Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Já vím, že není dobré vzít první, co se naskytne... Byla jsem byla ve třech salonech - ve Staré Roli, potom na Sokolovské a pak na Vyhlídce u té paní Gvoždíkové... ve Staré Roli mi přišlo, že se paní moc nesnaží... v té Sokolovské to bylo fajn, ale byla jsem tam až po Gvoždíkové a tam už jsem měla favority... jsem rozhodnutá, probíraly jsme to i s kamarádkou a ty u Gvoždíkové se nám oběma líbí nejvíc... takže tam zítra zajdu, zaplatím zálohu a sepíšu s paní nějakou tu rezervaci... já jsem spíš chtěla vědět, jestli jste někdo s tou paní Gvoždíkovou měly nějaké konkrétní problémy... třeba při vracení šatů apod.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky, teď tu byla ještě jedna kamarádka, která má s dr. Kozerovským taky jen ty nejlepší zkušenosti, tak to tedy zkusím, jestli tedy bude brát nové pacientky. Yani, no paní Gvoždíková je na dlouhé povídání, já to s ní měla pěkně zamotané. teď vím, že jsem si to sama způsobila tím, že jsem neudělala to, co radí Martinka (na to jsem přišla pozdě), byla jsem totiž při prvním zkoušení nadšená ze šatů, že jsem dala hned zálohu, přitom jsem měla spoustu času obejít všechny salony, prozkoušet a rozhodnout se v klidu. co se týče těch špinavých šatů, měla s tím špatné zkušenosti jedna moje známá, ale je to už 6 let, že prej byly od trávy a chtěla po ní nějakou úhradu, pak se do toho vložil manžel, tak snad nic neplatila. Záleží na tom, jak moc byly špinavé, to sama nevím. Co se týče dojmu z toho jak se chovala, tak jsem šla na první zkoušení k ní natěšená (je pravda, že má příznivé ceny a krásné šaty) a snažila jsem si říkat, že je milá, ale pak, když jsme vyšly s kamarádkou ven, tak říkám, nebyla moc příjemná, že ne? Tak mi to kamarádka potvrdila. Co se týče toho, jak mi sluší šaty, tak když šlo do tuhýho a vypadalo, že už si šaty nevyberu, tak se mi snažila říct u každých dalších, že mi sluší víc a víc, i když jsem viděla jednoznačně, že to pravda neni, že mě třeba rozšiřovaly, odstávaly u prsou apod. Ale dost holek od ní šaty mělo a byly spokojený.
Odpovědět
Ahojda. Už zase končí víkend :-( Yani: my měli od Gvoždíkové šatečky pro malé družičky. Zařizovala to tedy teta, ale přístup byl prý ochotný a žádné problémy nenastaly.
Odpovědět
Profilova fotka
Yani, já tedy nakonec šaty u ní nevzala (propadla mi tam záloha, s tím už jsem počítala), měla jsem je z Rybář. Ještě jsem se chtěla zeptat k tomu doktoru, platí se nějaký poplatek za registraci? Já u té své dávala 500,-.
Odpovědět
Pavlí, držím palce s novým gynekologem. Já mám naštěstí ještě ze studia gynekoložku v Praze a obrovský rozdíl v péči, než jsem měla ve Varech. Hlavně se chodí bez objednání a skoro nikdy nečekám ;-)
Odpovědět
Pavli, za registraci jsem myslím nic neplatila... a jestli jo, tak to bylo asi nějak málo, protože si to nepamatuju, 500 Kc to urcite nebylo... Jeste neco k tem svatebnim satum... ja jsem si teda vybrala ty u te Gvozdikove, zitra tam jdu se zalohou a sepsat tu rezervaci... ale boty se mi tam nelibily, libi se mi vic v Rybarich, myslite, ze by s tim nedelali v Rybarich problem, ze bych si u nich pujcila jen boty? Jako ze to neni takovej kseft jak saty... tak jestli by byli vubec ochotni mi to pujcit...
Odpovědět
Profilova fotka
Konvali to je super. To já u tý svý i objednaná čekala o hodinu dýl. I když teď v tom krátkém těhu ani ne, ale spíš to byla náhoda, že kol Vánoc tam asi nebylo moc lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Konvali, dlouho jsem tě neviděla :-) Yani: já osobně bych si boty nepůjčovala, ale koupila bych si své vlastní.....třeba takové, které využiješ i pak třeba k letním šatečkům Pavlí: já jsem žádný registrační poplatek neplatila a co se týče čekání, tak jsem čekala jednou asi 5 minut, ale většinou jsem domluvená na přesný čas....mají v čekárně kameru, takže sestra ví, že někdo přišel :-)
Odpovědět
Marti: No mám fofry v práci, tak není tolik čas. Ale unás celkem nic nového. Tak hladký průběh těhulkování
Odpovědět
Profilova fotka
Yani, ty boty nevim, v Rybářích měli sice slušnější než u Gvoždíkový, tam mi přišly víc opotřebovaný, ale asi bych taky zvolila radši koupit boty vlastní než půjčovat. Já si je taky koupila v běžné obuvi bílé botky (za 700,- takže žádná pálka, boty přímo svatební stojí od tisíce víc) a můžu je využít i na běžný nošení, vloni v létě jsem je tedy už nevzala, maj trochu vyšší podpatek a většinou potřebuju něco dobře choditelného, ale určitě je ještě využiju. :-) Zrovna říkaj v tv, jak v Sokolově někdo odložil miminko v nemocnici, takový bych hnala. Nechápu, že ten kdo si mimi přeje má smůlu a ten kdo ho odhodí má zdravé miminko.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Pavlí, už je mi líp. Dík za optání. Přes víkend nějak nebyl čas, koukám, že jste tady tu gynekologii pěkně probraly ;-) .To je dobře. Jak jsem psala, já chodím k Dr. v Ostrově a mám s ním taky dobré zkušenosti, vše mi hezky vysvětlí a když se ptám, ochotně odpovídá. Příští týden jdu na další utrazvuk, který mi ukončí pátý měsíc těhulkování, tak se moc těším. To to letí ... :-). Už by měl mít mrňousek kolem 20cm, tak to bude pokrok od posledního UTZ, kde mělo jen 7cm ;-) . Pavlí, přeju, ať se dobře rozhodneš a Dr. chlapa se neboj, já bych řekla, že chlapi jsou něžnější :-) .
Odpovědět
Tak já mám gyn. v Sokolově, vždycky jsem s ní byla spokojená až tak před půl rokem na mě byla dost drsná. Po holení se mi objevil pupínek a ona si toho při bězný prohlídce všimla a začly kecy typu: ty dnešní mladý holky.... 8-( Jsem si připadala jak 15-ti letej fracek a ne dospělá.....samozřejmě že mě ještě nezapomněla zhvízdat za to, že nosím tanga, že to je nehygienický....... měla bych jít teďka na preventivní prohlídku znova, ale tady potom to pořád oddaluju....přemýšlim, že ji vyměním |-| Kačí to to letí....pátý měsíc? To je neskutečný jak to utíká x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kati - ty už seš v pátym měs, to to fakt letí, až sem mrknu příště tak už bude mimi na světě :-) verun - no to bych jí taky asi vyměnila tyhle kecy nesnášim :-p jinak já sem s doktorem v Aši spokojená, nejdřív sem byla u ženský gyn., ale otěhotněla chvíli přede mnou a šla na mateřskou, tak její pacientky přebíral jinej doktor, některý se k ní po tom co se vrátila z mateřský vrátily ale já zůstala u toho doktora jelikož jsem s nim spokojená - on neni Čech je to řek nebo turek nebo něco takovýho podobnýho :-D česky moc neumí, ale odborník je skvělej vždycky řekne jen co je třeba a nemá kecy okolo :-D - dodnes si pamatuju, že když sem se ptala jestli mi řekne, jakýho je mimi pohlaví - tak řekl jen jedno slovo klučík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak já včera byla ještě na kontrole u tý svý. První co řekla bylo, že příroda to nechtěla ;-) . Tak se pak vyptávala co a jak a že to hcg, co mi brala krev, bylo dost vysoké, že naděje byly. Tak ona má asi vážně ultrazvuk na prd, když v nemocnici hned viděli, že to mimi (spíš embryo) dávno nežije. No nic, nechala mě ještě do neděle doma, když jsem jí popsala, jak mi ještě bolí břicho a že jsem měla asi i ten močák. No v práci se pak asi zbláznim, kolik tam toho budu mít. Ještě po té menstruaci, až se dostaví, mám přijít a udělá komplet prohlídku po tom zákroku, teď mě neprohlížela. Tak to bych ještě dokončila u ní a pak přešla. Mimochodem, když jsem tam přišla, měla narvanou čekárnu a byla jsem objednaná ve 2 a šla asi 2:40 takže další důvod přejít jinam. Jediné pozitivní bylo, že mi řekla, že vůbec nemusíme prý čekat žádných půl rok ani jiný čas, že se to dávno nemusí, a že hned po té čistící menstruaci můžem začít, že je největší šance (se zachováním šestinedělí). Tak mi to taky zlepšilo trochu náladu a včera jsem se prvně smála. Nečekám, že by se to povedlo na poprvý, ale kdyby ty tři měsíce jako prvně,nezlobila bych se. Jinak tentokrát, jestli se to povede, tak hodláme dodržet neříkat to ty 3 měsíce, ani rodičům. Tak jsem zvědavá, pro mě to bude fuška :-) . Jinak Veru, ty řeči bych taky nestrpěla, co jí je do toho. Já jednou dostala vynadáno od jedný starý, že nosim v zimě džíny, že se pak divim, že jsem nastydlá. To mi bylo asi 17 a chodila jsem k jiné dr. a tahle se tam s ní střídala, když jsem přišla na kontrolu, byla tam. Ke všemu po jejím vyšetření jsem pak krvácela a za pár let jsem se dozvěděla, že byla lesba :-) tak to už je lepší, když prohlíží chlap :-)
Odpovědět
Tak to je fajn Pavlí, že nemusíte čekat a hurá znovu na "zkoušení" :-D alespoň něco pozitivního od tý doktorky x-) Nebýt fakt stydlivka, tak snad začnu chodit k chlapovi, když se říká, že jsou jemnější, ta moje doktorka, co se týče jemnosti je barbar, vždycky to musím rozdýchávat, co tam se mnou vyvádí, kolikrát mám pocit, že ji mám až v žaludku...... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co se týče vyšetření téhle dr. tak mi přijde v poho, řekla bych, že je šetrné, to u té předchozí bylo horší.
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, tak to je super zprávička :-) .....takže možná ještě letos bude mimi....držim palečky :-) Jsem zvědavá, jestli to ty 3 měsíce vydržíš, já bych to nevydržela :-D Veru: to je neskutečný, co si někteří doktoři dovolí ]-( Káťo, to nám to letí, viď?....to je hrůza za chvíli rodíme :-) ....kdy máš termín porodu a už víte co to bude?....vlatně asi ne, když jste nebyli dlouho na UTZ. :-N Já jdu příští týden taky na UTZ, ale uvidim prcka po 4 týdnech...minule jsem si o ten UTZ řekla a měly jsme už 16 cm, takže teď počítám tak s 22cm ;-) :-) ....holky a už kopeme x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pukanka - no super, kopete :-) tak to bude mimi za chvilku na světě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti bude to pro mě hrozné se neprořeknout, ale vzhledem k té zkušenosti bych to ráda vydržela a řekla to v tu chvli, kdy budu vědět, že se můžem všichni radovat naplno, i když se může cokoliv stát vždy, ale po 3. měsíci už je to minimální. Sice věřim, že i teď se to nestalo jen proto, že bychom to řekli ostatním, ale prostě bude to tak lepší. I jsem na to ostatní upozornila, že to nebudem říkat hned, aby se nevyptávali, ale stejně, každej měsíc jsou nějaké narozky, svátky, tak když odmítnu přípitek, tak si to budou stejně myslet. Krásně vám to holky utíká, tak přeji ať to dotáhnete bez problémů do konce. Budu se těšit na fotečky těch vašich malinkých prďolků :-) A bojíte se porodu? Po pravdě já už teď ;-) . Když jsem se probrala po tom čištění a cítila jak mi bolí ten spodek, tak jsem si skuhrala a pak říkám - ale porod bude horší :-D a teď jsem si mohla v klidu lehnout, ale po porodu na to nebude čas. ;-) Ale zase budu mít to nejkrásnější, co v životě můžeme mít, tak doufám, že to tu bolest vyrovná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, no když to tady takhle čtu, tak si uvědomuju ještě víc, jak to strašně letí :-. My už máme 6.měsíc, termín 13.května - to budu asi první na řadě, co? :-o :-x ;-) trochu něco do výbavy už je doma, ale pořád plno věcí chybí, mám pocit, že to nestihnu x-) hlavně se obávám, co náš rozmazlenej Koudík, jak bude žárlit na mimčo.. Verunko, a kam chodíš k doktorce? Brumdi, co nová práce, je něco na obzoru? Marti, my už děláme občas pěkný kotouly, ale nejvíc se ozývá, když jim, asi bude gurmán po rodičích :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pugie - ahoj letí to, co? si pamatuju, jak byl Jiřík mimi, jak sem se ho pomalu bála dotknout :-) a dneska jde pomalu do školy - v pátek jdeme na zápis. Jinak z prací žádná sláva, odepsala jsem na pár inzerátů, tak snad něco vyjde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já se Pavlí porodu zatim nebojim....popravdě na to ani moc nemyslim.....spíš jsem se zaměřuju na to, aby byl co nejsnažší, posiluju pávevní dno na pilates a nejspíš si budu pořizovat Epi-no, cožje taková pomůcka, se kterou se procvičuje pánevní dno a pružnost hráze před porodem a u většiny prvorodiček, které ho používají nemusejí doktoři provádět nástřih a hodně to ulehčí porod, jak po zdravotní stránce, tak i po psychické.....takže do toho asi půjdu ;-) :-) Ahoj Pugie....já jsem málem zapoměla, že jsi taky těhu....co čekáte?....nebo je to tajemství? ......já mám termín 10. června, takže budeš asi první ;-) :-) Brum: držim palce s tou prací....v dnešní době je to hrůza......jsem ráda, že půjdu na mateřskou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, my zatim nevíme, co čekáme, myška se nám nechtělo ukázat x-) tak možná na dalším ultrazvuku, kdyžtak to holt bude překvapení, kupujeme všechno v neutrálních barvách.. O Epi-no jsem v poslední době taky četla, zajímavá věc a taky pěkně drahá, ale na druhou stranu, jestli to pomůže =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pugie....mě zase ty 2000,-Kč nepřijdou tak strašně moc pokud to fakt pomůže.....člověk utratí dost peněz za různé blbosti, takže asi do toho půjdu....ublížit to nemůže, takže uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pugie - mě na posílení svalů hodně pomohlo plavání, porod byl jednodušší, ale střihli mě stejně, naštěstí jen malinko :-)
Odpovědět
Ahoj holky...... ;-) Martí, malá fotbalistka, to musí být super pocit, že už to vyloženě cítíš, že v tobě to mimčo žije x-) Jak jí říkáte? Už ji oslovujete jménem nebo nějakou přezdívkou? Pugie chodim k doktorce Korchové.........půjdu k ní ještě jednou a uvidím, jak to proběhne.....ale představa, že kdybych byla těhu a ona mě tímhle obdobím "provázela", se mi moc nelíbí....nevim, možná se pletu, ale příjde mi taková laxní, nebo jen měla špatný den a příště to bude v dobrý.....uvidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, od UTZ v prosinci říkáme mimču jménem tedy Sofinko....tak doufám, že se holčička příští týden potvrdí, už jsem na to dost zvyklá :-) Brum: já co jsme se vrátili od moře chodim taky 2x týdně plavat a je to fakt super, dělá mí to moc dobře....a od února začnu chodit na spečl těhotenské plavání do Alžbětiných lázní ....Pugie a Káťo nechcete taky chodit? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, objednala jsem si ten Femigard, tak jsem zvědavá :-) . Marti a už víš, kde budeš rodit? Když jsem prohlížela různé porodnice kolem a kde bylo popsáno co a jak, tak skoro všechny měly, že nástřih provádí bez možnosti výběru ano nebo ne. I když asi, když by nebyl třeba, tak asi nedělají. I když prý samotný nástřih už se nevnímá, spíš až pak to šití. No já jen jak to slyšim, br. Moje mamka mi právě tvrdí, že až jednou porodim, tak už nikdy více. Protože ví, jak se bojim bolesti. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To Pavlí právě ještě nevim....moc se mi ty porodnice v okolí nezamlouvají :-| ....uvažuju o Kadani, tam moje mamka rodila holčičky (3 a 6 let zpátky) a byla nadmíru spokojená, jak s přístupem při porodu, tak poporodní péčí, nadstardatním pokojem i možností zvolení polohy při které budeš rodit....do vody atd....ale je to už trošku z ruky, tak uvidim. Jinak já bych se nebála samotného nástřihu nebo šití....to se prý dá přežít....ale spíš následných komplikací....mám několik kamarádek, které měli po porodu plno komplikací.....jedna kamarádka trpěla (doslova) hroznýma bolestma asi 2 měsíce (nemohla se ani pořádně posadit a měla problém i přenést malého) a dalších cca půl roku jí trvalo než byla v pořádku a druhá, která na tom byla podobně má problémy (především při sexu) ještě teď a to jsou malému 2 roky :-( ....a pak můžou následovat další problémy v pozdějším věku jako např. inkontinence....atd. které s tim souvisejí....teď jsem vás holky asi vystrašila, ale porodu se fakt nebojim, to si říkám, že až budu dtžet miminko v ruce, tak na bolesti zapomenu a budu moc šťastná maminka, spíš mám obavy z toho, co může následovat a proto udělám, co bude v mých silách, abych tomu předešla.....abych si pak nemohla vyčítat, že jsem měla víc cvičit atd.....samozdřejmě ani to neni záruka, že všechno bude ok....dočetla jsem o jedné mamince, která byla super připravená na porod a nakonec musela na akutního císaře :-( ....ale to člověk už asi neovlivní :-| Pugie a Kačí: kde budete rodit?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ta kadaňská je hodně vyhlášená, už o ní vím dávno, že se o ní mluví, jako o výborné a i teď mi říkala kamarádka, když to ještě bylo aktuální, že pokud mě tam Tom veme, ať tam jedem. Ale taky se mi nelíbí, že to je fakt z ruky. Představa, že jedeš s planým poplachem, zase zpátky a za dva dny znova :-) Docela mě překvapila ostrovská, že je nově moderně vybavená a neplatí se ani za otce u porodu ani za epidurál (v nejhorším). I když ty platby jsou asi to poslední co by už vadilo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?