Nevěsty z Kladna léto 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky kladeňačky, pročítávala jsem to tady snad dokola, ale nevěsty z Kladna jsem nenašla. Je tu nějaká nevěsta, která plánuje svatbu na léto 2010 z Kladna nebo okolí? Písněte, budu se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít také na středu organzu svíčky plátky ruží a ubrousky a ještě tam dam takové malé květníčky a tam budou nazdobené v těch houbách kytky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nam celou hostinu zarizuje majitel.. i dekoraci...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No me ji chteli taky zařídit v té restauraci, ale řekla jsem že si to udělam sama protože to chci mít tak jak chci já a hlavně všechno sladěne, aby kytky byli stejné jako moje kytice a vyzdoba taky.
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít střed stolu nařasenou látku (vínová), do toho svíčky v kalíšku, prostření bude klasické pro francouzskou obsluhu (látkové unbrousky, založené sklo atd.), jmenovky mám čokoládky bílé převázané vínovou mašlí a to dám asi před talíř. Uvažuji o kytce na stůl ženicha a nevěsty (přenesu ji z oddacího stolu venku :). A židle budou oblečené do bíla a přes opěradlo vínová mašle.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se taky pridavam, jsem z Kladna, ale svatbu planujeme na hrade nebo v podhari Zvikova... dneska bychom meli vedet. A bude snad 4.9.2010
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: vítáme Tě mezi námi kladeňačkami :-) Ty už jsi měla svatbu v roce 1999? Mě to chtěli v restauraci také vyzdobit - myslím stůl, ale já jim asi dám vše co tam chci i s fotkou, aby to pak dopoledne v den svatby udělali, jelikož to tam já sama asi těžko půjdu zdobit. Teď mě tak napadlo, my máme obřad v 12:30 než přijedeme z Libochovic, tak budeme mít oběd tak v 15. h, ale DJ na zábavu bude až tak okolo 19. h. Co máte v plánu dělat v tom časovém rozmezí než bude večerní zábava??
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: Také tě Vítám :-) vikulda:Tak já si to taky nebudu zdobit osobně a dam foto , ale materiál na to jim dam já protože to co chci tam nemaj. Chci organzu se vzorem a oni maj jen holou a nebo vliselin a ten nechci a za hrozné peníze. My máme obřad až ve 13:00 takže počítám že na oběd dorazíme tak ve 14:00 a na 17:00 dorazej všichni ostatní co jsou zváni a tak na 19:00 mam naplánované rozbalování daru, nebo jak jsem to vymyslela . mam to v těch svatebních novinách až pujde druhej PC dam je do albíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda: Já? Nee, na to jsem moc mladá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda: Už jsem pochopila proč se ptáš :-) Do profilu jsem datum svatby vůbec nedávala a asi se to tam nějak nastavilo samo, nebo mým přičiněním bez mého vědomí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mno vidite holky, to jsem vubec neplanovala casove rozmezi :-) my mame obrad ve 12:-) hostinu zamluvenou cca od 13.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: právě to u tebe bylo v roce 1999, tak jsem myslela, že se vdávat podruhé ;-) Holky, kolik vám je let? Mě je 26, tak mě zajímá zda jsme tak stejně "staré-mladé" ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda: pochopila jsem :-) Mně je 23 tak už máme zamluvený obřad na hradě Zvíkov. Jupí. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak já letos 29 :(. To je dost co? :)).
Odpovědět
Profilova fotka
V úterý jsem byla u tiskaře, zadat oznámení, tak jsem zvědavá s čím příjde :). Nejvtipnější byl výběr papíru.....hned u prvního, který se mi líbil, to nešlo objednat po archu, ale nakonec jsme ve vzorcích přeci jen něco našli. Nechávám si tisknout oznámení, pozvánku a menu. Vše budu distribuovat hostům před svatbou společně s pozvánkovými koláčky. Mám pocit, že je toho opravdu hodně k zařizování a všechno nějak trvá....
Odpovědět
Profilova fotka
helik81, letos 29 mi příjde akorát, mě bude letos 27 a to příjde mi to normální, klidně bych se vdávala dříve či později, ale až nyní nebo již nyní mám toho správného chlapa. Mám dvě děti - Viktorku té bude 6 let a Gábinku té bude v březnu rok. Vy jste tady asi samé bezdětné, že jo? No já to vzala obráceně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, žádné dítě, zatím mám místo něj kočky :).
Odpovědět
Profilova fotka
To já žádné děti také nemám, ale po svatbě se pokusíme :-) je mi 25 a to jsem vždy chtěla mít už 2 děti, takže mam zpoždění :-) ale to se napraví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mno tak mně je 21, takže jsem tu asi nejmladší, co ?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dnes byla na avizované ochutnávce dortů na Kladně v Café Kubr u pí. Nedvědové a objednáno. Budeme mít nakonec "jen" dvoupatrový - 30 cm a 20 cm, světlý korpus, tmavý krém s jahodami, potažený bílým marcipánem a na něm do trojúhelníčků stříbrné perličky (je to tedy v reálu krém). Žádné kytky jsem nakonec nechtěla, ani motýly ani figurky. K tomu máme ještě čokoládové srdce s malinami (čokoládové trubičky po stranách) a 6 kg koláčků. Suma sumárum 6.669 Kč se slevou 10%, doprava na místo zdarma. Je to darda, ale už se mi to nechtělo řešit a hlavně jsem nechtěla riskovat, že se to nepodaří a nebudu ani vědět jak chutná. Tady nám dala ochutnat koláčky, korpusy i krémy. A rozhodla jsem se, že nebudou ani minidezerty. Budeme mít sv. koláčky, domácí cukroví, čokofontánu a zmrzlinový bar. To musí stačit. Tak :). Co se týká dortů, tak jsem ještě zvažovala Ekhartovu cukrárnu (nakonec dražší než Nedvědová a platba za dopravu na místo), Mima Beroun (když jsem viděla fotky dortů, všimla jsem si, že mandlový krém není potažený do hladka, to mě odradilo), SOU Chabařovická (o prázdnínách se samozřejmě nedělá :( ), místní paní cukrářku (ceny super, ale když mi řekla, že ozdoby mi dá jaké si přinesu - tím myslela i marcipánové kytičky, tak jsem vycouvala a představa, že dort vezu ve svém autě 50 km na místo....brrr) a Med-Shick (udělali by vše, ale když jsem chtěla přijít na ochutnávku, tak mi paní mile sdělila, si kupte naše zákusky a budete vědět :) ). Takže závěr Café Kubr a necháme se překvapit, zda dostojí svému jménu a referencím :). Další odškrtnutá položka ze seznamu, platila jsem vše dopředu :). Uf, už na to nemusím myslet. A může se šetřit dál...
Odpovědět
Profilova fotka
Mno tak to je krásá cena... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Cena za všechno není tak drastická, hlavně, že budete spokojení. Jinak ceny samotných dortů někde jsou šílené, jelikož dost peču, tak vím kolik co stojí. Člověk by si sám za třípatrový dort potažený marcipánem udělal tak 600,-až 1000,- za suroviny a zbytek je cena za práci... No člověk se musí umět ocenit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tam co si budu delat dorty ja tak tam vyjde 3patrový dort na 650 cca.. takze parada, kolacky 10kg za 1800:-) takze jsem spokojena... :-)
Odpovědět
helik81 - zajímavé, jak dlouho ta ochutnávka trvala a jak přesně probíhala? Ty krémy a korpusy udělala kvůli tobě nějak zvlášť nebo jsi ochutnávala hotové zákusky? Nic jsi neplatila? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
arrowka - byli jsme tam necelou hodinku, korpusy byly zvlast na talirku, vzdy v kombinaci a tak, abychom mohli mit kazdy jeden + kolacky, davali jsme si jeste piti - espresso a vodu a nic jsme neplatili.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nebudete mít některá fotky/ video z CA Sunrise? Nebo máte s nimi nějakou zkušenost? Ať tu hledám jak hledám, o nich jsem nic nenašla a na nově založené téma nikdo neodpovídá... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kamísek: Kde že si budeš nechávat dělat dort a koláčky? My si většinu budeme péct sami (kamarádky pomůžou), ale aspoň nějaké koláčky bych taky ráda koupila. Mám pocit, že jsem s přípravama hrozně pozadu. Ale asi je to tím, že celou hostinu si budeme zařizovat sami bez keteringu a restaurace, tak teď není tolik věcí na řešení.
Odpovědět
Profilova fotka
Mno je to takovej kramek v Rozdelove kdyz jeden na Kamenny Zehrovice tak je to po pravy strane za amondem... smisene zbozi Vlasta Drvotova tusim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, budete mít některá DJ? Případně jakého? ;-) Já nad tím pořád přemýšlím, já bych ho chtěla, ale Míra mě přemlouvá, že je to zbytečné, že si CD můžeme pouštět sami, no já nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
Nám tam bude hrát jeden chlápek.. ale to neni DJ
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít taky kámoše ma aparaturu tak nám zahraje, ale pisne budem hrat všechny je tam pripojeni na net takže youtube to jistí :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?