Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To si Pavlí přesně říkám já, kdejaká flundra pohodí miminko do křoví!!to se mi otevírá kudla v kapse ]-( ]-( Tato doktorka mě operovala a slyšela jsem na ní samou chválu...k té jsem právě chtěla přejít...už rok se o mě stará centrum, tak to neřeším, tam se o mě většinou stará doktor Malimánek a zdá se mi moc OK...
Odpovědět
Profilova fotka
Asi neni vyloženě špatná, ale spíš mi přišlo, že mi špatnou zprávu snad nechce říct nebo nevim, co si mám myslet. Ale to, že mi dávala ještě nějaké naděje bych řekla, že bylo pro mě horší. A přijde mi, že si moc účtuje, za registraci jsem platila 500,- tu fotku 100,- a ultrazvuk 300,- Kč. Jinak Jan Malimánek byl teď na té pohotovosti a byla jsem mile překvapená jak to byl příjemný doktor (bála jsem se, že na pohotovosti v neděli budou otrávení, že je otravuju) a vše mi krásně vysvětlil. A byl první chlap, který mě prohlížel ;-) , jsem chodila jen k babám a styděla se, když přicházel, tak se Tomáš zasmál, že má službu chlap. Ale tím, jak mi tu špatnou zprávu podal, ani jsem se nerozbrečela. (Spíš už jsem to měla za sebou před tím doma.) A vše krásně vysvětlil, ukázal na fotce a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
pav - neboj, už bude dobře ;-) a stává se to, Jirkovi kolegyni z práce už se to stalo 3 krát a nevypadá to, že se někdy povede |-| ke gynekologům - já chodila od 16 ti k ženský, když jsem otěhotněla, tak ona taky :-D a tim pádem sem musela k doktorovi a už sem u něj zůstala a už by mě k ženský jako ke gynekoložce nikdo nedostal - mě ty chlapi vyhovujou prostě víc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, je mi z toho smutno, když to čtu :-x :-| ale hlavu vzhůru, určitě se povede příště a už to bude v pořádku, budu držet všechny palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Yaninko, my loni zkusili jet na dovču přes německou cestovku - zprostředkovatelská CK je SunTravel, je tam za pasáží u Becherovky, jak je to parkoviště, kousek nad Čedokem.. pokud by vám nevadilo jet z něm.letiště, určitě trochu aj nebo nj ovládáte, i kdyby jen pár slov, určitě se to vyplatí.. Letěli jsme z Drážďan na Kos, mnohem lepší cesta i služby než Praha, vybrali jsme úžasnej 5*hotel i za moc dobrou cenu (český CK ho nabízeli za několik desítek tis. víc!), měli jsme to jako opožděnou svatební cestu a neměli jsme co vytknout x-) Hlavně nás překvapil přístup už v CK, všechny informace nám dávali "od huby", řekli nahlas svůj názor- i ten negativní, hotely jsme porovnávali na různých recenzích přímo u nich na PC.. s tim jsem se teda ještě u český CK nesetkala.. kdybys chtěla ňáký info, napiš do IP ;-)
Odpovědět
Pugie, děkuji za tip, určitě tam zajdu :-) už jsem slyšela, že tady "na západě" je lepší jet s německou cestovkou než s českou... když je to do Německa takovej kousek, tak proč ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to moc smutný........ :-( :-( :-(
Odpovědět
Ahoj Pavlí, včera jsem furt doufala, že to bude nakonec v pořádku..... :-( Ale máš určitě pravdu, že to je lepší prožít teď, než se trápit mnohem víc později..... |-| Je to fakt hrozně nespravedlivý, některý mámy se chovají ke svým dětem tak příšerně........Příroda je fakt někdy nefér!!!! Hlavně si teďka odpočiň a nemysli na to, i když se to lehce říká....Každopádně budu držet palečky, ať se brzy zadaří a tentokrát to bude všechno v pořádku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
verun - život není spravedlivej :-| pavli - jak sem psala o té kolegyni mýho muže, že to nevypadá že se někdy povede, tak už se povedlo :-) - ze včerejška mám čerstvou informaci, že je ve 4.měsíci a vypadá vše dobře - je ale radši doma na rizikovym - jen sem ti chtěla tim zvednout náladu, že i když se třeba nedaří, tak nakonec to vyjde, neboj a u Tebe to nebude po čtvrtý jako u ní (ono je jí taky už 40 pryč), ale hned na podruhý se povede, uvidíš - tak už nesmutni a usměj se, bude líp :-)
Odpovědět
Předem se omlouvám, že vám se lezu ale jsem taky z Varů a nedá mi neragovat... Pavlí..moc mě to mrzí držela jsem vám palce aby bylo vše OK...tak hlavně hlavu vzhůru, bohužel je to příroda a mělo to tak být jak sama píšete ve finále by nemuselo být miminko zdravé. Moc vám držím palce aby byl druhý pokus dotáhnutý ve zdravý sž do konce. :-) štěstí se na vás jistě usměje! Mocc vám to přeji! k paní doktorce Čejkové se vyjadřovat nebudu páč podle mě je to kráva nejvyššího kalibru |-| A pan Dr. Malimánek je člověk na pravém místě stará se o mě od mých 15 let a loni mi na svět přivedl krásného syna! Takže toho rozhodně doporučiji! Pugii tak co já už víte co to tam schovává?.... :-) všem těhulkám krásné těhulčení :-) všem snažilkám bzké úspěchy!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Hanko děkuji ti. My už taky věříme, že příště to vyjde a snad to nebude až tak za dlouho. Už se těším, až začneme na novo a snad to už dopadne tak jak má, i když obavy asi budu mít po celou dobu. Možná jsme ještě nebyli správně připraveni. A dr. Malimánek má svoji praxi? A kde prosim tě? Opravdu na mě zapůsobil a našla jsem na něj na netu i pozitivní názory. Určitě tu svou vyměnim.
Odpovědět
Pavlí má svojí soukromou praxi v Bečově - je to opravdu doktor na pravém místě. ;-) jinak samozřejmě ještě pracuje v nemocnici a v Genetu.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojte holky, trochu vam to tu narusim hloupym dotazem :-) Chtela bych se jen zeptat, jestli jste nemate nekdo zkusenosti se svatebnim salonem Carmen v Karlovych Varech? Slysela jsem, ze jsou levni a ze je tam i vyber. Ke Gvozdikovy se mi moc nechce, s tou mam zkusenosti z maturaku a ne moc dobry. Predem dekuju za odpoved. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kateřino, to je ten na Západní ulici? Vim, že tam je, ale zkušenosti vůbec nemám, takže neporadim. Hanko, v Bečově - to je škoda, to je pro mě úplně z ruky, jinak bych neváhala k němu jít (pokud vůbec bere). V nemocnici asi běžnou gyndu neprovozuje. Zatím vůbec netuším ke komu jinému bych mohla jít.
Odpovědět
Profilova fotka
Ani já nemám zkušenosti se salónem Carmen :-| . Byla jsem vybírat v Orchidei a Na Vyhlídce.
Odpovědět
to je skoda, tak tam proste zajdu a zkusim to:-) libi se mi jejich saticky na netu, tak to pujdu okouknout. dik moc
Odpovědět
Profilova fotka
To bude nejlepší. Já mám zkušenost, že se mi šaty na obrázku na modelce třebas hrozně líbily a ve skutečnosti, když jsem je oblíkla, nebylo to to pravé ořechové. Takže nejlepší způsob opravdu je: zkoušet, zkoušet a zkoušet ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, prosím pěkně a nemáte některá na doporučení nějakého fakt dobrého gynekologa, který by ordinoval ve Varech? Který se hlavně umí postarat o těhotnou ženu, je milý a profesionál? Jsem totiž bezradná a u té mé se mi nechce zůstávat, nemám k ní už důvěru. Jinak mi furt bolí břicho, jen nevim, jestli nemám spíš zánět močáku, jak mi to bolí a řeže a i při čurání. Občas si pobrečim. Už aby byl aspoň březen, duben.
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, já chodím tady v Ostrově a ve Varech zkušenosti nemám. Kup si urologický čaj, ten by ti měl pomoct.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, ten hnusnej čajík už bumbám, snad pomůže, stoupala mi i teplota :-( , abych toho neměla málo.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě naposledy pomohl, tak snad pomůže i tobě. Naštěstí mi nepřišel tolik ošklivej, pila jsem ho asi dva dny a pak se vše zklidnilo ;-) . Na teplotu Paralen.
Odpovědět
Profilova fotka
Dá se vypít, to je pravda, jsou horší čaje. Mám tu jen ibalgin, tak snad bude stačit. A co ty, už tě netrápí ty nevolnosti?
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, já chodím 2 roky k doktoru Kozerovskému ve Staré Roli, je to asi dobrý lékař (nikde jsem neměla žádný problém, takže nevím, jak by ho řešil) ale doporučila mi ho kamarádka, co je s ním spokojená a i má obvoďačka, když jsem byla minulý týden na prohlídce a měla jsem vyšší tlak, řekla, že o mě nemá strach, že mám dobrého gynekologa, že mi ten tlak ohlídá........jediné co bych mu vytkla je, že je na můj vkus málomluvný, ale já jsem zvyklá se ptát na to, co mě zajímá a on ochotně odpovídá, ale jinak mi vyhovuje jeho citlivej přístup....vůbec necítím, když mě vyšetřuje, s mým bývalým gynekologem z Nejdku se to nedá srovnat. ....a jedna historka nakonec...při první návštěvě zmiňovaného gynekologa.....pan doktor mi vyšetřoval prsa (za což jsem ráda, můj bývalý gyndař to vůbec nedělal) vše bylo v pořádku až na to, že mu přišlo, že mám trošku vpadné bradavky a řekl, že bych s nimi mohla mít problém při kojení, tak mi je trochu promačkal, když viděl, že bradavky nereagují , tak mi řekl, jestli si je můžu trochu zkusit povytáhnout....no tak si to představte, já poprvé u nového gynekologa, rudá až na zadku a pomačkovám si bradavky, samozdřejmě, že mi to vůbec nešlo až on na to, ukažte a snažil se mi je povytáhnout, najednou se prudce otočil k umyvadlu se slovy, že to musim doma trénovat a mydlil si ruce strašně dlouho jako kdyby je měl přinejmenšim od šmíru :-D ......hádejte, co se stalo :-. ..........no jo jenom taky chlap asi ho to krapet vzrušilo, jak jsme tam společně šaškovali s mýma bradavkama :-D :-D :-D ...takže Pavlí vřele doporučuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nevim Marti, jestli bych tam ještě vlezla :-D I když je pravda, že mi ho kamarádka taky doporučovala. Sice mi trochu štve ta Role, protože zase zabiju dost času jízdou busem, tady to mělo výhodu, že ta má je na poliklinice a to mám hned vedle. Jinak prsa mi ještě nikdo tedy nevyšetřoval, tak taky nevim, jak bych se cítila. Našla jsem nějaké stránky, kde se hodnotí doktoři. A měl hodně pozitivních názorů, ale také, že je arogantní a nic nevysvětlí. Je pravda, že já se zase bojim ptát, tak bych byla radši, kdyby byl někdo, kdo mi to sám vysvětlí. Ale zase je dobrý, že ho máš vyzkoušeného i během těhotenství, to ta moje kamarádka zase ne a má dobrej ultrazvuk? Ta moje mi přišla, že stál za prd. A ještě to měla předražený. Tak uvidíme, ještě se budu rozhodovat, jestli vůbec bere ještě nové. Jinak díky za tip.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem si ještě vzpomněla, že u toho hodnocení psali, že když se vyskytne problém, který vyžaduje nemocnici, tak zásadně posílá do ostrovský (prý), protože tam pracoval, tak to by mi taky trošku vadilo. Teď v té varské jsem neměla jediný problém, všichni byli moc milí, usměvaví, jen na sestřičkách z oddělení bylo znát, že toho mají dost, ale snažily se být také příjemné.
Odpovědět
Profilova fotka
Arogantně možná může působit, i když to s nim neni tak hrozný....časem poznáš, že si spíš drží jakoby určitý odstup....ale jinak já jsem na něj z odbornýho hlediska slyšela převážně chválu, proto jsem taky k němu šla.....ordinaci má moderně vybavenou a ultrazvuk má dobrej je tam vše krásně vidět...on má svůj malej monitor, kde studuje, co potřebuje a na tebe je nasměrovaný takový větší monitor, kam se díváš ty.....a neni zase takový, že by ti třeba k UTZ nic neřekl, vždycky mi ukáže srdíčko a říká, co zrovna je vidět a když jsem teď mezi svátkama chtěla UTZ tak mi ho udělal sice za 250,-Kč, ale ochotně jsme hledali, jestli je holčička nebo chlapeček ;-) :-) A dělá hezké velké fotky, ale uvědomila jsem si to až když jsem viděla fotku z UTZ od kamarádky z Prahy velkou asi 2x2 cm a ještě rozmazanou, kde nebylo nic vidět :-| Vždycky se zeptá, jestli se chceš na něco zeptat, takže je třeba nebát se a on ti vše zotpoví, já jsem si taky na to musela zvyknout, ale teď už je to OK.....jinak má tedy milou sestru, která ti řekne vše ohledně vyšetření, proč ti bere krev, že to budou posílat na genetiku, že pokud nebude volat, tak je to v pořádku, když přijdeš příště, tak ti řekne, že testy dopadly v pořádku....atd. Jinak k tomu vyšetření prsou.....jsem za to fakt ráda, ukázal mi jak si je mám vyšetřovat sama, což jsem neuměla a jednou za rok mi to dělá on sám....takže já bych ho taky spíš doporučila, hlavně tady ve Varech neni moc velkej výběr :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dík za hezký vysvětlení. Ta moje měla jen jednu obrazovku a natočenou k sobě a já přes nohu nic neviděla. A hlavně ta fotka, za kterou chtěla 100,- stála za prd. Byla taková do hněda, většinou jsou takový černobílý a i třeba ty 5. týdenní tečky jsou vidět víc, než jsem měla já před svátky. Velikostně byla asi 5x5 cm. A za ten utz jsem dávala 300,- jak už jsem se zmiňovala. Ráda bych to příští těhu strávila opravdu u někoho, kdo tomu rozumí a řekne na rovinu, když by byl problém. U tý mojí mi naštvalo, že musela už jasně vědět, že je to marný a dávala naděje, že do pondělí se třeba srdíčko ukáže, přitom to embryo dávno nerostlo a nežilo. A nechala mě přes víkend, aniž by mi třeba řekla, že kdyby něco, ať letim na pohotovost. Je pravda, že už tady moc na výběr nemám. Škoda, že ten Malimánek to má v Bečově. Trochu ještě mám v sobě ten blok, že jsem chodila jen k ženským, na té pohotovosti už mi bylo jedno, že to je chlap, i když jsem se cítila divně.
Odpovědět
Ahoj, no já jsem ve Varech chvíli a všichni mi doporučovali dr. Kozerovského. Tak tam chodím od září a zatím jsem moc spokojená... Mám podobné zkušenosti jako pukanka - vyšetření mě nebolí a pan doktor toho sice moc nenamluví, ale zase když se na něco zeptáš, tak ti ochotně vše vysvětlí. Nemyslím si, že by byl arogantní... a taky sestřička je moc milá... Můžu ho jen doporučit...
Odpovědět
Holky, teď jsem si četla starší příspěvky a viděla jsem, že tam píšete něco o paní Hvoždíkové... že je nepříjemná a tak... já jsem si u ní teď o víkendu vybrala šaty na půjčení a připadla mi strašně milá. Řekla mi na rovinu, co se jí na mně nejvíc líbí a přijde mi, že to tam má i levnější než je to v jiných salonech v Karlových Varech... a ona dělá nějaké problémy, když někdo vrátí šaty třeba špinavé nebo co? Vždyť to je snad jasné, že když v tom jdu na obřad a pak se v tom fotím a všecko možné, tak to nebude tak čisté, jak po vyprání, ne? za to se přece taky platí to půjčovné, aby to ta půjčovna udržovala v čistotě ty šaty, ne? Napište mi prosím, jaké s ní máte zkušenosti, prosím prosím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí: tak to já bych zase nikdy nešla k ženský, přijde mi to před chlapem přirozenější, ale asi jde o zvyk a je fakt, že já třeba nejsem nějak stydlivá....tak dobře vybírej :-) Yaninko: s paní Gvoždíkovou máme zkušenosti všechny, ale řekla bych, že je to dost náladová ženská a to že ti řekne, co ti sluší.....když si vyzkoušíš víc šatů, tak ti samozdřejmě řekne, které jsou nejlepší, to ovšem neznamená, že jinde nenajdeš lepší, a taky nezapomeň, že jí jde předevší o to, aby jsi si nějaké šaty vybrala, takže možná kdyby jsi tam přišla ukázala na šaty, které jsi si třeba vybrala na internetu, s tim, že jiné za žádnou cenu nechceš, tak by ti řekla, že jsou super, i kdyby jsi v nich vypada jako strašák do zelí.....rozhodně doporučuju oběhnout, co nejvíce salonů, pořídit si fotky šatů na sobě a doma v klidu si je prohlídnout na počítači a pak se rozhodnout pro ty nejlepší....rozhodně bych nedávala hned napoprvé zálohu a v klidu si to rozmyslela doma s mamkou či kamarádkami ;-) :-) já jsem si nakonec vybrala šaty až v salonu v Praze, ale protože nebyli volné, tak jsem si je nechala ušít v Číně :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?