Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, hlásím příjezd domů, hurá, bylo tam krásně, ale doma je doma ;-) Jen jsme se cestou zdrželi na té návštěvě dýl, než jsem si myslela, nacpali nás nejprve svíčkovou a pak ještě řízkama se salátem, takže jsem se v džínách sotva hla, musela jsem jet s rozeplými :-D a ke všemu opět začlo zlobit auto, divně to v něm hučí, měli jsme strach, jak dojedem, v nejhorším za náma jeli Tomovo rodiče, ale naštěstí jsme dojeli. Cestou jsme minuli pár debilních předjížděčů v tam nebezpečných situacích, že jsem říkala, kolikrát stačí vteřina a dopadne to blbě :-| a to je to, čeho se na silnicích bojim, že z ničeho nic před náma auto a vyjde to jen tak tak i s naším úlekem a uhnutím. Si říkám, že na dovče jsme se nijak nepřejídali, měli jsme dost pohybu (rozhodně víc, než doma), přesto jsem přibrala, protože dlouhý džíny jsem měla při odjezdu i dojezdu a dost značný rozdíl ve velikosti ;-) Jinak Máji, těším se na fotečky, Janiii, je super, že Gv. taková byla, tak to má být a snad takových dnů bude mít co nejvíce, aby neodrazovala jiné nevěsty, ale opravdu s úsměvem jsem jí neviděla. A počásko na naší cestu bylo ideální, kdyby bylo jako včera, Tobi by to těžce snážel a i my, takhle prospal celou cestu.
Odpovědět
Profilova fotka
st.katka - domluvily, šatky jsem si mohla odvézt - nevím jestli z "protekce" nebo když jsem zdaleka, tak by mi je dala takhle s předstihem i tak ... ale jsem ráda, že je mám už doma :-) ale vážně nemůžu říct jediné špatné slovo. šaty mám v albu, akorát v albu mám o 4,5kg víc - dneska jsem v těch šatech mohla konečně zhluboka dýchat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak budete užívat ještě týden dovči viď? To se máte. Na silnici to je nebezpečný, to rozhodně :-S . Nejhorší je, že to vždycky odnesou lidi, kteří za to nemůžou a ti, co to zavinili vyváznou s nějakým tím škrábancem :-| . Na cestu to bylo určitě lepší počasí než pařák, ale na svatbu to počasí tedy nebylo 8-( .
Odpovědět
Profilova fotka
to tedy nebylo dnešní počásko, ale myslim si, že ani to včerejší, ten pařanec, si nedovedu představit ty dortíky a různé sladkosti (možná i maso), jak by to přežilo a nemluvě o zpocených novomanželech :-)
Odpovědět
Ahojky....to jo včera byla opravdu ošklivá zima...sousedé měli svatbu (starší pár) a měli to doma-celý den lilo, tak byli v domě a když přestalo byli venku na zahradě-vážně sem je litovala
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, tak koukám, že máš šatičky v albu a nakonec se nemusela zkracovat vlečka viď? A že je budeš mít letos poprvé ;-) .Nevěsta, která měla mít šatičky před tebou si zarezervovala jiné?
Odpovědět
Profilova fotka
A těch koláčků - mňam :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
st.katka - nevím, jestli si nevěsta zarezervovala jiné, paní říkala že nevěsta to zrušila, ovšem nevím jestli svatbu nebo šaty :-) ale asi šatky, asi vybrala jiné. takže vlečka je celá, jsem moc ráda :-) no a koláčky byly naprosto jedinečný, vynikající, už se těším na pátek, budou znova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vy jste dávali vítací koláčky? Já myslela, že to jsou připravené už na svatbu.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
st.katka - u nás je zvykem to, že se koláčky roznáší 7-10dní před svatbou společně s oznámením, po sousedech, svatebčanech a známých ... :-) tyhle by do svatby nevydržely, sežrala bych je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem o tomhle zvyku četla :-) . Takže další várka v pátek a v sobotu se vdáváš Jani :-) . Je fajn, že máš šatky už doma. Ženich je doufám neviděl x-). e.vik - ty taky v sobotu viď? Už jsi zpátky z cesty a je vše připravené? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene, v pátek budou už svatební, svatbu máme v pátek :-) takže koláčky se vyzvednou ve čtvrtek večer a v pátek budou na stole u mých rodičů jako občerstvení plus krabice s sebou na obřad pro známé co se přijdou podívat, aby se mohli občerstvit :-) ženich viděl "kousky" šatů, když se žehlily, teď šatky visí vedle v místnosti, a ženich ví že jestli je nechce vidět, tak že tam nepůjde (je to kancl mé budoucí tchýně, tak tam ani chodit nemusí) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo, jasně, pátek je 24. Mám zafixováno, že se lidi berou v sobotu :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
takže Evik a Janiii to mají obě v pátek, že? První páteční z naší diskuze :-) holky užijte si ty poslední dny svobody a hlavně finální přípravy. Tom šel dneska s tátou na fotbal a zároveň se ještě jednou nahrávalo dývko se svatbou a jelikož nic v tv nebylo zajímavého, tak jsme se na celé s tchýní dívaly ;-) 3 a půl hodiny a zkonstatovaly jsme, že se všichni dobře bavili, smáli, tančili, veselili, každý si přišel na své i navzdory tomu počasí, ještě jsme se i nasmály. Třeba, když jsem hopsala a najednou jsem začla skučet, že mi ruplo v koleni ;-) A hlavně Tomášův brácha válel tak jak jsme ho nikdo dosud neznali, prý to ta "voudka" :-D chodil za každou holkou, představil se a že jdou tancovat a protočil všechny přítomné dámy tak jak nikdo a my se ženichem jsme spolu moc nenatancovali :-D Toma zmohla naše první novomanželská 4 a půl minutová a pak byl spíš zašitej, zatímco já musela s každým zatančit alespoň chvíli
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, my jsme chtěli pátek, abysme mohli oslavy protáhnout až do neděle :-) a hlavně jsme chtěli jedině tohle datum a žádné jiné :-) takže štěstí že to vyšlo na pátek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš to my jsme zase za každou cenu chtěli sobotu a přitom na zámku oddávají jen pátky, tak jsme museli žadonit tak dlouho, dokud nevypsali mimořádný temín. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže budete Katko jediná svatba v tu sobotu? Vim, že nám paní říkala, že v Chyši jen pátky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
st.katka - no vidiš, všude je něco :-) tam kde se bereme je naštěstí normálka že oddávají pátky i soboty, takže pohoda :-) no a ten den je pro nás jedinečný, protože to bude přesně na den 10let co jsme se poznali a od toho dne jsme spolu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, vyhlásili datum 6.6. a 19.9. My si vybrali ten druhý datum, ale pochybuji, že budeme jediný. Bylo to opravený i stránkách Chyše, že tyto dva termíny se změnily. Tak si myslím, že si někdo také vybral raději sobotu :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Aha. Myslim, že ty soboty jsou přeci jen příjemnější, už pro ty hosty, co si nemusí kvůli svatbě brát volno.
Odpovědět
Ahoj holky.... tak jsme včera s Tomem dělali prezentačku z fotek, na obřad a pak na focení v zahradě jsem našla Yesterday a "Ducha" v instrumentální verzi...no paráda. Tak mám radost, už vidim mámu a babičku, jak zase budou slzet, pač ta hudba udělá hodně moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí - sobota je rozhodně lepší, ale pokud chce někdo konkrétní datum, jako třebas janiii, tak to se potom nedá nic dělat. Veru - no paráda, to si piš, že budou mít na krajíčku ;-) . Májí - fotečky.... už se chci pokochat :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
holky u nás kupodivu neměl s pátkem nikdo problém, možná už protože byli zvyklí od loňska, brácha se brali v pátek 13. :-D unás v tenhle termín část rodiny má závodní dovolenou (pěkně to vyšlo), a část rodiny bere automaticky den dovolené a neměli s tím problém, jsme rádi. jen sestřenka asi bdue muset do práce, ale přijede na obřad, který je od 16hod. takže stíhá v pohodě :-) a v sobotu pokračujeme grilovačkou na zahradě, bude kýta a sud, abysme si tu svatbu náležitě užili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, tak takhle protažený až do soboty jo? Tak to bude fajn. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
st.katka - přesně tak, od pátku až do neděle, proto potřebujeme spoustu času :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ať to Janiii zvládnete ;-) mně to stačilo jen tu sobotu. Já gruntuju byt, Tomáš pozval na zítra poprvé k nám svou babičku s dědou, a babička už slyšela, že máme malý byt, tak se jede přesvědčit na vlastní oči, takže jestli cekne něco o malém bytu, tak už se neudržim, protože mi nebaví poslouchat a jak jste se s tou návštěvou do malého bytu vešli? A jak v tom vašem malém bytu atd. :-S Jenže bude malej, protože protekční vnouček má 4+1 a to je byt pro rodinu, jenže ten jeho je obecní, tenhle náš je vlastní ;-) se na zítra moc netěšim. A bere s sebou ještě Nikolku, to je ta naše větší družička, tak jí bere vlastní oběd, protože ona jen tak něco nejí.
Odpovědět
Snad to proběhne v poho Pavlí, mě už od včera zase s*re Tomáš. ]-( Ještě na mě jdou ty "ženský" vymoženosti přírody, takže jsem o to agresivnější :-D Jinak děda jde zítra do nemocnice na operaci kyčelního kloubu, se těší jak malej kluk, to stáří je naprd... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, to chce klííííd ;-) počítej do deseti a chlapi jsou chlapi a jiní nebudou. Mě taky vytáčí hlavně to jeho neuklízení, že furt chodim a sbírám hrnky, kelímky od jogurtů, otevřu skřín vyvalí se na mě horda oblečení :-| to taky začínám mít vztek. A tchýně řekla, že oba kluky to učila stejně, brácha si dělá kelímky a uklízí a Tom zkrátka ne ;-) a taky mi říkala, že mu nemám poroučet, ale snažit se mu to říct zaobaleně, když je něco třeba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janiii - jak jsi na tom s přípravama? Máte už vše zařízené a připravené? Úterý, středa, čtvrtek a je tady páteček :-).
Odpovědět
Pavlí, kdyby tak Tomáš byl bordelář, byla bych spokojená :-) , on je pravej opak: pořádkumilovnej perfekcionista x-) Furt kolem mě chodí a říká: podívej se na ty vlasy, jsou všude, ani vysát to nejde.......a nedej bože abych před nim si ho sundala z trička a upustila na zem, u nás se běhám s každým mým vlasem do koše :-D Pro představu to asi stačí, jakou mám "hospodyňku" :-D :-D Ale už jsme si je vzali, tak je nebudeme pomlouvat.....prostě chlapi nóóó 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?