Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Jo jo s těma penězma to je hrozný.......bych potřebovala ve sklepě oslíčka :-D To věřím, že to je hezký, budeme si taky dávat zvětšovat, Tom ji chce nad postel. Vyhráli jsme kdysi v tombole obrovskej rám a máme v něm puzzle s kočičkou, no Tomovi už to dlouho pije krev, tak to chce prohodit za fotku, ale příjde mi to takový babičkovský, mít svatební fotku nad postelí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lepší než kočičky, ne :-D ? my máme nad postelí malou fotku kde jsme my dva u moře a já na své straně mám 3x Tobiho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, není důležitý, kde jste na svatební cestě, ale s kým x-) . Aspoň tedy pro mě. Pokud jste si to hezky užili, tak je úplně jedno, jestli to bylo v Čechách nebo někde u moře. Jo, tak až bude oslíček, tak přijdu na návštěvu ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Pavlí, tak jsi se dočkala ;-) fotečky jsou moc pěkné, takže to dobře dopadlo ;-) Holky vůbec nestíhám, pořád něco dodělávám a přijde mi, že to nemůžeme zvládnout....to co hlásí za hnusný počasí na víkendn radši ani nekomentuju ]-( ...to je hnus fialovej :-( ]-( Nemám ten prstýnek.....před týdnem mi ho poslali a nedorazil :-( ach jo Dasta: my tombolu děláme a ceny budeme losovat, takže si každej může koupit lístku kolik bude chtít ;-)
Odpovědět
Marti: Tak ať to všechno hezky zvládnete. Na počasí nekoukej, o fesťáku bývá většinou bohužel vždycky ošklivě. Ale třeba se to umoudří. No a i přes to si to krásně užijete x-) S tím prstýnkem je to mrzuté, zkusila jsi ho vypátrat na poště? Já teď zase řeším problémy s restaurací a hlavně skorotchýní ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kon: Tak bouřky snad nehlásí.....a má být kolem 20 stupňů což taky neni tak hrozný, tak snad nebude moc pršet.... :-| Jaký máte problém s místem? a co tchýně....plete se o věcí, do kterých jí nic není....nebo?
Odpovědět
No ale dnes mi majitel poslal kalkulaci za jídlo na osobu a slušně mě tedy natáhl, tak se to snažím celý den řešit. No a tchýně přesně jak píšeš. Poprosila jsem ji o jednu jedinou věc- aby nám upekla svatební koláčky asi 350 ks, peče výborně. No a ona není schopná pochopit, že na svatbě žádné jiné sladkosti kromě dortu, koláčků a ovoce opravdu nechceme. Už jsem jí to několikrát slušně říkala. Ale ona mi pořád cpe nějaké velké koláče, cukroví. Koláčky se jíd ělat nechtějí, tak je objednala bez domluvy se mnou+ ještě kremrole. Absolutně natvrdlá, to jsem si ty koláčky mohla objednat tady. Potřebuju je už v pátek, abych je mohla ve výslužkách odvést do hotelu a dát na pokj. Taky se jí vůbec nic z našich věcí nelíbí, kritizuje prstýnky, kravatu....No děs běs
Odpovědět
Profilova fotka
Konvali to chce klid, mně se taky dotklo, když řekla, že Tomovo košile a vlastně i barva mých šatů jsou jako zapraná bílá a kravata taky, že se nehodí k šatům... ale pak vše dobrý. A s tím cukrovím to také znám podobně, u nás zase mamča toho furt chtěla moc kupovat a píct. A Marti držim palce, ať neleje, ale 20 vypadá nadějně, u nás je na videu zabraných krásných 11 stupňů na teploměru ;-) prý to bylo celý den. A prstýnek je někde na cestě jako poštou? No, minulý týden jsem v úterý poslala balík a došel až v pátek, také mi to proti jejich sloganu přišlo zdlouhavé.
Odpovědět
Profilova fotka
Kon: Kolik chce majitel za jídlo na osobu a co všechno zahrnuje? Tchýně......no co by jsi chtěla :-D
Odpovědět
Pukanko: Já naprosto přeshně vím, co bych chtěla- za tchýni svou mamku x-) Napsal si 1150Kč/osobu za jídlo Pavlí: já tyhle věci beru s nadsázkou, ale nesnáším, když mi někdo ještě k tomu spoustu zařizování přidělává zbytečné starosti
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko, počásko máš pravdu nehlásí moc hezké, ale hlavně, ať neprší a není vyloženě zima :-( . Sice jsem ti objednala počasí, co sis přála, ale nějak se mi taky nechtějí ty moje objednávky doručit - asi to má na svědomí zase ta pošta ;-) . Jinak bych se taky určo optala na poště, zda to není uložený, jak píše Kon. Kon - pevné nervy, je to vaše svatba. Občas je asi lepší sklonit hlavu a nějaký ten koláček (nebo jinou cukrovinku) navíc zkousnout, ikdyž to není přesně podle vašich představ. |-|
Odpovědět
Marti, a jak vy plánujete tombolu? ... počet lístku výherních x nevýherních ... cena ... a už máte vymyšlené všechny ceny do tomboly? Sháním ještě pár nápadů ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky moc děkuji za podporu. Kon: to je dost, my platíme 800,- Kč za osobu, ale budeme mít obrovskej raut....polévku, předkrmy, jednohubky, asi 6 hlavních jídel, saláty, přílohy, ovoce, čokofontánku, dortíky atd.....mě těch 800,-Kč přišlo jako přiměřěné......mojí budoucí tchýni taky musel skoromanžel trochu vyklidnit, ale jinak je zlatá....moc teď pomáhá. ;-) :-) Dasta: my budeme mít v tombole cca 30 cen, který už mám tak nějak nakoupený....zítra to budu dávat dohromady. A bude to probíhat tak, že kamarádka bude prodávat lístky za dobrovolnou cenu (máme klasické šatnové lístky), neni předem určeno, které lístky jsou výherní, budeme výhry losovat.....
Odpovědět
Pavlí fotečky jsou opravdu krásný, moooc vám to sluší. dasta: poměr jsme měli 33 výherních 47 nevýherních (na nevýherních motto: Neštěstí ve hře, štěstí v lásce) s tímhle počtem to vycházelo 2-5 lístků na osobu (ne každý chtěl hrát). Marti neboj se, všechno zvládneš, taky jsem měla pocit, že nic nemůžu stačit, ale povedlo se. Sice jsem málo spala a nervovala se, ale bylo to opravdu v pohodě. Počasí se snad umoudří a budeš mít příjemné teploty bez deště :o) Prstýnek určitě dorazí..... Konvali, ta cena za jídlo je jako celý den nebo jen oběd? Sem málem spadla ze židle, když jsem to přečetla....s tchýní si nelam hlavu, ta moje pro změnu řekla, že nic péct nebude a pak ještě komentovala práci mé mamky, že to je zbytečný a pod. Je to prostě těžké...
Odpovědět
Mocicak: za celý den 1150Kč/osobu za jídlo, ale v normální 3*restauraci
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem už konečně dodala pár foteček, zbytek dohodím zítra Martí věřim, že se to vybere, pořád hlásí désť a bouřky, ale mám pocit, že zas tak neprší. Snad to vaši svatbu vyjde. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru - moc hezkýýýý fotečky :-D . Fakt nádhera.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, teda vy se tady činítě nestíhám dočíst, dnes jsme doletěli z dovči tak jen chci pogratulovat všem co se vdali :-) a pavcze že má konečně fotky, já si pro ně půjdu zítra :-)snad :-)zatím nemám nic fotky video, občanku nic po svatbě jsme se sbalili a odletěli a paráda :-)
Odpovědět
Mám to tam, menší výběr. Nebaví mě to upravovat :-D dík Kačí
Odpovědět
Profilova fotka
Verunko, nádherný fotečky, moc vám to slušelo ;-) :-) Madormi: těšíme se na fotečky....kde jste byli na svatební cestě?....líbilo se? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru moc pěkné fotečky, já když vidim ty naše, nejradši bych kvůli nim svatbu opakovala :-( skoro mám chuť jít si pučit šaty, učesat, namalovat a dobrýho fotografa.... jenže to už neni ono, není to svatební den... A ta kytička byla moc krásná. Vítám Madormi odpočatou po svatební cestě a Marti určo vše dobře dopadne, držim palečky. My v sobotu jedem do těch jižních Čech, tak snad nebudem moc zmáčení, ke všemu mám od neděle nějakej zánět v levým oku a vidim rozmazaně, od úterý mám na to kapky, ale vůbec nepociťuju žádnou změnu, takže jestli budu poloslepá i na dovče, super
Odpovědět
Veru: opravdu vám to moc slušelo x-) Krásná kytička a korsáž. No a o šatech ani nemluvím Pavlí:Ty si z těch fotek nelámej hlavu, vždyť tam máte hodně opravdu hezkých. No a do soboty ten zánět bude dobrý. Ta lokální ATB rychle zabírají
Odpovědět
Profilova fotka
Jenže mi mrzí, když mi každej na ně píše, že čekali od profíka lepší fotky, jenže problém je, že není profík. Mně přijde, že zatím jsem nepoznala na tom oku zlepšení a trochu se bojim, aby se mi zase nezhoršily dioptrie, jsem rok a půl po operaci a doteď jsem neměla problém a parádně jsem viděla.
Odpovědět
Pavlí: No prostě od neprofíka se profi fotky čekat nedají |-| Ale některé jsou hezké moc, hlavně vám to na nich spolu sluší. Tu mastičku máš jen od úterý, tak to je ještě brzy. Nejspíš budeš mít zánět spojivky a to na dioptrie nebude mít vliv
Odpovědět
Profilova fotka
Já vim, s fotografem si za to můžu sama. Nemám mastičku, ale kapky Fluoropos
Odpovědět
Hlavně tu cen jste m,ěli taky úžasnou. To já zaplatím skoro 10 000
Odpovědět
Aha, takže ty nemáš infekční, ale neinfekční ( třeba alergický zánět). Neboj, to bude dobré
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, píšou, že jsou na neifekční zánět, ty se v tom nějak vyznáš? :-D Zaplatíš, ale výsledek bude stát za to. Upřímně trochu se mi taky nechtělo dávat za foťáka tolik tisíc a když mi tenhle odpověděl, že to nafotí, tak jsem byla ráda, že mám odškrtlou jednu položku. Ale teď si říkám, že jsem na tom neměla šetřit. Ale stejně focení s dobrým fotografem by asi zabralo možná víc času a i tak už na nás všichni spěchali, ať už jdeme, že to stačí (to mi taky vadilo), no jo, ale jsou horší věci než fotky ze svatby, který nejsou úplně podle představ, hlavně, že vůbec jsou.
Odpovědět
Pavlí, Ty jsi z těch fotek nějaká smutná, ale to fakt nemusíš. Máte hezký fotky a hlavně na nich vypadáte moc spokojeně a šťastně. A Ty jsi velmi fotogenická, takže na fotkách vypadáš uvolněně a přirozeně. Tak už nesmutni. ;-) Přeju Ti, ať se Ti oko brzy uzdraví a ať si ty jižní Čechy užiješ. Je tam nádherně, ikdyž není zrovna nejlepší počasí. Ale viděla jsem předpověď a vypadá to docela příznivě. :-)
Odpovědět
Pavlí: v oftalmologii se nijak zvlášť nevyznám, spíš obecně. Jsem lékař :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?