Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsme po výletění zpět v pokoji a mám pěkně spálený výstřih, parádně to tu už paří ;-) , tak trochu teď relaxujem, v pokoji je příjemný chládek. Jinak to oční jsme našli docela brzo, šla jsem tam, na recepci řekla o co de a hned zavolali doktora, ten si mě vzal - je to malé proti Praze, asi je tam jen ten jeden doktor a nedělají tam vše. Podle mě asi ani ty operace ne. Tak jsem mu to vylíčila a on řekl, že jednak je to v mém věku výjimečné (už na netu jsem viděla, že to je nemoc spíš u starších lidí) a nejprve mě nechal číst se zakrytým okem a pak koukal přístroji a řekl, že jen takhle vyloučil případnou závažnost, kdyby to bylo něco víc, ale že jinak mám čekat na to vyšetření, že to není tak závažné jako by bylo odchlípení té sítnice, tohle je "jen" odchlípení sklivce, neříkal, jak se to léčí, ale doufám, že by to nemuselo být tou operací. Jinak mi víc nepověděl, že nezná můj veškerý stav před a po operaci, že tam není nic závažného, kdyby něco, mám jít ke svému očnímu a že teď na to oko moc nevidim, to se nijak nedá řešit. Jinak jsme koukli po Budějkách, pak jsme byli na Hluboké a v Temelínu, přímo v té vesničce, narodil se tam Tomův děda, tak jsme vyfotili jeho rodný dům a pár věcí v okolí. Teď relaxujem v chladném pokoji, Tobi je z toho pařáku, hlavně v autě úplně grogy a my docela taky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, tady je taky hroznej pařák. To je strašný ty změny počasí, o víkendu hnusně a teď zase neskutečný vedro. Se Tobíkovi nedivím, že je celý spařený ;-) . Tak na očním to tedy dopadlo docela dobře ne? Aspoň budeš klidnější. Zajdeš pak na to vyšetření v tom srpnu a uvidíš, co dál. Snad to nebude nijak zlé.
Odpovědět
Profilova fotka
jsem spíš zvědavá jestli a jak se to vyléčí, za tu dobu už si zvyknu, že na levý oko vidim rozmazaně, je to nepříjemné, hlavně, když s někým mluvím.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, manželovo! :-D :-D :-D je to fakt Evi, děkuji
Odpovědět
Pavlí: tak ti aspoň dokázal říct něco bližšího. Já bych taky tak šla ven, jenže tenhle týden mám 5 služeb, takže se dostanu domů jen zítra odpoledne a ve čtvrtek odpoledne ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
To si Konvali moc to hezké počasí neužiješ..... :-| My ve středu frčíme do Francie takže se moc těšim, jak si odpočinem :-)
Odpovědět
No ale snad bude i potom. Tak ty líbánky celé prolíbejte :-D
Odpovědět
Tak aspoň trochu úleva Pavlí ne? Mě taky včera v jiný diskusi opravila nevěstinka, že o Tomovi píšu jako o "příteli" a to jsem tři týdny vdaná :-D A na víkend hlásí zase ochlazení a od pondělka krásně, ale buhví jak to zase bude. Kdo je vlastně teď po Martince na řadě?? Jo už to vidim, Evik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty a novomanželky, hodila jsem tři fotečky na ukázku do alba- víc jsem nestihla strašně to trvá je zmenšit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Madormi: byla jsi moc krásná nevěsta, sluší vám to spolu ;-) :-) ....přeju jen samé štěstíčko a lásku ve vašem manželství :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc hezký Madormi, také jsem dlouho zmenšovala, strávila jsem nad tím večer :-D těším se, jestli ještě nějaké přidáš.
Odpovědět
Profilova fotka
madormi - hezké fotečky :-) , hezké prostředí. Kde že jste to měli? Gratuluju a přeju hodně štěstí do společného života.
Odpovědět
Článek se načítá
Dobré ránko :-) Madormi, moc vám to slušelo
Odpovědět
Profilova fotka
A Martinka měla krásné prcky :-D
Odpovědět
Přeji dobré ránko po dovolené... Pavcza: opožděně gratuluju k získaným fotkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dartsmane díky. Kdepak že jste to byli a jak se líbilo? :-)
Odpovědět
pavcza: Tak původně jsme měli vyhlídnuté taky jižní Čechy, ale nakonec jsme skončili jen na chalupě a dělali výlety na SOS, motýlí farmu, bazény a zábavní park v Geiselwindu. Počasí sice nebylo ideální, ale jako odpočinek to bylo příjemné...
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji holky, měli jsme to v Poštovním dvoře a focení tam a pak v parku u letního kina
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak je :-) Tak u nás zatim pohodička, práce bohužel zatim nic, ale už se snad něco rýsuje :-) Jinak svatbu sme odložili na září a budeme mít tremín 19.9. na Seebergu. Zatim je to zamluveno na 11:45, ale já bych raději později, takže se v srpnu ještě domluvíme až jim tam přibudou další svatby, že to dělají postupně, jak se kdo hlásí - takže mě ted´neslíbí pozdější hodinu, ale v srpnu máme přijít a že prej se dohodneme, tak sem zvědavá :-) :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem skoukla nové fotečky.......madormi moc vám to oběma slušelo, krásné šaty a účes, romantika jako blázen x-) a Martí kouzelnej družičák a družička samozřejmě taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum - tak to máme stejný termín ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
st.katka - já vim, sem si hned na Tebe vzpoměla ;-) kde to vůbec máte ve Varech? Jinak mi říkala, že to dělaj podle toho jak se kdo přihlásí, že tam nesmí mít prostoje, že třeba poslední svatba bude v 11h hodin a pak až ve 3, že tam nikdo zvlášt´jezdit ani čekat nebude. Ale uvidíme v tom srpnu, třeba se posuneme trochu dál - já bych nejradši až na tu 15.hodinu, aspon na 13 hodinu, kdyby se to vyšplhalo - ale ráda bych aby sme byli úplně poslední svatba ten den, at´se nám tam nikdo neplete :-D :-D jinak je tam živá hudba na varhany, co si vybereme a představení rytířů v ceně - za obřad se platí 2380,- Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky máte opravdu všechny moc pěkné, hlavně Vás tu je teď už víc vdaných než nás svobodných :-) Já začínám být trochu ve stresu, je ještě dost zařizování a moc času nezbývá.
Odpovědět
Profilova fotka
e.vik - přeju pevný nervy, vsadím se, že už máte většinu zařízenou a chybí už jen nějaké drobnosti, které snadno doladíte :-) . No příští pátek je sice za chvilku, ale pořád je to dost času ještě spoustu věcí zařídit. Věřím, že to zvládnete ;-) . brum - máme to na zámku v Chyši přesně v pravé poledne :-) . Také budeme mít varhaníka, ale cena je trošku jinde, ale je to jednou za život ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ps - katka supr termín, ne ;-) jinak holky včera sme grilovali a já šla ještě vařit na dnešek, protože musim jezdit na kurz do Chebu a přijedu až v půl čtvrtý domů, tak aby byla zvěř nakrmena :-D :-D a Jirka jen tak za mnou přišel a že si mě rád vezme, když budu každej den taková jako dneska ;-) :-D tak mu říkám a to si ze mě děláš zas srandu nebo to myslíš vážně :-D a on že jo, tak mu říkám fajn, ale na 31 to nestíháme zařídit, tak co třeba v září 19.9., a on že bude zima, tak mu říkám že bude krásný babí léto a i kdyby tak lepší zima než pařák na ty svatební šaty a oblek :-D :-D no tak sem hned brnkla do frantovek, zda to pude na hradě a v Aši to toho 31.odvolám - no včera řikal, že je mu jedno kde, když sem se ho ptala, tak doufám že bude souhlasit a že se nám do té doby nevykaká něco jinýho :-p no tak to rozjedem a chybí už jenom ta práce, ach jo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
brum - je to hezké datum, to si piš ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Veru: ty děti byli všechny úžasný, ostatní zatim nemám na fotkách brum: s tou prací pořád nic?....já myslela, že už někde makáš.....moc jsem tě tu teď neviděla.... Holky co se vašim hostům nejvíce líbilo na vaší svatbě?....podle ohlasu od svatebčanů....u nás to vyhrávají lampiony (jako půlnoční překvapení)...když se vypustilo všech 30 lampionů byla to nádhera....a těm co nevydrželi do půlnoci se líbila tombola a karaoke..........a samozdřejmě únos nevěsty na ostrůvek, i když jedna malá drůžička se málem rozbrečela, když jí řekli, že se z ostrůvku už nikdy nedostanu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pukanka - bohužel nemakám :-S , jen mě vyslali na rekvalifikační kurz na kterej denně jezdim do Chebu - na správce sítě a tvorba www stránek, tak už mám méně času, ted´sem píšu odtamtud - máme přestávku :-D a sem tam mám mini brigádku do 4 tisíc hrubýho za měsíc
Odpovědět
Profilova fotka
:-D chudák malá družička. To mě taky zajímá, co mělo největší ohlas na již uskutečněných svatbách - cenné informace :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Katko - je to spíš takové dolaďování, je toho hodně i proto, že hned v sobotu se ještě slaví u našich na zahradě - to je taky dost lidí a v neděli letíme na dovolenou. Takže teď zařizuju hlavně tu. Pas už naštěstí mám, teď jsem tam volala, holky trvalo to jen 14 dní, což je super! Brumdi, na Seebergu se mi to moc líbí, taky jsme o něm uvažovali.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?