Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, Janičko moc gratuluji a přeji jen samé štěstíčko, lásku a mnoho společných dní bez mráčků jako ve váš svatební den x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Posílám pozdrav z líbánek, je tu krásně, ale bohužel se nám to již chýlí ke konci. Zítra už odlítáme, ale byla to krásná dovolená :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Užijte si poslední noc, škoda, že ty krásné věci tak rychle utíkají, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak trochu to tu oživíme, ne :-D Zítra budu mít konečně fotečky, tak brzy přidám. Jinak líbánky u nás nebyly, dny trávím pracovně + jsem dnes byla ve škole na přednáškách k magisterskýmu navazujícímu studiu, takže času strašně málo - škola, práce, domácnost, ty mý dva chlapi :-D - zařídit konečně všechny papíry - díky pracovnímu vytížení sem se k tomu ještě nedostala :-N chtělo by to ještě jednu mateřskou, abych měla víc času na školu - prášky sem vysadila, tak se třeba druhý dítko povede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme zpátky ze svatební cesty zase doma :-( . Uteklo to moc rychle, to je pravda - bohužel. Máme za sebou ale nejkrásnější dva týdny. Svatbu máme pořád ve vzpomínkách, vyvoláváme fotečky, tak si to ještě vychutnáváme ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Brumdi, těším se na fotečky, Kačí vítej zpět doma, jojo s fotečkama a videjkem se svatební euforie prodlužuje :-)
Odpovědět
Ahoj holky....těšim se na fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
4 měsíce od naší svatby... neuvěřitelné, když 4 zbývaly, myslela jsem, že to v životě neuteče a teď je to tak dávno fuč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Ahoj Kačí.....vítej doma....je fajn, že jste se měli krásně.....uteklo to rychle, viď?....a teď už jenom vzpomínky a fotečky :-| Pavlí, my budeme mít taky už 3 měsíce po svatbě.....letí to jako blázen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A co u tebe Marti novýho, vyšel vám ten pozemek?
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, pozemek vyšel, teď nám na něj odsouhlasili úvěr, takže čekáme na penízky, zaplatíme a budeme ho mít ;-) :-) už začínám pokukovat po baráčku :-) jinak u nás se holky schyluje k velké úžasné novince, ale ještě pár dní o tom nemůžu mluvit, tak držte palečky x-) Co ty Pavlí něco nového doma? Už začínáte pracovat na miminku? x-) Kačenka říkala, že chtějí mimi hned po svatbě, tak už třeba čekájí ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak držim palečky ať brzy bydlíte ;-) Na miminku už jsme začli pracovati, zatím to bude 2. měsíc :-) tak uvidíme, jak dlouho si počkáme, jen furt se někdo ptá, kdy bude miminko, od různých lidí ta otázka zazní minimálně 1x denně, aniž bychom říkali, že plánujem, ale prostě to po svatbě očekávají. Jinak u nás nového nic, jen soutěžim ve varským Žurnálu mezi nevěstama :-) . Marti, novinka mě napadla jediná??? A jestli to je ono, tak abychom to nezakřikli, počkám až to bude ofi. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, ještě nečekáme, ale už tomu necháváme volný průběh. Až to vyjde, tak to vyjde ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj fotky, tak zítra mě čekaji validační zkoušky v práci, tak na mě myslete at´to udělám a nemusim zpátky na pracák :-p fotky budou - nemůžu se na ně vynadívat, až si řikám že je na nich nějaká jiná nevěsta - to přece nemůžu bejt já :-D :-D pukanka - jasně, abysme to neřakřikli písni až to bude aktuální ;-) st.katka - sme na tom podobně, nic nečekáme, ale antiko už neberu ;-) Jo dorazíte na to myslivecký troubení do Aše a Doubravy - zrovna přemejšlim, zda tam mám vůbec jít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda co to píšu za kraviny - já už mám ty fotky všude :-D :-D tam mělo bejt ahoj holky nebo vlastně mladé paní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, asi máme všechny podobné myšlenky, já v poslední době taky o mimi dost uvažuju a kdybychom měli jisté bydlení, asi ani neváháme. Kor dnes, když jsem přišla rozladěná z práce, bych to tam zapíchla a šla rovnoíu na mateřskou. pavli, soutěžích ve varským Žurnálu? Tak ať uspěješ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, tak už jsme na ty fotečky zvědavý ;-) a držím pěsti. No jo, mám fotečku mezi 7 nevěstama, vyšlo to už třetí týden po sobě, ale nedělám si naděje. Ale byla jsem šŤastná, že tam je vůbec otisklá, aspoň nějaká radost z těch nevydařených fotek, ale je tam jedna z těch co ujde. Akorát se hlasuje mailem a maj tam jiné kody u fotek a jiné tam, kde je napsáno, jak se hlasuje. Tak dámy, vypadá to, že brzy se přesunem na Modrého koníka :-D já už tam albíko mám s fotečkama, co by se mi líbily věcičky jako třeba kočárky a tak. ;-) JInak dnes jsme konečně koupili barvy a budem malovat, chtěli jsme původně v létě, nakonec až teď, už se těším, až to bude nové, zase to trochu ten byt pozvedne.
Odpovědět
Profilova fotka
V radiu hrajou Imagine, má nástupní písnička... vidím se jako nevěsta kráčející k ženichovi :-D jen škoda, že bez těch slov a pořádnýho klavíru tolik nevynikla
Odpovědět
Profilova fotka
pavcza - jo mě hráli v radiu Hallelujah, na co sme nastupovali, když sem si šla zrovna žádat o novou občanku :-) jinak hlásim - mám komplet hotový svatební albiko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: co je to za princeznu? krásné fotečky, moc vám to spolu sluší :-) , vypadala jsi nádherně, šatičky ti sekly a bez těch brýlí bych těch snad ani nepoznala :-) Tak holky, už jsme to řekli doma, tak už můžu i tady.....čekáme miminko! :-) x-) máme z toho obrovskou radost, i když jsme mysleli, že to ještě chvilku počká, ale co se má stát se stane....a je to tu, nic jsme neplánovali, ale je to super novina x-) ...........u doktora jsem ještě nebyla, má teď dovču, ale poznala jsem to už před těhotenskýma testama ( asi deseti :-D )...je to krásnej pocit :-) .....jsem už zaregistrovaná na maminka.cz..............říkáš Pavlí Modrý koník.....tam se musim mrknout....budu vás tam čekat ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pukanka - tak je to super novinka, tak at´mimi nejen v bříšku hezky roste, je zdravé a dělá jen samou radost - nádhera x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brum - krásné fotečky, moc ti to slušelo :-) Marti - velká gratulace!! Vidíš a to jsi říkala, že u vás to bude na dlouho a nakonec jsi první! A tušila jsem, že to bude tato novinka. No, já nevim kdo, ale u nás se rozšířilo a zbytečně zklamalo lidi, ale někdo vypustil, že těhotná jsem a nejsem (nebo to ještě nemůžu vědět), začal s tím brácha Toma, když volal, že jsem, tak Tomáš říkal, že fakt ne a včera jsme byli u tchánovců a po delší době, když nic, tak se zeptala mamka, jestli jim nechceme něco říct, došlo mi, co myslí, tak říkám, že opravdu ne, že bohužel, že nevim kdo to říkal, ale zatím nejsem a oni oba byli zklamaní, že už počítali, že tak v červnu budou babička s dědou... Tak doufám, že po tomhle se to nezakřikne. Jen nechápu kdo to vypustil.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Brum, Hallelujah nám hráli jako druhou po příjezdu na zahradu, původně jsme ji chtěli první, ale všichni se smáli (před svatbou), že jim příšlo divné to "hallelujah" aniž by věděli, co to je za písničku, ale měli jsme ji v podání mých oblíbených Bon Jovi a pak nám ji pustili, když jsme odjížděli na hotel, prý to je nejhezčí část na videu :-)
Odpovědět
Ahoj holky..... no úžasná novina Martí, gratuluju moc moc moc x-) Teď už jen přeju ostatním novomanželkám, ať se jim taky brzy zadaří. :-) Krásný fotky Brumdi, fakt ti to moc slušelo, bylo vidět, že to berete v pohodě a s úsměvem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé Marti to je novinka a tak krásně vám to vyšlo, moc gratuluji!! brum opravdu krásné, taky jsi vsadila na čočky ;-) já taky a sklidila jsem úspěch, neustále mě všichni vidí v brýlích, takže jsem taky nebyla za příšnou "paní učitelku! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jé díky holky, až se červenám :-D pav - no to je dobrý, kdopak to vypustil - to abyste se začali snažit, aby to byla brzo pravda :-D nedy - nemám čočky, v srpnu jsem byla na laserový operaci očí; takže jsem měla chvílema brejle sluneční - hlavně na cestu kvůli větru a slunci - ještě pořád na ně musim dávat bacha a při sluníčku mít vždycky sluneční brejle - ale je fakt, že pár lidí co mě znaj s brejlema, mě takhle vůbec nepoznalo i když sem šla kolem nich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vidíš Brum, já si to ani neuvědomila, že jsi po tý operaci a co dobrý? Jinak, my se fakt snažíme, je možné že mini zárodeček by mohl být, ale to nevíme a nebudem to šířit dokud to nebude ověřené, minimálně několika testy, jako u Martinky.
Odpovědět
Profilova fotka
pav - no zatim dobrý - vidim :-D jinak jasně, abysme to nezakřikli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko - gratuluju moc k té skvělé zprávičce :-) . Brum - hezké fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - úžasná zpráva, gratuluju a držím pěsti, ať je vše OK brum - krásné fotky, slušelo Ti to Pavlí - docela sranda s tou fámou, až budeš těhu, aby tomu pak věřili :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?