Nevěsty z Kladna léto 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky kladeňačky, pročítávala jsem to tady snad dokola, ale nevěsty z Kladna jsem nenašla. Je tu nějaká nevěsta, která plánuje svatbu na léto 2010 z Kladna nebo okolí? Písněte, budu se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy jste hrozně akční :). Jmenovky - čokoládky milka minis zabalené do bílého obalu s bordó mašlí a na straně nalepený lísteček (tvrdý vínový papír) se jménem, psáno stříbrně. Hudbu zatím nosím jen v hlavě.... Teď ještě dozařídím pár věciček a zbytek až v červenci :). To už budete vdané paní :). Jak jste vymyslely příjmení? Já pořád váhám...nechat-nenechat....
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem rozhodne si ho nenechala... mne to prijde divny... :( ale v dnesdni dobe uz normalni :-)
Odpovědět
Já budu mít příjmení po manželovi, ale hrozím se toho, protože se moje jméno k jeho příjmení vůbec nehodí. Vznikne příšerný jazykolam. Budu si muset nějak zvyknout. :-|
Odpovědět
A jmenovky budeme mít ve stejném stylu jako oznámení, nechám si poslat prázdné kartičky a nechám dotisknout až budu vědět přesně, kdo z hostů dorazí. Mimochodem, dnes jsme podepsali smlouvu u fotografa. Máme pana Suchopára z fotostudia Paviva. Od loňska dost podražili, ale naštěstí nám to nechali ještě za starou cenu...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já budu mít taky manželovo příjmení jedine co jsem chtěla tak to abych ho měla bez OVÁ, ale to mi bylo zamítnuto manžílkem, že prej je to divný, tak se hold budu všude podepisovat 5min. s délkou jaké ma jmeno a přijmení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hehe .-) to mne to vyjde na stejne pismenek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme dnes byli v naší restauraci domluvit konečný počt lidí a vše co budeme jíst a pít a ve středu se dozvíme cenu, tak jsem zvědavá :-) Jinak budeme mít stolky do tvaru T takže jdu tvořit zasedací pořádek :-)
Odpovědět
Taky budeme mít stůl do T a zasedací pořádek mám skoro hotový. Teď už zbývá jen aby se lidi z toho pořádku o svatbě dověděli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je taky dulezita vec:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, jsem tady nová - tak se tu se vším teprve seznamuju :-) Svatbu budeme mít 28.8.2010 v zámeckém parku Kladno - ve 14:00. Dnes ráno jsem psala na matriku a svadbu nám hned potvrdila :-D. To je asi tak všechno co máme zajištěnýho - nějak si myslím že je na všechno jěště spoustu času :-) Teď mám v plánu vybírat svatební oznámení. Jak jste na tom holky Vy? :-D
Odpovědět
Vítám tě. :-) Tím parkem myslíš zámeckou zahradu? Jinak na spoustu věcí čas určitě je, ale třeba fotografa nebo restauraci bych už pomalu zařizovala, ať máte z čeho vybírat.
Odpovědět
Profilova fotka
danielita7: Také tě Vítám a opravdu si to vše aspon zamluv protože ono se to nezdá , ale na Kladně moc míst nejni kam dáš na hostinu víc lidí a taky za přijatelnou cenu, takže čim dřív tím líp :-) to samé i šatičky a fotograf.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky dani: jj holky maji pravdu, ono se to nezda, ale utece to jako voda... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky normálně mne děsíte :-D To: arrowka - ano budeme to mít v zámecké zahradě. Co se týče restaurace - tak bych potřebovala i s ubytováním od pátku do neděle - jsem cizinka ( až ze Slovenska :-)) takže příjde asi nejspíš celá rodina... nevíte o něčem? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
danielita7: Jo tak to jediné co mě napadá je La Park tam ubytování je, ale nejni to tam nejlevnější a taky záleží kolik vás bude.
Odpovědět
Profilova fotka
O necem kde je i ubytovani ne-e... ale juknu se...
Odpovědět
Profilova fotka
La park mne napadl také - ale myslím si, že to tam bude asi dost drahé... napadlo mne ješte Selátko v Rozdělově...ale to nevím jestli budou mít takovou kapacitu...už jsem jim psala e-mail ale zatím neodpověděli. No moje rodina přijede ze Slovenska asi o celkovém počtu 50 lidí - zatím to ještě ale nikdy neví - tedy kromě ségry :-) No a přítelová rodina - ta je z Kladna - 10 - 15 lidí včetně kamarádů. Holky a kde jste si nechali dělat svatební oznámení? Já bych chtěla s fotkou a k tomu text - něco vtipného :-D...Ale nevím jesti to dělá někdo na Kladně... Jinak děkuji moc holky...
Odpovědět
Profilova fotka
Na oznámení se jukni na internetu objednáš tam to samé co maj v salonech a za lepší cenu . Já se na ně byla podívat v salonu a pak si je objednám na netu. A je jich všude spousta tak vybirej :-) Jinak selátko takovou kapacitu má, ale nevim ceny tam , ale kamarádka se ptala na tom La Parku a tam ji řekli cca 1000,- na cloveka, ale myslim ze bez ubytování
Odpovědět
Profilova fotka
Oznámení mám vybrané ze salonu - ty stejné mají i na netu, líbí se mi dvě, tak se rozhoduju a jelikož do salonu pojedeme koupit ještě košili a doplňky pro ženicha, tak je objednám tam i se jmenovkama na stůl. Holky, objednávala jste si některá prstýnky z netu? Nám je bude dělat zlatnice - pravděpodobně, ale jen mě to zajímalo.. Tombola? To musí být bomba ;-) Příjmení budu mít po manželovi, takže i normální - snad ;-) Holky, pochlubte se s příjmením? Proč se vám nezdá ke jménu? Kdyby to bylo Květomila Vopičková, tak neřeknu, ale jinak mě příjdou vcelku normál. Já jsem nyní Kellerová a budu Monika Hodanová, takže pohoda.
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda: Já jsem si prstynky na netu našla a pak jsem je vytiskla a obrázek dala zlatníkovy a on nám vzal rozměr zeptal se jak je chcem široké a udělá nám je stejné a jelikož máme svoje zlato tak budem platit jen práci takže pohoda. Já si na příjmení nestěžuji akorád jsem chtěla bez koncovky -ová Jsem ted Krejčová a budu Povejšilová což je dost dlouhé :-(
Odpovědět
Mně se příjmení uvádět nechce, ale jmenuju se Klára a je to skoro jako kdybych se jmenovala Klára Králová. Prostě nejdřív Kl a pak Kr... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
My máme prstýnky od zlatníka.. Puvodne jsme taky chteli z netu, ale bali jsme se ze nam nebudou .-) tak zlatnictvi bylo jistejsi:-) a vybrali jsme a to je hlavni :-) Ja jsem ted Dumková a budu Faiglová takže taky pohodicka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
My si prstynky urcite budeme nechavat delat od zlatnika, mame nejakou predstavu a na netu jsme ji nenasly, tak nemame ani jinou moznost. :-) Jinak teď jsem Turková a budu Tomášková. Stěžévat si nemůžu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani. tak jsem tak nejak trochu koukala a nasla jsem http://www.pensionlika.cz/ nevypada to tam spatne, ale pak me napadl jeste Dum oddechu na Kladne u PP Kliniky... tam to pry taky neni spatny, a ubytování tam je taky... tady mas kontakt jestli chces: +420 737 960 626
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat kde budete mít svatební hostinu? Nějak se nemůžeme rozhodnout - dnes jsme se byli podívat U Zlatého Selátka a musím říct, že se nám tam moc líbí - paní provozní byla naprosto úžasná, se vším nám poradila. Připravuje pro nás cenovou kalkulaci tak jsem fakt zvědavá. :-) a mají i kapacitu pro ubytování hostí - mam fakt radost...no ale uvidíme jaká bude cena....
Odpovědět
Profilova fotka
Naše bude ve švermově U Bejčku je to tam i se zahrádkou a bude nás tam cca 50 a cena taky super
Odpovědět
Profilova fotka
My s prstýnkama stejně jako berennika, zlato máme své, jedeme tam až příští týden jelikož jsme to dneska kvůli účetní nestihli. Hostinu máme u Červeného buku nebo dubu, teď nevím ;-) U Zlatého selátka to měl vloni kamarád a zrovna moc spokojený nebyl, dle toho co očekáváš, jen mě zarazilo jak účtují alkohol :-| Už máte holky všechny vybrané šaty? Jdete ještě na zkoušku? Já ano, vezmu si bižuterii a botky a jdeme to zkusit dohromady, abych viděla jak to bude vypadat se vším všudy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já nakonec si jedu šaty koupit v dubnu na ukrajinu maj tam fakt nádherné šaty a za tu samou cenu co je tady pujčují, takže jsem zvědavá co vyberu představu mám a ted tradááá :-)
Odpovědět
V penzionu Lika budeme mít hostinu my. :-) A na šaty půjdu v dubnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz satky mam:-)) :-)) Jak v selatku uctuji alkohol??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?