Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nevim, co je horší :-D protože takovýho bych taky nemusela mít;-) U nás dřív taky vedly moje vlasy, teď Tobiho chlupy a z toho jsem taky zoufalá, protože furt uklízim a ony tu furt jsou, teď se Tobi může zbláznit, protože páníček odešel, to je šílenej závislák na něm, tak tu kvílí a skáče po mně a olizuje mě
Odpovědět
Profilova fotka
verunka - nevzala sis náhodou mýho chlapa :-D ten můj je to samý v bledě modrym, to slyšim furt zase ty tvý vlasy (dost mi padaj) a tady je zas bordel (přitom jen třeba malej něco roztahal) a od malýho všechno vopatlaný atd......... jé co já bych dala za to kdyby mi nechával někde pohozený ponožky :-|
Odpovědět
Jj, psí chlupy jsou prostě všude....často tahám i z talíře: a hele Rokýček :-D To se prostě neovlivní, ale pejskaři to chápou.....jsem měla největší strach, když jsme pekli cukroví do výslužek, dávali jsme fakt bacha a ani nevim jestli někdo nějakej nenašel.....snad ne x-)
Odpovědět
Jéé Brumdi, tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama. V čurbesu si nelibuju, ale respektuju ho :-D , ale moje polovička, když uklízí jeden pokoj, tak to je rozmezí 2 až 3 hodiny.......a je děsně háklivej na svoje oblečení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verun - neboj nejseš, já si v čurbesu taky nelibuju, jen jsou pro mě prostě důležitější věci než to jestli mám nebo nemám uklizeno a tohle miláčkovi prostě nevysvětlim :-D - tak mu vždycky říkám že pořádek je pro blbce a inteligent zvládá chaos :-D :-D no vážně je to jediná oblast kdy sme schopný se do krve pohádat, jelikož on mě v tomhle směru rád buzeruje a já to nesnášim ]-( kolikrát sem si říkala proč já nemůžu mít bordeláře jako všichni ostatní :-)
Odpovědět
Taky kvůli tomu probíhají hádky.....když ho chci dorazit, tak před jeho očima ten vlas z trika sundám, hodim ho na zem a pozoruju jak padá, no to se pak tak hezky vzteká :-D Nedávno kupoval koberec do pokoje, večer příjdu, koukám a málem mě ranila mrtvice........koberec položil a ještě speciálně pod každej kus nábytku vyřízl odpovídající kus koberce, prej aby na koberci nebyly pak otlaky, kdyby jsme chtěli nábytek přemysťovat a dorazily mě 4 vyříznutý čtverečky pod činkama, takže tááák se to u nás má :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že všude je veselo :-D popravdě, když jsem bydlela sama, tak jsem měla věčně dokonale naklizenej byt, že to skoro vypadalo, že tu nikdo ani nebydlí :-D co přišel Tom už to bylo horší, a když pes, tak už jsem rezignovala, že to nemusí být úplně, ale tak jako u lidí ;-) a když má přijet návštěva jako právě babička, tak se snažim, aby to bylo co nejvíc naklizený, protože to beru, že přeci jen jsem já ta ženská v domácnosti takže, kdyby to nebylo naklizený, mám pocit, že pomluví mě ;-) Ale přestože jsem to před chvílí odchlupatila, stejně tu jsou všude, jindy mám zase období, kdy rezignuju a poklidim, jen to nejdůležitější a nepřehánim to. Ale rozčilujou mě stejně ty chlupy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ver: tak podklady pod nábytkem máme taky, ale s těma činkama si mě pobavila :-), ještě že ten můj s nima necvičí a radši si jde zaběhat :-D ale slyšim furt jé tady na těch policích je prachu a já na to jo ale taky jsou na nich tvoje krámy - jeho sbírka fotoaparátů a pivních půllitrů - což jsem se zařekla že to prostě uklízet nebudu, abych pak poslouchala jak sem mu jeho poklady zkazila :-p :-D
Odpovědět
Joj tak to by mi mohl říct, že je někde prach: Vadí ti to? Támhle je prachovka, můžeš začít... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pavcza - no vidíš a u nás je to naopak, ještě když malej nebyl na světě tak to šlo, ale s nim to prostě nejde mít všude naklizeno, mužskej to sice chápe, ale nelíbí se mu to :-D mu neustále říkám, že nebydlime v mezeu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veru - to mu řikám taky, ale mám smůlu že sem bez práce, tim pádem skoro pořád doma :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale myslim, že to nepřehánim jako vaši chlapi a sama ve skříni nemám komínky, ale jakž takž, zatímco Tom všechno sruličkovaný nahromadu, jednak se tam nic nevejde a jednak, proč se s tím tak dlouho žehlim. A kolikrát to tu vypadá opravdu děsivě, ale někdy, když je Tom doma, tak trochu taky poklidí, takový to na první pohled, hlouběji to nedělá, jako třeba umejt umyvadlo a věšinu věcí zavře do těch skříní, co neni vidět na první pohled
Odpovědět
Článek se načítá
Chlap by si ale neměl myslet, že když seš celej den doma, tak musíš šůrovat byt jak vzteklá, to je jako s mateřskou dovolenou, děti nemám, ale mateřskou bych to určitě nenazývala.....no třeba si to ani nemyslí...
Odpovědět
Profilova fotka
ver: tak oni si to určitě nemyslí, jen rádi provokujou :-D jinak já to že sem bez práce zvládám zatim docela dobře právě proto, že sem byla předtim na mateřský, si to jen prodlužuju, celej den se stejně nezastavim, tak jako tak ;-) :-D ale radši bych šla někam makat :-|
Odpovědět
Jo jen na ty provokace nemá člověk pořád náladu......to dokáže můj drahý, vytočit mě do modra a pak řekne: ale dyť já tě jen zlobim....... :-D
Odpovědět
Ahojky, tak jsem včera přivezla fotečky, jsou úžasný, jenže jsem přijela dom pozdě a navíc jsem nespala po noční, tak jsem doma padla a fotečky sem chtěla ukázat dnes, jenže můj mlovaný manžel CD půjčil kamarádovi (asi ho zabiju)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Májí, já už se na ně těšila, bych mu nedovolila pučit dřív, než je zkontroluju a ukážu a hlavně hodim na beremko ;-) já teď rozdělovala ty naše vyvolané, byla to fuška z té obrovské hromady to vytřídit, abych někomu nedala dvě stené a jinému žádnou, jinak vyvolané nevypadaj tak nejhůř
Odpovědět
Pavlí mělas krásný fotečky, tak neříkej že nevypadaj nejhůř.......no mě doma zbyly ty vyvolané, ale ty do PC asi fakt nedam :-) no kouknu do těch amaterských od kamarádu (taky mi je dnes poslali, konečně) a pak sem hodím víc
Odpovědět
No tak to se těšíme Májí ;-) Tak jsem si dneska v lékárně byla vyzvednout HA (Jeanine). Před třema měsíce jsem ji kupovala za 760,-, už jsem si říkala, že to nějak nenápadně leze po desetikorunách nahoru a dneska jsem za ni dala 850 korun, no málem jsem si tam kycla na zadek, že si dělají srandu.....fakt skvělá podpora toho, aby tady neběhaly 15-letý holky s břichem. Přemýšlim pak "najet" na něco levnějšího, ale zase když je tělo na tyhle "jedy" zvyklý, tak nevim, aby mě to pak nerozhodilo. Ještě jsem nic jinýho než Jeanine"nebaštila". :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už baštila více pilulek různých cenových relací a Jeanine jsem měla taky, já ji kupovala ještě za 720,- a byla super, hlavně na pleť, pak mi ji dr. změnila kvůli nějakým problémům a tu co mám je sice za polovic, ale nic moc, hlavně mám velké bolesti a dlouho, ale říkám si, že to vydržim, že už možná jen poslední balení ;-)
Odpovědět
:-D Taky si říkám, jestli by mě ten prcek nevyšel levněji :-D No měnit ji asi nebudu, holt zase budu vypruzená za tři měsíce...
Odpovědět
Tak něco sem tam hodila, nějaké profi foto jsem naskenovala, ale kvalita nic moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkujem Mají, už jsem viděla moc pěkné a těším se na další :-)
Odpovědět
děkuju....jestli to CD zítra nepřinese domů zpět, tak asi budu už dědit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zase to nepřeháněj :-D
Odpovědět
ne to byl samozřejmě vtip :-N .....poslední dobou mě utvrzuje jen v tom, že je to skvělý člověk a děkuju osudu, že mi ho poslal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Májo, konečně jsem se dočkala fotek, až teď jsem koukla - moc vám to slušelo. Gratuluju. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, Májo, teď koukám na fotky a zjistila jsem, že tvůj teď už manžel je můj spolužák ze základky!!! seděli jsme spolu v 1.třídě :-D pocházim původně z Louček, naši bydlí pár metrů od vás, teda aspoň myslim, že tam teď taky bydlíte.. já pořád říkám, že svět je malej x-)
Odpovědět
Petí vím, jsme prohlíželi tady fotečky a říkal mi o tobě a často se ptal co píšeš a tak :-) ....bydlíme kousek od kolejí, v těch nově postavených domcích...opravdu svět je malej
Odpovědět
Profilova fotka
jo, takhle špízloval za zádama ;-) já už ho neviděla pěkně dlouho.. ale pořád si vybavuju, když jsme k nim chodili s bandaskama pro kravský mlíko, to byly časy :-D tak pozdravuj a přeju Vám hodně štěstí!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?