Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag měli jsme asi 30 lidí,už na ty fotky.
Odpovědět
@kacenkag ale zase jste mě holky, uklidnily, že to nebude málo :D
Odpovědět
@jitazaj to rozhodně ne :-D
Odpovědět
@lenkapej no tak zákusky vypadají neuvěřitelně, jdeme do nich :-D díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag a i chutnaly neuvěřitelně,nejvíc mě dostalo,že ten růžový s jahodou vypadá uměle a na chuti nic umělého nebylo,prostě doporučuji.Dort si asi navrhneme sami,ta záplava kytek mě moc nenadchla,hold je lepší cukrář než florista :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nějaký tip na levného DJe či kapelu? A kadeřnici, co umí kouzlit s vlasy? :-) Děkuju za tipy :-).
Odpovědět
tak hlasim zpravy z vikendoveho zarizovani - opet zkouska ucesu, jeste to teda neni stoprocentni, ale uz to neni takove zoufalstvi jako tri zkousky predtim :) u Pulecka jsme se s pani provozni taky domluvili, vzali jsme tam mamu a ta pani provozni vykecala diru do hlavy :))) bane, o cenach jsme nesmlouvali, ale hostinu jsme upravili k nasi spokojenosti, takze to bude ok. S tim alkoholem jsme se porad jeste nerozhodli, no uvidim... devcata vy jste me zase nahlodaly s tema zakuskama... me vsichni okolo tvrdi, ze to neni potreba, kdyz mame 3 dorty, kolacky a mozna i chodske kolace.... do vysluzek davame jen svatebni kolacky... no tak mam zase nad cim premyslet :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@corom tak to jsou dobré zprávy-účes,hostina,tak to už máš skoro vše?Myslím,že toho sladkého máte dost.My ty pidizákusky máme spíš na ozdobu,i když z toho Puppu co máte dort by byly taky asi úžasný.No tak je vem a kdyžtak je dáš oddávající :-D mňam. Budoucí paní máma se rozhodla na svatbu napéct cukroví,nedá si to vymluvit,že máme vše zamluvené,tak to vypadá na pořádnou cukrovku. Zítra jdu na zkoušku účesu,se moc těším. Jo,pan Limuzína dělá ve sparu v O2,tak jsme říkali,že je to lepší než u T-mobile to by ta limuzína mohla být pěkně vykuněná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek děvčátka,tak včera objednané květiny,jsem moc spokojená.Taky jsem si koupila šaty na převlečení.Byla jsem v kiku a mají tam spoustu svatebních kravinek,takže jsem neodolala a také nějaké koupila.Mají tam i tu klícku na svatební přání,ale je poněkud malá,přání se tam nevejdou (škoda).
Odpovědět
@lenkapej hihiii, vykunena limuzina....si to uplne predstavuju :)))))) ale zase by mohla bejt ruzova :)))) jinac jsem volala na zamek ohledne toho CD prehravace a byli moc ochotni a ma tam nekdo dva tri dny pred svatbou zajet s cedeckem a vyzkousi se, jestli to bude hrat, a kdyz ne, tak muzeme vzit vlastni notebook a oni nam to tam pusti :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@corom no tak to je super,že to budete mít odzkoušené a nenastane nějaký problém s přehráním. Vykuněná limuzína by byla velmi velmi originální dopravní prostředek pro nevěstu ,budu o tom uvažovat ;-) Včera jsme zkoušely účes,tak docela dobrý,máme představu,jak by to šlo a příště to už uděláme na čisto. Dnes přišla oznámení,tak další krásná věc hotová.
Odpovědět
Ahoj holky, já jsem dneska zjistila, že za 14 dní jsou rozlučky a za 3 týdny je to tu. Sakra, před pár měsíci to bylo tak vzdálený a teď... Začínám mít motýlky v břiše :D
Odpovědět
Článek se načítá
holky ahojte, u nás žádný pokroky, mě teď začalo zkouškový, byla jsem teď dva dny v praze, poprvé přes noc bez malého, tak jsem to těžce nesla ]-( ale zvládla jsem to, výsledky zkoušek nevím, v úterý mám další, je to opruz takhle v přípravách, nevím kam dřív skočit :-( šaty na převlečení ještě nemám, v pondělí jedu do varů na řasy, tak pojedu asi dřív a omrknu to ;-) boty taky nemám, sakra ještě chybí takových maličkostí, hrůůůza |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag tak to jsi měla napsat,držely bychom palce,tak aspoň v úterý,noc bez malýho si nedovedu představit.vy to máte taky 9.6.? Po neděli jdu s družičkama na úpravu jejich šatů,tak se aspoň podívám na ty moje,už si je skoro nepamatuju. jinak máme hotové oznámení a z části už rozdané.jinak také nic nového.
Odpovědět
devcata hlasim ze nic nestiham, ani chodit sem, svatba za dverma, ja nervy na pochodu, navic v pondeli jsem skoncila na koznim a vyfasovala dvoje atb na oblicej, vypadam jak tezkej pubertak, bolaky po celem obliceji, silnejsi lecbu mi dat nemuzou, pac kojim, nevim uz co na to dat, takze budu fakt krasavice....jo a mam pocit, ze to bude deeesnej debakl.... ufff... snad je to normalni, at uz je to proboha za nama.... doufam ze vy se mate ok a tesite se :))) papa vystresovana nevesta :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@corom tak to je mi líto,ještě je na to 14 dní,tak třeba se to zlepší,přinejhorším bych trvala na závoji přes obličej a nesundala bych jej celý den :-D tak držím palce ať se ti to zahojí a budeš krásná.
Odpovědět
@lenkapej vidis, ten zavoj je dobrej napad :)))) chichi, aspon k necemu to bude dobry :)))
Odpovědět
@corom Tak to jsme na tom stejně, já šla v úterý na zkoušku líčení a na kosmetiku, paní kosmetička radila, že mám moc chloupků pod nosem, tak že mi je bude depilovat, ať je to na to líčení pěkný. Ještě se ptala, jak moc citlivou mám pleť, já že extrémně citlivou. Takže mi druhý den po depilaci vyrašily pupínky, z pupínků boláky, z boláků strupy. Takže vypadám, jako kdybych měla rozštěp patra :) Doufám, že se to zahojí a ponaučení pro příště: Extrémně citlivá JE EXTRÉMNĚ CITLIVÁ!! PS: Jdu si koupit závoj :)
Odpovědět
@jitazaj smankote, to je taky sila toto... ja uz to slysela od vicero holek, ze se takhle priserne osypaly po te depilaci rtu... tak to preju at se do svatby vyhojis, doporucuju skocit na kozni, poradi ti co nejvic zabere...
Odpovědět
Profilova fotka
ha ha takže koukám,že je v západních čechách zvýšený zájem o závoje přes obličej,třeba z toho holky uděláte obnovený modní styl :-D ba ne přeji oběma uzdravení do krásy Dnes jsme měli malou grilovací párty a na ní jsme vymysleli rozlučkový večírek na červenec ve stylu ABBA,tak jestli to bude veselé jako dnes,tak se moc těším.Vy už budete skoro všechny vdané,ale pokud by jste si chtěly zapařit jako za svobodna,tak dám včas vědět :-) ,ale asi pro vás bude Bečov trochu z ruky.
Odpovědět
@corom, @kacenkag Holky, tak koukám, že se nám to povážlivě blíží :D Doufám, že se těšíte a nestresujete- já ještě k tomu drtím na ty státnice. Máte rozlučky se svobodou? Já se chystám tuto sobotu, tak se těšim, prý budou i dárečky ;) PS: Můj horní ret už začíná být v normálním stavu, strupy pomalu slézají :D
Odpovědět
@jitazaj ja ted prave hledam jak aspon trosku zmirnit ten muj oblicej, ATB vodicky proste nefungujou... se obavam ze ten zavoj fakt bude jedina zachrana :) rozlucka uz byla, ale jelikoz jeste kojim, tak jen takova decentni - posezeni s kamoskama, dala jsem si 2 sklenicky vina a mela ji jak z praku :)))
Odpovědět
@corom a zkoušela jsi Zinerit? Je to taky atb ma mám pocit, že mně pomohlo poměrně dost. Hodně zdaru!
Odpovědět
@jitazaj Zinerit kdysi davno taky, ted mam Dalacin a Eryfluid, oboje ATB, jedny rano a jedny vecer... a vuuubec to nepomaha.... jeste zkusim prckovi ukrast Sudocream, ten by mel byt taky na akne...
Odpovědět
@corom @kacenkag Holky, tak 5 dní? Jak to s váma vypadá? Já se těším a netrpělivě čekám na počasí. Déšť sice nebude tragédie, ale sluníčko je sluníčko, že ;) Dámy, tak užívejte poslední dny svobody!
Odpovědět
Profilova fotka
@jitazaj Neboj,počasí budeš mít určitě dobré na víkend už to vypadá slušně,taky doufám že my to budeme mít příští víkend bez deště.Hlavně klídek a žádný stres,já jsem už nervozní jako blázen.Tak držím palečky ať Ti vše dobře dopadne :O)
Odpovědět
toz ja uz jsem nervni jak pes, predpoved pocasi a muj prisernej oblicej kontroluju nekolikrat denne - samozrejme je to oboje horsi a horsi.... dneska jsem nakoupila drobnosti na tombolu, zitra balim a ve stredu jedu konecne do Varu... mam pocit, ze to bude jeden velkej pruuusvih... tchyne se nezapre - komplikace do posledni chvile.... uffff... ale mam i svetle chvilky abych jen nedepresila :) prstynky se povedly a z satu mam po zkousce taky docela dobry pocit :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@corom@jitazaj@kacenkag@janca_jenik holky přeji vám krásný svatební den,ať si ho užijete bez zbytečných nervů a přesně podle vašich představ. Určitě potom dejte vědět,jak se vám to vydařilo,případně nějaká fota. Ve čtvrtek se ještě uvidím s corom a v sobotu je uvedu do stavu manželského,moc se na ně těším. S kým já tady budu až do srpna :-( ,musíte sem občas zavítat. Tak ještě jednou,budu na vás v sobotu myslet a držet palce.
Odpovědět
holky já už jsem taky nervní jako prase :-D to je děs, pořád bylo času dost a najednou je to za 3dny :-p no my už tak nějak vše máme, ale ještě seznam do aut udělat, k tabuly a všechno sbalit, vyžehlit a tak :-) jináč už snad nic, brrr. Hlavně to počasí aby klaplo ;-)
Odpovědět
tak ja ted balim vse v Praze a zitra vyzvednout saty a presun i s mladetem do KV, nejak nestiham zabalit sebe, mladatko, veci na svatbu, na nic nezapomenout..jedeme dvema autama, pac jednim bychom se nevesli, hehee :))))... a pak uz se nervove asi zhroutim :) Lenkapej - jestli jsi jeste nevidela uzlicek nervu - uvidis ve ctvrtek :)))) tesim se :) tak se drzte kocky :) Jo a predpoved pocasi sleduju na netu z ruznych zdroju nekolikrat denne a vypada to blede :(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?