třeba v divadélku i na matrice řekli, že obřad se v případě deště přesouvá do Galerie (s výjimkou instalace nové výstavy) a měsíc před svatbou jsem se na základě vlastní iniciativy dověděla od zámečku (Galerie), že obřady se tam v dešti vůbec nekonají-prý je to malý prostor obecně a jednak stálá výstava s velkýma vitrínama..loni to prý nebylo. Neměnila bych, ale v případě nejistého počasí je to velký stres, když ti hodinu před obřadem volají...
Odpovědět
No vypadá to, že tam každý tvrdí něco jiného... Jinak mě tam ta galerie přišla dost velká na obřad, celkem tak akorát.
Odpovědět
Profilova fotka
Nám také řekli, že v případě deště jdeme do Galerie, tak opravdu říkají každému něco jiného... Mishmash s kde jste nakonec svatbu měli a kdo Vás oddával?
Odpovědět
no to je asi tím, že se kolem toho motá x lidí - paní H. z matriky, další paní v Lampionu, které jsem platila, pak slečna H., z Lampionu, která má na starosti přímo svatby, ale stejně se ptala zas někoho jiného z GALERIE, jak je to s obřady... 8-( Svatbu nakonec v zahradě, psala jsem ti přece Ip:)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé já jsem úplně zapoměla :-) , tak hlavně že Vám vyšla zahrada...
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, tak se taky přidávám.Máme to zamluvemé 5/6 v Lidicích v Růžovém sadu, strašně se nám to s přítelem na fotkách líbilo, ale slyším z okolí hodně negativních názorů, jako že je tam pomník, špatná energie zemřelých, že to nebude ono atd. Tak jsem teď docela smutná a nevím co...Co myslíte? Myslím, že důležité je, kde se to líbí nám, ale mrzí mě, že už předem slyším, že je to divný místo na svatbu atd...nemáte to tam taky některá?
Odpovědět
Profilova fotka
kellym:hlavně když se to líbí vám,je to vaše svatba.mě taky poslední dobou přijde že svatbu děláme pro naše rodiče než pro sebe.přítel tam nechce dj já jo a on že prý by si rodiče netrsly.s jídlem to samý. :-| ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kellym74: Nebud z toho smutná já nam 3 páry co tam svatbu měli a vždy to byla nádhera a ruži tam zasadili a to je moc hezky , že je tam po nich na pamatku :-) A já pokud bude nějakej festival tak to budem mít také v Lidicích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prtinka: ahojky, tak s tou matrikou jsem tam zavolal v úřední den, zeptala se na volné termíny, pak jsem řekla přímo jaký chci, v kolik hodin a ona si me tam napsala a i s kontaktem, nadiktovala co vzit sebou, a ze staci mesic pred svatbou k nim dobehnout a doresit to a zaplatit.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) helik:Ahoj,děkuju.A ještě jeden přiblbý dotaz.volala jsi tam ještě před tím než ses domluvila s Kohákem na tom termínu.Protože my s ním budeme mít schůzku v nejbližší době teĎ nevím jestli musím mít ten termín už zamluvený na matrice nebo ne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prtinka: ja jsem mela nejaky akcni den, takze jsem tam volala nejdrive, tj. ve stredu,a na schuzku s Kohakem jsem se domlouvala az dalsi tyden a modlila se, aby bylo na Botanice na vybrany termin volno :). Zitra s nim ma schuzku kamaradka (svatba 4.12.), budou domlouvat dalsi detaily, tak jsem zvedava s cim prijde.
Odpovědět
Profilova fotka
helik:já mu včera psala email a zatím si to nepřečetl tak snad dnes.tak pak napiš jestli se dozvíme něco novýho?
Odpovědět
Profilova fotka
v tom menu jsme měli předrkmy tak jsem vyhodila studený předkrm a nechala tam te šlehaný sýr s tím pečivem a dezert budeme mít zmrzlinu.já jsem právě řešila kdy nakrájet ten dort že by jsme to měli jako dezert po obědě.a asi to tak udělám,stejně budou všichni přejedený oběda a ještě jim dávat zmrzlinu,nic nebudou se přežírat :-D a ušetříme.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?