Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou chuť, my se dneska ještě nevystrnadili z pokoje, ale snad už půjdem, asi jen do Krumlova, koupit nějakou ten souvenýr ;-) a projít se naposledy.
Odpovědět
Profilova fotka
pavli - souhlas s katkou, já mám řidíčák od 18 ti jenže po potom, co sem bejvalýmu zrušila auto sem za tim 10 let neseděla a začala sem jezdit až když se narodil malej a chce to jen praxi Aš-Cheb jezdim po paměti :-D - jinak mě se nejlíp jezdí když jedu sama a nejhorší je to když sedí Jirka vedle mě - já jsem z něj nervní a pak dělám kravinky jak v autoškole - no a pak to před nim vypadá že to neumim :-D :-D :-D
Odpovědět
Pavlí: tak to jste si tu dovču krásně užili. No já už čekám na svatebku jako na smilování, jsem úplně grogy. Tenhle měsíc mám služeb- nočních 11, uf. Takže vůůůůbec nic doma nestíhám :-( No a k téma řízení- řídím moc ráda, ale teď jsme si pořídili větší auto- kombíka a s tím mám tedy strach
Odpovědět
Profilova fotka
Užij si Pavlí posledních chvil Krumlova a pak si budete užívat ještě tady po karlovarském kraji ;-) . Počasí vám vyšlo vážně úplně skvěle, přeju na zítřek příjemnou cestu a ať v pořádku dojedete.
Odpovědět
Profilova fotka
no dneska byl pěknej pařák na výlet do města, teprve jsme se vydali do zámecké zahrady, je krásná, ale už jsme byli tak zchvácení, že Tom udělal pár fotek a šli jsme. JInak se tam fotila svatba ;-) dneska pěknej pařáček, nejprve jsme viděli nevěstu se ženichem jet kočárem s koňma a pak se tam se všema fotili. Nevěsta měla jen lehké rovné dlouhé šaty barva to byla spíše něco jako šampaň než bílá a na širší ramínka, lemované červenou, a takový rozpustilý drdol, ne moc svázaný ;-) na první pohled skoro nenápadná nevěsta, ale aspoň ty šatky byly lehké než několikavrstvé a obručové do toho dnešního počasí, svatebčané, co odcházeli dřív z focení, zvlᚍ chlapi už tahali kravaty ledabyle po rukách :-) se ani nedivm, v takovým pařáku. A kytičku měla jednoduše svázané bílé kaly. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Si takhle hezky vzpomeneš na váš den viď? Je to asi hezký. Já se zatím na ten náš den těším a v neděli to bude už jen za 2 měsíce :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
katka - no vidíš to mi ani nenapadlo, musim vlítnout na zařizování nebo budem zase odkládat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No a hlavně si vzpomenu na tu mou nešŤastnou volbu fotografa, tu si nikdy neodpustim. Když si vzpomenu kolik let jsem se tajně těšila a doufala až nastane můj krásný den D, jak si ho užiju a on už je dávno pryč a nikdy se nevrátí, uteklo to jako nic. Si občas děláme s Tomem srandu, že se rozvedem a vemem znova:-D To asi ne, naše maminky by kleplo, už vidim i některé věci, které bych udělala jinak
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsme koukali, že "náš" fotograf si změnil internetový stránky a píše, že již dva roky fotí svatby a už tam má rozlišený balíčky ;-) to za nás neměl a ta praxe není nikde znát. Tomáš nemůže z toho, že má ten nejzákladnější foťák (o kterým mi úpěnlivě denodenně básní), protože pro nás je nadstandartní (pro osobní potřebu), za to na svatebního fotografa nejobyčejnější ;-) , ale přeci nezáleží na tom čím fotí, ale jak to s tím umí a je to smutné, když neumí, ještě jsem ho nehodila do nespolehlivých firem, řešila se tam dlouhá jistá slečna fotografka Tichá, tak jsem nechtěla teď házet jeho, počkám, až to utichne. Taky chtěl vrátit tu flashku, na který nám dal fotky, napsala jsem mu minulý týden, že jsem v práci do tolika a tolika a neozval se, já ho urgovat nebudu, je to jeho věc.
Odpovědět
Pavlí, už se netrap =-)
Odpovědět
Profilova fotka
úrvek z jeho nových stránek: Svatba je jedním z nejdůležitějších dní v našem životě. Svatební fotografie pak dokáže tuto překrasnou událost zvěčnit s neopakovatelnou atmosférou. To je hlavní důvod, proč je lepší svěřit se do rukou profesionálního svatebního fotografa a mít jistotu, že i po letech bude vzpomínka stále stejně živá a poutavá. Velmi mě pobavil :-) profesionálního svatebního fotografa :-D :-D ten člověk má do profesionála hodně daleko, Tomáš říká, že to je úplnej výsměch a má pravdu, protože ten člověk neumí fotit, že neumí ani říct, jak si má člověk postavit, natož trošku zaumout netradiční pozu, neumí pomoc urovnat nevěstu, aby neměla zmuchlanej závoj nebo vlečku (viděli jsme, že jiní to dělají), neřekne otci ženicha, že má kravatu nakřivo, což musel vidět a ve výsledku jedna fotka je vybledlá, druhá zase moc tmavá, třetí červená (a svádí to na tisk), čtvrtá v obřadce do žluta a pátá usekla a to si říká svatební profesionál???
Odpovědět
Pavlí, já vím, že to opravdu zamrzí, ale nemá cenu už to řešit. Spoustu foteček máte hezkých, moc vám to oběma sluší. Mohly se stát horší věci. Já vím, lehko se mi to říká, když se mi to nestalo. Ale opravdu už se neohlížej zpátky na to ošklivý. Ten den byl o nádherných věcech, které se staly dvěma krásným, spokojeným lidem. A jednomu mraku nedovolte zkazit vzpomínky na to úžasné, co jste spolu prožili
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pavli - tak tuhle větu jsem četla snad na všech stránkách svatebních fotografů - to si kopírujou ne :-D jinak z toho co píšeš koukám můžu dělat z fleku fotografa taky a ještě to jako amatérsklej nadšenec udělám 100 krát líp =-) jinak se s tim už netrap, vážně mohli se stát horší věci a fotečky máte i tak krásný, jen bych nečekala a šoupla ho do nespolehlivých firem hned a ještě bych se obrátila na sdružení ochrany spotřebitele nebo tak něco, protože tohle je vážně síla a takový člověk by měl živnost zavřít ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Konvali, ale nechtěla bych, aby tak jako já nalítly i ostatní nevěsty. Teď jsem si znova prohlížela tu svatbu co tam měl na ukázku, už když jsem si ho vybírala a zdálo se mi to vcelku hezké a teď jsem zjistila, že za družičku tam byla ta jeho přítelkyně, takže jak jsem si myslela, kamarádi, ne-li rodina, tak to se fotí jinak, to zřejmě pozovali sami bezprostředně, jak říká Tom, u nás stál jak jeliman a čekal co my na to. No jo, ale nemyslet na to, zase jsme to měli za pár korun, teď už si ceny nasadil, zřejmě nabyl dojmu, že získal už potřebné zkušenosti a praxi ;-) Tak jdeme spinkat, zítra nás čeká cesta domů, ještě se nám odesílá zbytek foteček na vyvolání do fotostaru, to byla fuška vybrat maminkám, tátovi, švagrům, družičkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, fakt to nemá smysl se tím dál trápit. Fotky se dají vybrat hezké, tak ty nejhezčí vyberte a založte do alba Me to a koukejte na ně :-) . Teď už s tím stejně nic neuděláš, vrátit už to nemůžeš. Dobrou a šťastnou cestu domů. brum - jo, jo, utíká to, ale to je dobře :-) . Moc se těším.
Odpovědět
Ahoj holky, suprová bouřka v noci a teď leje a leje :-| Pavlí jen ho dej do nespolehlivých firem, už jen kvůli těm problémům, co dělal než jste ty fotky dostali. 8-( V pondělí máme s Tomem měsíc od svatby, to je neskutečný jak to letí....., za třicet let už to bude: dědku, máš tu večeři, tak dělej.... :-D a už jsem si i trochu zvykla na nový příjmení, jsem dneska koukala na videa ze svatby.....chjo chjo bych to vrátila... :-) Jen mi kapku děsí, že si prohlídnu něčí svatební album, kde oba vypadají neskutečně šťastně a pak se kouknu do rubriky "první rozvod" a dotyčná se rozvádí po dvou letech =-) Ale člověk si tohle prostě nesmí připouštět..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, taky jsem do tohohle téma nahlídla a rozvádí se tam i dřív než po dvou letém manželství :-( . Bohužel, někdy to holt asi nevyjde... :-( . U nás byla v noci taky hrozná bouřka, dneska bych svatbu mít nechtěla, když takhle pořád prší :-| .
Odpovědět
Dneska je spací den, ani vařit se mi nechce (pozdě jsme stávali a snídali). To lituju nevěsty, jestli jim takhle leje, škoda, že počasí se neporučí....... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mám to stejně Veru, sedím tady u pc a ještě čučim na telku ;-) . No tak co taky venku v takovém hnusném počasí. Vůbec nezávidím dnešním nevěstám, je to fakt naprd :-( .
Odpovědět
Ahojda Počasí fakt hrozný, aspoň mi ale tolik neva, že jsem v práci. To počasí je strašně púroměnlivé, úplně se děsím, jak bude v srpnu :-(
Odpovědět
Konvali v srpnu bude hezky.....ani vedro ani zima a polojasno a v září bude hezké babí léto ;-) V září ještě máme 14 dní dovolenou, takže musí..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky na to spoléhám, že bude babí léto ;-) .
Odpovědět
No snad nám to opravdu vyjde, ale deštník mám pro jistotu nachystaný. Kamarádka se vloni vdávala 20. září, ještě k tomu v kostele, no byla děsná zima, jako spíš v listopadu. Ale letos je to počasí tolik proměnlivé, že třeba září bude nejslunnější měsíc
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidíme, nezbývá než věřit. Počasí člověk stejně neovlivní, takže nic jiného dělat nemůžeme :-S . Já zatím deštník pořízený nemám, ale určo na něj taky nezapomenu.
Odpovědět
Profilova fotka
Májo, tak jak jsi na tom s fotkama? Budou už? :-)
Odpovědět
Kačí v pondělí....
Odpovědět
...tak to se těšíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Májo, těšíme se moc :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem dneska byla na finální zkoušce šatů a vítala mě a celou dobu mě obsluhovala velice usměvavá paní :-) asi mam na ni dobrý vliv :-) ale byla fakt úžasná :-) tak jsem si řikala že vám to tu musim nahlásit, že holt asi fakt záleží na rozpoložení ... mějte se krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, tak to je dobře :-) . To je super, když obsluha je příjemná. Domluvily jste se na všem? Už jsi měla vlastně konkrétní typ vybraný viď? Máš v albu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?