Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko, hodně štěstí. Těším se fotky, mám tě sice vyfocenou jako nevěstu, ale profi fotky jsou profi fotky ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se už nemůžu dočkat foteček :-) ......jak se ti líbil obřad?.....asi jste nic neslyšely....bylo prý špatně slyšet v zadních řadách........a líbila se ti výzdoba kostela?....kdy jste odešly...hned po obřadu?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, výzdoba byla moc hezká. Obřad byl nádhernej Marti. Jen škoda, že opravdu nebylo nic slyšet, ale důležité je, že jste slyšeli vy a vaši nejbližší :-) . Pana oddávajícího osobně znám, takže musel mluvit krásně. Šla jsem ti popřát a pak jsme odešli. To nejdůležitější jsem slyšela a viděla ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, za gratulaci. Oddávající měl fakt nádhernou řeč....moc se mi to líbilo ;-) Tak to je škoda, že jsi hned šla....před vchodem pro nás bylo připravené srdíčko, které jsme museli vystříhnout z prostěradla a pak mě jim ženich pronášel....skoro mě neunesl :-D a pak nás zasypala rýže.....měla jsem jí všude, ale bylo to super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko - IP :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
A kdy budete mít fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky budou možná zítra....
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme se moc těšit, dobrou noc.
Odpovědět
Marti: Gratuluju, fotky jsou nádherné, šatky vypadaly perfektně. Užijte si líbánky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky jsou opravdu krásné, ty šatky opravdová nádhera, tak krásnou dovču a šťastnou cestu. Já du dnes zkusit štěstí na to oční, když ho najdem ;-)
Odpovědět
Marti paráda fotečky....sluší
Odpovědět
Vám to mooooc
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky děkuji.......škoda, že to tak rychle uteklo....klidně bych si to zopákla :-D Pavlí: držim palečky na očnim
Odpovědět
Marti to já taky a hlavně už bych si se vším nedělala takovou hlavu, beztak to bylo jen o lidech a náladě, se kterou přišli
Odpovědět
a u nás byla nálada, taková, že ženich s nevěstou se stále usmívali a byli šťastní a tak vypadali i lidi kolem nás
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslim, že u nás se taky všem líbilo...... :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem taky skoukla fotky - no krásný. Bylo na vás vidět, že jste šťastní a že si to užíváte :-) . Pavlí - hodně štěstí při hledání oční kliniky.
Odpovědět
Profilova fotka
Mají a kdy ty budeš mít fotečky?
Odpovědět
Kačí když to vyjde tak snad po víkendu, měla bych mít volno, tak bych pro ně zajela ....no nemůžu se nějak dočkat....
Odpovědět
Profilova fotka
Jóóó, to je vlastně těch 100kiláků viď? No to se ti vůbec nedivím. My se taky nemůžeme dočkat ;-) .
Odpovědět
no právě, hlavně foťáků tam bylo mraky, ale ti co fotili nejsou schopní mi fotky poslat nebo odjeli na dovolenou...ale určitě se dočkám...Pavlínka taky čekala a dočkala se :o)
Odpovědět
Profilova fotka
To je škoda, že nemáš aspoň ty fotky od hostů, ale co naděláš :-| . To víš, že se dočkáš :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ty nemáš ještě žádné fotky Májí????....já myslela, že nám je nechceš ukázat....náš fotograf je z Prahy a hned včera nám poslala pár fotek, aby bylo co ukazovat :-)
Odpovědět
to víš že se chci taky pochlubit......fotila mi to teta, má toho poslední dobou moc, tak ji nechci nějak honit...hlavně jí věřím, že výsledek bude stát za to...upravovala všechny fotky, kterých bylo cca 1100, takže práce na 3 noci prý.....zatím se kocháme videem :o)
Odpovědět
Ahoj holky.... Martinko, krásné fotky, moc vám to slušelo, kytička je nádherná. Hlavně, že jste byli spokojený a naplnilo to vaše představy, takže moc gratuluju a užijte si dovču ;-) A jak si zvykáš na nové příjmení?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, děkuji......příjmení si zatim nějak neuvědomuju....možná proto, že jsem si vzala přítelovo příjmení a zároveň si nechala i svoje, takže mi vlastně přibylo jen jedno jméno navíc:-)
Odpovědět
Profilova fotka
A představuješ se oběma nebo jen jedním?
Odpovědět
Marti: tak to budeme mít stejné, já si taky nechávám příjmení své a k tomu přítelovo v mužském rodu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - přítelovo? x-) nezvyk viď? Už manželovo x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, gratuluji k svatbě, fotky jsou krásný, šaty Ti ohromně slušely, prostě paráda...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?