Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
@jitazaj já spíš myslela, jeslti ti ukázali nějaké obrázky oni :-D jako cena je víc než lákavá, ale jeslti víš, jak to vypadá od nich ty dorty :-)
Odpovědět
@mor48tko téda, tak to my budeme mít hotovo tak den před svatbou, jesti teda :-D mě přijde toho tolik, že nevím co dřív, jak dlouho si to vše zařizovala, že už to máte?
Odpovědět
@kacenkag To je pravda, od nich jsem dorty neviděla, ale viděla jsem zákusky, koláčky a tak a opravdu se na ně můžeš spolehnout. Jak to dělají holky učnice, tak je mistrová peskuje o to víc, aby to bylo dokonalý. A i kdyby ne, dort jde nějak mimo mě. Klidně ať je šišatej a modrej, hlavně ať tam nějakej je ;)
Odpovědět
@kacenkag no my průběžně zařizovali asi od konce ledna tohoto roku.. Kamarádka nám udělá fotky, známá dorty, mamka koláčky :-) oznámení nám napsal dědeček, šaty jsem nakonec vzala první (byly nejlepší) :-) budeme mít "jednoduchou" svatbu, jestli se to tak dá nazvat :-D žádná limuzína, zámek nebo tak.. každý má jiný vkus.. nám nejde o honosnost, ale o ten náš vzájemný vztah a jeho pokračování :-D přeju ti hodně štěstí :-) prostě to máme skromnější, ale o to víc se těšíme 8-)
Odpovědět
@jitazaj :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už jste řešily kadeřníka? Již v KV již nežiji, tak nevím, na koho se obrátit. :-| Potřebuji, aby byla ochotná dojet k nám domů. :-( Jinak 30.4. jedu objížďět půjčovny šatů, tak doufám, že jste mi to moc nevybrali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na svatbě budu mít také vtipnou tombolu, posbírala jsem 48 výher, tak kdybyste měli zájem, pošlu. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristinka_2012 Vítám Tě mezi naším plánováním.Kde to máte a kde budete mít hostinu? Šatů je všude dost,sama bych se potřebovala vdávat aspoň pětkrát,podle toho kolik se mi jich líbilo.nakonec mám z Vyhlídky v K.V. O tombolu mám zájem,předem děkuji.
Odpovědět
@lenkapej Akorát mi bereš slova z pusy, v jednu chvíli jsem se zamotala do oznámek a nebyla jsem schopná rozhodnout- který. Nakonec to rozhodl přítel, ale jak říkáš... Potřebovala bych se vdávat víckrát!!! :) (PS: tak jsem doma navrhla opakování obřadu po 10 letech :D))
Odpovědět
holky my dnes jedeme na prstýnky, tak snad už konečně vybereme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag kam jdete na prstýnky?Tak ať tam jsou ty pravé. @jitazaj taky bych si některé věci ráda zopakovala,samozřejmě s tím samým ženichem. ;-)
Odpovědět
@kacenkag tak to jsem zvědavá, jestli najdete ;) Držím palce!
Odpovědět
Článek se načítá
holky tak mááááááááááááme :-D konečně :-) jako nad očekávání, jsme z nich nadšený, mají jedinou vadu a to cenu, chtěli jsme tedy podstatně za míň |-| ale jsou nádherný a i jsme se kupodivu shodli. Už to vypadalo, že budeme muset mít každej jinej, protože ten chtěl to a ten zase tohle, ale tyhle byli krásný oba, jak dámskej, tak pánskej :-) a ještě nám dnes dorazilo oznamko, a taky jsme jeli vyzvednout oblek, už ho ušili, ale ještě ho pnul přes prdel, tak že to budou ještě nějak upravovat, tak tam budeme muset znovu jet :-p @lenkapej byli jsme v Praze i na obleku, i na prstýnkách ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za přivítání, ale nová nejsem, jen jsem se na chvíli kvůli úmrtí v rodině odmlčela. :-( Svatbu máme na Bečově, hostinu na Statku Berard. Jsem na to zvědavá. :-p Na vyhlídku se moc těším, mají nejkrásnější modely. Já si prstýnky sice vybrala, ale když jsem zjistila, že stojí 18 000,-, tak jsem rozhodnutí odložila. Je to fakt síla. Co by za ně nechtěli!
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag tak to moc gratuluji k úspěšnému dni. Nám se o víkendu na netu zalíbilo jedno oznámení,tak jsme tam napsali,jestli nám jedno pošlou a dnes dorazilo a je krásné.Teď už jen nafotit synáčka a můžeme zadat tisk. @kristinka_2012 tak to Tě asi budu oddávat,protože 11.8. v Bečově oddávám i balbalu,tak si nechám asi službu celý den. :-) Svět je malej :-)
Odpovědět
@kristinka_2012 na bernardu jsme se taky byli dívat :-) je to tam pěkný @lenkapej tak a´t ho taky co nejdřív máte, budete dělat s prckem? taky jsme o tom uvažovali, nakonec jsme to nezvolili, ale jsou to moc hezký oznamka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag Našla jsem to oznámení tady v inspiracích,je tam srdcový výřez,tak do něj umístíme naše zlato s nějakým takovým textem,že máma s tátou se berou, malej bude takovou ústřední postavou toho dne. Dnes máme schůzku s limuzínou,pan veze svatbu ze Svatavy do Mostova,tak se zastaví u nás.Nemají na ten den moc hezké počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak oznámení odesláno.... o víkendu jsme koupili oblek.Včera zkouška líčení,ale moc mě to nenadchlo,budu muset mít jen decentní líčení.Dnes se pustím do dělání dekorací na auta.Konečně to všechno dostává nějakou finální podobu,zatím to jsou jen krabice s materiálem. Znáte některá květinářství v Drahovicích KOPRETINKA ?
Odpovědět
@lenkapej mostov, tam je ten zámek, že? tam to vypadá na netu tak krásně, ale když jsme se tam byli podívat, to bylo takový divný, jako bylo po zimě, tak nevím, ale dovnitř jsme se vůbec nedostali :-|
Odpovědět
@blancina téda, jste mákli :-) to je super
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag pan limuzína taky říkal,že ten Mostov je hroznej obrázky na netu super a skutečnost ošklivá,šedivá. Dnes jsem byla na nehtech a zároveň jsem se domlouvala s kadeřnicí,jestli mě učeše na svatbu,chtěla jsem domluvit zkoušku,načeš ona zareagovala,že potřebuje na 4.5. blondýnku na zkoušení barvení od nové firmy,tak budu mít zkoušku zadarmo,snad mi neslezou vlasy. :-)
Odpovědět
ahoj holky, vubec to ted nestiham sem chodit, mladeti rostou zuby a my na dovolence s pachatelem oba chytli chripajznu, tak se snazime nejak prezit... kdybyste mela nektera tip na dobrou kadernici z KV, volnou na 9.6., tak budu moc rada :) papa
Odpovědět
@lenkapej pan limuzína :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag no nějak si nemůžu zapamatovat Vokoun limuzina, kamera Kozel,cukrář Hroch už je teď zvířat nějak moc,nejvíc ale asi bude opic :-D @corom přeji brzké uzdravení a rychle prořízlé zoubky.Co ta restaurace dohodli jste se tedy?Kadeřnici bohužel neznám.
Odpovědět
@lenkapej jj, pan Limuzina je dobrej :))) Mame zamluveneho Pulecka, ale do KV se dostaneme az 28., tak se tam stavime domluvit co a jak, urcite pak dam vedet, jestli mame konecne misto na hostinu, uz jsem tak zocelena, ze me to ani nestresuje :)))
Odpovědět
holky ahojte, tak jak pokračujou přípravy? My nic nového, nějak se to seklo :-D ale pěkně se to už krátí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ahoj nám dnes psali,že máme hotové prstýnky,tak asi ve čtvrtek pro ně vyrazíme do Plzně. O víkendu jsem pořídila v Praze boty.Jinak také nic nového.
Odpovědět
jé, to se máte, to my je budeme mít hotový asi jen tak tak ]-(
Odpovědět
@imsorry pokud ještě nemáš vybráno, narazila jsem na zajímavý hostinec..http://hostinecnastatku.cz/hostinec-na-statku.html Hodně štěstí:-)
Odpovědět
@lenkapej tak hlasim, ze ve stredu 2.5. dopoledne nekdy se dovalim do Becova na matriku za pani Zakovou, nebudes nahodou v praci? :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?