Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@merynr99 Děkuji :-) Už jsme vybrali hotel Agara v Boči. Hostinec na statku nám padnul do oka hned jako první, podle fotek se nám to moc líbilo. Jeli jsme se tam podívat a potom zvlášť i naši a celkem jsme se shodli na tom, že už příjezd do Jakubova je jako ze špatného filmu a hosté by se asi vyděsili. A celkově to tam na nás nepůsobilo nejlépe, i když uznávám, že tomu určitě přispělo špatné počasí, tudíž ponuro, samá louže a v ohrádce pár zmoklých slepic :-D V létě to určitě bude vypadat lépe. Přesto mockrát děkuju za tip.
Odpovědět
Profilova fotka
@corom když to budu vědět dopředu,tak se můžeme sejít a dát kávu.To už bude i zámek otevřený,tak můžeme projít i místo činu :-) Už se těším.
Odpovědět
Ahoj holky, u nás taky chvilku pauza od příprav, pomalu finišujem. Dneska jsme dali gravírovat prstýnky, budou za týden. Rodině jsme řekli, že bude karaoke, takže se na každý návštěvě řeší, kdo co bude zpívat :D Fakt prča, začínáme se těšit. A taky už mám termín státnic- 11.-13.6., takže pěkně po víkendu 9.6. Chachá, to si někdo umí vybrat, že? Nemáte někdo návrh, kde koupit chlapovi košili a kravatu? Oblek jsme koupili v Intersparu ve Varech, ale na košili nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty,tak už jsme konečně našli fotografa :-) .Včera jsem balila perníková srdíčka pro hosty,jsou hezké snad udělají radost. Holky už jste zařizovaly kytky?Kolik je asi tak záloha? 50% ?
Odpovědět
@blancina jakého jste vybrali? :-)
Odpovědět
@blancina Já zálohu ani nedávala, ale mám přijít až nakonci května, tak nevím kolik bude chtít. Každopádně za všechny kytky bych měla platit cca 1500,-, tak kdyby chtěla jako zálohu 1000,-?
Odpovědět
@jitazaj za všechny?????????? :-o
Odpovědět
@kacenkag jojo, za mojí, ženichovi do klopy a 2x 3 růže maminkám. Svědkyně nemáme, takže máme o kytky míň. Ale cena super, že? :-p
Odpovědět
@jitazaj no neuvěřitelný........ :-) . A co máš za kytku pro sebe?
Odpovědět
@kacenkag koukni mi do alba, růže a frézie, kombinace vínová /bílá. Asi 15 růží a kolik je těch frézií, to si nepamatuju. Taková menší, do ruky, žádná převislá.
Odpovědět
@jitazaj moc hezká a za ty peníze :-) to je úplně supér. Holky kde jste kupovali bižuterii? nějak sem na nic nenarazila :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem byla na průzkumu v květinářství,jsem docela zklamaná.Jen jedna paní byla ochotná se o kytkách pořádně promluvit,říci cenovou kalkulaci atd. Spousta květinářek nedělá květinové náramky,to mě také zaskočilo,prý kde jsem na to přišla =-) Nevím s čím mají problém,přece jsou to oni kdo vydělají .No budu hledat dále x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kacenkag Tak ten náš fotograf se jmenuje Jan Sokol. http://www.foto-jansokol.com/
Odpovědět
@kacenkag já jsem kupovala bižu přímo v salonu u p. Gvoždíkové na Vyhlídce.. @blancina jestli můžu doporučit ochotnou květinářku, tak jak je ve Staré Roli u konečné 15tky (MHD) ten most, tak tam je bývalý drážní domek a tam je jedno pidi květinářství, ale paní je moc fajn. Já u ní zamlouvala kytky ve středu.. Kdybys chtěla, dám ti do IP odkaz na její webovky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mor48tko Když budeš tak hodná,pošli mi ty webovky.Díky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, svatbu sice planujeme az na zacatek pristiho roku, ale vzhledem k tomu, ze bydlime v Brne a v KV jsme 4x rocne, tak je asi nejvyssi cas zacit planovat :-) Zatim mam ale problem, ze jsem ve Varech nenasla zadnou agenturu, ktera by mela i koordinatora svatby a ja se obavam, ze my se bez nej asi neobjedeme :-| Nemate nahodou nekdo nejaky tip? Pripadne jestli i ve svatebnich salonech to nenabizeli jako doplnkovou sluzbu?
Odpovědět
@martaveg o ničem takovém tu nevím :-| taky jsem nejdřív pokukovala, ale nakonec jsem se rozhodla, že si to uděláme sami, myslím, že pokud je na to čas, tak se to určitě dá zvládnout, ale záleží kolik máte lidí a v jakém duchu to chcete ;-)
Odpovědět
jste tu někdooooooooooo? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu stále,ale nějak nestíhám.Za chvíli mám schůzku v Bečově s @corom,tak dám večer vědět.
Odpovědět
holky, my dnes jeli do Prahy vyzvednout prstýnky, jsou nádherný x-) pak jsme měli schůzku s kameramanem, tak jsme domluvili vše potřebné a pak na zpateční cestě jsme se ještě stavili za DJ, taky domluvit podrobnosti, tak jsme se zase o kus pohnuli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag tak to jste měli velmi úspěšný den.My už máme také prstýnky doma,tedy u mojí mamky,teď už jen obléknout ženicha a vybrat ubytování pro nás a případně pro hosty.Zítra jdeme fotot malého na oznámení,tal si aspoň pana fotografa vyzkoušíme. Odpoledne jsme dávaly kafe s corom,super seznámení a pokec o přípravách,budu je oddávat,tak jsme prošly zámek a můj proslov,mají to 9.6.tak to rychle uteče. Teď v sobotu taky oddávám,tak se těším,nenápadně budu okoukávat šaty a kytky atd. jo,bižu taky řeším nic mě zatím nezaujalo.
Odpovědět
Ahoj devcata, ja chci verejne podekovat kolegyni Lenkapej, kterazto se o me dneska postarala jako o vlastni :))) ne vazne, je strasne uklidnujici, kdyz vim, ze nas bude oddavat nekdo kdo je fajn a navic bude mit pochopeni pro moje vysilovani :) takze dekuji za kavicku a pokec a tesim se na 9.6., snad do te doby nezpanikarim a neutecu :)))) Jo a mame: saty, prstynky, a hlavne, opet diky Lenkapej :) MISTO NA HOSTINU, takze nebudeme na Hornim nadrazi :))))))
Odpovědět
@blancina ja poresila kytky ted v utery, celkove nas vyjdou cca na 4500,- uplne komplet az po posledni myrtu, zalohu jsem dala jen 500 Kc, pac jsem u sebe vic nemela :)
Odpovědět
Profilova fotka
@corom tolik chváli po ránu hm :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už tady zase nikdo není?! :-) @kacenkag co vám ještě chybí? V sobotu jsem tedy oddávala,měli to venku a naštěstí jsme nezmokli.Samozřejmě to nevěstě slušelo a oba řekli ANO,tak to dopadlo dobře :-) Měli také limuzínu, co budeme mít my,tak si aspoň pan Limuzína :-) natrenoval cestu. Focení na oznámení taky dopadlo na výbornou a příští týden se budou tisknout.
Odpovědět
@lenkapej no chybí nám toho dost, ale spíše takové maličkosti už. Jako schůzka s fotografem+předsvatební focení, potom potřebuju pro sebe sehnat prádlo, silonky,bižu. Pak sháním potahy na židle, nevíte někdo kde tady v KV to mají??? no a musíme ještě objednat dort a kytky, a ještě pár drobností :-|
Odpovědět
Holky, poraďte, nevím jakej mám objednat dort. Ten můj by chtěl nějakej čokoládovej, ale já zase nechci aby to bylo jen těžký- vanilkovo-čokoládový. Jaký náplně dortů máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
potahy nevím,my je taky budeme mít,ale na Pošťáku mají svoje.Nám toho taky spousty chybí,např celý ženich-tedy oblečení :-) Bižu taky nemám,počkám ještě až půjdu do salonu,jestli tam něco nemají a aspoň to vyzkouším rovnou se šatama.Ke konci týdne snad budeme mít hotové oznámení. Dort jsme měli na oslavě v březnu,tři patra-tři náplně:paříž,tvaroh a maliny,nugát s banánem.Nejlehčí a nejúžasnější byl ten tvaroh s malinama.Ty čoko náplně by šly určitě taky odlehčit nějakým ovocem.Mňam. Přemýšlím kolik pater budeme asi potřebovat pro těch sto lidí. Dneska jsem koukala v galanterii na vývazky,ale asi je objednám. @corom co boty,už je máš?
Odpovědět
@kacenkag potahy na zidle muzu nabidnout moji mamcu, kterazto ma ve Varech firmu se svadlenama a toto bezne siji. Pokud bys mela zajem, poslu ti na ni kontakt :)
Odpovědět
@lenkapej boty mi priveze pani ve stredu, toz jsem na ne zvedava :) momentalne resime menu u Pulecka, musim priznat, ze nam ta jejich kalkulace docela vyrazila dech... no budeme vyjednavat... :) vyvazky taky ted hledam na netu, dneska jsem nechala v galanterii 650 Kc za bile stuhy a stuzky, tak to snad bude stacit :) a zacinam mit nervy... fuuuj, to je horsi nez pred zkouskama :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?