Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Taky je to na vás vidět, že jste si to užívali. Taky už se na ně těšííím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Konvali, Potůčkovi zaručeně nezklamou. Přijde mi, že snad jediní v náš svatební den odvedli svou práci dokonale, víc jak na sto procent. U všech ostatních dodavatelů atd. se něco našlo... třeba dort, ač byl úžasnej a zaprášilo se po něm, měl mít jiný tvar, v restauraci nedodrželi vše, na čem jsme se domluvili atd. O autíčku ani nemluvě, měla jsem jet úžasným veteránem - Cadillacem, který se ale nějak porouchal. Bylo to překvapení od bratrance, bylo z toho chudák strašně špatnej, holt smůla, on za to ale nemohl. Dvě hodiny pod ním ráno všichni chlapi leželi, místo strojení a chystání, no holky - dobrý zážitek. Málem jsme nestihli obřad. Prý to ale ke každé svatbě patří. Máme s autem alespoň fotku. Na svatební cestu jsme se nakonec vydali do Thajska, zažili jsme úžasné dva týdny a máme spoustu zážitků. Chtěli bychom se tam určitě ještě někdy vrátit.
Odpovědět
Profilova fotka
Eví, ten dortík ty si měla z Ováče nebo někdo jiný? Už si ty naše diskuze napamatuji. S autí to byla smůla, hlavně, že jste to stihli. Nám se třeba jen povedlo zapomenout výslužku pro fotografa, ale doběhlo se pro náhradní na zahradu, až jsem toho teď litovala, protože si ji nezasloužil :-D Jinak ve výsledku určo krásná svatba, jak se vůbec cítíš jako mladá paní?
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, dortík byl z ováče a byl úžasnej, jen za ty prachy mohli udělat ten hranatý, jak jsem chtěla. Ale není to tak důležité. Člověk plánuje vše do detailů a stejně vše dopadne úplně jinak, dokonale jsem se o tom přesvědčila. My zapomněli v tom zmatku na výslužku na zámek a matriku, tam mě to mrzí, protože byli moc ochotní a milí, i když jsme dorazili trochu později. Že jsem mladá paní mi zatím nedošlo :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
Jak vůbec probíhá focení s takovejma profesionálama a jak asi dlouho trvá? To mě vždy zajímalo.
Odpovědět
Profilova fotka
A co se týče dortíků, tak to tedy jak se pán kasal, že není problém jakýkoliv, tak se měl předvést v tom hranatým. Věřim, že byl dobrej, ty jejich zákusky mi chutnaly, ale já byla ráda, že ten náš byl aspoň o polovic levnější a taky dobrý, v tom jsem nelitovala.
Odpovědět
Profilova fotka
Eviku, krásný fotky, já jsem na tvý albíčko narazila nádodou a vůbec jsem si neuvědomila, že to jsi ty.....až teď když to tady čtu :-D Fotečky máte opravdu úžasný, dortík je moc pěknej....a auto no nevadí, přijde mi, že na každý svatbě něco nedopadne......já například měla dvoje šaty na převlečení (řešila jsem jako blázen, který si vezmu) a pak jsem si vzala bílý kalhoty, protože nebylo žádný vedro ;-) Kde jste byli v Thajsku, jaký bylo počásko....vyprávěj......my jsme měli v Thajsku v zimě zásnuby a byli jsme úplně unešený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli, focení jsme měli domluvené na 4 hodiny, ale byli déle, trochu ještě něco cvakli po jídle a počkali si i na ten dort :-) Svatební cesta byla úžasná, počasí jsme se bála, ale bylo krásně. Na Koh Samui pršelo akorát dvakrát a to jen tak hodinu. Ani nám to nevadilo, bylo pořád horko, hodně jsme jezdili po výletech a na motorce projeli celé Samui i Koh Phangan.
Odpovědět
No krásný fotky Eví........vypadáte fakt uvolněně a spokojeně, nic nucenýho...hezký :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem chtěla dodat, že Eví vaše album bylo jediné, u kterého můj Tom vydržel prohlídnout až do konce a dokonce několikrát byl nadšenej z krásné fotky. Koukala jsem na obnovené, moc se mi líbí ta fotka s rodiči, to je úžasný. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano holky Evíka album je něco co člověka baví, je to opravdu krásné !! !! !! fotky už jsou na cestě,tak počítám, že dnes nebo zítra už se do nich pustím x-)
Odpovědět
Ahojda. Nelekjte se, kvůli zvědavým svatebčanům jsem dala pryč profilovou fotku. Jen ať mají těžší hledání ;-) Evíku: fotečky jsou opravdu luxusní a skvělý nápad s těmi golfovými holemi. Na tom albíku je krásně poznat, že tě fotili oba, jejich styly se přeci jen trošku liší. Holky, chtěla jsem se zeptat. Myslím, že Martinku a Evíka, líčila paní Černá. Kolik si vzala za finální líčení. Jdu k ní sice v pondělí na předsvatební masáž a uvolnění pleti, ale jsem zvědavá. Díky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Nedy, gratuluji ke svatbičce, na fotečky se těším a jak to probíhalo? Jak se cítíš jako mladá paní? Konvali hledají jaké budeš mít šatečky? Jsem dnes koukala do tvýho albíka, a taky netuším, které jsou ty nej ;-)
Odpovědět
Pavlí: tak obecně začínají být zvědaví. Budou to ty SV bílé, zítra mám finální zkoušku
Odpovědět
Profilova fotka
jsou krásné :-) mně se ještě líbí ty na začátku co je nazýváš přeplácané ;-) ono skoro všechny byly moc hezké a na takovou postavičku se to musí zkoušet jedna báseň. Já hlavně říkám, že teď bych se nevešla ani do těch co jsem měla já. Je normální, že jsem za měsíc od dovolený tak strašně nabrala, nechápu, lovim ze skříně nejširší věci, co jsem si myslela, že už mi zůstanou navždy velké, ještě, že jsem je nedala pryč, ale do džínů se nečapu :-(
Odpovědět
Pavlí, neboj to půjde zase rychle dolů. Když já jsem spíš na jednodušší linie, nic složitého, takže ty první už jsou na mě moc a taky děsně kytičkovaný. A nemysli si, mně je právě zase většina šatků velkých v pase a přes hrudník, takže dost, které jsem chtěla, jsem nemohla ani zkoušet. Ideální velikost svatebních šatů je 336-38, v 34 už je taky výběr bohužel omezený, i ty mé mi budou muset ještě zúžit
Odpovědět
Profilova fotka
ony sou asi ještě ty šaty i trochu větší než běžná velikost v obchodě, třeba já mám většinou 42, menší ani náhodou a dávaly mi takový šaty a byly mi trochu volný i přes prsa (to mě překvapilo :-D ) a pak paní říká, tak zkusíme tyhle 40, tak jsem se smála, ani náhodu a byly to ony, právě jediné sedly, ale jak říkám, teď už asi ne, ještě, že je už nepotřebuju ;-) Ale ty tvoje vybrané jsou moc pěkné, hlavně vlečka :-) taky už se těšim na fotečky, už to utíká, viď.
Odpovědět
Jo, jo utíká to jako voda. Děkuju za pochvalu, tyhle šatičky byly pro mě ty pravé už na obrázku a naštěstí mi sedly. No a s tou velikostí máš pravdu- Mají to posunuté o jednu konfekční velikost směrem dolů
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem koukala, že máš "přeplácané" u dvou, tak jsem myslela, až ty druhý ;-) A teprv jsem si všimla bezhlavých družiček ;-) zkrátka nikdo nic nepozná.
Odpovědět
Profilova fotka
Můj svatební den byl jak jinak- úžasný, vyšlo nám asi úplně všechno. sluníčko až moc :-D všichni svatebčani se sešli u mých rodičů a já jsem celou dobu byla zalezlá v ložnici, před odjezdem se všichni shromáždili na zahradě před barákem a já po boku taťky jsem vylezla z úkrytu. no byla jsem dojatá, stál tam shluk snad milionu lidí a já měla chuť utéct a schovat se, ale přistoupilo ke mě mé zlato a jakoby :zlato vezmeš si mě a předal mi kytičku, kterou jsem do té doby neviděla. Bylo to nádherné. Obřad úžasný, fotky vyšly také krásné, protože to sluníčko, to udělá strašně moc. A slavilo se až do čtyř, já se ženichem jsme zavírali :-p šaty jsem ze sebe celý den nesundala- taky jsem je vracela maximálně udupané :-N :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je skvělý, teď ještě, aby se zadařilo na tom miminku a bude to dokonalé. Jinak jsme to měli podobné, taky jsem byla v ložnici a až venku mě viděl a já kytí taky dostala až venku, vrhla jsem se k němu a objala, se mnou to moc necloumalo, ale v autě mi říkala svědkyně, že měla co dělat, aby se nerozbrečela.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Kon: platila jsem tuším 300,-Kč nebo 250,-.....teď jsi nejsem vůbec jistá :-| Ty přeplácané šatičky, co si zkoušela Konvalininka jsem měla taky na sobě, byli pěkné, ale mě zase přišly moc obyč :-D Nedy: gratuluji ke svatbičče, už se těšim na fotečky ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nedy, pěkné fotečky, moc vám to slušelo a jak jsi vůbec byla spokojená s kytičkou?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky za pochvalu fotek, jsme z nich všichni nadšení, kdybyste některá chtěla vidět komplet galerii, písněte do IP. Konvali: paní Černá chtěla 250,- za zkoušku i za finální líčení, spolu s kadeřnicí Jaruškou byly supr dvojka. Líbilo se mi, že ke každému přistupují dost individuálně. Byla jsem moc spokojená, a to nejen se skvělou cenou. Tvoje šatičky jsem taky zkoušela a SV byly úchvatné, seděly dokonale - ze zkoušených v Maggie se všem líbily nejvíce.
Odpovědět
Profilova fotka
Nedy: vítám tě mezi novomanželky a moc gratuluji. V Bečově jsem byla před pár lety na svatbě kamarádce a byla tam úžasná atmosféra. Moc Vám to oběma slušelo!
Odpovědět
nedy: gratuluju ke krasne svatbe. Jen jsem opět zjistil, jak je svět malej :-D . Že Karlose, jakožto mého bývalého spolužáka, moc pozdravuju :-D ;-)
Odpovědět
Pukanka: do IP mi nic nepřišlo :-(
Odpovědět
Hezký fotečky Nedy, s Tomem jsme se tam byli podívat na relikviář a říkala jsem si, že je to moc hezký místo na svatbu, ale pro nás to bylo "kapku" daleko ;-) Hlavně, že vám vyšlo počasí, že jste obřad nemuseli stěhovat dovnitř x-)
Odpovědět
Všem novomanželkám přeju hodně štěstí do budoucího života, fotečky máte moooc krásné.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dasta: tak snad teď ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?