Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
budu pozdravovat a až přijde dom vyřídím....tipuju že pozdrav by opětoval...děkujeme
Odpovědět
Krásný fotky Májí, oběma to moc slušelo.....Frajer, že se nekoukal, při nasazování prstýnků :-D
Odpovědět
Jo dneska jsem měla super sen, včera, jak jsme se bavili o tý HA, tak se mi zdálo, že se mi narodila dcera....druhý den už sama seděla a pak už i chodila, no nevim, co si z toho pobrat.......kouknu do snáře, ale asi v sobě nějaký ty mateřský pudy mám, pač jsem v tom snu byla moc spokojená, jen mi vadilo, že když jsem šla po ulici s kočárkem, tak všichni chlapi se mě jakoby štítili :-D
Odpovědět
Veru dobrý sny máš....taky se mi často zdá o dětech, vždy se starám o nějaké miminko, ale v tom snu vím že není moje
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se taky zdá o miminech a poslední dobou skoro každou noc, že jsem těhotná nebo že už ho mám ;-) ale ve snáři tušim děti znamenají starosti.
Odpovědět
jej tak ty nechci.... :-) :-) :-)
Odpovědět
ne on beztak ten prcek znamená starosti a nejen ve snáři, ale taky znamená spousty radosti....
Odpovědět
Tak to jsou tropy jako blázen, tady je furt zataženo.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
já si taky vyšla v tílečku a krátkých kraťasech a byla mi kosa, zataženo, foukal vítr až teď navečer se udělalo líp.
Odpovědět
Profilova fotka
Májí viděla jsem nové fotečky, moc hezké, takové veselé ;-)
Odpovědět
Taky jsem koukla na fotky Májí, fakt jde vidět, že jste si to moc užili :-D A šatičky vypadají na fotkách moc pohodlně ;-) Tak to je tropický čtvrtek jako blázen, u nás je 25 stupňů a právě jsem zmokla, není nad meteorologické předpovědi... :-S
Odpovědět
jupííí, tak právě mi napsali, že máme hotové prstýnky, takže zítra frčíme do Prahyyyyy 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
gratuluji k prstýnkům, Dartsmane a šťastnou cestu, zítra aspoň nebude pařák, tak to máte dobrý na cestu, těšim se na podrobné foto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dartsmane a bacha po cestě do Prahy na ty dva semafory,minulý týden jsem jela pro naše na letiště a při cestě zpět kol 16h jsme stáli několika kilometrovou frontu!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Protože jsem si tu s některými z vás psala o různých věcech, chci se s vámi podělit i o jednu zkušenost. NIKDY PŘEDEM NEODSUZUJTE DRUHÉ, PODLE NÁZORU JINÝCH. Netušíte, jak hluboce je tím můžete ranit. I já, na těchto stránkách, jednala ukvapeně a pod vlivem jiných příspěvků, jsem zde napsala věci, za které se opravdu stydím tak, že se chci omluvit všem, kterým jsem svým jednáním ublížila. "Především se omlouvám paní Gvoždíkové, majitelce svatebního salónu Na Vyhlídce, která mě při dalších zkouškách, svým profesionálním přístupem a svým nadhledem, přesvědčila o tom, jak moc jsem se mýlila. Takže nakonec, nejen, že v náš svatební den, budu mít od ní zapůjčené šatičky já a družička, ale také obě maminky, kterým skvěle poradila a pomohla s výběrem krásných šatů i všech doplňků. Za to vám, paní Gvoždíková, patří moje poděkování a ještě jednou se omlouvám". Ale jak jsem napsala, nedejte na názor druhých. Jděte se sami přesvědčit a určitě tu budete i vy spokojené. Jo a ještě něco, je tu opravdu z čeho vybírat !!!
Odpovědět
Kačí co k tomu dodat..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moci: každá zkušenost je dobrá, ale tahle mě bude mrzet ještě dlouho. Alespoň pro příště vím, že se mám držet svého úsudku a zkušeností. Tady jsem prostě ulítla, ale šatičky jsou prostě boží. A co jinak, jak ty se máš - novomanželko?
Odpovědět
taky jsem tuhle chybu udělala....a v práci se snažím o to dát na svůj dojem....jinak to nejde..... no zatím super, užíváme si to oba, i to jméno už mi začíná jít.......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my sme dnes objednali prstýnky. Jinak v sobotu jedem na výlet na ten Kamennej Dvůr, získali sme od známých vstupenky na večerní představení - tak sem zvědavá. Pak Vám povim jaký to bylo. ;-)
Odpovědět
Evi a Jani, přeju Vám ať je zítřejší den jedním z těch nejkrásnějších dnů v životě. Užijte si jej naplno....držím Vám pěsti ať i to počasí Vám přeje a vše se podaří jak má :-)
Odpovědět
Profilova fotka
také se přidávám a zítřejším nevěstám přeji moc krásný a vydařený den, ať vše vyjde na jedničku a hlavně to manželství ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máji - tím líp mi porozumíš ;-) . Život je plný nástrah =-) . Eviku a Jani - krásný svatební den. Má být dneska sluníčko, tak ať vám sluníčko svítí v celém vašem manželství.
Odpovědět
člověk pozná až když se spálí.....kampak jsi dala fotečky?
Odpovědět
venku je krásný sluníčkový den, není žádné vedro, jen příjemné teplo....bych se dnes klidně vdávala znovu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás tedy trochu fouká, ale i tak je to ideální den, tak snad si ho holky užívají a brzy přinesou fotečky. Já mám zase nové nehtíky, je to paráda ;-) a zítra si možná pojedem pro nové autíčko.
Odpovědět
Je dobře že se ti ty nehtíky zalíbily....a určo budou moc hezký, příští týden půjdu taky....ty svatební byli hezké, ale tak nějak nejsou pro každý den a hlavně už jsem je musela zkrátit, nešlo s nima skoro nic :-).....nové společné autíčko, tak ať se vám v něm jezdí co nejlépe a hlavně ať vás vždy doveze tam kam budete potřebovat ve zdraví.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nehtíky zalíbily, ale našla jsem na jedněch stránkách, že ten gel není vhodný mít v těhotenství, ale co jsem hledala, tak v různých diskuzích to maminy během těhotenství i pak mají běžně. Hlavně je teď nemám moc dlouhý, tak mi nijak nevadí a už mám odrostlý i ty umělý, už to mám jen na svých. No, autí zítra asi ještě nebude, trošku je to složitější než se zdálo, tak musíme najít jiný vhodný termín, kdy bychom jeli, ale v nejbližší době určo bude. Už počítáme s tím větším kufrem i na ten kočárek ;-)
Odpovědět
jako že gel škodí těhotenství? nic takovýho jsem teda neslyšela, jen vím, že holčiny co mají mimi tak gelovky nechtějí jen z důvodu, že mají delší nehty a bojí se aby prcovi neublížili...tak nevím....
Odpovědět
Profilova fotka
doslova píšou toto: Nehty v těhotenství Nehty Vám rostou během těhotenství rychleji, individiuální už je že některé ženy mají nehty tvrdší a některé slabší. Důležitý je vápník. Je nebezpečné používat na Vaše nehty metyl metakrylát a kyanid metylnatý. Projistotu omezte úpravu Vašich nehtů pouze na stříhání a obrušování. Neprodlužujte si nehty během těhotenství, vyhněte se také gelům a dalším chemickým přípravkům Jinak jsem viděla, že si s miminkem nechávají dělat kratší a že těma nehtama nejde škrábat, takže neublíží, to je pravda, jsou úplně hladké a když se potřebuju poškrábat, tak to moc nejde, zvlášť ty mé půlkulaté
Odpovědět
Tak to slyšim poprvý Pavlí.....Moje spolužačka teď má mimi a k tomu drápy jako blázen a nebojí se, že by mimčo škrábla.....což bych já si asi netroufla....jak už je mám měsíc, takže drápy, tak kolikrát omylem drápnu Toma a chudák ječí, že to bolííííí :-D Včera jsme byli za dědou v nemocnici a jelikož neleží ve v.i.p sekci, tak to chování sester teda vypadá....moje mamina ač zdravotní sestra se divila jejich laxnímu přstupu, no všichni jsme se divili.... :-S A opět jsem se včera kácela k zemi, v pokoji otevřený jen dvě malý okýnka, děda ohadičkovanej a odezinfikovanej a už to na mě šlo....říkala jsem si, že za chvíli půjdeme, že to vydržím. Tak se loučíme, prchám z pokoje jako první, vyjdu na chodbu bum bác tma před očima a klátim se, že nic nevidim. Tak mě mamina podepřela a s Tomem mě táhnou na záchod......jen co se to zlepšilo, tak se to zase vrátilo a až šel oběd ven mi bylo líp. :-) To je děsnej stav a dvakrát do měsíce se mi to přestává líbit....jsem holt citlivější typ :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?