Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťul: krom fotografky Petele, mě tady taky nikdo nenapadá....my měli fotografa s Prahy, manžela mojí svědkyně......zkuste pohledat na netu, zda by někdo vzdálenější nepřijel......ale bude muset kamarádka počítat s tim, že si nejspíš připlatí :-| Brum: brzy se uzdravte......to budeš mít nejspíš rozhsšený po tý HA.....uvidíš
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, všechny vás moc zdravím a chci vám poděkovat za přínosné informace co se týče svatebních příprav... :-D .Občas jsem sem mrkla před mou svatbou, která byla 8.8.2009 a moc jste mi se správným výběrem ( např. dortu, šatů...) pomohly ;-). pugie - doporučuji Káti manžela, fotili nás spolu na naší svatbě a byli moc fajn :-) a s fotkama i s celým přístupem jsme byli nadmíru spokojeni :-) :-) :-) Káťo - ještě jednou díky a jestli vše dobře dopadne, tak tvého manžela poprosíme ještě o fotečky mého rostoucího bříška... :-D Jinak všem těhulkám přeji vše nej... a užívejte si těhulkování co nejpohodověji!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Evi, to je fajn, že jste byli spokojení. Zatím ti nebudu gratulovat, abychom miminko nezakřikly, ale přeju, ať se Vám zadaří a přidáš se mezi nás těhulky. Je to opravdu krásné období! Jsem holky včera byla na semináři o těhotenství a bylo to fajn. Dozvěděla jsem se spoustu užitečných věcí a už se tolik nebojím porodu. Byla tam i porodní asistentka, která vše krásně vysvětlila.
Odpovědět
Profilova fotka
egusha - nějak mě zmátla tvá přezdívka a překřtila jsem tě na Evu :-N . Promiň JANI.
Odpovědět
Profilova fotka
káťa - hahaha :-D :-D :-D , dík, jdu si změnit OP ;-) .Tak to je fajn, že seminář byl pro tebe tak užitečný. Já jsem byla u porodu švagrový ve varský nem., její porod přeju Vám všem, třikrát hekla a neteř byla na světě... :-) Je to tedy už šest let a přístup byl v pohodě, možná asi i tím, že vše probíhalo bez komplikací. A kdo pořádal ten seminář? Taky chodím k dr. Ducháčkovi, je to pan doktor, jen pořád čekám na těhu průkazku, jsem v 10 tt a ještě jí nemám, ko za necelé 2 týdny, tak se snad už dočkám.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
eg - já jsem jí dostala v 11tt. Všude průkazku vystavují kolem 12tt právě po nejrizikovějším období těhotenství. Určitě ho na další kontrole dostaneš ;-) . To jdeš asi i na odběry krve ne? Já jsem s Dr. taky moc spokojená. Seminář pořádalo relaxační centrum Janan tady v Ostrově. Ani jsem nevěděla, že tady něco takového máme, tak jsem ráda, že teď už o tom vím. Pořádají se tam i různé masážní kurzy pro novorozence, kurz jak zacházet s novorozencem, různá cvičení, břišní tance..... Do IP jsem ti hodila odkaz na stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Moc vás holky zdravím, naše umělko opět negativní, byla nám doporučena pauza pár měsíců... :-S ale stejně bych jí dala, teď mě to rozkopalo psychicky jako blázen, ty hormony, to je hnus 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
pukanka - ahoj, už sme docela v pohodě, jinak jo mám to rozhašený, šoupnul mi vyvolávačku na manses s tim, že bych to měla do 10 dní dostat - zatim nic, tak sem zvědavá, když nepříde, tak tam pudu znova nedy - jej, to mi mrzí, ale nezoufej, hezky si odpočin a však ono to půjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nedy to mi je opravdu moc líto. Hodně síly, ať to s manžílkem zvládnete překonat. Držim palce, já bych to snad nezvládla.
Odpovědět
Profilova fotka
nedy - to je moc smutný, že to zase nevyšlo :-( . Drž se.
Odpovědět
Profilova fotka
Nedy: to je mi moc líto, ach jo, to je fakt nefér :-( .....drž se Brum: tak snad dorazí.....potý injekci by měla ;-) Káťo: tak jsem koukala na to centrum Janan a moc mě zaujaly ty orientální tanečky pro těhu, tak jsem tam volala a teď se jdu oblíkat a jedu k vám do Ostrova....tak dík za tip, pak písnu jaké to bylo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, pukanka - MS už dorazila, tak doufám, že ted´už top snad bude pravidelný; jinak koukám máš spoustu aktivit ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
brum - tak konečně, snad se ti to srovná, chce to být v klidu bez nervu a stresů. Jinak já mám dnes za sebou 6. týden po revizi, v pátek jdu na kontrolu a když bude vše jak má, tak budem zase zkoušet štěstí, sice by se nemělo otěhotnět hned, ale stejně nevěřim, že se to hned povede, tak nač ztrácet čas. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji vám holky všem za účast :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, tak fajn, to jsem ráda. Netušila jsem, že by se ti tahle informace mohla hodit ;-) . Tak se pak ozvi, myslím, že budeš spokojená. Jana je moc fajn. brum - no tak aspoň víš, na čem jsi. Pavlí - snaženíčko může začít :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: no já pořád někde lítám :-D Kačenko moc děkuji za tip......bylo to moc super, hezky jsme se zavrtěly ;-) :-) ....Janička je takový sluníčko x-) ....fakt se mi moc líbilo :-) Pavlí: tak ať to teď vyjde ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je moc dobře, že se ti líbilo. Vím, že většinou mívá plno na kurzech, seminářích i na tancích, tak to asi o něčem svědčí ;-) . Akorát má neviditelnou reklamu, já se o ní dozvěděla jen náhodou od další těhotné a přitom říkala, že se snaží dávat reklamu kam to jen jde. Ale takhle doporučení je vždycky nejlepší. Ty to zase řekneš dál a postupně se to rozšíří.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska je venku krásně, sluníčko svítí, teploučko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katí to jo a já ležim a potim se pod peřinou :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak to je pech :-( . Nějaká chřipajzna?
Odpovědět
Profilova fotka
no spíš nachlazení a nějak se mě nechce pustit. A už je to jedno, venku už jsou zase mraky sněhu :-|
Odpovědět
Ahoj holky, co říkáte na počasí? hrůza, co? doufám, že to stihne do měsíce roztát a že se ohřeje vzduch tak minimálně na 20 stupňů ;-) chci se zeptat, nemáte někdo zkušenosti s tím nástřikovým opálením Classictan? Je to na náměstí Dr. Horákové. Já o tom teď přemýšlím, protože ze všech stran mě někdo straší, jak jsou solárka nebezpečný, tak přemýšlím, jestli si před tou svatbou jen nezajít na ten nástřik. Stojí to 350 Kč, což taky není moc, to by mě to solárko stálo víc, kdybych chodila teď před tou svatbou tak měsíc... Tak mi kdyžtak prosím napište, jestli s tím máte nějakou zkušenost, díky :-) zatím se mějte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
yaninka počasí příšerný, mínus 11 v březnu je děs a toho sněhu. Snad to zmizí, vloni bylo v dubnu docela hezky, držim palce, ať to vyjde. O tom nástřiku přímo na Horákový jsem taky uvažovala, ale pak jsem hledala různé názory a nakonec ze strachu, že bych mohla umazat šaty, jsem se na to vybodla. Takže zkušenost nemám, spíš jsem si to rozmyslela, snad někdo i psal, že to může být nerovnoměrné.
Odpovědět
Profilova fotka
yaninka - já jsem četla taky dost smíšené názory. Někdo si to moc chválí a někdo příliš spokojený nebyl. Takhle před svatbou bych to určitě neriskovala. Ikdyž to není zdravé, do solárka jsem chodila, abych měla barvičku. Jinak to počasí fakt děs, dneska aspoň svítí sluníčko, tak je to trošku veselejší, ale je zima :-| .
Odpovědět
no já to právě chci taky jen kvůli té barvičce, abych nebyla jak bledule :-) ale tak na tohle jsem narazila, tak o tom teď přemýšlím... no možná se na to taky vyprdnu a zajdu prostě párkrát do solárka... ještě uvidím
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky......já už chci jaro!!!! :-( byla jsem teď taky nějaká nachcípaná, navíc mi začaly otékat nohy :-S takže mám radost, do kozaček se skoro nenarvu, kabát nezapnu.....no paráda :-D :-p Yaninka: už jsi zkusila ten Classictan? Zajímalo by mě jak si s tím byla spokojená......já jsem teď holky bledule nejbledější a na solárko s malou v bříšku taky nechci chodit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - taky jsem bledule, ale nedá se nic dělat. Musíme to vydržet, když jsme teď ty těhule ;-) . Já se naštěstí do zimní bundy zatím vejdu, mám tam zip a přes to cvoky, tak zapínám na cvoky. Taky už chci jaro, ta zima je už strašně dlouhá. Ale hlásí, že by koncem týdne už mělo být kolem 8 stupňů, tak kdyby jim to vyšlo, tak by to bylo fajn. Ale známe ty jejich předpovědi, každý den něco jinýho :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, už jsem tu dlouho nebyla :-x nic moc novýho, jen mi zase o trochu víc narostlo břicho a o trochu víc napadl opět sníh ]-( jestli nezačne jaro, tak mi u zimního kabátu taky za chvíli praskne zip, pak nevim teda, v čem budu chodit.. potřebuju tepleji a rovnou tak, abych mohla chodit s rozepnutou bundou ;-) Nejbledější určitě nejste, na mě totiž nemáte - já se neopálim nikdy ani trochu, jsem strašně bílá, prostě mám blbou kůži, alergii na sluníčko, ani solárko nebo nástřik nepřipadá v úvahu, protože z toho je hned ekzem..takový životní prokletí, ani kvůli tomu nemůžu nosit sukni, radši tříčtvrťáky v létě, abych nesvítila na dálku :-p :-S tak až Vám bude nejhůř, můžete si stoupnout vedle mě, zvedne to sebevědomí, jak budete krásně hnědý :-D ;-) Máme za sebou 3.ultrazvuk, druhej doktor nám potvrdil holčičku x-) tak snad ty holčičí věcičky nakonec využijeme.. Ve čtvrtek mám první hodinu por.kurzu a hned společnou i pro tatínky, ale M se spíš bojí, že prej co když tam bude sám chlap?! :-D Marti, byla jsem na jedný burzičce, teď jdu mrknout s kolegyní ve středu na další do Horňáku v Sokolově.. vim i o dalších dvou v Chodově, tak kdybys neměla info, dej vědět, mám to v mailu. Nevim, jak ty ostatní, ale na tý první jsem hodně dobře nakoupila, pro ty mimča to jsou skoro nový věci a moc pěkný..
Odpovědět
Ahoj holky, tak se mezi vás taky přidávám, snad to nevadí ;-) Mě všechny radosti teprve čekají, kouzelné "ano" si budeme říkat "až" 3.9. :-D No ale protože už zase tolik času nemáme, tak začínáme nakupovat a zařizovat. Bohužel si nevíme rady hned na začátku, a tak se s prosbou obracím na vás, zkušené :-D Máme trochu problém s místem. Chtěli bychom to mít venku, je celkem jedno kde, ale mělo by to být někde v rozumné vzdálenosti od bydliště - jsme z Chodova :-) Nevíte někdo o nějaké hezké zahradě, parku, nebo prostě o nějakém hezkém místu? Díky za odpovědi Zuzka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pugie - zrovna dneska jsem si taky říkala, že sice chci, aby už bylo jaro, ale jarní bundu mám ještě užší než zimní, takže bych taky potřebovala, aby bylo rovnou takový teplo, aby to bylo na rozepnutou bundu ;-) . Prostě jsme bělošky bílý, to zvládnem :-) . Já tedy naštěstí jen teď v těhotenství, jinak mi sluníčko nevadí, naopak. To nemáš jednoduchý. Taťka bude určitě z kurzu nadšený, uvidíš. Máme burzu 27.3. tady v Ostrově, tak se taky chystám. Určitě to bude holčička, uvidíš, když ti jí potvdili už dva doktoři :-) . inaara - vítej. Jen se neboj, ani se neotočíš a září je tady :-) . My měli svatbu taky v září, všechny holky tady z diskuse už měly po a nás ten náš den teprve čekal. Ale uteče to hrozně rychle :-| . Nejrychleji utíkají ty poslední dny těsně před svatbou. Já bohužel nejsem z Chodova, takže to okolí tolik neznám, abych ti mohlo nějaké místo doporučit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?