Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi - no tak pas super, to si pospíšili viď? No tak to je pravda, to moc času není. Na cestách budete celý příští týden? To si uděláte předsvatební cestu? Si aspoň odpočinete a naberete sílu na ten váš den :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
e.vik a kde to nakonec máte? Jinak ted´mě napadlo, že budu mít i super rozlučku i když se se svobodou neloučím :-D 12.9. je totiž v Aši toulavej vítr festival, kde jako každej rok vystupujeme s našim poloamatérskym country souborem a pak se paří - takže ted´koukám jak sem si to hezky vymyslela :-D :-D
Odpovědět
Jasně Brum, určitě bude hezké babí léto, hlavně, že tě drahý potěšil ;-) To my včera málem zadělali na mimčo (i když kdo ví), myslela jsem, že jsem si v neděli vzala HA a včera večer Tomáš začal laškovat ;-) tak říkám: jééé dneska jsem si nevzala prášek a koukám, že tam je i ten za neděli. Tak ve mě kapku hrklo :-D A vtipnej manžílek mi řekne, no a co, tak by se zadělalo, zrovna od něj to sedí, když mu děti lezou na nervy....zatim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ver - napíšu později, skončila přestávka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vy jste to ještě neplánovali, takže věřím, že ti zatrnulo. Tak snad vše dopadne tak, jak si oba přejete ;-) . Evčo, taky jsem nad tím přemýšlela, jestli jsi tady psala, kde se z vás stanou manželé :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Máme obřad na Kynžvartu v kapli, je to v albu. Taky jsem doufala, že tam budeme ten den sami, když je to náhradní termín, ale teď koukám na termíny a před náma i po nás je tam svatba na ostrůvku. Svatba je v pátek, v sobotu další oslava u našich a v neděli už jako manželé frčíme na dovku... Bála jsem se, aby pas netrval opravdu těch 30 dní.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jasně, stačí kouknout do alba ;-) . Nějak jsem to hledala v těch informacích u tvé fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si pročetla, jak jste se rozpovídaly ;-) my výletili v Terčině údolí u Nových Hradů, krásná asi 5 km procházka, kol krásného vodopádu a převážně v lese, takže se ten počínající pařák dal vydržet, i když ke konci už si Tobík lehl pod strom a nechtěl dál, tak jsme mu dali aspoň napít, za to auto bylo parádně vypečené. Jsem myslela, že se to bude kazit, ale tady je pořád pařinec, naštěstí máme pokoj na dobrou stranu, tak je tu chládek, takže ted dáchnem a večer se projdem zase do Krumlova, když to máme za rohem, škoda nevyužít, je to opravdu krásné město. Brum, držim palce, ať nový termín a místo vyjdou a také nějaká ta prácička. Verče, ať ještě mimi nechová :-D , ale také občas takové zapomínání mám a poslední dobou, když se nedržim v jídle tolik jako před svatbou, tak mám břicho tak na 5. měsíc, ale bohužel je to jen tloušťka :-D Evíkovi se to blíží, tak držim palce, aŤ to klapne, těším se na další fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
verunka - tak ted´jsem Tě dočetla, sem dorazila dom a jsem nějaká schvácená :-D je strašný dusno jasně, musí bejt krásný babí léto; jinak fajn, vypadá to že manžílkovi zas tak děti na nervy nelezou, né ;-) :-D evik - už jsem mrkla, kaple vypadá také moc krásně a i to místo hostiny - to ani netušim, že tu něco tak pěknýho v okolí je :-) no jo stačí jen kouknout se do toho albumu, co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - ted´se s Vámi rozloučim, pudem se s Jiříčkem vyvětrat :-D
Odpovědět
Ahojky, člověk přijde z práce a hned má co číst....Marti dětičky jsou sladký na fotkách, Brum...hodně štěstí...Pavlí super jak si to užíváte, malinko závidím (se tak moooc těším už na dovolenou), Madormi moooc vám to sluší, Veru to hrknutí jsem měla včera taky, nejenom, že nějak zapomínam na ty malý pilulky, tak jsem včera šla do skříňky, kde jsou uložený a koukám krabička prázdná, tak sem začala šílet, že nemám kvůli práci čas zajet do Prahy pro recept a nutně je potřebuju a manžel povídá....tak co, tak je už neber vždyť o nic nejde....klesla mi čelist a vypadlo ze mě jen..ty si se snad zbláznil.....to samý mi říká i když se jen tiše přiznám, že sem zas zapoměla jednu vzít...jsem jen zvědavá jak zareaguje až jednou přijdu a řeknu...čekáme mimi...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám ten prstýnkek - je kouzelnej....sice ho mám trošku s křížkem po funuse, ale nakonec ho mám a ještě po tom co sem je minulej tejden trošku seřvala dostala jsem na něj velikou slevu ;-) takže aspoň tak :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jé, Marti, tak gratuluji, škoda, že o takovou chvilku později. A máš někde zvěčněnej ten náhradní? Já se snažim dát do složky fotky na vyvolání, ale je to fuška - myslet na to, které do našeho alba, které jedné mamince, druhé, tatínkovi, družičce...
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem taky ráda.........Někde bude, ale zatim jsem ty fotky neviděla.
Odpovědět
No to je smůla s tím prstýnkem Martí, kdyby mi přišel za 14 dní, tak by mě to asi štvalo míň, než třetí den po svatbě, ale hlavně, že ho máš ;-) No, to samý jsem včera řekla Tomovi, že jsem zvědavá, jak se bude tvářit až s tím příjdu, on si dělá srandu, děti ještě nechce a já taky ne, takže si budu muset dávat větší bacha. Jenže jak to bereš každej den, tak už si to fakt nepamatuješ. Jednou jsem si vzpomněla v poledne v práci, že jsem si ji večer zapomněla vzít, letěla jsem domů a aniž bych se koukla na den jsem ji spolkla dodatečně. Večer si ji jdu normálně spolknout a koukám že mi chybí už zítřek :-D Prostě jsem zapomněla, že jsem tu původní fakt spolkla, dopoledne jsem snědla tu co jsem měla sníst večer a večer jsem zbaštila tu na příští den. 8-( Od tý doby ty dny pečlivě kontroluju..... Eviku to bude krásné místečko na svatbu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak napřed jsem ještě snad nikdy nebyla ;-) , ale já si myslim, že když se bere pravidelně a jednou zapomene, že by se snad nemělo nic dít, ale dvě za sebou už možná jo.... ;-)
Odpovědět
No právě a náhoda je blbec. Že chlapi neberou nějaký prášky, aby jsme neotěhotněly, už by to taky mohli vymyslet.......
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, tak dodatečně gratuluju k prstýnku :-) , to je fajn, že ho nakonec máš. Kdy zítra odjíždíte? Přeju krááásné líbáááánky 8-) . Veru, já s tím naštěstí nějak nemám problém, myslím na to každý den. Mám to naučený jak návyk na čištění zubů, na to taky nikdy nezapomenu ;-) . Je fakt, že mě se třebas stane, že někam jedeme a já si je zapomenu vzít s sebou.....
Odpovědět
To mě taky, proto jsem začala platíčko nosit v peněžence :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky už jsem zapomněla, když jsme jeli na noc pryč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak v sobotu jedu na zkoušku šatů, tak jsem zvědavá s jakou náladou mě paní Emilka přivítá :-D když tu na ni nepějete chválu :-) a budu tam bez těch známých, tak třeba se bude chovat jako u vás :-D hlavně abych měla jistý šatky a aby mi byly, nic jinýho mě nezajímá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě jsem chtěla pochválit pukanku, že ti to mooooc slušelo, moc se mi vaše fotečky líbí :-) už aby to taky bylo, tyhle začínající nervíky před to neni nic pro mě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím všechny slečny a paní ;-) člověk odjede na 14dní na dovču a vy tady s tím dokážete sakra zatočit :-D blahopřeji novým mladým paním a přeji ať všechny zapomenete vzít tu tabletku a ať vám brzy přijde další štěstí 8-) podívejte se na mě-neberu prášky dva roky a stále nic a vypadá to, že to ještě potrvá :-. janiii já si Emilku chválím, půjčuji si šaty pro sebe i pro svědkyni a úúúžasné, krásné a obě jsme spokojené ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nedy - já jsem u ní byla jen jednou a byla taky příjemná - přímá, ale příjemná. proto si taky nemůžu stěžovat :-) a šatičky, které máš v albu jako prví, tak ty mám vybrané!! :-) okouzlily mě svojí jednoduchostí ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janiii - ona tam je i v sobotu? Tak držím palečky, třeba jsme jen měly zrovna smůlu a paní neměla svůj den. Teď, když už mám šatičky vybrané a zaplacenou zálohu, tak je v pohodě. Spíš jde o ten první dojem, kdy tam stojíš skoro nahatá a ona pořád odbíhá.... ]-( . Nepůsobí to dobře, když seš u ní objednaná a nevěnuje se ti. Možná, kdyby člověk předtím nebyl v jiném salónu, kde kolem tebe běhali a dělali první poslední.
Odpovědět
Profilova fotka
st.katka - jojo, přede mnou má domluvenou ještě nějakou nevěstu a pak jdu na řadu já :-) zatím si vážně stěžovat nemůžu - a to jsem byla i v jiném salonu, tady na foru docela vychvalovaném :-) tak snad to tak půjde i dál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přeju, ať šatky sednou a ať vše dobře proběhne :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Janiii a Eviku: přeju krásnou svatbu tento víkend ;-) :-) Zatim se holky loučim.....hola hola svatební cesta volá :-) .....dala jsem fotečky z obřadu + pár dalších z příprav a tak, tak jukněte...pa
Odpovědět
Profilova fotka
Marti krásné fotečky a šťastnou cestu, užijte si to! Janiii přeji, ať Emilka nepředvede žádné své špatné nálady, zvlášť v sobotu ;-) Je pravda, já taky zůstala vysvlečená a čekala jsem dobrých 15 minut než se vrátila a dala mi první šaty.
Odpovědět
Ahoj holky......... užijte si dovču Martí, ať máte hezky a fotky jsou moc krásný. x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?