Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, fotečky fakt hezký Marti - krásné líbánky. Pavlí, koukala jsem, že jsi taky přidala fotečku z dovči - hezky si to užíváte :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, foteček už máme strašnou spoustu, ještěže máme notebook sebou, každej večer je stáhnem a hned prohlížíme. Dneska je trochu zataženo, ale na d隍 to nevypadá, tak si vyšlápnem na tu Kleť, když neni takovej pařák a radši pěšky než lanovkou, té já se bojím a asi ani Tobík by nevydržel sedět.
Odpovědět
Profilova fotka
přidala jsem ještě jednu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem koukala, moc hezká fotečka ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
pukanka - ted´čtu že si neměla prstýnek, jak jste to vyřešili při obřadu? jinak holky možná ještě změníme místo :-D :-D , mužskej se chce jet o víkendu mrknou do Skalný na hrad - tak uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brumdi, Martinka měla náhradní prstýnek. Tak jsme zpátky z výletu, nezmokli jsme, ale o chlup ;-) tedy řeknu vám, byl to dost blbej nápad lézt na tu Kleť pěšo a bát se lanovky. Nejprve jsme šli cestou podél lanovky, která je dost prudká a plná vyčnívajících kamenů a kořenů a asi v půlce jsme to zabalili a obešli sice delší trasou, za to po příjemnější lesní cestě, ale i tak jsem asi 10x umírala, že omdlim a asi 100x jsem myslela, že rovnou chcípnu :-D :-D dlouho jsem nešla tak nepříjemnou a dlouhou cestu do kopce, ale vyškrábali jsme se tam. A zpátky šel Tom s Tobim pěšky a já šla na tu lanovku, bála jsem se dost, byla pěkně dlouhá a pomalá, a kluci byli dole stejně rychleji, ale vyšli dřív. ;-) Teď trochu sprchlo, ale vypadá to zase na klid, ale asi budem už jen odpočívat
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, že je lanovka lepší. Jste možná měli vyjet nahoru lanovkou a zpátky jít pěšo :-) - nějakou hezkou cestou.
Odpovědět
Pavlí: aspoň že to počásko vám vychází, oko pořád stejné?
Odpovědět
Profilova fotka
Nebyli jsme ale jediní, kdo šel nahoru pěšky a lanovkou dolu ;-) já nejprve z ní měla strach, ale nadávala jsem si celou cestu a nahoře bylo poznat, kdo šel pěšo zpocen skrz naskrz a kdo lanovku v městských botičkách, obdivovali jsem tu těhotnou Němku, která šla pěšo nahoru a dolu, nechápu, já bych z toho porodila :-)šla jsem už hodně kopců, ale tenhle byl asi nejhorší (nebo to bude tím stářím ;-)) Tom šel i dolu pěšo, kvůli Tobimu, on by neseděl v klidu, neumí to tak dlouho a prej to bylo horší jak nahoru, protože ho bolely nohy, jak brzdil ;-). Konvali, oko stejný, jen jsem si už zvykla, že venku, když mám brejle, že to skoro nevnímám a hodně ostřím tím pravým, ale když je sundám a v menších prostorech je znát rozmazání. Jinak před chvilkou byl pěknej slejvák a bouřka, tak jsme si lehli a já sem tedy ještě teď grogy.
Odpovědět
Dobré ráno slečny a paní..Pavlí koukám, že si tu dovolenou užíváte opravdu pořádně, Martinka už si asi taky začala užívat krásy Francie..jinak dodané fotečky u všech moooc hezké tak nějak stále bojuju s novým příjmením, někteří lidi v práci si celkem rychle zvykli, jenže já nějak když si nedávám pozor, nebo se v rychlosti potřebuju představit, tak buď řeknu staré přijmení nebo minuta ticha a přemýšlím jak že se to vlastně jmenuju...fakt hrozný, včera například koukám do rozpisu služeb, co že vlastně dnes v práci bude mou náplní a hledám a hledám a říkám si, jdu vlastně do práce, když tu nejsem napsaná? A stačilo tak málo si jen uvědomit, že za stara se tam už nenajdu. Opravdu někdy to stojí za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Májí, taky mi furt nedochází to jméno, teť mě tu tady nikdo neoslovuje, takže mi to zase nepřijde, se x let nějak jmenujem a najednou jinak, že bych nepřijala příjmení Toma mě ani nenapadlo, přesto ta změna je docela na zvyknutí náročná ;-) když mám v práci na dveřích to nové jméno, furt se necítím, že jsem to já. Ale určo si zvyknem, za chvíli nebudem vědět, jak jsme se jmenovaly předtím ;-) snad. :-D
Odpovědět
Budeme si muset zvyknout, ale jak říkáš...otázka času.....dneska vyrážíte na další turistický výlet?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no tam kam jsme všude chtěli, už jsme byli, tak nevim. Dneska to vypadá na krásný den. Uvažujem o Lipně.
Odpovědět
hezky u vody....no proč ne....
Odpovědět
Profilova fotka
Ty bláho Pají, já ti úplně závidím :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Na nová příjmení si určitě rychle zvyknete ;-) .
Odpovědět
výhoda to ale je, lidi okolo alespoň ví, ke komu patřím
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě, když mě někdo osloví "slečno" zvlášť dotěrný prodejci a podobní na ulici, mám chuť křičet, že nejsem slečná, ale už paní :-D No mně se ani moc na to Lipno nechce, řekla bych, že voda bude dost studená a nic jiného se tam nedá dělat.
Odpovědět
no když jsem byla slečna oslovovali mě paní a teď mě začali oslovovat slečno - divný....alespoň malé schlazení v horku a Tobíkovi se tam třeba bude moc líbit a ty doladíš barvičku léta na těle. byhch si to klidně vyměnila, šla bych k vodě místo do práce
Odpovědět
Profilova fotka
no právě Tobi má panickou hrůzu z vody :-D a já mám opálen jen trochu výstřih a ruce a zbytek těla dokonale bílý :-D
Odpovědět
aha to ten náš roťák je do vody blázen, no vidíš tak opálíš zbytek :o)
Odpovědět
no nic hola hola práce volá, musím běžet ať nepřijdu pozdě.....hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych si to s tebou Pavlí taky klidně vyměnila. Neváhej a jeďte. Při nejhorším se půjdeš jen trošku smočit do vody, ale budete celý den venku na sluníčku. Tady už taky vylezlo a vypadá to, že bude krásný letní den x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme zase po výletě, ty dny utíkaj jako nic. Tak jsme na to Lipno dojeli, ale jen zkraje, kol Černé v Pošumaví, přímo do obce Lipno sme nejeli. Nejprve jsme si dali obídek v restauraci u Medvídků ;-) pak jsme šli k vodě, ale tam zrovna byly samé kameny, tak jsme tam vpustili jen Tobiho s páníčkem, i když trochu jsme ho museli do té vody donutit, protože vždycky brzdí ;-) pak jsme to objeli kousek dál a pučili si obyč lodičku, jenže Tobi se celou cestu strašně klepal. Ale bylo to krásné. Jen mám zářivě červené ruce, záda a stehna a kolena :-D trochu pálí... jsem si říkala, že v Čechách si nebudu kupovat opalovák ;-) taky jsem do té vody vlezla, ale teplá byla asi jen tak 10 cm z vrchu, břicho při plavání už mi studilo.
Odpovědět
No vidíš to, bylo to nakonec fajn i když ty spáleniny nezávidím....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hořim čím dál víc a Tobi nám asi taky přistydl, nezvedá ocas :-| to už jednou měl, má ocas úplně zahnutej dolu, když to měl poprvé, byli jsme vyděšeni, teď nám je jasné, že to má z té vody, že asi přistydl.
Odpovědět
Chudáček....jinak dobré ranko
Odpovědět
Profilova fotka
Na víkend hlásí hnusně, tak budete zalezlí a potit se a Tobíkovi to jen prospěje. Zůstáváte tam ještě dýl nebo jste to měli na týden?
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra už jedeme domů, cestou se "Srážíme" s Tomovo rodiči a bráchou s manželkou a jedem ještě na jednu návštěvu a je dobře, že má být chladněji, na cestu je to ideální, počásko bylo jako na objednávku, na cestu sem chladněji, pak oteplení, déšť až po výletu, když jsme byli stejně unavení, zase hezky a pak ochlazení na cestu dom. I když jsem říkala, že bych radši propršenou dovku, kdyby bylo hezky na svatbu, no tak aspoň, že ta dovka dopadla dobře, měla jsem hrůzu, že bude jen lejt. Jinak jsme doma ještě týden.
Odpovědět
No prostě ideál dovča...mě začíná příští sobotu, jenže manžel ji nemá, tak budu pracovat na zahradě ať to tu máme hezky....venku je fakt nádherně....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?