Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Konvali to v Hamrech neznám a na takovou obec bych čekala nižší ceny, tak držim pěsti s Kukačkou, tu znám :-D a taky je tam možnost být venku, že? Tak ať to klapne. taky by nemusela být špatná Krásná Vyhlídka přímo v Nejdku tedy je na kopci nad Nejdkem, v lesích, klid a stejný majitel jako Kukačky :-D nebo snad otec a syn. My jsme se trochu odpočinuli a razíme do Krumlova. Jen mi štve to oko, je to stále nepříjemné
Odpovědět
Pavlí, nemohla jsem ti odpovědět. přišla jsem k netu teď. Jestli se to nezlepší, zajdi tedy k očaři jinému. Vyhlídka už bohužel byla obsazená. Jo, jo, je to táta a syn. Hezky si to na Šumavě užijte
Odpovědět
Profilova fotka
No chceme v pondělí do toho Lexumu v Budějovicích, ale nevim, jestli mě vemou, bez objednání nebo jen aby mi někdo řekl, jestli za tu dlouhou dobu se mi nemůže nic stát. Ale včera, když jsem večer zavřela oko, tak jsem viděla jako svítící mřížku. Konvali, přemýšlela jsem, kde máte obřad a koukala jsem do alba, že v Manětíně, to budete mít trochu daleko na tu hostinu, ne? Mimochodem, je tu v tom penzionu všechno strašně slyšet :-D :-D a před chvílí před oknem se tu proletělo práškovací letadlo, vypadalo, jako by chtělo práškovat i v pokoji :-D
Odpovědět
Pavlí: ano, je to delší kus cesty, asi stejně jako do Chýše, ale Manětín se nám líbí víc ;-) Máme to kvůli lidem, které zveme jen na obřad a ne na hostinu, aby nemuseli až k nám do západních Čech. Přítel je ze Šumavy a spoustu kamarádů máme v Praza, tak proto něco na půli cesty
Odpovědět
ahoj holky.... gratuluju Martince, coby vdané paní, už se těšim na dojmy a fotky. Dopoledne tu bylo fakt hnusně, tak jsem doufala, že se jim to ošklivý počasí vyhne. Tak hlavně, že jste Konvali našli lepší místečko, tohle je fakt pálka. 8-( Jinak zdravím Pavlí do Chlumce ;-) A zkus ty Budějky, nic za to nedáš...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme po krásné procházce po Krumlově, fakt nádherné městečko, dali jsme si koktejlík, trdelník a udělali asi 120 fotek ;-) za dnešek už jsme ale dost unavení, vstávali jsme brzo, půl dne v autě a tak.Tobi už čeká v posteli ;-)
Odpovědět
Vy se máte :-) Se bude dobře spát..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsem Veru na nově přidané fotečky a musim říct, že se mi moc líbí ty tvé šatečky, byly takové krásně bělounké a působí nadýchaně a lehce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme dnes byly znovu kouknout na šatky pro maminky a koupit oblek pro taťku. Pořídili jsme parádní v OP Prostějově ve Sparu. Je fešák ;-) a mamky si taky pořídily. Jo jo, Verunce to moc slušelo jako nevěstě. Ale to dnes Martince taky, byla fakt jak princezna. Ty šaty byly ve skutečnosti mnohem hezčí než na fotkách, byla krásně nalíčená a účes měla taky moc hezký - rozpuštěné vlasy stažené na jedné straně a dané růžové růžičky :-) . A ty malé krásné družičky.... Byly tam i slzičky štěstí. Pavlí, ty Budějky určitě zkus, uvidíš, co ti řeknou ;-) .
Odpovědět
Dík holky....jen zblízka byly jako prase, obzvlášť vlečka :-D To je fajn Kačí, že jste pořídili ;-) Taky bych chtěla ještě tohle řešit, ale už to nejde :-( jsem vdaná žena a konečná 8-( Sranda :-D Jsem teď pyšná, že můžu říkat "můj manžel" :-D Ale fakt mi trochu chybí to napětí, to těšení se....tak si to Kačí hezky užívej, dokud můžeš :-) Já si myslim, že to Martince móóóc slušelo. ;-) Tomáš má pracovní chlastačku v Chodově, takže jsem sama samotinká. :-( Aspoň mám klid si brouzdat po netu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, v Karlovarském kraji ;-) U nás se svatbička posouvá asi zatim na září, a jsem i ráda jelikož ty 30 tky bych v těch svatebních čatech jaksi nezvládla :-D :-D :-D Jinak se nám podařilo nakoupit supr oblek pro ženicha i s vestičkou a mě letní šáčko jen za 1200,- Kč (výprodej v Hassu - 70% z ceny dolů) takže zatim spokojenost :-) Jinak Chýše je krásná a ted´mě holky napadá znáte zámek Kamenný Dvůr, prý je tam hospoda ve středověkym stylu - no asi budem muset navštívit - mělo by to být někde u Kynšperka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brumdi Kamenný Dvůr vidíš, po pravé straně, když jedeš z Chebu do Varů a líp je vidět opačnou trasou při hlavní trase a vypadá nádheně i na svatbu ;-) , ale uvnitř jsme nebyli. Dneska se chceme vydat na zříceninu hradu Dívčí kámen, vypadá to na příjemné počaí a těším se, až se objeví s dojmy Martinka.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pavcza - no právě my to krásně vyděli, když jsme jeli z těch Varů domů, ale jen z venku jak jsme jeli okolo a nádherně to opravili - zajímalo by mě, jestli jste někdo byl uvnitř, jak to tam vypadá a takpod. a třeba i na svatbu (i když už trochu z ruky) - tady jsou všichni hosti líný :-D :-D :-D :-D ale určo se tam někdy zajedeme mrknout blíže ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ps. jej viděli, fuj co sem to tam napsala za patvar :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky.........tak Martinka asi ještě vyspává :-D Včera mi drahý v půl druhý ráno vpadl do bytu zlitej jako bomba, musela jsem ho zout, jinak by tam byl věčně. Půl hodiny se svlíkal.......nahnala jsem ho do vany, kde si vlezl dovnitř a sedl na okraj, takže jsem ho musela podržet, aby nepřepadl a donutit ho sednout si úplně, pustit mu sprchu, jelikož ječel, že ta vana je studená.....pak chtěl umýt, to už jsem prchla a po ráně z koupelny jsem pochopila, že už asi leze ven, tak jsem ho ještě musela utřít ručníkem. No není ten manželský život úžasný.......... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, jsem ráda, že jsme pořídili tak dobře. V OP Prostěj. jsme narazili na moc milou a ochotnou paní prodavačku, takže o to to bylo ještě lepší. Jsem si aspoň udělala představu, až tam půjdem vybírat oblek pro ženicha :-) , určo si počkám na obsluhu právě této paní, protože skvěle poradila a prostě bylo vidět, že se v tom vyzná ;-) . Taťka je vysokej, hubenej, cokoliv na sebe oblíknul, to mu sedlo, takže jsme museli jet vylučovací metodou. A nakonec vybrali skvěle, sladili jsme ho k mamce. K nevěstě si sladíme ženicha :-) . Taky se moc těším na dojmy Martinky, ale tak jak jsem tu už psala, vypadala krásně uvolněně a myslím, že si to hezky užili. Pavlí, koukám, že sjedete všechny možné památky, to je skvělé. Tobi je určitě taky ve svém živlu :-) . My máme Andynku na antibioticích, ale už je to lepší.
Odpovědět
Copak máte s Andynkou?
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme byli na houbách a asi jí tam něco píchlo do jazyku :-( , trošku se to zlepšilo a pak zase zhoršilo, tak jsme raději vyjeli pro radu k doktorovi, dal nám pro ni nějaké antibiotika a vitamíny a už je na ní vidět, že to působí, že jí je líp. Za celou dobu, co jí máme, tak mi nedělala tolik starostí jako teď poslední půl rok - operace a teď tohle :-| .
Odpovědět
Tak hlavně, že se zlepšuje....Náš Rokýček taky všechen hmyz loví, pak se diví, když ho něco "ďobne". Jdu loupat brambory. papa
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, nejradši by všechno ochutnali viď? Pa.
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, kde jste si dali ten koktejl v Krumlově? nebyli jste náhodou v tom baru na náměstí, níž ze strany, jestli si dobře vzpomínám, nějakej music bar? tam jsme se stavěli pokaždý my, když jsme tam byli.. Vy mi tady děláte chutě s tou Šumavou, máme to tam hrozně rádi, když můžeme, jedem ke známým, co mají hotýlek nad Nýrskou přehradou, tam se krásně odpočívá ;-) Ten Kamenný Dvůr musí být pěknej na svatbu, ten park vypadá taky dobře, i když tam musí být trochu rušno z těch projíždějících aut. Zrovna jsme včera jeli kolem, od mamky z práce tam má mít někdo známej svatbu - za 300litrů!! asi i s ubytováním, takže levná záležitost :-x jinak tam byl kolega na jídle v tý středověký krčmě, prej hezký, ale jídlo nic moc a čekali na obsluhu skoro hodinu, přitom tam lidi nebyli.. třeba měli jen smůlu, nevim.. Káťo, jakej jsi měla pocit včera z toho obřadu? já bych byla asi vytrémovaná i za Marťu, a hlavně naměkko, když bych věděla, že mě to za chvíli čeká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pugie, ten koktejlík jsme si dali u venkovního stánku do kelímku ;-) protože nevim, jestli by nás s Tobim někam dovnitř pustili a na pokoji ho nechat nemůžeme, neradi bychom to tu hradili ;-) zjistili jsme, že teď jsou tam takový venkovní mini bary asi na vícero místech. Ale u tohohle byl zrovna největší šrumec u druhého seděla obsluha a nudila se.
Odpovědět
Profilova fotka
Pugie - no byla jsem naměkko, to si piš. Měla jsem slzy na krajíčku ;-) , ale zase na druhou stranu se už zase o něco víc těším na ten náš den. Tentokrát jsem se snažila to hodně vnímat z pohledu, co se týče toho, kdo kdy jde, co kdo říká, kdo dává první prstýnek atd..... Byli jsme už na pár svatbách, ale dokud to člověk neprožívá osobně, tak tyhle věci tolik nevnímá.
Odpovědět
Profilova fotka
pugie - no tak to si tam nechám zajít na svatbu chut´za 300 litrů mně můžou milovat :-D :-D :-D koukala jsem na jejich stránky a to ubytování je tam vážně drahý, no zkusíme jen tak omrknout, ale asi když už hrad nebo zámek, tak zůstaneme věrný Seeberku :-D nebo mě ještě napadá Skalná u Chebu, tam by to taky nemuselo bejt špatný ;-) no stejně asi nakonec zůstaneme v tý naší díře :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak už jsem vdaná paní :-) .....bylo to něco úžasného, krásného....předčilo to veškeré moje představy :-)
Odpovědět
Martinko tak hodně štěstí do manželství ať je stejně vyvedené jako včerejší den.......mám velkou radost, že jsi spokojená a nejen já určitě.... :-) užívej si to dál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moc děkuji Májo :-)
Odpovědět
no není zač....a jak tady Kačka psala, že ti to moc slušelo, tak o to víc se těším na fotečky...no měj hezký večer a nejen ty, musím běžet, musím připravit manželovi svačinku do práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je super Marti, moc Ti gratuluji a hodně moc štěstí do manželství ti přeju a kdypak jedete na tu dovolenku?
Odpovědět
Profilova fotka
Na dovču jedeme ve středu, takže vyperu, zabalim a frčíme ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?