Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
@mabelyne a místo máte vybrané jaké? nás bude přes 40 na hostinu a večer přijde ještě cca 10lidí....
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravííííííím :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag to máte toho taky dost zařízeno. Paráda jak se to tu rozjelo. @gabulesul už jsi se rozhodla jestli budeš šaty šít,nebo budeš mít ty z Orchidee?
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkapej Asi šít, jinak to nevidím, žádný mi tam nepadly tak, abych si je měla důvod vzít odtamtud... Ale ještě zkusím salon Na Vyhlídce a Karolínu v Drahovicích... Pokud mě tam žádné neoslní, jdu do toho s riskem na dálku... Doufám, že kdyby mi pak neseděli přesně, že mi to pak někde lehce upraví....
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkapej Odkud je máš Ty? Sluší :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.:) Tak, že jsou tu nevěsty z okolí Karlových varů jsem si slepě nevšimla.:) Koukám že jste mě tu zdrbli.:D:D Potkala jsem na tomhle foru dvě moje spolužačky Janca_jenik a Imsorry..:) je to sranda.:) Jinak, co už máme zařízené my.:) Svatba v Srpnu a máme, obřad, hostinu, šperky pro nevěstu.:D koláčky, dort, výzdobu nebo teda paní, co nám s tím pomůže,jo rozvoz už je taky zajištěný, oznámení a pozvánky ke stolu navrhoval můj milý, vytištění se teď projednává.:) No a šaty mám vybrané.:) dneska je zamluvím a do konce měsíce zaplatím zálohu na Vítězné, paní byla neskutečně milá, úžasná až tak moc, že jsem po navštívení salonu Karolína nešla nikam jinam.:) a koupila jsem si tam nádherný šperk.:) hodím sem fotku hned jak budu moct.:))) Lidí budeme mít kolem 45 + asi 12 dětí.:) bude veselo děsně se těším.:) Mám vybrané botky, kravatu a kadeřnici domluvenou.:) líčit se budu sama a ruce s taky obdělám.:Dkapela bude hrát našim na oslavě narozenin takže s tou ještě jistotu nemáme a schůzku s oddávajícím máme příští týden... tak jsem zvědavá.:) Snad jsem na nic nezapomněla ale začíná se mi to líbit.:D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak mi máme zařízenou matriku,místo hostiny,kadeřnici,šaty pro mne,nějakou tu dekoraci,prstýnky,oznámení,vývazky,cukrářku,Dj.,šperky pro mne....Lidí budeme mít na oběd 35 a večer 50. V Karolíně jsem také byla,paní byla opravdu moc milá a ochotná...lítala sem a tam,jen aby nám ukázala šperky,kravaty atd. Šaty mi od nich neseděly ani jedny.(viz 1.zkouška).Docela ale paní zdrbla Orchidej,až jsem se tam bála jít :-( ,ale i tam byla paní moc milá a ochotná a šaty jsem nakonec vybrala tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkapej ják máš velkého chlapečka? nemůžu pro něj sehnat oblek, odkud máte vy?
Odpovědět
holky a jaké jste nakonec vybrali místa pro obřad a hostinu? :-) @balbala jinak to mě taky zajímá pro prcka oblek ;-)
Odpovědět
holky, kde jste si nechávali dělat prstýnky, hrozně moc se nám líbí na netu, ale mám strach to takhle objednávat, jinak nějaké tipy na dobré zlatnictví?
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag my máme také z netu,ale zašli jsme do zlatnictví,nějaké ozkoušeli a pak koupili na netu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,jsem moc ráda,že už pěkně klábosíme.Oblek pro synáčka budeme mít z Vyhlídky od paní Gvoždíkové,malému bodou v létě dva roky,tak říkala,že obleček má.Šaty mám vybrané také u Gvož.,má tam šaty z nové kolekce La Sposa,tak je to supr ,že jsou úplně nové.Na Vítězné jsem taky byla a paní byla moc ochotná až mě trochu mrzí,že si tam na konec nebudu půjčovat. Orchidea na mě moc dobrý dojem neudělala,paní sice milá,ale kvalita šatů nic moc,ale ty tvoje blancino jsou moc hezké. Dnes po cestě do Prahy jsme si domluvili na příští týden schůzku s fotografem a zamluvili limuzinu.Tady se chci podívat na botky a oblek pro ženicha,tak uvidíme máme tu dost nabitý program na celý víkend. Snad jsem nezapomněla na nějakou odpověď?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ji2llka gratuluji k výběru šatiček,už se těším na fotečku. @gabulesul na Moskevský prý je šikovná švadlena(mám kdyžtak kontakt),dělá prý i svoje modeli,tak by možná mohla i svatební,já jsem ji také měla v záloze kdybych si nevybrala.Můj první salon byla taky orchidej a měla jsem asi stejné pocity jako ty. Paní Gvož.je velmi velmi upřímná dáma a přesně poradí co asi každému sedna,na fotce lépe vypydají ty moje druhé šaty,ale všichni a byly jsme tam asi 4 ženský jsme se zhodly na těch prvních,včetně paní Gv. Nejvíc mě ale dostal ten čtyřmetrový španělský závoj,ten v jiných salonech neměli,protože je tam velké riziko poškození,zatržení.Půjčovné je taky super na to,že je to nové budu i se závojem platit 7.500 no a potom ještě zpoustu peněz za družičky malé,velké a ten mini obleček(myslím,že má černý i světlý).
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag : Tak obřad bude normálě v obřadní síni v KV a máme až velice pozdní oběd a párty Dubině na sále, budeme ho mít celý pro sebe. Jinak 38 lidí na jídlo a celkem 50 pak večer.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkapej Tak dnes jsem byla ještě v Drahovicích v Karolíně, tam se mi tedy mooooc líbily jedny... Ale přijde mi dost za půjčení dát 7000, když si ty podobné můžu nechat ušít za 4 500... Tak ještě uvidím :-(.
Odpovědět
Profilova fotka
@gabulesul Dáš fotečky do alba?Zkusíš ještě tu Vyhlídku?Nebo tedy budeš šít.Mě ty moje šaty nadchly,tak už se mi nechce podstupovat to,že sice ušetříš,ale nemáš záruku,že v závěru ty šaty nebudou stát za nic.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkapej Od paní mám slíbenou (při ušití na míru), že až mi šaty přijdou, mám 30 dní na vrácení, i nárok zpět na peníze, tak bych pak popřípadě ještě měla čas vybrat nějaké v salonu, nooo... :-D V albu už šatky jsou :-). Jinak dnes jsme byli i na Vyhlídce, hlavně ženichovi kouknout na obleky, a paní byla dooost nepříjemná, v Orchidee jsme pak nakonec objevili ten samý oblek, který nám nabízela taky, ale za vyšší cenu, takže tam už se kvůli šatům moc vracet nechci... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@gabulesulTak to máš tedy dilema,na oblek už jsem koukala a poznala jsem Vyhlídku.Ještě kouknu na ty šaty. Ona je tou nepříjemností vyhlášená,já jsem byla nějakou záhadou ušetřena,někdy tam bývá i její dcera a ta je milá. No tak asi tedy riskni to ušití,zní to docela dobře,to je přes net?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... co takhle botičky? Nemůžu žádné sehnat,potřebuji 7,5 cm podpatek a ne a ne nějaké najít.Včera jsem byla ve Sparu a tam nic nemají.Odkud máte botičky vy? Nechci se na botičkách nechat finančně zrujnovat,tak jsem byla i na různých tržnicích,ale tam mají jen 5 cm podpatek. Díky x-)
Odpovědět
@blancina ahoj :) já mám botky ze svatebního salonu ;-)
Odpovědět
@mabelyne taky budeme jíst až později, asi tak kolem 4 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.S botama je to hrůza ještě doufám,že něco přinesou letní kolekce.Zatím mám jedny vybrané u Baťi,ale mají moc vysokou platformu,tak snad se ještě něco najde.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám botky z deichmana, akorát si nechávám u obuvníka dodělat pásky přes kotník aby se mi botky nevyzouvaly, jinak jsem nemohla sehnat ty co jsem chtěla takhle jsem spokojená @lenkapej
Odpovědět
teda, ted jsem taky trochu vydesena co vsechno jeste musime :) my mame zatim zamluvenej obrad, hostinu stale nevime a resime, ja saty, zenich je uz vybavenej, jen sehnat manzetovy knoflicky a zhubnout do obleku :))), a predjednano, ale zatim nevybrano nebo zarizeno - cukrovi, kytky, hudba... nejak me to zarizovani nebavi.... :)
Odpovědět
@blancina tak už vám přišli prstýnky? :-) jak jste spokojený a odkud jste vůbec objednávali? My dneska byli v Praze, včera na obleku a přespali tam a dneska šli na prstýnky, ale v Ráji snubních prstenů měli zavřeno :-D a v druhém se nám jako taky nějaké líbili, ale asi to nebylo ono no :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag Jj,prstýnky už jsou doma jsou opravdu krásné,nad mé očekávaní.Zítra vložím foto.Jsou tedy stříbrné,ten můj je pozlacen žlutým zlatem a partner má jen stříbrný.Jsou od Rostislava Rakušana. nejlevnejsi-snubaky.cz , vzor Z 21,tak se můžeš juknout.Cena báječná! My taky oblek taky ještě nemáme,ale snad už taky půjdeme něco vybrat.
Odpovědět
devcata, k tem oblekum - pokud mate moznost, urcite doporucuji zajet do Nemecka, my byli jen za hranicemi za Chebem, myslim ze v Hofu, je tam obchodak Wohrl, kde maji mega panskych obleku, hned vedle toho je dalsi obchodak - to same - same krasne a kvalitni obleky a za uuplne jine ceny nez v Cechach :)
Odpovědět
@corom my včera vybrali v té v Praze a moc hezký, ale o Německu už jsem slyšela taky :-) akorát bude trvat cca 3týdny, šijou mu jeho velikost :-D ale zbytek máme doma, kravata, vestička, košile, manžetové knoflíčky i boty, vše jsme pořídili ;-)
Odpovědět
@blancina tak hoď zítra foto, vypadají moooc hezky :-) a budete ty obleky půjčovat nebo kupovat? My vybrali černej, takže jsme koupili, bude se hodit i na pak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag Budeme ho kupovat a taky černý,přesně tak ten se doma neztratí .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?