Nevěsty z Kladna léto 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky kladeňačky, pročítávala jsem to tady snad dokola, ale nevěsty z Kladna jsem nenašla. Je tu nějaká nevěsta, která plánuje svatbu na léto 2010 z Kladna nebo okolí? Písněte, budu se těšit.
Odpovědět
1
22
23
spirito: já mylsím že ten bude dobrej, aspoň bude vypadat nějak slavnostněji. já prostě chtěla jen jednoduchost a eleganci,ale vylezla z toho spíš obyčejnost a nic moc :-x ale stejně se hned rozkrájel a dost se ho snědlo, zbytek byl do výslužek. záleží kollik máš hostů, ale rozhodně u našeho psali 65 porcí, zálěží na velikosti, ale myslím, že jich bylo max. tak 45... ale zbavily jsme se ho, to je dobře. o to víc by mě to štavlo, kdyby zůstal za ty prachy. a byl dobrej. jen v pondělí byly jahody už značně zkvašený....měli jsme vzorek doma, protože my dva jsme ho v ten den ani nestačili ochutnat. na kladně bylo o.k tak doufám, že v botanice taky. sice pod mrakem a chladno ale nelilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem konečně tu. Holky, vše jsme nakonec přežili ve zdraví a užili si to. Den před tím jsme do 2.30h dělali výslužky, když jsme šli spát, bylo teplo, bez deště. Vzbudila jsem se v 5.30h díky obrovský průtrži mračen. Pršelo opravdu moc cca do 8h. A fakt jsem z toho byla na prášky. Pak už jen sem tam přeháňky. Obřad jsme přesunuli pod pergolu, kdyby náhodou začalo pršet během něho, ale nakonec se to obešlo bez deště a dokonce máme i fotky venku. Obecně počasí nic moc, ale rozhodnělepší než sobota;/. Dorty a koláčky od Café Kubr naprostor vynikající!
Odpovědět
helik81 - gratulace. :-) To jsi toho teda moc nenaspala. Takže se vám i veškerá zábava přesunula dovnitř?
Odpovědět
Profilova fotka
helik: moc moc gratulujuuu:-) a nejake fotecky???:_)
Odpovědět
Profilova fotka
helik81: Také moc Gratuluji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
helik81: Tak jak je vdaná paní??? kdepak jsou nějaké fotečky at se také pokocháme :-) arrowka: Už to máš za pár tak moc držím palečky at vám neprší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já normálně nestíhám...ještě jsem ani nevybalila věci ze svatby, mám to naházené v ložnici v přepravkách. O víkendu odjíždíme na malou svatební dovču, tak to taky nic neudělám... Několik foteček je v albu :).
Odpovědět
Profilova fotka
moooooooooooc krasny fotecky, moc vam to sluselo... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak to mám za sebou, svatba naprosto super, zahrada trochu na některých místech rozbahněná, počasí super. Pouze jeden zádrhel, můj svědek jel do Kladna z Hradce Králové a v Praze totálně zabloudil a dorazil až na hostinu. Naštěstí ho nahradila kamarádka.
Odpovědět
Profilova fotka
arrowka: gratulujuuuuuuuuuuuuuuuu:-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc Vám všem gratuluji a moc Vám to sluší :-))) mne to za 14 dní čeká...a už bych to ráda měla za sebou...:-)
Odpovědět
kamisek: Díky moc, pár neprofi fotek jsem už přidala. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
arrowka: Moc gratuluji a moc vám to sluší už se moc těším na další fotečky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co Novomanželky copak je nového a jak je vdaným paním??? U nás vše stále nádherné a nejradši bych se vdávala každej den :-) Bylo to krásné a nezapomenutelné. Ve čtvrtek jsem konečně dodělala svatební fotoalbum bylo to náročné protože tam mam 4 velikosti fotek a z 600 fotek vybrat jen 170 nej bylo težké, ale vše je dokonáno a album je hotové a krásné :-) dam sem fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdraek:-) U nas taky fajne vsechno pri starym a jak rikas taky bych si to klidne zopakovala:) Pokazdy kdyz vidim svatbu vzpomenu si na tu nasi a hned bych si to vymenila:) :) Jinak u nas malej roste v brisku jako z vody, mam to uz za chvili, tak se na nej moc tesime, snad bude vsechno v poradku... :-) mame potvrzenyho chlapecka a ma 1.5kg, takze uz velkej kluk:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se k tomu konečně dostala a vložila jsme taky pár fotek. Kami moc gratuluji k chlapečkovi :-D tatínek musel mít velkou radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moc dekujuuu:-) radost mel... a jeste vetsi jak jsme zjistili ze je to kluk:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se mu nedivím :-D myslím si, že skoro každej chlap by chtěl kluka, i když třeba tvrděj ,že je jim to jedno :-D Kamísku, tak hlavně ať jste oba v pořádku :-)
Odpovědět
1
22
23
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?