Nevěsty z Kladna léto 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky kladeňačky, pročítávala jsem to tady snad dokola, ale nevěsty z Kladna jsem nenašla. Je tu nějaká nevěsta, která plánuje svatbu na léto 2010 z Kladna nebo okolí? Písněte, budu se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
kamisek: Držíme palečky, tobě to vypukne zítra, naše Vikča má dneska narozeniny, tak si to pamatuji, ale je to napsané i u tebe. Přeji pohodový den a těšíme se na fotky. Holky už máte všechno zařízené? My ještě v sobotu domluvit kytičky a hotovo, teda ještě podruhé zkusit šaty s doplňky a tadá.. už se jenom těšit. Upřímně se šíleně moc těším, zatím ještě nejsem nervózní, tak doufám, že to nevypukne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, v září se vdávám v zámecké zahradě, tak bych se k Vám ráda přidala. :-) Teď ale potřebuju pomoc, mám domluvenou hostinu v jednom penzionu v žilině, ale začínám být s nich dost otrávená. Domlouvala jsem si termín svatby podle nich, když mi řekli, že ten den mají volno, tak jsem domluvila datum na matrice, no a pak mi pán volal, že den potom mají velkou svatbu a že to budou těžko stíhat, ale nakonec jsme se dohodli, že nám to udělají, i když mi dával najevo, že spíš jenom kvůli jejich prvotní chybě. Chtěl ať pošlu závaznou objednávku mailem a přes mail ať posílám veškeré požadavky jaké budu mít a výsledek je ten, že mi už přes týden na ten mail vůbec nezareagoval. Stačí mi aspoň něco ve smyslu - bereme na vědomí... Mám z toho špatný pocit a bojím se, že mi tu svatbu zkazí, teď se koukám po něčem jiném v okolí, ale co by se mi líbilo je už obsazené. :-S Nemáte echo, kde by se eventuelně dala hostina pořádat? Potřebuju, aby tam bylo i ubytování. Zkoušela Astru, La park, Zlaté selátko. Neznáte někdo Manima Club na Kladně nebo Hotel Fiala v Tuchlovicích? Díky moc Martina
Odpovědět
martynna - ahoj, my máme hostinu v penzionu Lika v Malých Kyšicích. Ale tam je to na ubytování tak do 40 lidí myslím, nevím, kolik budete mít vy.
Odpovědět
Profilova fotka
Manima: je dobra tam to mela kamaradky kamaradka:) a nestezovala si:) My to mame u Dvoraku, u gymplu... ale tam neni ubytovani.. :-) Vikulda:) dekujem:) snad vse bude ok, nic nezapomenem a neupecem se tam:) zatim se mejte, papa
Odpovědět
Profilova fotka
My máme hostinu a celý den i večer POD ČERVENÝM BUKEM na Kladně. Je tam ubytování a pan majitel je super, vyjde se vším vstříc a je moc ochotný. Spíš jde o to kolik Vás bude. Nás na hostinu asi 20 a večer asi 35. kamisek: Držíme palečky, už je z tebe mladá paní a těšíme se moc na fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamisek: Neměli jste svatební auto Octavii?
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdarek holciny:-) tak to mame za sebou... bylo to proste uzasny:) Nejkrasnejsi den v nasem zivote.. :o)Klidne bych si to zopákla znova:-) Pocasi nam vyslo, vsechno klaplo na jednicku :) Zabava byla taky super.. parili jsme asi do 1do rana, pak uz se to proste nedalo, jak byl kazdej hotovej:-) Hlavne my s mužíkem... :-) Přeju i vám aby ten váš den D byl tak krásnej jako ten náš.... :-) Vikulda... jj měli modrou.. ta byla ženicha... ja měla něco jako teréňáka... :) Si nás viděa jo?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamisek: Jo jo, viděla jsem vás z okna, bydlíme v Rozdělově hned naproti kostelu, tak mám výhled ;-) Tak šup šup fotky sem, už se těšíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jsme asi nebyli my... :-) V Rozdělově jsme nebyli:-) Fotečky nemám jeste zadny, ale urco sem neco dam az budu mit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem viděla někoho jiného, škoda. Fotil vás někdo z Pavivy, že jo? Byli jste spokojeni? Nefotili vás kamarádi, myslím tím "neprofi fotky"?
Odpovědět
Profilova fotka
Nn, měla jsem p. Zdvihala, ma atelier naproti Bondymu... :-) Jj nejaky fotky nekdo delal, ale jeste je nemame... :-) A spokojeni jsme byli moc, jak s fotografem, tak s hostinou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale z Pavivy je paní Caltová a pan Suchopár a mají ateliér nad Baumaxem. Tak to asi byl někdo jiný. A co nervozita? Byla nebo jsi byla v pohodě? Jak ti sedly šatičky, vím že jsi se bála kvůli miminku, aby to bylo v pohodě.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kamisek2000: Gratuluju moc :-) a vyprávěj přeháněj co nás čeká :-) A kolik jsi potřebovala a nebo měla písniček na obřad???
Odpovědět
Taky se přidávám s gratulací kamiskovi k vydařené svatbě. Jak jsi byla spokojená s obřadem v zahradě a co projev oddávajícího a tak? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vikulda.. my pavivu vubec nemeli, jmenuje se fotografkladno... takovy ma i webovky.. Nervozni jsem nebyla vubec.. az pak v ty zamecky.. uz to bylo pred nami, tak jsem zacala nervozni trosku byt.. :) ale ok... a satky sedly v pohode, ja si je pred mesicem byla zkusit a pani mi to upravila.. takze super.. ale nejista kdyz me do toho oblkikali jsem byla... :-) Jinak na pobrad jsem mela cd asi na 45minut, myslim ze tam bylo 16 pisnicek bo tak nejak... ale obo to stejne nebylo moc slyset.. :) A obrad v zamecky zahrade byl super, oddavajici byl taky fajn.. ted nevim jak se jmenoval, ale povidal hezky... :-) Jsem zevdava jak tam dopadnou ty fotky:) Dneska si jdeme k svagrovy tak snad sem pak vecer neco dam, od fotaka je báudeme mit az v utery... ale kdy budeme mit dvd netusim, pan rekl ze se ozve:-) Jinak vam preju aby se to vsem vydarilo tak jak nam:)A pak vam ejste doporucuji udelat tombolu.. u nas mela ohromnej uspech:-) byla sranda... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslela, že je měli mít Pavivu vy, tak to jsem s někým spletla. My tombolu v plánu nemáme, jelikož bude oběd až okolo 15. h tak jsem si říkala, aby se to vůbec stihlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Stihlo:-) My zacinali jist v pul 3:-) A jelikoz jsme tam byly asi do 12 tak se to stihlo:-) :-) Bylo to v bode kdy umirala zabava.. a hnedka to zase ozivlo... :-) :-) I kdyz s tim umiranim to neni presny.. ale vis jak to myslim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamčo, vím jak to myslíš, opravdu jsi mě nabudila, tak jsem hned včera jela do Tesca nakoupila většinu výher a dneska to dokoupím a počítám, že okolo 21.h bysme mohli tombolu vyhlásit. Uvažovala jsem o ní a pořád jsem si nebyla jistá, ale ty jsi mi utvrdila v tom, že to bude bomba. Děkujuuuu jsi zlato ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mno nemas zac:) Urco se vam taky vydari:-) :-)
Odpovědět
A co dáváte do té tomboly?? Bych taky něco pro naší svatbu naplánovala. Díky za tip.
Odpovědět
Profilova fotka
my meli: 1.notebook : zapisnik s nazvem notebook 2. vylet na vysocinu: salam vysocina 3.vylet do tater: tatranka 4.romanticka vecere pri svickach: 2x svicka a polevka z pytliku 5. asi to samy 6.big ben: zvon na zachod 7.slusiva paruka: spagety 8.energie do zivota: energy drink 9. vune spanelska. olivy 10.energie do hor: tatranka horalka 11. jidelni servis: plastove nadobi 12. kavova souprava: kelimek, lzicka a kafe 3v1 13: tajemstvi italske kuchyne: instantni bolonske spagety 14.osvetleni bytu: svicka 15:chut indie: indicky caj 16. houbova smes. houbicky na nadobi 17.uklidova ceta: hadr, pytle na odpadky, rukavice 18. pomejdanova souprava: okurky, cesnecka 19. archivni syr: krabicka od hermelinu s napisem: ODPOCHODOVAL JSEM, VÁS SYR 20. navrat do detstvi: presnidavka 21. umelecka souprava: pastelky a omalovanky 22. puzzle pro narocky, rohlik a strouhanka 23. screble: pismenkove testoviny 24. Pro opravdove fanousky: bombony Slavie 25. rajske poteseni: rajsky protlak 26. sladke mameni: med 27. suvenyr z filmu Vratne lahve: prazdna lahev od piva 28. dary more: testovinove musle, nebo bonboniera 29. sada vrtaku: testovinovy vrtule 30. plynova bomba: hrasek 31. siesta: susenka siesta 32. jedle cervi : bonboby cervici 33. neco na zub:zubni pasta 34. neco zlateho: zlate stranky 35. toaletni souprava: 2role papiru
Odpovědět
díky moc za tipy, určitě se inspirujeme
Odpovědět
Profilova fotka
neni zac:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Některé věci budeme také mít, tady na beremku je i diskuze s názvem TOMBOLA, najdeš tam spoustu tipů. Nakoupeno mám, teď to jenom zabalit do průhledných pytlíčků.
Odpovědět
díky moc. Už jsem to ukazovala budoucímu muži a něco použijeme. Je hrozné, jak se to přiblížilo už jen něco přes měsíc .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se mi podarilo tam nejaky ty fotky dat:-) zatim nic moc:-)
Odpovědět
Ahoj holky. Za chvilku budeme slavit první výročí od svatby a tak mne nostalgie zavála na beremese :-) Brali jsme se v srpnu. Hostinu jsme měli v restauraci Pod červeným bukem Na vyhaslém v Kladně. Můžu jenom doporučit. Vějde se tam max. 30 lidi a zbyde prostor i na tancování. Venku je teráska. Je to malé, ale utulne. Žádny luxus, ale nové zrekonstruované, moc hezké. Akvělá obsluha, výborné jídlo. Nahoře je zároveň penzion, takže ubytovaní přespolnídh hostů bez problému. A nejlepší na tom všem je, že je to tam hrozně levný. Už ted vím, že jakou koli událost budu slavit tam. Fakt doporučuju :-) Potom mohu doporučit ještě cukrárnu v Libušíne. Oproti Kladenských je to tam mnohem levnější, ale fakt podstivý a hrozně dobrý, jak dort, tak minizákusky. Jinak prstýnky jsme měli z Lidic, taky v pohode. Horší to uz bylo z kytkou. Měla jsem to z kytičkarny Užumbura v centru. Pani sice hrozne mila, ale uvazala mi uplne jinou kytku, nez jsme se domluvili. Mne bylo divný, že si nic nepise jenom odkejvava, kdyz jsme se domlouvali. Nebyla oskliva, ale uplne jina. A ani náramek pro svědkyni, který jsem si vymyslela, nebyl uplně v pořádku. Tak to jenom tak, kdyby vas neco z toho zaujalo. papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nakonec to budeme mít na tom původním místě, v sobotu jsme tam jeli na oběd a s majitelem se domluvili, byl na nás hrozně milý a prý mu žádný email nepřišel, tak proto neodpověděl. Kontrolovala jsem to a adresu jsem zadala správně, tak nevím, jestli kecal nebo ne... Psala jsem mail do té restaurace Pod červeným bukem zda mají volno a taky se mi vůbec neozvali, takže to nechám plavat a už nic jinýho nehledám, nemám už na to náladu. Kamisku tu tombolu jste měli opravdu vtipnou, já jsem o ničem takovém neuvažovala, ale jak jsem to četla, tak jsem se docela zasmála, tak možná něco takovýho taky vymyslím. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
miripa: My to máme také Pod červeným bukem, jelikož se známe s majiteli a občas tam chodíme, je to tam super. martynna: Pod červený buk raději zavolej, je tam číslo na mobil, na email Martin odpovídá později, většinou někde lítá, ale mobil nosí s sebou. Tombolu mám koupenou stála mě cca 1400,- a ještě zabalit, tak jsem na to zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mas cca jak my:) nas stala asi 1100.. :-) jak to budes balit?:) Ja to davala do igelit. sacku.... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?