Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
pukanka: na ten Classictan prdím... radši budu chodit do solárka, to je osvědčený :-) inaara: my máme svatební hostinu v Královském Poříčí na Statku Bernard, dělají se tam i obřady - venku. Od Chodova to není zas tak moc daleko, tak by to mohla být jedna z možností pro vás :-) svatbu máme 9. dubna, tak ti pak můžu říct, jaký to bylo... ale zatím vždycky když jsme tam byli třeba na obědě nebo na večeři, tak jsme byli spokojení, jak s jídlem, tak s obsluhou... navíc já jsem z Moravy, tak tam budem mít i ubytované hosty a ty pokoje jsou taky moc pěkné :-) je vidět, že je to čerstvě po rekonstrukci... Jinak okolo Chodova nic neznám... Já už chci jaro!!! Kéž by bylo na náš svatební den jasno nebo polojasno a tak 20 stupňů 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, koupila jsem si krásnej béžovej jarní kabátek v Orsay....je na 2 knoflíky na prsou a pak je to takový balonkový střih, takže ho budu moc nosit celé jaro a nebude nám zima, akorát jsem se nějak vyrostla (z velikosti 36 mi přes prsa hezky sedí 40-tka :-p :-D ), tak snad už to jaro dorazí, protože já už nezapnu vážně nic.....ani lyžařskou bundu :-p Pugie: díky za tip, ale mi už máme víceméně všechno pro Sofinku a co nemáme je objednáno, takže já bych mohla jít na tu burzu, tak možná něco prodat......máme těch věciček poměrně dost....tak na 2 Sofinky :-D Tak to budete mít holčičku x-) jak se bude jmenovat? Nám ji na 3D potvrdil už třetí dfoktor, tak jim věřim :-) Já jdu na těhu kurz od 30.3. takn se taky těšim, co se nového dozvíme. Holky byli jsme minulý týden v Praze na Carmen a byla to nádhera, už se nám to krátí a po porodu si asi moc kultury neužijeme, tak jsem si to ještě užila :-) Inaara: já jsem taky z Chodova a měli jsme obřad v klášterním areálu v Ostrově a hostinu na Malé Versailles v K.V., ale v okolí Chodova...to nevim...myslim, že vás v dnešní době oddají téměř kdekoliv, takže asi i na holé louce, je třeba však počítat s nepřízní počasí, proto hodně z nevěst hledá místo, kde by mohl být obřad jak venku, tak vevnitř, když nebude počasí....já jsem takové místo, které by splňovalo vše co jsem chtěla nenašla a proto jsme udělali obřad na jiném místě než hostinu ;-) Yaninko budeme držet palce, aby se počasí umoudřilo, ale nevim, jestli jste vybrali dobrý termín na jasno a 20 stupňů, i když loni to nezaručoval ani červen :-| ....viď Pavlí ;-) :-)
Odpovědět
Pukanka: Počasí si nevybereš nikdy... v létě můžeš mít teploučko, ale třeba bouřku ;-) my jsme chtěli svatbu podle data našeho seznámení - začali jsme spolu chodit 8. dubna, svatba bude 9. dubna, takže téměř na výročí seznámení :-) chtěla jsem to hlavně kvůli tomu, aby si ten můj chlap nemusel pamatovat dvě výročí :-D až to budem slavit, tak pěkně všechno dohromady - seznámení i svatba :-) a stejně si myslím, že je schopnej na to zapomenout i tak...
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, i v červnu může být chladnější počasí než v dubnu :-) zrovna vloni pamatuju, jak bylo v dubnu teplounko, slunečno a v červnu taková kláda. O víkendu jsem právě vzpomínala při videu ze svatby a ráno udělali detailní záběr teploměru, bylo to tak mezi 10-11 stupni :-) a prej se to za celej den nepohlo ;-) , ale přežili jsme to. Jinak inaara, Bernard jsem chtěla taky doporučit a je super, že tam teď už mají i ty pokoje, vloni je ještě neměli, takže jsme museli na noc do Sokolova a taky už tam mají dole i větší prostory na hostinu. I když tedy, nedávno jsme tam byli na jídle a řekla bych, že se trochu zhoršili. Prý se tam vyměnili kuchaři i servírky tam vídám jiné, včera jsem tam byla, ale jen na kávě a lívanečkách a to bylo ok. Už to snad vypadá, že to počásko už se polepší, i když jaro má být snad deštivé, ale uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
inaara ještě mě napadlo, že dělají obřady venku na zámku v Bečově na terase a v případě špatného počasí je možno uvnitř v kapličce, ale teď ani nevim, jestli to už neni z Chodova moc daleko.
Odpovědět
Profilova fotka
Pro letošní nevěsty, které ještě nemají vybráno :-) http://www.novinky.cz/zena/styl/19476...
Odpovědět
Holky, moc díky za rady ;-) Zvažujeme ten Bernard, je to tam opravdu hezký. Na Bečov jsme původně koukali taky, ale je to tam cca. půl hodiny cesty, takže ten Bernard by byl lepší. Ještě jsme zvažovali, jestli by to nešlo v Kr. Poříčí za úřadem. Je tam udělané krásné jezírko a vypadá to moc hezky. Zkusím tam zavolat a uvidím, co mi na to řeknou :-D Yaninka budu držet palce, aby vám vyšlo počasí. My to budeme taky na výročí seznámení, přece jenom pamatovat si dva datumy a k tomu ještě třeba narozeniny, to už bychom po těch chlapech chtěli moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, co nového - u nás je dnes krásně, svítí sluníčko a teplota vyleze tak k 5-8 stupnum určitě, no ale už by chtělo aby to slezlo a bylo konečně pořádný jaro :-) pukanka - už si to asi někde psala ale já sem hlava děravá :-D , kdy se má Sofinka narodit :-) inara - v okolí Chodova nevim, my měli svatnbu na Seebergu u Frantovek, Bernard je ale krásnej a do září máte ještě spoustu času, my měli taky svatbu v září - původně sem chtěla stejně jako yaninka na výročí seznámení 31.července, aby to nezapoměl :-D ale nakonec to vyšlo na 19.9. a jsem ráda - bylo uplně super počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
brum - u nás je taky krásně, sluníčko, 10stupňů :-D . Taky jsem moc ráda, že 19.9. bylo tak nádhrený počasí ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
katka - jé ahoj, no 31.7. bylo děsný vedro :-p jinak vy čekáte taky rodinku nebo už to mám z toho jak furt smrdim doma a práce v nedohlednu pomotaný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáš, čekáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
inaara - tam zatím úřadem ti to udělají, když budeš chtít svatbu prostě v Poříčí na úřadě, nám říkali, že za hezkého počasí to právě dělají venku, u nás to nehrozilo s naším počasím a pak jsem se stejně přikláněla k tomu uvnitř a paní říkala, že je zase lepší hudba znít uvnitř a hlavně byly volby do EU, tak jsem se bála zbytečných čumilů a po nás měla jít další svatba, tak, že přijedou s houkačkou a neuslyšíme proslov ;-) . No ale teď nevím, jak to je, ale slyšela jsem, že neradi to tam dělají někomu, kdo nemá v Poříčí trvalej pobyt, nejsem si jistá, jestli to ještě platí, říkala mi to kamarádka, že její kamarádce to dokonce odmítli, u nás má manžel pobyt furt v Poříčí, tak nám to prošlo bez problémů a hlavně nás obřad stál 0,- Kč. brum, prosím, určitě by si mohla vědět, chceme na výlet do Frantovek a hlavně pohladit Frantíka :-D :-D , nevíš, jestli do těch lázeňských částí můžeme i s pejskem?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
inaara - a vyřizovali jsme to přes sokolovskou matriku, paní volala do Poříčí pro potvrzení termínu, pak jsme se byli už jen ptát v Poříčí na hudbu, jestli nám pustí co chceme a jiné drobnosti ohledně přípitku a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
pavcza - otázka je co nazýváš lázenskými částmi :-D do lázenskejch domů tě s pejskem asi nepustí, možná ještě tak na recepci; jinak ale v pohodě, po kolonádě určitě a ke frantíkovi taky a hezky ho pohlad ;-) - už tak ho má dost vyhlazenýho :-D katka - a kdy? jestli ste to zvládli na svatební cestě, tak jestli dobře počítám, tak v červnu?
Odpovědět
Profilova fotka
brum, dovnitř do domů nikam nechcem, právě kol toho Frantíka a kolonádě ;-) U nás ve Varech můžem jen třeba po jedné straně řeky :-) Tak, jestli ho vemem s sebou, abychom se dostali k tomu Frantíkoj :-D . Ale možná seženem hlídání a zašli bychom i do aquaparku (když se odvážim do plavek :-D ). Máme totiž našeho pesana rozmazlenýho, že ho necháváme doma jen výjimečně, on totiž jednak řádí, takže děláme opatření a jednak kňučí, když jdem do práce tak ani ne (občas taky), ale on pozná, když jdem pryč jen tak a mohl by s námi, tak to by slyšel celej barák, takže skoro všude je s náma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum - ano, 13.6. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pav - tak to sem nevěděla, že ve Varech je to takhle - to si tam ti rusáci nějak moc vymejšlej né :-D ve Frantákách můžeš všude s pejskem v pohodě, ona je to spíš taková vesnice :-) - jedna ulice trocha parků a konec :-D ale jo mě se tam vždycky líbilo teda až na ty vietnamčíky těch máme dost i tady u nás :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum parkrát jsem tam byla, ale právě znám takovou tu nejhlavnější ulici, aspoň se mi vybavuje, žluté domy a Frantík :-) tenkrát jsem tam byla se známýma, kteří se už delší dobu snažili o mimi a bylo to v létě a v zimě otěhotněla, letos to budou tři roky, ale už mají dvě princezny, tak snad to pomůže :-) Ale hlavně, když je konečně hezky a Tom má volno, tak nás napadl tenhle vejlet.
Odpovědět
Profilova fotka
pav - ale jo, ono to chce občas vypadnout z baráku :-D - my se chystáme 27. do Berlína do Tropical Islands - dostali sme ten zájezd k vánocům - je to na jeden den, už se mělo jet v únoru, ale bylo málo přihlášenejch lidí, tak pojedeme až ted´; sem na to zvědavá a Jiřík si aspon zařádí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum, to si užijte, také jsme o tom uvažovali, ale já ty vodní radovánky až tolik nemusim, naposled jsme byli taky v Německu, už ani nevim jméno, někde poblíž a to jsem netušila, že už jsem jezdila se zárodkem mimi, bůhví, jestli ten tobogán nebyl příliš a proto to nevydržel. Ale ne beru, že to tak zkrátka mělo být. Jinak teď mám každej měsíc na co se těšit, na nějaké vejlety, tak aspoň odpoutávám trochu myšlenky jinam.
Odpovědět
Profilova fotka
pav - já taky ne a na tobogán mě nikdo nedostane :-D jo vlastně jo loni se to povedlo kamarádce v aquaforu ve Frantofkách, ale to mě půl hodiny přemlouvala a naše děti hlídal její mužskej :-) a že bych na to musela znova, teda fkat ne :-D tohle by mělo bejt trochu něco jinýho; jinak je dobře že to bereš takhle opravdu to tak mělo být a pořád lepší takhle než aby pak mimi mělo zdravotní problémy, bylo nedejbože postižený nebo by umřelo později atpod.... radši nedomýšlet |-| a neboj, to chce na to moc nemyslet a ono se to povede, když to budete nejméně čekat a bude dobře ;-) no nic já se loučim, jdu pro malýho a půjdem ven, teplota vylezla na 9 stupnu a já ho chudáka ráno navlíkla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já šla jen na ten co se jede na velkým kruhu, docela ušel, jinak taky na ně nechodim, zvlášť po zkušenosti v Tunisu před pár lety, jsem sjela strašně rychle, vynořim se a hlavně si otírám vodu z očí (nesnášim potopení pod vodu) a podprda nikde :-D místní plavčík se pokochal. A tady na těch kruhách jsem se při poslední jízdě taky překlopila, přitom na dojezdu byla trocha vody, praštila se hlavou o dno a voda všude, tak jsem se klepala a znova už nešla.
Odpovědět
Profilova fotka
No, super zážitky z tobogánu :-D . Si umím představit, jak tam stojíš v bazénu po pás a vršek bez podrpdy :-D . Venku je dneska holky fakt nádherně, úplně to zvedne náladu. Jsem se vrátila ze cvičení pro těhotný a postupně si rozepínala jeden knoflík za druhým, až jsem měla bundu úplně rozepnutou. Člověk to nechce přehnat, jakmile vyleze sluníčko, ale na teploměru máme 16 stupňů :-) - paráda. Přeju hezký výlet do Frantovek a pořádně tam toho frantíka ošmudlej ;-) . My tam byli asi před dvěma lety v tom aguacentru a pak se taky prošli po kolonádě a frantík byl chudák už pěkně obroušenej, jak si ho každý hladí :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak sme zpět, už aby to slezlo - malej se samo vyráchal všude, tak sme přišli celý mokrý - tak doufám, že to hned neodmarodí :-p katka, pav - jo to je fakt, obroušenýho ho má Frantík pěkně, aby mu brzo neupad :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum, no právě, musíme jet, dokud drží :-D Tom to tedy včera řekl jen tak, že to bylo v tv a já se toho chytla a když má být hezky, aspoň bude výlet. Jinak dnes mi náš čtyřnohej miláček připravil pěkné nadělení doma, dvě hodiny jsem v kuse uklízela, dostal se do skříňky, kde ukradl cukr krystal a rozsypal přes půl bytu, včetně nového koberce s dlouhými chlupy a dvakrát bylo vidět, že chutnal a moc mu nejel, takže se pozvracel naštěstí na dlažbu a ne do koberce, venku k tomu přidal trocha sněhu (ještě tu bohužel máme, taje pomalu) a když jsme přišli dom, opět vyzvracel takovou cukernatou vodu, zkrátka radost. ;-) A dobrej trénink na mimi. Nemluvě o tom jak v noci kňučel, protože měl žízeň. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: máme termín 10.6.....jak bylo v Tropical Island?....my jsme tam taky chtěli vyrazit, ale čas do porodu se krátí, příští víkend jsou velikonoce, pak nás čeká 2 víkendy přestavba bytu a malování, pak jedeme na víkend na víno na Moravu a pak už je květen....6 týdnů do porodu, takže nevim nevim asi to nezvládnem a to jsem ještě chtěla jet na víkend do Krumlova a na Hlubokou na výlet, no nestíhačka :-D ......ten čas tak letí =-) Pavlí: :-D :-D :-D dobrej zážitek v aquaparku a šikovnej pejsek :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska sluníčko huráááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, hezký obřady dělají i na Vildštejně ve Skalné nebo Mostov Mrkněta na jejich stránky. http://www.vildstejn.cz/index2_cz.htm http://www.mostov.cz/spolecenske.php
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přeji všem loňským i letošním nevěstám a jejich rodinám krásné Velikonoce :-) :-D Užijte si je a hlavně prodlouženého víkendu.
Odpovědět
Profilova fotka
pukanka - jo bylo to fajn, akorát sem z toho nastydlá - on je to docela šok pro organismus - tady pořád zima a tam seš najednou celej den v 30tkách :-D jo jo krátí se to, to budeš mít za chvilku ;-) jinak přeju všem moc krásný velikonoce ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?