Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim vsechny holky ze zapadu :o) My jsme meli svatbu na Starem mlyne v Brezove - spokojenost, ale od te doby se zmenil personal a kuchari, takze nevim, jak to funguje dnes... Fotky nam delala pani Petele - prijemna mila pani, kterou je ale nutne si rezervovat dlouho dopredu!!!! - cena odpovida kvalite... Kytku jsem mela z kvetinarstvi v Karlovych Varech - v centru mesta pod byvalym Cedokem - dnes je tam nejaka hypobanka. Mile damy udelaly vse podle predstav a pomohly s vyberem.... Spokojenost. Svatebni saty byl trochu vestsi problem - ve Stare roli byla dost neprijemna obsluha a nabizeny vyber zrovna nesedel memu vkusu (jsem spise sportovni typ nez romatik s volanakama :o)).V Rybarich velky vyber satu, mily personal, ale skoro vsechny saty mely vlecku.... Nakonec jsem si vybrala saty na Vyhlidce u pi.Gvozdikove. Starsi dama, ale narovinu rekne co vam sedne. Jinak ma velke mnozstvi katalogu a je ochotna cokoliv objednat a upravit primo na postavu nevesty... Spokojenost... At uz zvolis cokoliv, at to dobre dopadne. Preji pekny predvanocni vikend vsem :o) Odlaz na nase svatebni album http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
jee, děkuji moc za rady :-) teď marodím se zádama, tak jsem v tom zařizování trošku omezená... ale aspoň mám od vás pár tipů a vím kam zajít :-) až zas budu něco potřebovat, tak napíšu ;-) tak ještě jednou díky moc :-)
Odpovědět
jo a ještě mě teď napadly prstýnky... máte nějaký tip, kde jsou pěkné a za rozumnou cenu? chtěli bychom z bílého zlata...
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem zapomněla dodat, že já měla cukroví a dort z cukrárny v Otovicích Ondřejíčkovi a taky můžu doporučit, dortík krásný a výborný za přijatelnou cenu i s odvozem na místo. Cukroví různé druhy a taktéž moc dobré.
Odpovědět
Profilova fotka
Prstýnky jsme my pořídili ve zlatnictví Jelínek, Západí ulice naproti dolnímu nádraží. Ale mají jen značku Retofy, ale mají i bílé zlato. Pěkný a velký výběr mají taky ve zlatnictví na Čerťáku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem se vrátila z nemocnice :-(. Bohužel nevolnosti a zvracení mě dostaly až na kapačky, ale teď už jsem doma, tak jsem ráda a hodně odpočívám. Jinak Marti, děkujem za slunečný pozdrav, hezky si užijte poslední dny v teplém Thajsku, tady je pěkná zima. Přidávám se k uvítání nových nevěst. Já si šaty nakonec vybrala v salonu na Vyhlídce, byly krásné a pohodlné. Prstýnky jsme si vybrali na zmiňovaném Čerťáku ve Varech - máme také bílé zlato a prstýnky jsou stále krásné, sladké jsme měli ze Sedlece, ale největší část byla domácí výroba mé maminky a kamarádky, kytky jsme měli z květinářství Dendros v Ostrově a vše bylo nad mé očekávání, ještě mě napadá líčení a kadeřnice - skvělě mě nalíčila Káťa Macurová v Milleniu Ostrov a účes jsem měla dokonalý od Káti Proxové salon Identity, také Ostrov. Fotila nás Jitka Rjašková. Přeji hodně úspěchů při zařizování a krásně si ten váš den užijte. Krásný adventní čas.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Káťo, to mi je líto, že máš takový náročný průběh. Je zajímavé, jak někomu nic není a někdo má takové nevolnosti. Tak ať už je jenom líp, už snad máš to nejproblematičtější období za sebou, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
No Pavlí, všude se píše, že nejhorší je to do 12. týdne a pak by nevolnosti měly začít ustupovat. Já jsem v 15. týdnu a ty nevolnosti stále jsou. Teď mi tedy dali v nemocnici kapačku, kde byly léky proti nevolnostem a zvracení, takže teď je to lepší, ale pořád se bojím, že se to zase vrátí, ale musím věřit, že ne. Je to tak, každý tělo reaguje jinak, ale zase si říkám, že všechno nemůže probíhat bez komplikací. Otěhotněla jsem vlastně na první pokus.
Odpovědět
Profilova fotka
To už by opravdu mělo skončit, aby sis to konečně mohla začít užívat. Ale je to opravdu štěstí, když se zadařilo tak brzy. Moje kamarádka otěhotněla až uměle po roce a půl snažení a také jí bylo strašně špatně. Takže to neni daň za to, že se zadařilo brzy. Tak přeji příjemné a hlavně bezproblémové svátky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dík Pavlí, taky přeju hezké svátky.
Odpovědět
Profilova fotka
kati - jej to mi mrzí, moc bych ti přála abys měla tak bezproblémové těhotenství jako já :-) já ani nevěděla že sem těhotná :-D neblinkala sem, nebylo mi špatně, nenatejkaly mi nohy atpod. dokonce mi bylo líp jak normálně a porod byl rychlej od prvních stahů byl Jiřík do 2 hodin venku :-) jinak my to necháváme momentálně na přírodě a nějak zvlášt´to neřešíme, ale měla přijít menses a zatím nic - tak dám pak vědět jestli se nepřidám k vám těhulkám :-D no přeju Vám všem krásné svátky prožité v klidu a míru a prostě užijte si to ;-)
Odpovědět
Ahoj všem.....jsem zavítala po delší době, co je nového.....To mi mrzí Kačí, že to snášíš tak špatně :-( Poslední dobou se ve mě začínají probouzet trošku "mateřský pudy", tak jsem to zkoušela na Toma a ani náhodou, prej ještě čas :-D Takže čekám..... :-D Jinak Všem krásné Vánoce, hodně dárečků a samé radosti x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem to vydržela až do ověření a dneska jsme už dostali nejkrásnější vánoční dáreček v životě aneb přidávám se k vám holky, těhulky :-D :-D . Zatím jsem na začátku, ale už mám fotečku, i když na ní není moc vidět. Tak doufám, že to nezakřiknu, protože mě paní doktorka furt varuje před prvníma třema měsícema, které jsou vždy nejisté. Tak ťuk ťuk ťuk. Ani jsem nevěřila, že se nám povede sen, vloni na Štědrý den zásnuby, letos miminko. :-) A přeji všem nádherné Vánoce a šťastný nový rok 2010 a krásná zdravá miminka :-)
Odpovědět
Pavlí tak to gratulace k takovému dárečku.......a všem ostatním přeji hezké Vánoce
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí - no to je ale super dáreček, tak at´mimi hezky roste ;-) A všem také přeji krásné svátky, užijte si je ;-)
Odpovědět
Jéé, Pavlí tak to mám radost, gratuluju, všichni asi víme, jak jste toužili po miminku, takže máte ten nejhezčí dárek pod stromeček. x-) Už jen přeju, aby se zadařilo i ostatním "manželkám" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsme den před vánocema dorazili, takže jsme zvládli za den připravit vánoce....užili jsme si Štědrý den a v půl desátý jsem padla únavou :-) Doufám, že jste si Štědrý den krásně v pohodě užili a dostali jste po čem jste toužili....Pavča určitě :-) my jsme dostali plno věcí a hraček pro mimi....a to ještě ani nevíme, co to bude :-) Pavlí, jééé, to je krásný, mám radost, že už čekáte mimi x-) ....moc gratuluju x-) x-) x-) to je nádhernej vánoční dáreček, tak ti přeju aby si si těhu užívala jako já a nepostihlo tě to co Káťu ;-) Pavlí a co na to rodina....mamka, tchýně :-) a tak.....? Kačí, to je hrůza....ty tvoje nevolnosti :-( ....snad se ti to už zlepší....už by mělo ;-) hlavně, že jsi na vánoce doma....jsi už doma na nemocenský nebo ještě chodíš do práce? Kačí už víte, co budete mít.....já jsem před dovčou na ultrazvuku byla tak nadšená z toho jak mimi roste, že jsem se zapoměla zeptat :-D ale někde vzadu v hlavě mám, že to bude holčička :-) Eviku snad už jsi teď zdravá a užila jsi si vánoce :-) Brum: těšíme se na zprávičku, to by jste měli hezký vánoční dáreček :-)
Odpovědět
Ahojda, tak se hlásím bohužel z práce :-( Pavlí, veliká gratulace ;-) Pěkně se nám to tu rozrůstá No a šem hezké vánoční svátky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pukanka - neboj určitě dám vědět, zatim sem přes pracovní povinnosti a lítání doma neměla vůbec čas se tim zabývat :-N jinak doufám, že jste si užily vánoce, já taky a dokonale :-D né vážně zatim byli nejhorší co sem kdy zažila, byla a jsem furt v práci, tim pádem sem nestihla připravit to co sem chtěla a na na štedrej den nebyla připravená večeře přesně na čas, což se samozřejmě Jirkovi nelíbilo, takže sme se malinko chytli :-p ale jinak dobrý :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky, Marti obě maminky to oplakaly štěstím, měly krásné vánoční dárečky. Jen se trochu bojim, abychom to nezakřikli, ráno jsem slabě krvácela, doufám, že to nic neni, mám ještě čipky na zánět, tak doufám, že je to z toho, ke všemu ty svátky, že nemůžu aspoň zavolat doktorce, ale snažim se bejt v klidu. Jinak velké nevolnosti nemám, jen občas menší nechutě a na blivno, ale ne úplně, že bych chtěla zvracet, ale ještě to může přijít. Včera mě docela bolela hlava, takže to chtělo výdrž bez prášku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, doufám, že jste si užili první "manželský" Štědrý večer ;-) nestíhám v poslední době moc net, takže přeju dodatečně ještě hezký zbytek svátků x-) těm, co mají šichtu, tak ať to aspoň rychle utíká. Jinak jsme taky dostali plno věcí do výbavy, strašně mě ty dárečky baví :-D :-D Pavlí, mooc gratuluju a držim palečky, ať to vyjde, opravdu dobře načasovaný ;-) Káťo, to je mi líto, že tě těhotenství dohnalo až do nemocnice :-S už je snad trochu líp? ještě do konce roku písnu.. Marti, dovča musela být perfektní, takhle si příjemně odpočinout, hlavně mimču se určitě líbilo ;-) břicho mi parádně roste, už začínám velrybatět, v pondělí mám ultrazvuk, tak doufám, že snad bude všechno v pořádku.. Jste někdo z Vás už na koníkovi? nezaložíme tam taky KV a okolí? nekoukala jsem, jestli to tam náhodou už není, ale mohli jsme se přesunout, ať nás tady s těma pupkama neodstraní nikdo jinej :-D :-x sice trochu se zpožděním, ale jeden pozdrav od nás pro dobrou náladu ;-) http://elfyourself.jibjab.com/view/Xl... mějte se, Peťa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pugie, na koníku je téma KV a okolí, jen moc nežilo, tak já se vlepila do diskuze snažíme se od září a hned jsem tam naskočila těhotná, aniž bych to věděla :-) Hlavně doufám, že bude vše ok. Držim pěsti na ultrazvuku, už se taky těšim, až bude vidět něco víc. Jinak super pozdrav :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Pavlí, taky jsem nakoukla po delší době a takové krásné novinky, to je fajn. Taky jsem hodně všude četla, že by se do 12. týdne nemělo o těhotenství mluvit, že je to nejrizikovější období a můžeš snadno potratit :-( a já to skoro na den dodržela. Akorát v práci to věděli dřív právě kvůli těm nevolnostem :-(.Každopádně držím palečky, ať ti to těhotenství probíhá co nejlépe. Pro naše to měl být taky dáreček k vánocům, nakonec jsme oznámili dřív. Brum - taky jsme letos neměli Vánoce vyzdobené a naklizené jako pokaždé, ale pro jednou se to nezblázní. Marti - dík za optání, je to jak na houpačce, jeden den lépe, druhý den hůře. Sama doufám, že už to bude jen lepší a lepší a miminko bude růst. Při nejhorším se smířím s tím, že to budu muset ještě půl roku vydržet. Nevíme Marti, co to bude, necháme se nejspíš překvapit. Je nám jedno, jestli to bude holčička nebo chlapeček, hlavně, ať je to mrně zdravé. Teď momentálně jsem na neschopence, od doby, co jsem byla v nemocnici. Doma zůstávám do konce roku. Jinak jsem chodila do práce a zase budu dál pokračovat, dokud to půjde. Pugie - krásné přáníčko :-). Na koníkovi jsem už tuším že viděla téma KV, ale bylo to ještě v době, kdy jsem o těhulkování nechtěla mluvit a teď už není moc nálada, když je zle. Ještě užívejte volné neděle.
Odpovědět
Profilova fotka
tééda Pavli to je super!!za tak kratičkou dobu- snad 4 měsíce jste se snažili??SUPER-gratuluji a držím palce ať je vše OK. Káťo moje kolegyňka byla také na kapačce, schodila 12kg, ale padl třetí měsíc a bylo vše OK,tak držím pěsti ať už je ti dobře!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jednou díky za gratulace. Pro mě je tedy docela umění vydržet neprozradit tajemství, ale rodičům bych to stejně nedokázala tajit tak dlouho, stačilo asi těch 10 dní do Vánoc a měla jsem co dělat, abych se neprokecla a hlavně teď byly ty vánoční přípitky, takže bych stejně byla podezřelá, ale zatím jsme řekli, ať to dál nešíří, v práci to ví jen kolegyňka, se kterou sedim a před ostatníma se snažim taky neprozradit, i když jak naschvál jsou situace, kdy furt někdo na toto téma naráží. Jinak Nedy začali jsme v září od 1. přesně a v listopadu se zadařilo. Asi to neni pro tebe moc optimistický, když vidíš, jak tady přibýváme, viď, ale moc ti to přeju, ať nás brzy doženeš.
Odpovědět
Profilova fotka
nedy - už mám po třetím měsíci :-( . Jsem ve 4. ;-) - 16.týdnu, ale i tak doufám, že už to brzy bude lepší. Hlavně, že se nám tak brzy zadařilo, když člověk čte, jaké všechny problémy můžou být..... Přeju, ať se brzy přidáš k nám těhulkám. Věřím, že se to podaří. Pavlí - vydrž těch pár týdnů. Člověk nechce nic přivolávat, ale varují před tím na každé návštěvě gynekologa. Pak se budeš moct chlubit každému na potkání :-) . Pro nás to bylo taky hodně těžké to utajit hlavně před rodiči, nakonec jsme stejně nevydrželi do Vánoc, ale byla by to moc dlouhá doba neříct těm nejbližším tu nejhezčí zprávu na světě. Mě naštěstí 12. týden skončil v půlce listopadu a tak jsme to oznámili. I tak je to vánoční dáreček :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak jak je před Silvestrem? Doufám, že všechny těhulky jste v pohodě a užíváte si těhotenství, já se k Vám zatím ještě nepřidám jelikož menstruace dnes dorazila, pozdě ale přece - mám zpoždění 10 dní, neni se co divit díky tomu stresu v práci - hm v práci vlastně už žádnou nemám................
Odpovědět
Profilova fotka
brum - co se děje s prací?
Odpovědět
Profilova fotka
Konečně jsem holky přidala do alba pár foteček ze svatební cesty, kdybyste chtěli kouknout, jak krásně jsme se měli ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kaci - no to co sem psala, už jí nemám - vpodstatě sem dnes bylůa donucena podepsat dohodu o ukončení 8-( no a ted´nevim zda mi to má bejt líto nebo mám bejt štastná, jelikož to vážně nebyla práce, ale otročina ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?