Nevěsty z Kladna léto 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky kladeňačky, pročítávala jsem to tady snad dokola, ale nevěsty z Kladna jsem nenašla. Je tu nějaká nevěsta, která plánuje svatbu na léto 2010 z Kladna nebo okolí? Písněte, budu se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem zase tady. Kamisek2000, super fotky, slušelo Ti to!!! Už to máš za sebou...najednou to uteklo opravdu rychle. Mě už se to také blíží. Je na čase pokračovat v přípravách, teď už se nemůžu vymlouvat na školu, když už jí mám konečně za sebou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem hodila do albíčka fotky prstynku , už je mame doma a furt se na ně musim dívat jak jsou krasne :-) na fotkach mi nějak nejdou vyfotit, Jinak dneska a zitra budem rozvážet koláčky a zítra ráno jdu na zkoušku učesu, tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamisek: Já budu dávat tombolu do celofánových sáčků a uvidím, snad se to vejde. berennika: Už se těším na fotky ze zkoušky, tak pak vložíš, jo? ;-) A co šatičky, jak to vypadá?
Odpovědět
Profilova fotka
Berenika: krasne prstynky:-)
Odpovědět
Tak jsme dnes byli na ochutnávce v café Kubr. Musím přiznat, že jsem od samotného jednání čekala víc. Měla jsem pocit, že se musíme rychle rozhodnout, ani káva nám nebyla nebídnuta a kdybychom už dřív z internetu nevěděli, co chceme, tak by mě to otrávilo ještě víc. Na to, kolik tam člověk nechá nakonec peněz, tak jednání nic moc. Když jsem se dozvěděla, že za dva ovocné dorty a 180 ks minizákusků chtějí přes 8 000 Kč, tak jsem se ještě rozhodla udělat ty dorty menší, takže nakonec budeme platit necelých 6 000. Ale paní naznačovala, že to hostům nebude stačit, i když jsem jí říkala, že hlavní dort mít budeme jinde. Asi to beru nějak moc emotivně, ale těšila jsem se, jak si ochutnávku užiju, že si tam něco dám a tak... no, nikdo nám nic nenabídl a ani jsem na to neměla pak náladu. Přítel mě uklidňuje, ať se na to vykašlu a neřeším to a já doufám, že bude opravdu ta cena na těch dortech a zákuscích znát. Je pravda, že podobný dort by mě v Praze vyšel s dopravou ještě dráž, to jediné mě uklidňuje.
Odpovědět
Profilova fotka
arrowka: V kafé Cubr jsem byla 2x a vždy viděla jak paní jedná s ostatními zákazníky, jednání bylo hrozné. Pak jednu paní pomluvili, když řekla, že se jí dort zdá drahý a ona odešla, vyloženě hrubě jí pomluvili a bylo jim jedno, že tam jsou jiní lidé. Paní zřejmě neumí jednat. Také jsou tam hrozné ceny, dort které jsem chtěla já by tam vyšel okolo 5000,- tak jsem si ho objednala v cukrárně Panenka v Tuchlovicích, tam vyjde 2000,- a paní majitelka je senzační, opravdu i koláčky mají božské a kilo za 180,- což v Cubr na akci měli za 280,- kilo. Je to na každém, ale do cubra bych nešla ani na záchod.
Odpovědět
Profilova fotka
Také jsem si tam byla dát jenom nechat vytisknout fotku na jedlý papír, jednala jsem s panem, který se věnuje tomuhle: to bylo vše v pořádku, byl velmi ochotný, ještě mi fotku upravil, velice příjemný. Pak jsem platila právě paní, která tam vše vyřizuje a opět byla velmi nepříjemná. Když jsem řekla, že k papíru nechci dekor gel, že ho mám doma, tak se div neurazila a pak jsem řekla, že nechci ani udělat dort, že ten si upeču sama, tak už mi ani neodpověděla na pozdrav a otočila se a odešla :-| prostě jednání pod úroveň, tohle profesionál nedělá. ]-(
Odpovědět
vikulda - tak to jsem ráda, že nejsem sama, komu se to jednání nezdá. ]-( Připadala jsem si tam jako největší vyvrhel, který nechce dát hostům najíst. Jinak tady na beremese jsem vyloženě špatné reference nenašla, tak jsem to riskla. Jsem z toho, jak se chovají, hodně zklamaná a pořád přemýšlím, jestli tu objednávku nezrušit a nezkusit třeba Venezii. Na druhou stranu jsem ráda, že už to mám z krku.
Odpovědět
Bohužel kromě toho jednání mám ještě nepříjemný pocit ohledně peněz. Objednávali jsme střední patro tohoto dortu: http://www.e-party.cz/_a3027-svatebni... To střední patro má 22 cm průměr a výšku 10 cm. Chtějí za něj 2000 Kč. Zároveň nabízejí i tento dort: http://www.e-party.cz/_b1003-cokolado... který má podle stránek 23 cm a 10 cm na výšku, takže je v podstatě stejný. Stojí ale o polovinu méně. Když jsem tímto argumentovala, tak mi paní začala vykládat, že to čokoládové srdce je mnohem menší, že tam není započítané ovoce, že ten průměr není 23 cm a blablabla... Prostě mi do očí lhala. Jsem prostě blbá, že jsem si to nechala líbit. Dnes už bych v cukrárně neříkala o svatbě nic. Přišla bych jen objednat ovocné dorty a zákusky na narozeninovou oslavu.
Odpovědět
Profilova fotka
arrowka: Pokud jsi nedala zálohu, tak bych to zrušila. Já mám z Tuchlovic za 2000,- třípatrový dort s trubičkami z bílé čokolády s ovocem a to je podle mě velmi rozumná cena. Vím, že jenom ty trubičky stojí cca 700,- až 900,- dost peču a v těhle cenách se pohybuju, takže v Kafé Cubr je to nehorázné.
Odpovědět
Profilova fotka
To ja mela dva dorty asi za 1500.. takze taky slusna cena.. a byly moc hezke... :-) A po tom co tu ctu vim ze do cafe cubr ani nevkrocim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem byla minulý týden v Café Cubr, jen s dětma na dortíku a působilo to tam na mně dost snobsky. Šíleně drahý a výběr zákusků nic moc. Normálně chodím do Venezie a budu tam chodit dál, tam jsou milý a dorty mají dobrý. I když taky jsem četla, že tady má hodně holek dorty odsud.
Odpovědět
Článek se načítá
Tak jsem nakonec napsala do Kubru mail a dorty zrušila. Minidezerty jsem nechala, ty mi drahé nepřišly (8 Kč), v Praze je běžná cena i 12 Kč. Platili jsme zálohu 3000 na místě, zbyla objednávka má hodnotu necelých 3000 včetně zálohy na inventář a 200 Kč za dopravu. Jsem zvědavá jak zareagují, na webových stránkách mají stornopoplatek 1000 Kč, ale to by se snad tohoto týkat nemělo. =-) I když popravdě, už jsem připravená na všechno.
Odpovědět
vikulda: A ta cukrárna panenka rozváží nebo ne? A ta cena za trubičky, jak uvádíš, je za jaký počet? =-)
Odpovědět
A když už jsem u těch dotazů - Venezia je na tom s cenama dortů jak? :-)
Odpovědět
ahoj holky, přidám svoji zkušenost s pí. nedvědovou, cafe Kubr, máme 3 týdny před svatbou a vybouchl nám dort, neboť paní jde do nemocnice na operaci a už to nestihne, takže jsme v sobotu jeli do 2 vytipovaných cukráren v Kladně - cukrárna Vanilla, docela solidní přístup, ale celkem drahé a cafe cubr, dorty z e-party, tam jsme přišli, číšnice nás seřvala, že se máme objednat a že už je stejně pozdě, aniž jsme stačili říct proč dort sháníme takto narychlo, byli jsme tam v 11 a ona že tedy ve 12 tam bude pí. Nedvědová, ať se jdem někam projít a pak přijdeme (místo aby nám něco nabídla a měla z nás tržbu, tak nás docela slušně vyhodila). Za dvacet minut mi volala, že paní nedvědová už tam je ať přijdeme, měla tam i tu ochutnávku, nebylo to špatný, i kávu jsme dostali, ovšem jednání hrozné, taky nás seřvala, že jdeme pozdě a když jsem jí ukázala obrázek dortu a chtěla vědět cenu a že ho chceme menší, jestli je to možné, tak nám tam začala kázat jak malým dětem, co si myslíme, že je to tak jednoduchý a já nevím co, pak jsme se ptali na dopravu, řekla nám počítejte min. 3 litry, tak jsme jen koukali, pak odešla, dlouho si nás nikdo nevšímal a pak se vrátila, že dort by stál 3300 a dorty pro rodiče asi 470/ks a že teda sepíšeme objednávku, tak jsem jí řekla, že si to ještě rozmyslím a zavolám a šli jsme... Fakt strašné jednání. Dort máme nakonec úplně odjinud za 1750,- a větší než nabízeli tady....(e-dorty.eu) Do cafe cubr už nikdy nepujdeme, i kdyby se dělo cokoli 8-( Nedoporučuju...
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: ty brdo to je holt jednani dnesnich ceskych podnikatelu, chovaji se jako kdyby ti prokazovali buh vi jakou sluzbu a pritom je to naopak, ty jim prokazujes sluzbu tim ze si od nich nakupujes ]-( Tohle je fakt k vzteku. Jinak ja bych taky chtela dort z e-dorty,maji super ceny, ze? Uz vis jake korpusy a naplne budete mit?
Odpovědět
No holky, škoda, že tu takovéto zkušenosti nebyly předtím, to bych si asi rozmyslela tam vůbec jít. Aspoň jsem si dneska spravila náladu - zamluvili jsme oblek pro ženicha a koupila jsem si samodržky a kytičky do vlasů. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
arrowka, mam kontakt na pani ze Vsestud, ta dela mini dezerty za 3kc. odkud ted budes objednavat ten dort? Ja taky jeste porad resim dort, jinak uz mam vse snad domluvene,koupene.. Me se asi nejvic zamlouva e-dorty, maji tam 14kg dort za 2400kc a pani je moc napomocna po emailu..
Odpovědět
My budeme mít jako hlavní dort třípatrový medovník z originál výrobny v Hostivaři. Plus k tomu jsem ještě chtěla dvě ovocná srdce - počítala jsem, že by se taky rozkrojila po obědě (navíc mám mezi hosty dva lidi s alergii na ořechy). Minidezerty jsem myslela, že by se přinesli později na raut. Teď o tom ale tak přemýšlím a mám chuť se na dva další dorty vykašlat, možná bych nechala minidezerty přinést hned po obědě a hosté ať si vyberou mezi minizákuskem a medovníkem.
Odpovědět
Profilova fotka
My meli 2x dort a minizakusky... a muzu rict ze se ty dorty ani nesnedli... zakrojili jsme jeden a z toho se snedlo asi pulka... A arowka jestli hledas nekoho na minizakusky, tak v tom rozdelove jak jsem mela dorty ja tak tam je maji za 4Kc a jsou vyborny... mela je tam odtud mama a fakt super...
Odpovědět
bluejay: no s paní moc dobrá domluva a ceny fakt poloviční za tak veliký dorty... nápĺň budeme mít jako šachovnici, vypadá to hezky na pohled, střídavě čoko-vanilka a mají tam myslím i nějaké to svatební cukroví, koláčky atd.
Odpovědět
jinak taky doporučuju to s tím sladkým nepřehánět, myslím ,že lidi na to nebudou mít moc chuť, když povinně musí sníst kousek svatebního dortu, tak aby se pak cpali ještě minizákusky a koláčky, moc tomu nevěřím...
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: Je ta sachovnice je super napad, a kolik pater budete mit? Ja si lamu hlavu s prichutema..Chtela bych jedno patro cokoladove s coko - bananovym kremem, pak jedno vanilkove,ale nevim jaky krem a treti vybec nemam zdani, treba Misa rezy,tiramisu? :-.
Odpovědět
bluejay: my budeme mít 3 patra, poslala jsem jí svůj obrázek dortu, protože jsme nechtěli moc zdobené a ty co má na netu tak se nám až toliko nelíbily, nebo spíš byly jiný styl. Máme čtvercová patra a já jsem nápplň moc neřešila, zas aby to všichni jedli, někdo třeba banánovou příchuť nemusí, zrovna i já, takže to máme celé šachovnici všechny patra, aspoň mylsím. původně jsem chtěla dolní vanilka, prostřední čokoláda, horní vanilka a nakonec snad všude šachovnice, potažené marcipánem, kolem každého patra fialová mašle z marcipánu a ozdobené pár růžičkama a máme teda menší, zrhuba 8 kg, pro 50 lidí
Odpovědět
Profilova fotka
hannahs: to jsem ani nevedela ze by udelala dort dle obrazku,to je super. Budete si ho vyzvedavat,nebo vam ho dovezou?
Odpovědět
bluejay: nám to všechno dovezou, asi 35 km a řekli si 200,- takže pomalu zadarmo a ještě nám i půjčí podnos na dort...fakt super jednání, tak snad to bude i stát za to. když si vezmu, že jsme původně měli objednáno za dvakrát tolik peněz, teď se to hodí, že ušetříme.
Odpovědět
Profilova fotka
arrowka: Cukrárna Panenka v Tuchlovicích, nevím zda rozváží, ale podle mě, kdybyses domluvila tak možná jo. My si tam pro dort pojedeme osobně. Mám tři patra a na všechy trubičky z bílé čokolády, bylo jich opravdu moc a jsou výborné s kombinací s ovocem to bude bomba. Když máte již objednávku necelé 300,- tak přece nerušíš celou objednávku, tudíž bys storno poplatek neměla hradit, to bych jim asi dala ]-( Tak koukám, že kritiky na Café Kubr je zde spousta, ještěže mě jako první odradily ceny, teď bych si musela nadávat.
Odpovědět
Tak to nakonec dopadlo dobře, volali mi z Kubru, že dorty teda ruší. Paní v pohodě, objednávku minidezertů jsem nechala, ještě jsem jich 20 přidala za peníze, které tam zbyly. Tak snad ve svatební den proběhne všechno v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím, že by vám nic stornovat neměli, objednávku máte a peníze složené také. Tak je fajn, že to takhle dopadlo. Holky, jak vycházíte s tchýní? ;-) Já mám bohužel tchýni krá.. :-( Všechno nám sabotuje, dělá naschvály a cokoliv udělám je špatně. Když jsem řekla, že chci svatbu do fialova, tak to bylo špatně - je to blbá barva, z Míry chci dělat blbečka, když bude mít fialovou kravatu atd. Teď jí Míra řekl, že máme zamluveného DJ a hotovou tombolu - tak že tam z toho chci udělat diskotéku a estrádu s tombolou,že to je trapný. Pak nám řekla, že v termínu naší svatby pojede na dovolenou i když 40 let nikde nebyla atd. Prostě pořád něco, jsem z ní hotová, štve mě to, ale zároveň je mi to líto. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?