Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
No hlavně, že ta dovča vyšla podle představ Pavlí ;-) Dneska bude pařák.....musim do Varů a jsem fakt ráda, že nemusim vlakem a busem, bych se upekla. Tomáš mě po pár bojích odveze, chudák dvě noční po sobě, včera spal 4 hodiny a dneska asi 5 hodin, víkend holt prospíme...
Odpovědět
Tak když bude ošlivo tak spát můžete do aleluja....ty noční mu nezávidím, mi stačí 2-3 do měsíce....autíčko je pohodlnější a co by pro manželku neudělal viď?
Odpovědět
Profilova fotka
Můj Tom chodívá taky na noční, v týdnu dvě za sebou a o víkendu, když vyjde, tak tři. Já bych asi nezvládla ani jednu, v noci jsem total grogy. A moje ségra chodí na noční 12 i celej tejden, hrůza.
Odpovědět
Jo noční to je hrozný, ale když to práce vyžaduje....co naděláme....manžel dřív byl tak půl měsíce na deních a půl na nočních.....to sem šílela....naštěstí on už má tak jednu a a já ty 2-3 za měsíc...takže celkem dobrý
Odpovědět
No já bych prostě noční nevydržela, prostě bych vytuhla :-D Májí, to on toho udělá pro mě dost, ale hádky frčí hlavně kvůli tomu autu, jelikož drahý neudělá ani krok po Kraslicích bez auta a mě by klidně nechal trmácet se vlakem, kde je ještě výluka, takže zpožení a pak v Sokolově běžět na autobus do Varů a pak 20 minut pěšky po Varech (MHD radši ne :-D ). Ač mám řidičák, tak říkám, jen mi auto pujč, ale chystej se mi tim pádem na funus, tak holt musí, jednou si mě vzal, tak ať se trochu stará... :-D Jsem děsná megera, že ? :-D
Odpovědět
Určitě nevytuhla...Při tý práci co má Tom to moc nejde i když když se člověk zasnaží a nepřijde se na to, ale tělu se poručit nedá.....Nejsi megera neboj.....asi bych to dělala stejně, jenže řidičák mám, vlastní auto taky a tak musím sama
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já zas měla noční nejradši, ten můj jde zrovna dneska :-) jinak termínek zůstává na Seebergu,jelikož vejlet do Skalný je prej beze mě :-D pánská jízda Jirka s malym za nějakym jeho kolegou z práce a jedou už dneska - no tak doufám, že se mi někde neupečou ;-) :-D
Odpovědět
Brum ten Seeberg bude hezký.....
Odpovědět
Já bych taky ráda sama.......jenže mi chybí třetí ruka a noha, bez kterých to prostě nezvládnu :-D A hlavně Tomáš se moc bojí o to naše fáro, takže než poslouchat ty kecy.... :-) Na svatbu řídil jeho svědek, chudák byl z něj celej říčnej a cestou z obřadu jsem jeli pospolu a svědek sám...no furt se otáčel, jestli jede taky.....pak dojedem před restauračku, kde už stojí s paňákama majitel, Tom vyskočí z auta, že jsem to ani skoro nepostřehla a letí navigovat svědka, kde má nejlíp zaparkovat :-D Všechno to mám na kameře a i se divim, že jsem se kvůli tomu nevztekala, že mě tam nechal stát jako idiota a čekat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veru: proč bys měla bejt megera :-D :-D jinak ono celkově chlapi neradi půjčojou svý miláčky :-D mě ho sice pučí ale max.do Chebu a zpátky :-D, dál ani náhodou; jinak to furt abch to někde neodřela a pak couval do garáže, vítr mu zavřel vrata a odřel si to sám :-D ale to pšt. to přece není pravda a jezdit neumí jen ženský :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D Jj, Tom jel nedávno do práce a potkal se se svodidlama, naštěstí to jen "lízl", ale ten byl na sebe tak vypruzenej, že udělat to já, tak mě rozkousne vejpůl :-D
Odpovědět
Mě auto půjčoval dobrovolně a ještě mě nutil....prý abych uměla jezdit a hlavně auto potřebuju v práci (a tam by byla velká ostuda a i průšvih kdybych bourala) a uznávám, že to bylo dobře....Taky jsem mu ho už ťukla, ale to jsem mu sdělila ve stavu opilosti, takže si nic nepamatoval a teď máme každý své auto a je to v pohodě (ale rád si půjčuje moje)
Odpovědět
Článek se načítá
Veru nebylo to když jezdil do Varů?
Odpovědět
Páč jednoho dne přišel jeden kolega ráno a říká....je namrznuto a vzal sem svodila a pak nadával a nadával.....
Odpovědět
Já si myslim, že kdybych měla svoje auto, že by mi nevadilo tolik řídit....že bych se tak nebála, že když to bouchnu tak to holt bouchnu, je to moje....Asi si pampelišku necháme až budeme pořízovat něco většího, přece furt nemůžu být závislá na chlapovi :-D
Odpovědět
Jo jo, v zatáčce mu to ujelo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ono je to nejlepší, když máte dvě auta - bohužel né vždy to jde - my sme rádi, že máme jedno a zatim jezdí - taky už má chudák bobinka 10 let :-D :-D ale jestli se trochu finančně zmůžem, tak se plánuje, že mužskej si koupí něco většího a bobina zůstaně mě, jestli teda bude ještě jezdit :-D
Odpovědět
Oni chlapy rádi řídí, ale ne tam kam musí.......taky jsem zkoušela odvez mě tam a odvez mě tam a pak pro mě přijeď....jenže jednoho krásného dne mu došla trpělivost, položil přede mně doklady od auta a klíča a odešel....bylo mu jedno, že sem za volanem neseděla rok (prý to je tvá věc), slzičky ho ještě víc naštvaly a tak jsem začala řídit nedobrovolně.....
Odpovědět
brumdi, koukám, že máte taky pojmenovaný ten svůj kočár :-D
Odpovědět
když jsme bydleli v Chodově tak nám taky jedno autí stačilo, manžel jezdil autem já busem, jenže teď máme špatný spojení do Varů a tak jsme museli pořídit druhé....jo spoustu let budu ho platit
Odpovědět
Loučím se holky, musím běžet... ;-)
Odpovědět
Tak pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já mám naštěstí také svoje autíčko. Hned po tom, co jsem si udělala řidičák jsem si chtěla pořídit starší ojetý auto, na kterém se naučím řídit. Zůstalo mi doteď a jsem za něj moc ráda. Je fakt, že práci mám v místě bydliště, takže jezdím do Varů na cvičení, občas, když jedeme za Plzeň na chatu nebo když jedu někam na školení, tak i služebním. Najezdím dost, ale není to to každodenní dojíždění do práce.
Odpovědět
Tak alespoň že řídíš, nejhorší je fakt mít řidičák a neřídit
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já nejezdím vůbec, máme to v rodině ;-) mamka začla v 18 a skončila, když dědovi převrátila na střechu nového žigula, pak dobrých 25 let nejezdila a teď pojíždí taky jen občas do práce a na kraj města ;-) teta taktéž moc nejezdí a bojí se a já si šla dělat řidičák ve 22, nejprve jsem vůbec nechtěla a dopadlo to tak, že pak jsem jela asi 5x, nikdo mi to nechtěl půjčovat, zprvu jsem si chtěla taky koupit ojetinu, nakonec k tomu nedošlo no a teď se bojim, jednak, když vidim ostatní řidiče a jak je třeba kolikrát zareagovat, mám z toho strach a nikdy mi nešlo řadit plynule bez skákání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Toho jsem se chtěla právě vyvarovat ;-) . Raději hned jezdit, než nechat řidičák ležet v peněžence.
Odpovědět
Souhlas Kačí.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, přeřadit bez skákání by ses časem naučila, chce to praxi ;-) . Chce to cit, ze začátku to auto hodně poslouchat a vnímat, pak to přijde samo. Věř mi, vlastní zkušenost. Taky jsem se to všechno musela naučit a autíčko toho muselo hodně skousnout, ale dá se to naučit. Nejlepší je podpora od lidí, co máš kolem sebe. Pokud budeš jezdit s člověkem, který ti věří, tak je to o něčem jiném než když budeš mít vedle sebe morouse, který ti do toho bude pořád kecat a pořád si něco vymýšlet. Mám to štěstí, že mám vedle sebe lidi, kteří mě podporují a nebuzerují :-). Není ale nad to, když člověk může jet sám samotinkej :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
sama bych se bála a v té době po řidičáku jsem měla po boku člověka, co šílel, že mu ničim auto a nadával a na to jsem neměla nervy. Tom je jiný, ale já mám ten strach zkrátka
Odpovědět
Profilova fotka
To je přesně o čem píšu, musíš mít vedle sebe podporu, ne nerváka ;-) . Jdu se napapkat :-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?